Beerkeeper, chladnička, 92 l, energet. trieda F, 3 úrovne, čierna Čierna
Beerkeeper, chladnička, 92 l, energet. trieda F, 3 úrovne, čierna Čierna
Beerkeeper, chladnička, 92 l, energet. trieda F, 3 úrovne, čierna Čierna
Beerkeeper, chladnička, 92 l, energet. trieda F, 3 úrovne, čierna Čierna
Beerkeeper, chladnička, 92 l, energet. trieda F, 3 úrovne, čierna Čierna

Beerkeeper chladnička

Čierna Chladnička
178,90 € 299,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Beerkeeper chladnička

178,90 € 299,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Kompaktná chladnička v ušľachtilej čiernej farbe vhodná do menších domácností, na chatu či do vínnej pivnice

Objem 92 litrov

Perfektné rozmiestnenie potravín vďaka poličkám a priehradkám

Popis produktu

Kompaktná chladnička s objemom 92 litrov v ušľachtilej čiernej farbe pre menšie domácnosti.

3 poličky, priečinok na zeleninu a priehradky vo dverách umožňujú prehľadné usporiadanie potravín.

Chladnička sa radí do energetickej triedy F.

Klarstein Beerkeeper chladnička presvedčí skvelým vzhľadom a super vybavením. V čiernom prevedení nevyzerá chladnička len ušľachtilo, ale dodáva prostrediu aj mimoriadny lesk. S objemom 92 litrov sa vynikajúco hodí do menších jednoizbových či dvojizbových domácností alebo ako vybavenie do záhrady, na chatu alebo do vínnych pivníc či iných oddychových miestností. Spotreba energie chladničky korešponduje s energetickou triedou F.

Kde sa nám zase raz skryl syr? A kde sú steaky na dnešnú večernú grillpárty? Tieto otázky si s chladničkou Beerkeeper od spoločnosti Klarstein nemusíte vôbec klásť, pretože s ňou máte vždy všetko na mieste. Tri sklené poličky s ochrannými hranami z bieleho plastu sa postarajú o to, aby potraviny boli v chladničke vždy pekne uložené a usporiadané. Vajíčka a nápoje sa nachádzajú v praktických priehradkách vo dverách chladničky. Ovocie a zelenina sú uskladnené v priečinku, v ktorom ostanú dlhšie čerstvé. Dlhé hľadanie už nikdy viac! S chladničkou Klarstein Beerkeeper máte všetko hneď na dohľad!

Dostupné farby: čierna, strieborná (10030284).

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • 3 sklené poličky s ochrannými hranami z plastu
 • priehradky vo dverách pre fľaše, vajcia, nádoby a pod.
 • moderný priečinok na zeleninu udrží ovocie a zeleninu dlhšie čerstvú
 • ušľachtilý, čierny vzhľad zapadne do každého obytného prostredia
 • otváranie dverí vpravo
 • praktický regulátor teplôt vo vnútri chladničky
 • Skladovanie  6 vajec vo dvierkachudržiava ovocie a zeleninu dlhšie čerstvé
 • Vnútorné osvetlenie
 • Nastaviteľný termostat: 7 krokov
 • Reverzibilné dvere
 • Výkon: 60 W
 • Napájanie: 220-240 V ~ / 50 až 60 Hz
Beerkeeper, chladnička, 92 l, energet. trieda F, 3 úrovne, čierna

Rozmery a technické podrobnosti

 • Vonkajšie rozmery: cca. 47 x 83 x 44 cm (ŠxVxH)
 • Vnútorné rozmery: cca. 40 x 74 x 27 cm (ŠxVxH)
 • Hmotnosť: cca. 23,5 kg
 • Sklenená polica (malá): cca 39 x 15 cm (Š x H)
 • Sklenená polica (veľká): cca 39 x 25 cm (Š x H)
 • Rozmery priestoru pre zeleninu: 14 x 18,5 x 13 cm (W)
 • Dĺžka kábla: 160 cm

Čo bolo poslané

 • 1 x chladnička
 • návod na použitie
 • 3 x sklenená polička
 • 3 x priečinky vo dverách
 • 1 x zásuvka

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

299.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(14 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Schnelle Lieferung kleine Delle hinten sonst alles in Ordnung tolles Gerät

Rýchle dodanie, drobná priehlbina na chrbte, inak všetko v poriadku, super prístroj

Overená kontrola

Schönes u Design und gut verarbeitet

Pekný dizajn a dobre spracované

Overená kontrola

In der Tür kann man keine großen Flaschen stellen.

Veľké fľaše nemožno umiestniť do dverí.

Overená kontrola

Als wir gestern Nachmittag nach Hause kamen, stand das Gerät in unserer Garage, für alle Passanten sichtbar und zugänglich. Aber ok., er stand immerhin noch da. Der Kühlschrank macht rein äußerlich einen ansprechenden Eindruck. Die Lautstärke ist am Rande des erträglichen. Die Ablagen in der Tür sind eine glatte Fehlkonstruktion. Normale Wasser- oder Weinflaschen passen nicht in die Fächer, wie auf dem Produktfoto suggeriert, müssen also liegend gelagert werden, dadurch verringert sich der Stauraum für die anderen Lebensmittel natürlich erheblich. Das hätte man mit einer etwas anderen Aufteilung ohne Probleme und ohne finanziellen Aufwand bewerkstelligen können. Außerdem wäre das Gerät dadurch erheblich aufgewertet worden. Wir werden den Kühlschrank behalten, aber nochmals kaufen würden wir ihn nicht.

Keď sme sa včera popoludní vrátili domov, zariadenie bolo v našej garáži, viditeľné a dostupné pre všetkých okoloidúcich. Ale dobre, stále tam stál. Chladnička zvonku pôsobí príťažlivým dojmom. Objem je na hranici únosnosti. Poličky vo dverách sú hladkou dizajnovou chybou. Bežné fľaše na vodu alebo víno sa do priehradiek nezmestia, ako je naznačené na fotografii produktu, preto ich treba skladovať naležato, čím sa samozrejme výrazne zmenšuje úložný priestor na ostatné potraviny. Bez problémov a bez finančných nákladov by sa to dalo zvládnuť aj trochu iným rozdelením. Okrem toho by zariadenie bolo výrazne vylepšené. Chladničku si necháme, ale už by sme ju nekúpili.

Overená kontrola

Die Umverpackung des Kühlschranks ist mehr, als ausreichend. Solide in Styropor und Karton verpackt. Die Schutzfolie auf der Tür ist leicht zu entfernen, die an den Seiten des Geräts etwas mühseliger und zeitaufwendiger. Alles in allem bekommt man einen schicken, schwarzen, kompakten Kühlschrank. Die Aufteilung im Inneren ist klassisch und ohne Überraschungen. Auch nach einigen Wochen Gebrauch, macht der Kühlschrank noch einen recht soliden Eindruck. Einzig die Energieklasse „F“ läßt nachdenklich werden, wobei das ja beim Kauf bereits kommuniziert wird. Ich kann den Kauf empfehlen, auch Preis-, Leitungsverhältnis sind stimmig.

Vonkajší obal chladničky je viac než dostatočný. Pevne zabalené v polystyréne a kartóne. Ochranná fólia na dvierkach sa dá ľahko odstrániť, zatiaľ čo tie na bokoch jednotky sú o niečo namáhavejšie a časovo náročnejšie. Celkovo získate elegantnú čiernu kompaktnú chladničku. Vnútorné usporiadanie je klasické a bez prekvapení. Aj po pár týždňoch používania pôsobí chladnička stále celkom solídnym dojmom. Už len energetická trieda „F“ núti zamyslieť sa, aj keď je to komunikované už pri kúpe. Kúpu môžem odporučiť, pomer ceny a výkonu tiež vyhovuje.

Overená kontrola

Zu klein, in das Gemüse Fach passt nicht viel, das gilt für den ganzen Kühlschrank. Mit einer Liter Angabe kann man nicht viel anfangen

Príliš malý, do priehradky na zeleninu sa toho veľa nezmestí, to platí pre celú chladničku. S litrovou špecifikáciou toho veľa nenarobíte

Overená kontrola

Die Verpackung in der das Gerät angekommen ist war super die Schutzfolie war allerdings mit dem Gerät verbaut, sprich eingeschraubt hinter und unter der Verkleidung "sehr mühselig abzubekommen" Trotzdem macht der Kühlschrank alles was er soll, 7 Stufen sind vorhanden und schon auf Stufe 3 kühlt er recht gut. Er steht in meinem Schlafzimmer und ich muss für mich sagen er ist ziemlich leise. Alles in allem sehr empfehlenswert.

Balenie, v ktorom zariadenie dorazilo, bolo skvelé, ale ochranná fólia bola nainštalovaná spolu so zariadením, t.j. priskrutkovaná za a pod panelom "veľmi ťažko sa sníma" Napriek tomu chladnička robí všetko, čo má, 7 úrovní je k dispozícii a už sa ochladzuje na úroveň 3 je celkom dobrý. Je v mojej spálni a musím povedať, že je dosť tichý. Celkovo vzaté vysoko odporúčané.

Overená kontrola

Lieferzeit war in Ordnung. Verpackung ebenfalls. Türwechsel ist gut möglich. Sehr leicht zum Tragen das Gerät. Leider absolut ungünstig für Wein -oder Sektflaschen zu lagern. Eigene Schuld von mir - habe die Tiefe des Kühlschrankes nicht berücksichtigt. Somit ein Fehlkauf - da wir den Kühlschrank bei unserer Bar aufstellen wollten.

Dodacia lehota bola ok. balenie tiež. Výmena dverí je možná. Veľmi jednoduché prenášanie zariadenia. Bohužiaľ absolútne nevýhodné pre skladovanie fliaš vína alebo šampanského. Moja vlastná chyba - nezohľadnila som hĺbku chladničky. Takže zlá kúpa - keďže sme chceli nastaviť chladničku v našom bare.

Overená kontrola

Alles perfekt!

Všetko perfektné!

Overená kontrola

Perfekt.

Perfektné.

Overená kontrola

Alles ok.

Všetko v poriadku.

Overená kontrola

Wir nutzen den Kühlschrank als "Zweitgerät" für Getränke. Sind sehr zufrieden damit. Schade ist nur, dass in die Tür nur kleine Flaschen passen.

Chladničku používame ako „druhé zariadenie“ na nápoje. Sú s tým veľmi spokojní. Len škoda, že sa do dverí zmestia len malé fľaštičky.

Overená kontrola

Tolles Gerät, übergangsweise und später für den Garten es lässt sich alles gut verstauen und dann schnelle Lieferung da gibt es nix zu bemängeln. Klare Kaufempfehlung für kleine Küchen.

Skvelý prístroj, dočasne a neskôr na záhradu, všetko sa dá jednoducho zložiť a následne rýchle dodanie, niet čo vytknúť. Jasné odporúčanie na nákup pre malé kuchyne.

Overená kontrola

Der Kühlschrank ist in Ordnung, nur ein bisschen zu laut! Das Gefrierfach im oberen Teil ist einfach nur ein FLOP, man kann da leider nichts einfrieren. Das Gefrierfach trennt nur so eine "Plastiktürchen" vom Kühlschrank, das auch nicht abgedichtet ist sodass ein gewisser Kältegrad entstehen kann.

Chladnička je v poriadku, len trochu príliš hlučná! Mraziaci priestor v hornej časti je len FLOP, bohužiaľ tam nemôžete nič zmraziť. Mraziaci priestor je od chladničky oddelený len „plastovými dvierkami“, ktoré tiež nie sú utesnené, takže môže dôjsť k určitému stupňu chladu.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov