Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládanie cez aplikáciu 1500 W | Čierna
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládanie cez aplikáciu 1500 W | Čierna
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládanie cez aplikáciu 1500 W | Čierna
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládanie cez aplikáciu 1500 W | Čierna
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládanie cez aplikáciu 1500 W | Čierna
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládanie cez aplikáciu 1500 W | Čierna
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládanie cez aplikáciu 1500 W | Čierna
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládanie cez aplikáciu 1500 W | Čierna
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládanie cez aplikáciu 1500 W | Čierna

Bansin Smart 1500 konvektor

Konvekčné vykurovanie Čierna 1500 watt
132,90 € 189,90 € (cena s DPH)
Výkon:
Základná farba:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Smart Home: ovládateľný cez WiFi a Klarstein App Experience pre Android alebo iOS

Výkonný: vykurovací výkon 1500 wattov do miestností do 38 m²

Prehľadný a presný: LCD displej s dotykovým ovládaním na nastavenie 24 hodinového a týždňového časovača

Popis produktu

Inteligentná elegancia: konvektor Klarstein Bansin Smart 1500 sa nielenže stará o príjemné teplo, ale je vďaka inteligentnému WiFi ovládaniu vždy pripravené na použitie, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzaš. 

Ohrievač Klarstein Bansin Smart 1500 sa s výkonom 1500 wattov stará o teplo v miestnostiach do 30 m². Zabudovaný termostat umožňuje pripojenie so snímačom teploty v miestnosti, teplotami od 5 do 50 °C. Časovač a týždenný časovač sa na minútu presne starajú o prevádzku a konvektor vypnú a zapnú presne podľa nastavení. Panel ohrievača Klarstein Bansin Smart 1500 je z plechu a je vďaka IP24 chránený pred kvapkami vody a vzhľadom na to sa perfektne hodí na použitie v kuchyni a kúpeľni. Jeho použitie je tiež flexibilné: na jednej strane je možná pevná inštalácia na stenu, na strane druhej je možná prevádzka ako prenosné voľne stojace zariadenie s posuvnými kolieskami.

Aby si mal vždy plnú kontrolu, je Bansin Smart 1500 súčasťou Klarstein App Experience: ovládaj jeden alebo viaceré ohrievač úplne jednoducho cez smartfón. Takto máš istotu, že je v kúpeľni vždy príjemne teplo, keď prídeš domov, alebo že nebude zbytočne kúriť, keby si náhodou niekedy zabudol vypnúť konvektor. Ovládanie je samozrejme možné aj pomocou dotykovej ovládacej plochy a LCD displeja na prednej strane zariadenia.

Ohrievač Klarstein Bansin Smart 1500 obohatí každú miestnosť a stará sa o príjemné teploty - bez ohľadu na to, ako je vonku zima.

 

 

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Výkon: 1500 wattov
 • Oblasť pôsobenia: do 30 m² (podľa izolácie miestnosti)
 • Ochranná trieda: IP24
 • Teplotný rozsah: 5°- 50 °C v 1°C-krokoch
 • Ovládanie pomocou WiFi cez Klarstein aplikáciu pre Android alebo iOS zariadenia
 • OpenWindow Detection: rozpozná rýchly pokles teploty a automaticky vypne vykurovanie
 • Vypínač na zariadení a pomocou aplikácie
 • Časovač: hodinový, nastaviteľný do 24 hodín 
 • Týždňový časovač
 • Dotykový LED displej
 • Ukazovateľ teploty miestnosti
 • Dve úrovne vykurovania
 • Detská poistka
 • Ochrana pred prehriatím
 • Možná montáž na stenu - montážny materiál je obsahom dodávky
 • Napájanie: 220 - 240 V~ | 50/60 Hz
Bansin Smart 1500, konvektor, 1500 W, ovládanie cez aplikáciu

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery (vrátane stojana): cca 68 x 52 x 26 cm (ŠxVxH)
 • Rozmery (bez stojana): cca 68 x 44 x 11 cm (ŠxVxH)
 • Dĺžka napájacieho kábla: 150 cm
 • Hmotnosť: cca 4,8 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x ohrievač
 • 2 x stojan (s dvomi kolieskami)
 • 1 x montážny materiál na montáž na stenu
 • návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

189.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(9 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

top

top

Overená kontrola

Sehr gutes und wertiges Gerät. Im Gegensatz zu anderen smarten Heizkörpern (wir haben 3 verschiedene in unserem Haushalt) hat dieses als einziges wirklich eine stabile WLAN-Anbindung und lässt sich jederzeit und von überall fernsteuern - auch per vordefinierten Zeitplänen. Andere smarte Heizkörper verlieren oft und regelmäßig ihre WLAN-Konfiguration und müssen jedes mal neu eingerichtet werden. Dieses hier nicht - es läuft stabil. Einziger Nachteil dieses Gerätes: Es hat leider keinen physischen Hauptschalter, das das Gerät komplett vom Netz trennt. Es muss also im Falle eines Falles mittels Stecker ziehen vom Netz getrennt werden. Aber gut ... Unsererseits gibt es hier eine volle Kaufempfehlung!

Veľmi dobrý a hodnotný prístroj. Oproti iným smart radiátorom (máme v domácnosti 3 rôzne) je tento jediný, ktorý má naozaj stabilné WiFi pripojenie a dá sa ovládať na diaľku kedykoľvek a odkiaľkoľvek – aj pomocou preddefinovaných harmonogramov. Iné inteligentné radiátory často a pravidelne strácajú konfiguráciu WiFi a musia sa zakaždým znova nastavovať. Tento nie - je stabilný. Jediná nevýhoda tohto zariadenia: Bohužiaľ nemá fyzický hlavný vypínač, ktorý úplne odpojí zariadenie od siete. V prípade nehody ho treba odpojiť od siete vytiahnutím zástrčky. Ale dobre... Máme tu kompletné odporúčanie na nákup!

Overená kontrola

Artikel wurde schnell geliefert, sieht super aus und beim testen hat auch alles funktioniert über die Qualität kann ich noch nicht viel sagen, da wie diesen momentan noch nicht im dauereinsatz haben

Tovar bol doručený rýchlo, vyzerá skvele a pri testovaní všetko fungovalo. O kvalite zatiaľ nemôžem veľa povedať, pretože ho momentálne nemáme nepretržite

Overená kontrola

Zunächst hat es zwei Reklamtionen und eine Bewertung gedauert, bis eine Reaktion kam. Ein Gerät, das ich wegen Beschädigung und innen nicht festsitzender Teile reklamiere, nehme ich nicht in Betrieb. Da ist ein Preisnachlass keine Option. Möglich ist für die lange Bearbeitung, dass die Kapazitäten rar waren. Die Korrespondenz und die Rücknahme wurde leider erst danach vorbildlich abgewickelt. Daher hatte ich im Hinblick Rückabwicklung zwar eine Lösung jedoch keinen intaktes Gerät. Daher kann die Bewertung nicht besser ausfallen-aber zumindest das Problem ist gelöst. Fehler können passieren: Wäre die Bearbeitung des Schadens ähnlich konsequent gewesen, ein guter Ersatz geliefert worden, wäre ich zu 100 % zufrieden gewesen.

Spočiatku to trvalo dve sťažnosti a hodnotenie, kým prišla odpoveď. Zariadenie, ktoré reklamujem z dôvodu poškodenia alebo nezaseknutých častí nebudem používať. Zľava nie je možnosťou. Pre dlhé spracovanie je možné, že kapacity boli obmedzené. Žiaľ, korešpondencia a návratka boli až potom vzorne vybavené. Preto som mal riešenie s ohľadom na reverzáciu, ale žiadne neporušené zariadenie. Preto hodnotenie nemôže byť lepšie - ale aspoň je problém vyriešený. Môžu sa stať chyby: Ak by bolo spracovanie poškodenia podobne dôsledné a bola by dodaná dobrá náhrada, bol by som 100% spokojný.

Overená kontrola

Von der Bestellung bis zur Anlieferung dauerte es 9 Tage. Die Verfolgung des Sendeverlaufs mit der Track- Nummer von DHL funktionierte nicht. Erst nach der Zustellung war der gesamte Verlauf erkennbar. Die Ware war sehr gut verpackt.(doppelter Karton) Das Gerät ist sehr schnell einsatzbereit und die Bedienung selbsterklärend. Die Steuerung mit der App ist problemlos und funktional. WLAN Einbindung war in der App schnell gemacht. Allerdings muss man sich vorher registrieren. Der Wochentimer ist nur mit der App einstellbar. Die Heizleistung für mein 35 Quadratmeter Wohnzimmer ist völlig ausreichend. Das Gerät arbeitet geräuschlos und sieht schick aus. Es steht auf den mitgelieferten Rollen, welche schnell angeschraubt sind. Die Halterung für die Wandmontage kann man abbauen.

Od objednávky po doručenie to trvalo 9 dní. Sledovanie histórie zásielok pomocou čísla stopy DHL nefungovalo. Až po pôrode bol rozoznateľný celý priebeh. Tovar bol veľmi dobre zabalený.(dvojitá krabica) Zariadenie je veľmi rýchlo pripravené na použitie a obsluha je samozrejmá. Ovládanie pomocou aplikácie je jednoduché a funkčné. Integrácia WLAN prebehla v aplikácii rýchlo. Musíte sa však vopred zaregistrovať. Týždenný časovač je možné nastaviť iba pomocou aplikácie. Tepelný výkon na moju 35m2 obývačku úplne postačuje. Zariadenie funguje ticho a vyzerá štýlovo. Stojí na dodaných valčekoch, ktoré sa rýchlo naskrutkujú. Držiak pre montáž na stenu je možné odobrať.

Overená kontrola

Hallo,was mir nicht gefällt ist das es sehr laut knackt wenn das Gerät die Temperatur erreicht hat und dann Abschaltet da erschreckt man sich richtig ,also für dauernd bewohnte räume nicht geeignet. was auch nicht geht ist das anmelden mit dem w-Lan. aber das braucht man eigentlich auch nicht.

Dobrý deň, čo sa mi nepáči je, že pri dosiahnutí teploty prístroja veľmi hlasno vŕzga a potom sa vypne, pretože vás poriadne desí, takže nevhodné do trvalo obývaných miestností. čo tiež nefunguje, je registrácia na wifi. ale to naozaj nepotrebujes.

Overená kontrola

Gutes Design & richtig leistungsstark

Dobrý dizajn a skutočne výkonný

Overená kontrola

Extrem schneller Versand und vernüftig verpackt. Der Konvektor ist nahezu selbsterklärend und sehr bedienungsfreundlich und im Handumdrehen einsatzbereit. Einmal angeschaltet bringt er in kürzester Zeit den Raum auf die gewünschte Temperatur. Durch die App jederzeit von überall steuerbar, auch dort einfache Handhabung. Sehr gutes Preis- Leistungsverhältnis und eine absolute Kaufempfehlung!

Extrémne rýchle dodanie a dobre zabalené. Konvektor je takmer samozrejmý a veľmi užívateľsky prívetivý a okamžite pripravený na použitie. Po zapnutí rýchlo zohreje miestnosť na požadovanú teplotu. Dá sa ovládať odkiaľkoľvek a kedykoľvek pomocou aplikácie a tiež sa tam ľahko používa. Veľmi dobrá hodnota za peniaze a absolútne odporúčanie na nákup!

Overená kontrola

Tolles , stylisches Produkt, welches wirklich in kürzester Zeit angenehme Wärme schenkt. Die Konfiguration mit der App hat bis jetzt bei mir noch nicht funktioniert, vll. verstehe ich das nur wiedereinmal nicht ‍️ Absoluter Blitzversand .....perfekt Top Kaufempfehlung für wenig Geld

Skvelý, štýlový produkt, ktorý naozaj za veľmi krátky čas dodá príjemné teplo. Konfigurácia s aplikáciou mi zatiaľ nefungovala, možno tomu len zase nerozumiem ‍️ Absolútna blesková doprava ..... perfektné Top odporúčanie na nákup za málo peňazí

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov