Biggie Digital, zavárací automat, hrniec na zaváranie, 27 l, 2000 W, ušľachtilá oceľ 27 ltr / digitálny / strieborný
Biggie Digital, zavárací automat, hrniec na zaváranie, 27 l, 2000 W, ušľachtilá oceľ 27 ltr / digitálny / strieborný
Biggie Digital, zavárací automat, hrniec na zaváranie, 27 l, 2000 W, ušľachtilá oceľ 27 ltr / digitálny / strieborný
Biggie Digital, zavárací automat, hrniec na zaváranie, 27 l, 2000 W, ušľachtilá oceľ 27 ltr / digitálny / strieborný
Biggie Digital, zavárací automat, hrniec na zaváranie, 27 l, 2000 W, ušľachtilá oceľ 27 ltr / digitálny / strieborný
Biggie Digital, zavárací automat, hrniec na zaváranie, 27 l, 2000 W, ušľachtilá oceľ 27 ltr / digitálny / strieborný

Biggie Digital zavárací automat

Strieborná Zavárací hrniec 2000 watt
135,90 € 229,90 € (cena s DPH)
Variant:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Vybrané hodnotenia nemeckej tlače

10030585_yy_0002___Testsiegel_Klarstein_Biggie_Einkochautomat_27_Liter_rot.png

Najväčšie výhody

Zavárací automat na výrobu konzervovaných zásob, varenie polievok alebo pre ohrev horúcich nápojov a ich udržanie v teple

Nezávislý od varnej dosky s výkonným vykurovacím telesom s výkonom 2000 W

Veľká kapacita: 27-litrovový zavárací hrniec až pre 14 litrových zaváracích pohárov

Popis produktu

Myslite už dnes na zajtrajšok: Zima sa blíži! So zaváracím hrncom Klarstein Biggie Digital vytvoríte chutné a zdravé zásoby vo Vašej vlastnej kuchyni. Takže budete dokonale pripravený, keď príde chladné ročné obdobie.

Zavárací automat Klarstein Biggie Digital je nekomplikovaný kuchynský pomocník, s ktorým je celkom jednoduché zavárať potraviny chutne a zdravo. Farbivá a konzervačné látky, presladené potraviny a potraviny pochybného vo Vašej špajze patria do minulosti: Domáce chutí vždy najlepšie - či už ovocie, zelenina, alebo mäso a údeniny. Do veľkého hrnca z ušľachtilej ocele s kapacitou 27 litrov sa naraz zmestí až 14 litrových pohárov. Úplne nekomplikovane sa nastaví pomocou dvoch otočných regulátorov teplota a doba zavárania, potom pracuje výkonný 2000 W automat úplne samostatne a po uplynutí času sa sám vypne. Prehľadný digitálny displej zobrazuje aktuálnu teplotu v hrnci a tiež zostávajúci čas časovača. Praktický kohútik môže byť použitý na vypustenie vody alebo na čapovanie horúceho vareného vína, čaju alebo džúsu.

Uľahčenie zásobovania. So zaváracím hrncom Klarstein Biggie Digital máte plnú kontrolu nad Vašimi konzervami. Zima môže pokojne prísť.

Vezmite, prosím, na vedomie, že pre použitie ako odšťavovač je potrebný dodatočný odšťavovací nadstavec, ktorý nie je súčasťou dodávky.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Pevný materiál: zavárací hrniec z leštenej ušľachtilej ocele
 • Digitálny displej pre zobrazenie nastavenej a aktuálnej teploty a zostatkového pracovného času
 • Vypínacia automatika: zariadenie sa po vypršaní časovača samostatne vypne
 • Vhodný pre použitie pohárov so závitovým uzáverom alebo pohárov s vekom s gumovým krúžkom
 • Možnosť používať ako odšťavovač (s príslušným odšťavovacím nadstavcom, ktorý nie je súčasťou dodávky)
 • Praktické neprehrievajúce sa rukoväte pre jednoduché premiestňovanie
 • Výstraha pri nízkej hladine vody
 • Úložný priestor na kábel v základni zariadenia
 • Napájanie: 220-240 V~/50-60 Hz
Biggie Digital, zavárací automat, hrniec na zaváranie, 27 l, 2000 W, ušľachtilá oceľ

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: cca 46 x 48 x 43 cm (ŠxVxH)
 • Vnútorné rozmery: cca 34 x 29 cm (ØxV)
 • Hmotnosť: cca 4,3 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x zavárací hrniec
 • 1 x vkladací rošt
 • Manuál

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

229.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(22 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Da ich nur einen einlagigen Einkochtopf wollte, ist der Biggi Smal echt toll. Wer mehrere Lagen übereinander stapeln möchte beim Einkochen, der sollte sich den mit 27 Liter kaufen. Ich bin total zufrieden mit meinem. Von mir eine klare Kaufempfehlung.

Keďže som chcel iba jednovrstvový zavárací hrniec, Biggi Smal je naozaj skvelý. Ak chcete pri konzervovaní na seba poukladať niekoľko vrstiev, mali by ste si kúpiť tú 27 litrovú. S mojimi som úplne spokojný. Jasné odporúčanie na nákup odo mňa.

Overená kontrola

Funktioniert einwandfrei, hält die Temperatur, perfekt zum Einkochen.

Funguje perfektne, drží teplotu, ideálne na konzervovanie.

Overená kontrola

Einweckautomat einfach zubedienen gute Qualität ein Nachteil nach Erreichen der TEMPERATUR muss die Zeit eingestellt werden muss also immer auf das Signal warten

Konzervačný stroj jednoduchá obsluha dobrá kvalita nevýhoda po dosiahnutí TEPLOTY musíte nastaviť čas, takže vždy musíte čakať na signál

Overená kontrola

Einkocher ging zurück an die Firma. Der erste Einkochvorgang war zufriedenstellend verlaufen, beim zweiten kamen dann die Probleme das Gerät schaltete nicht mehr ab. Die Kontaktaufnahme verlief normal jedoch kam auch nach mehrmaliger Anfrage keine zufriedenstellende Antwort. Schade.

Einkocher sa vrátil do spoločnosti. Prvý proces varenia bol uspokojivý, ale pri druhom probléme sa už prístroj nevypol. Kontakt bol normálny, ale ani po opakovaných žiadostiach neprišla uspokojivá odpoveď. Škoda.

Overená kontrola

Zum Einkochen verwendet. Aufwärmzeit bis zur gewünschten Temperatur bei vollem Inhalt ist sehr lang...

Používa sa na varenie. Doba zohriatia na požadovanú teplotu s plným obsahom je veľmi dlhá...

Overená kontrola

Schöner Einkochtopf, leider war der Temperaturregler kaputt.

Pekný zavárací hrniec, bohužiaľ pokazené ovládanie teploty.

Overená kontrola

I searched for a water bath canner and found this one. Based on the reviews, this one seemed best. Comes with a plastic grate to set your jars on. It seems to take a while to get up to temperature, but did its job, a rolling boil for 45 min for my tomato sauce jars. I'm a happy customer.

Hľadal som nádobu na vodný kúpeľ a našiel som túto. Na základe recenzií sa tento zdal najlepší. Dodáva sa s plastovou mriežkou, na ktorú môžete postaviť poháre. Zdá sa, že chvíľu trvá, kým sa dostane na teplotu, ale splnilo to svoju úlohu, varí sa 45 minút pre moje poháre s paradajkovou omáčkou. Som spokojný zákazník.

Overená kontrola

Wir sind mit dem Automaten sehr zufrieden. Er ist leicht in der Handhabung, schaltet sich zuverlässig ein und aus. Wie in anderen Rezensionen vorab gelesen, wird der Behälter sehr heiss, etwas Vorsicht ist deshalb geboten. Trotzdem empfehlen wir den gern Artikel weiter, auch weil der Versand sehr ordentlich und pünktlich erfolgt ist.

So strojom sme veľmi spokojní. Ľahko sa používa, spoľahlivo sa zapína a vypína. Ako sa dočítate v iných recenziách, nádoba sa veľmi zahrieva, takže buďte opatrní. Napriek tomu článok radi odporúčame, aj preto, že doprava bola veľmi úhľadná a presná.

Overená kontrola

Super Gerät, alles I.O. Danke

Skvelý prístroj, všetko v poriadku ďakujem

Overená kontrola

Ansich ist der EKA toll, wenn da nicht die Gebrauchsanweisung wäre!!! Diese sollte dringend überarbeitet werden! Auch ich wollte ihn schon wegen diesem nervigen Piepen zurück schicken, bis ich glücklicherweise auf einige Infos hier gestoßen bin. Danke dafür liebe Nutzer!

EKA sama o sebe je super, keby nebolo návodu na použitie!!! Toto by sa malo urýchlene zrevidovať! Chcel som to poslať späť aj kvôli tomu otravnému pípaniu, kým som tu našťastie nenarazil na nejaké informácie. Ďakujem vám, milí používatelia!

Overená kontrola

Bin Anfänger beim Einkochen. Dieser Automat sieht gut aus, lässt sich leicht reinigen, erreicht zügig die Zieltemperatur und hält sie konstant. Ich bin glücklich mit diesem Gerät.

Som začiatočník vo varení. Tento stroj vyzerá dobre, ľahko sa čistí, rýchlo dosahuje cieľovú teplotu a udržuje ju konštantnú. Som spokojný s týmto zariadením.

Overená kontrola

Leichte Bedienung und der Preis is ok

Jednoduché použitie a cena je v poriadku

Overená kontrola

Tut was er soll, einfach in der Handhabung, würde ihn nochmals kaufen.

Robí to, čo má robiť, jednoduché použitie, kúpil by som si ho znova.

Overená kontrola

zum Einkochen in Gläser

na varenie v pohároch

Overená kontrola

Sehr einfache Bedienung, bin sehr zufrieden.

Veľmi jednoduché použitie, som veľmi spokojný.

Overená kontrola

Der Einkocher ist super einfach zu bedienen. Sehr zu empfehlen.

Sporák sa super jednoducho používa. Odporúčame.

Overená kontrola

Vorweg, was in einigen Bewertungen beschrieben wurde, dass das Gerät immer wieder piept, wenn es die 100 Grad erreicht, kann ich nicht bestätigen. Der Einkochautomat piept nur einmal, wenn er das erste Malö die 100 Grad erreicht hat. Danach ist das Gerät flüsterleise. Ich habe gerade die erste Portion Gulasch drin und habe zwischendurch nachgesehen, was die Temperatur so macht und hier werde ich skeptisch: Der Automat kocht auf 100Grad auf, schaltet dann ab, das Wasser hört auf zu kochen und die Temperatur sinkt auf 99 Grad für einige Minuten, bis erneut aufgekocht wird. Dabei zeigt der Thermostat am Gerät ständig die 100 Grad an, was vermutlich daran liegt, dass der Temperaturfühler unten im Boden eingebaut ist. Sinkt jedoch die Temperatur nur um 1 Grad, verlängert sich die Einkochzeit eigentlich um einiges. Gerade bei Fleisch ist es extrem wichtig, dass über 120 Minuten die 100 Grad gehalten werden. Besser wäre es wohl gewesen, den Temperaturfühler weiter oben anzubringen, dort ist das Wasser ja kühler als unten direkt an der Heizplatte. So wären die 100 Grad dauerhaft sichergestellt. Ob es trotzdem funktioniert werde ich ja in einigen Tagen herausfinden. Hoffe der Gulasch ist dann nicht verdorben.

V prvom rade to, čo bolo popísané v niektorých recenziách, že prístroj pri dosiahnutí 100 stupňov stále pípa, neviem potvrdiť. Konzervačný stroj pípne iba raz, keď prvýkrát dosiahne 100 stupňov. Potom je zariadenie tiché. Práve som tam dal prvú porciu guláša a medzitým som skontroloval, čo robí teplota, a tu som skeptický: Automat sa uvarí až na 100 stupňov, potom sa vypne, voda prestane vrieť a teplota klesne na 99 stupňov niekoľko minút pred opätovným varom. Termostat na zariadení neustále ukazuje 100 stupňov, čo je pravdepodobne spôsobené tým, že snímač teploty je nainštalovaný v spodnej časti. Ak však teplota klesne len o 1 stupeň, doba konzervovania sa v skutočnosti o dosť predĺži. Najmä pri mäse je mimoriadne dôležité, aby sa tých 100 stupňov udržalo 120 minút. Asi by bolo lepšie namontovať snímač teploty vyššie, keďže tam je voda chladnejšia ako dole priamo na ohrevnú platňu. Týmto spôsobom by bolo trvalo zabezpečených 100 stupňov. Či to ešte funguje, sa dozviem o pár dní. Dúfam, že sa guláš nepokazil.

Overená kontrola

Der Eikocher ist super, er hat nur eine kleine Delle im Innenraum. Deswegen 4 Sterne.

Varič na vajíčka je super, len vo vnútri má malú priehlbinu. Preto 4 hviezdičky.

Overená kontrola

Ich habe mir den Vollautomaten zum Bierbrauen gekauft. Am Anfang hat das Auskochen des Zuckers bestens funktioniert, nach einer halben Stunde schaltete das Gerät jedoch automatisch ab. Grund hierfür war das Einbrennen des erzeugten Zuckers auf der relativ kleinen Heizfläche des Geräts, was zu einer (korrekten) Abschaltung geführt hat. Wir hätten wohl an dieser Stelle mehr umrühren müssen, um ein Anbrennen zu vermeiden. Wir haben dann mit einem anderen Gerät weitergebraut. Für Entsaften und Einkochen ist das Gerät aber empfehlenswert :-)

Kúpil som si plne automatický stroj na varenie piva. Zo začiatku varenie cukru fungovalo perfektne, no po pol hodine sa prístroj automaticky vypol. Dôvodom bolo spálenie vzniknutého cukru na relatívne malej vykurovacej ploche zariadenia, čo viedlo k (správnemu) vypnutiu. Pravdepodobne sme mali v tomto bode viac miešať, aby sme sa vyhli spáleniu. Potom sme pokračovali vo varení s iným zariadením. Prístroj však odporúčame na odšťavovanie a konzervovanie :-)

Overená kontrola

Ich bin bisher mit dem Gerät sehr zufrieden. Wir nutzen es um für unseren Verein einfache Suppen zuzubereiten. Es ist sehr leistungsstark, das Wasser fängt sehr schnell an zu kochen. Haben bereits ein weiteres bestellt.

Zatiaľ som so zariadením veľmi spokojný. Používame ho na prípravu jednoduchých polievok pre náš klub. Je veľmi výkonný, voda začne veľmi rýchlo vrieť. Už som si objednal ďalší.

Overená kontrola

Ich habe diesen Einkocher zum Bierbrauen benutzt. Die 2000W überzeugen und ein wallendes Kochen ist auch bei maximaler Füllung möglich! mich hat der Einkocher überzeugt und ich kann diesen weiterempfehlen.

Tento sládok som použil na varenie piva. 2000 W presvedčí a varí na miernom ohni aj pri maximálnom naplnení! Varič ma presvedčil a môžem odporučiť.

Overená kontrola

La conserviera è molto capiente, scalda velocissima: primo test effettuato con la passata di pomodori.
Il timer e il calore diffuso rendono quasi superfluo il continuo mescolare.
Il timer e la temperatura stabile sono due chicche da non sottovalutare, impossibile ricreare una situazione simile sui fornelli. Ottimo anche il rubinetto per invasettare, previa passata con mixer. Una sezione leggermente più larga avrebbe consentito il passaggio agevole anche di preparazioni più consistenti.

L'unico aspetto negativo riguarda pulizia: non potendo staccare la pentola dalla base, il lavaggio non è agevolissimo. Ed è solamente per questo che non raggiunge la quinta stella.
Altro aspetto da tenere in considerazione per l'uso domestico il fatto che tutta la conserviera raggiunge ovviamente una temperatura considerevole. Tenete dunque distanti bimbi e animali domestici. Ma, d'altra parte, questo lo si fa anche con le pentole normali! |)

Konzervátor je veľmi veľký, veľmi rýchlo sa zahrieva: prvý test vykonaný s paradajkovým pretlakom. Vďaka časovaču a rozptýlenému teplu je neustále miešanie takmer zbytočné. Časovač a stabilná teplota sú dva skvosty, ktoré netreba podceňovať, podobnú situáciu na sporáku nie je možné zopakovať. Výborný je aj kohútik na zaváranie do zaváracích pohárov po prejdení mixérom. O niečo väčší úsek by umožnil ľahko prejsť ešte dôslednejšími prípravami. Jediný negatívny aspekt sa týka čistenia: nemožnosť oddeliť hrniec od základne, umývanie nie je veľmi jednoduché. A len z tohto dôvodu nedosahuje piatu hviezdu. Ďalším aspektom, ktorý treba vziať do úvahy pri použití v domácnosti, je skutočnosť, že celá konzerva zjavne dosahuje značnú teplotu. Držte preto deti a domáce zvieratá mimo dosahu. Ale na druhej strane sa to dá urobiť aj s normálnymi panvicami! |)

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov