Cascada 2G, kaskádová fontána, záhradná, 12 W, 800 l/h, drevo
Cascada 2G, kaskádová fontána, záhradná, 12 W, 800 l/h, drevo
Cascada 2G, kaskádová fontána, záhradná, 12 W, 800 l/h, drevo
Cascada 2G, kaskádová fontána, záhradná, 12 W, 800 l/h, drevo

Cascada 2G kaskádová fontána

56 cm Záhradné fontány 12,5 kg
137,90 € 179,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Dekoratívna 3-poschodová kaskádová fontána na záhradu alebo terasu

Rustikálny vzhľad drevených kadí a železného liatinového čerpadla

Vrátane výkonného 12 W čerpadla s prietokom vody 800 l/h

Popis produktu

Jemne špliechajúca voda s pôsobivým vzhľadom, to je záhradná studňa Blumfeldt Cascada 2G. So svojimi drevenými kaďami, z ktorých sa vylieva príval vody v neustálom kolobehu, prináša kaskádovú fontánu rustikálneho nádychu do každej záhrady alebo na terasu.

Tri poschodia pevných drevených nádob, ako ich používali ešte naši starí rodičia, sa dvíhajú nahor do zužujúcej sa veže, ktorá je zakončená ozdobným ručným čerpadlom z čiernej lakovanej liatiny. Všetky tri sudy sú zhotovené z masívu pekne žilkovaného dreva ostrolisteca a vizuálne boli zostarnuté pomocou plameňa. Takto sudová fontána dokonale zachytáva náladu zašlých časov a pomáha vytvoriť uvoľňujúcu atmosféru pokoja. Aby voda zostávala bezpečne vo svojich nádržiach a aby bolo drevo chránené pred hnilobou, sú sudy vybavené zvnútra hrubou tesniacou ochrannou vrstvou a sú vyložené jazierkovou fóliou.

Samozrejme, nemusíte sa báť, že by ste museli pomocou čerpadla na vrchu priviesť vodu k toku. To je úloha integrovaného elektrického čerpadla, ktoré je umiestnené v najspodnejšej časti a prostredníctvom systému hadíc čerpá vodu až po odtok okrasnej fontány. Výkon 12 W cirkuluje až do 800 litrov za hodinu a zabezpečuje, že kaskádová fontána Blumfeldt vytvára silný vodný prúd.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Uzavretý obeh vody: nie je potrebný prívod vody
 • Jednoduchá montáž, vrátane všetkých potrebných skrutiek
 • Materiál: ázijské drevo ostrolistec/liatina
 • Plameňom upravený povrch pre optické zostarnutie
 • Potrebné množstvo vody: cca 50 litrov
 • Farba: hnedá
Cascada 2G, kaskádová fontána, záhradná, 12 W, 800 l/h, drevo

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery (celkovo): 56 x 100 x 65 cm (ŠxVxH)
 • Rozmery (ručná pumpa): 12 x 27,5 x 25 cm (ŠxVxH)
 • Rozmery (1. poschodie): 31 x 56 cm (VxØ)
 • Rozmery (2. poschodie): 23,5 x 40,5 cm (VxØ)
 • Rozmery (3. poschodie): 17,5 x 28,5 cm (VxØ)
 • Hmotnosť: cca 12,5 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x fontána (montážna sada)
 • 1 x čerpadlo
 • Manuál

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

179.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(10 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Den Preis finde ich für den Brunnen zu hoch. Der Brunnen hat keine Stabilität. Man kann ihn nicht hochheben ohne das er auseinander fällt. Er sieht aber sehr schön aus. Bei Regen und Witterung würde ich ihn nicht draußen stehen lassen.

Myslím, že cena za fontánu je príliš vysoká. Studňa nemá stabilitu. Nemôžete ho vybrať bez toho, aby sa nerozpadol. Ale vyzerá veľmi pekne. Nenechala by som to vonku v daždi a zlom počasí.

Overená kontrola

Die Medien konnten nicht geladen werden.

Médium sa nepodarilo vložiť.

Overená kontrola

Ja auch mein Brunnen hatte eine kleine Beschädigung, hab der Firma geschrieben das ich es bei Kostenübernahme selber repariere. Hat funktioniert, hab im Baumarkt eine Teichfolien-Reparaturset gekauft. Das Loch damit verschweisst, alles Top. Das Geld für die Reparatur wurde mir erstattet und der Brunnen läuft problemlos und schaut super schön aus :)

Áno, aj moja fontána bola trochu poškodená, písal som firme, že si ju opravím sám, ak si ju zaplatím. Podarilo sa, v železiarstve som si kúpil súpravu na opravu jazierkovej fólie. Zavaril som s tym dieru, vsetko super. Peniaze za opravu mi boli vrátené a fontána beží bez problémov a vyzerá super pekne :)

Overená kontrola

Unteres Gefäß muss nach zweitägigen Betrieb nachgefüllt werden, geh von leckstelle aus

Spodná nádoba sa musí po dvoch dňoch prevádzky znovu naplniť, predpokladajme, že dochádza k úniku

Overená kontrola

Meine Balkonecke verschönert Der Brunnen war superschnell und leicht zusammen zu bauen. Alles dicht und ohne Beschädigungen. Gleich Teichpflanten und Kieselsteine gekauft und schon ist meine Erholoase fertig. Ich würde den Brunnen auf jeden Fall wieder kaufen. Ich habe noch Untersasserlampen bestellt und werde dann noch ein Foto nachreichen. Im Winter kommt er eventuell rein. Versand schnell und Verpackung sehr gut.

Skrášlil môj balkónový kút Fontánu bolo super rýchlo a jednoducho poskladať. Všetko tesné a bez poškodenia. Okamžite nakúpené jazierkové rastliny a kamienky a moja relaxačná oáza je hotová. Fontánu by som si určite kúpila znova. Objednal som si lampy Untersasser a neskôr pošlem fotografiu. V zime môže prísť. Rýchle dodanie a balenie veľmi dobré.

Overená kontrola

Lieferung super schnell, nur leider kaputt.

Super rýchle dodanie, bohužiaľ pokazené.

Overená kontrola

Ich sende das Produkt nicht zurück, sondern werde es verbessern!!

Tovar nevrátim, ale vylepším!!

Overená kontrola

Leider ist die Innenfolie sehr dünn und schlecht verarbeitet daher an vielen Stellen undicht..Außerdem war die Folie vom Transport mehrfach beschädigt! Der Rest entspricht der Beschreibung.

Žiaľ, vnútorná fólia je veľmi tenká a nekvalitne vyrobená, preto na mnohých miestach preteká.Fólia bola tiež niekoľkokrát poškodená pri preprave! Ostatné zodpovedá popisu.

Overená kontrola

Im großen und ganzen bin ich zufrieden, schnelle geliefert und gut verpackt kam der Brunnen bei uns an. Beim Auspacken musste ich aber feststellen, das das passiert ist, worauf die anderen Rezensionen mich schon vorgewarnt haben: Auch bei unserem Brunnen war die Teichfolie des großen Bottichs an mehreren Stellen gerissen. Wir hatten GSD ein Poolreperaturset zur Hand um die Folie abzudichten. Der Aufbau war dann recht einfach und nun plätschert er munter vor sich hin, als schöner Hingucker in meinem Bauerngarten.

Celkovo som spokojný, fontána prišla rýchlo a bola dobre zabalená. Pri vybaľovaní som si však musel uvedomiť, že sa tak stalo, na čo ma upozorňovali už ostatné recenzie: jazierková fólia na veľkej vani našej fontány bola tiež na viacerých miestach roztrhnutá. Mali sme GSD súpravu na opravu bazéna na utesnenie vložky. Montáž bola vtedy celkom jednoduchá a teraz sa pred ňou veselo vlní, ako krásny pútač na mojej chatovej záhrade.

Overená kontrola

Eigentlich ist der Brunnen wunderbar als Deko. Leider ist die Halterung für den Eimer defekt angekommen und man bekommt dazu dann keine Reaktion wenn man den Händler anschreibt. Nur aus diesen Grund gibt es drei Sterne anstatt voller Punktzahl.

V skutočnosti je fontána nádherná ako dekorácia. Bohužiaľ, držiak na vedro prišiel chybný a keď napíšete predajcovi, nedostanete žiadnu reakciu. Len preto získava tri hviezdičky namiesto plného počtu bodov.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov