Chianina, taška na liatinový hrniec, veľkosť S, prepravavná, syntetická textília S
Chianina, taška na liatinový hrniec, veľkosť S, prepravavná, syntetická textília S
Chianina, taška na liatinový hrniec, veľkosť S, prepravavná, syntetická textília S
Chianina, taška na liatinový hrniec, veľkosť S, prepravavná, syntetická textília S
Chianina, taška na liatinový hrniec, veľkosť S, prepravavná, syntetická textília S
Chianina, taška na liatinový hrniec, veľkosť S, prepravavná, syntetická textília S

Chianina taška na liatinový hrniec

Taška, taška na prenos vecí Čierna
11,90 € 24,90 € (cena s DPH)
Veľkosť:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Bezpečné uskladnenie: praktická taška na liatinový hrniec alebo hrniec na vonkajšie použitie

Odolná: vyrobená zo syntetickej textílie, ktorá je odolná proti roztrhnutiu

Rúčky na prenášanie: jednoduchá preprava vďaka čalúneniu

Popis produktu

Hor sa grilovať! S prepravnou taškou Klarstein ToCi Chianina je teraz veľmi jednoduché zobrať so sebou alebo uskladniť liatinový hrniec alebo hrniec na vonkajšie použitie na ohni. Taška zo syntetickej textílie, ktorá je odolná proti roztrhnutiu, chráni tvoj hrniec na barbecue a vďaka čalúneným rukovätiam umožňuje jeho jednoduchú a pohodlnú prepravu. Dve integrované sieťované vrecká a jedno vrecko na zips sú vhodné na príslušenstvo ako  zdvihák na pokrievku alebo sprej na údržbu hrnca.

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • materiál: syntetická tkanina
 • na ochranu pred nečistotami, poškriabaním a poveternostnými vplyvmi
 • na liatinové hrnce, hrnce na vonkajšie použitie alebo kempingové hrnce
 • jednoduchá manipulácia
 • čalúnené rukoväte
 • dve sieťované vrecká
 • vrecko na zips
 • vhodná na liatinové hrnce s nožičkami alebo bez nožičiek
 • kapacita veľkosti S: na liatinové hrnce 3.0 až 4.5
 • kapacita veľkosti L: na liatinové hrnce 6.0 až 9.0
Chianina, taška na liatinový hrniec, veľkosť S, prepravavná, syntetická textília

Rozmery a technické podrobnosti

 • vhodná na liatinové hrnce s kapacitou 3.0 až 4.5 qt: cca 30 × 20 cm (Ø × V)

Čo bolo poslané

 • 1 × taška

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

24.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(16 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Vorab: Die Tasche dient mir weniger dem Transport denn der geschützten Aufbewahrung. Eingezogen ist ein DO4 von Grillfürst. Diese Größe reizt die Tasche auch aus sowohl in Durchmesser als auch in der Höhe. Da die Grillfürst-Modelle recht weit abstehende Aufnahmen des Tragegriffs haben läßt sich der Reißverschluss noch gerade eben schließen. Das Material selbst wie auch die Verarbeitung erscheinen mir sehr hochwertig und tadellos. Sehr dickes Gewebe, massive Reißverschlüsse, keine erkennbaren Fabrikationsfehler. Das gilt auch für die Fächer im "Deckel", gleichwohl ich die nicht benötigt hätte. Aber haben ist ja besser als brauchen. Trotz des Gewichts läßt sich der DO gut und angenehm tragen. Fazit: Mein DO4 passt gerade so, aber gut. Preis-Leistung völlig okay. Ich bin zufrieden.

Po prvé: Taška mi slúži menej na prepravu ako na chránené skladovanie. Prisťahoval sa DO4 od Grillfürstu. Táto veľkosť osloví tašku aj priemerom aj výškou. Keďže modely Grillfürst majú rúčku na prenášanie, ktorá vyčnieva dosť ďaleko, zips sa dá takmer zapnúť. Samotný materiál ako aj spracovanie sa mi javia ako veľmi kvalitné a bezchybné. Veľmi hrubá látka, pevné zipsy, bez viditeľných výrobných chýb. Platí to aj o priehradkách vo „véčku“, hoci by som ich nepotreboval. Ale mať je lepšie ako potrebovať. Napriek hmotnosti sa DO nosí ľahko a pohodlne. Záver: Môj DO4 proste sedí, ale dobre. Hodnota za peniaze úplne v poriadku. Som šťastný.

Overená kontrola

Vorab: Die Tasche dient mir weniger dem Transport denn der geschützten Aufbewahrung. Eingezogen ist ein DO9 von Grillfürst. Diese Größe reizt die Tasche auch aus sowohl in Durchmesser als auch in der Höhe. Da die Grillfürst-Modelle recht weit abstehende Aufnahmen des Tragegriffs haben läßt sich der Reißverschluss noch gerade eben schließen. Das Material selbst wie auch die Verarbeitung erscheinen mir sehr hochwertig und tadellos. Sehr dickes Gewebe, massive Reißverschlüsse, keine erkennbaren Fabrikationsfehler. Das gilt auch für die Fächer im "Deckel", gleichwohl ich die nicht benötigt hätte. Aber haben ist ja besser als brauchen. Trotz des Gewichts läßt sich der DO gut und angenehm tragen. Fazit: Mein DO9 passt gerade so, aber gut. Preis-Leistung völlig okay. Ich bin zufrieden.

Po prvé: Taška mi slúži menej na prepravu ako na chránené skladovanie. Prisťahoval sa DO9 z Grillfürstu. Táto veľkosť osloví tašku aj priemerom aj výškou. Keďže modely Grillfürst majú rúčku na prenášanie, ktorá vyčnieva dosť ďaleko, zips sa dá takmer zapnúť. Samotný materiál ako aj spracovanie sa mi javia ako veľmi kvalitné a bezchybné. Veľmi hrubá látka, pevné zipsy, bez viditeľných výrobných chýb. Platí to aj o priehradkách vo „véčku“, hoci by som ich nepotreboval. Ale mať je lepšie ako potrebovať. Napriek hmotnosti sa DO nosí ľahko a pohodlne. Záver: Môj DO9 proste sedí, ale dobre. Hodnota za peniaze úplne v poriadku. Som šťastný.

Overená kontrola

Wir haben Sie verschenkt, robuste Henkel, unten mit doppeltem Boden, innen eine Extratasche für Zubehör etc. Top Tasche

Dali sme ich preč, robustné rukoväte, dno s dvojitým dnom, vnútri extra vrecko na príslušenstvo atď. Horné vrecko

Overená kontrola

Die "ToCis Big BBQ Transporttasche für Dutch Oven Feuertopf" wird schlicht und einfach geliefert. Die Verarbeitung ist sehr gut und es gibt ausreichend Platz für den Topf und leichtes, kleines Zubehör. Besonders gut gefällt mir der verstärkte Boden, um den Topf / die Standfüße sicher zu transportieren. Der Preis von knapp 24EUR ist angemessen, weshalb es von mir in Summe 5 Sterne gibt.

"ToCis Big BBQ Transport Bag for Dutch Oven Dutch Oven" sa dodáva jednoducho a jednoducho. Spracovanie je veľmi dobré a miesta na hrniec a ľahké, drobné doplnky je dosť. Obzvlášť sa mi páči vystužená základňa na bezpečnú prepravu hrnca / nôh. Cena tesne pod 24EUR je primeraná, preto dávam dokopy 5 hviezdičiek.

Overená kontrola

Artikel wie vom Verkäufer beschrieben, schnelle Lieferung, ich bin sehr zufrieden.

Tovar podľa popisu predajcu, rýchle dodanie, som veľmi spokojná.

Overená kontrola

Mein Freund ist begeistert

Môj priateľ je potešený

Overená kontrola

Die Tatsache macht einen sehr guten Eindruck

Skutočnosť robí veľmi dobrý dojem

Overená kontrola

Man muss schon sehen bzw. aufpassen was man kauft. Jede Tasche passt nicht für jeden Topf. Das habe ich nun auch gemerkt. Zum Glück habe ich schon verschiedene Dutch Oven Sachen und ich kann sie so einwandfrei transportieren. Sie sind robust und haben alles was man braucht. Sie lassen sich gut stapeln und sind pflegeleicht.

Musíte vidieť a dávať pozor, čo kupujete. Každé vrecko sa nehodí do každého hrnca. Aj ja som si to všimol. Našťastie už mám rôzne veci Dutch Oven a môžem ich tak ľahko prepravovať. Sú pevné a majú všetko, čo potrebujete. Dobre sa skladajú a ľahko sa o ne starajú.

Overená kontrola

Macht einfach Spaß, toll

Je to len zábava, super

Overená kontrola

Super Preis- Leistungsverhältnis, Tasche ist sehr robust

Super hodnota za peniaze, taška je veľmi robustná

Overená kontrola

....und dies vor allem auf Grund der absolut soliden Material- und Verarbeitungsqualität. Dicker Stoff, zuverlässige RV's und eine super Passform für den DO. Bei mir allerdings hin und wieder auch mal zweckendfremdet eingesetzt als Transporttasche bei Camping, denn dariun sind auch andere Sachen bestens geschützt, wie etwa ein Cadac Grill etc..

....a to predovšetkým vďaka absolútne pevnému materiálu a kvalite spracovania. Hrubá látka, spoľahlivé zipsy a skvele padnúce na DO. Občas ho však používam ako prepravnú tašku pri kempovaní, pretože sú dobre chránené aj iné veci, ako napríklad gril Cadac atď.

Overená kontrola

Endlich habe ich eine passende Aufbewahrungsmöglichkeit für meinen Duch Oven. (wobei ich den Deckel nicht verschließe, damit ein Luftaustausch stattfinden kann) Die Maße sind genau richtig und Material, sowie Verarbeitung richtig gut. Die Tasche eignet sich natürlich auch zum Transport. So kann man den Duch auch mal zu Freunden mitnehmen und dort dann benutzen.

Konečne mám vhodnú možnosť uskladnenia pre moju Duch Oven. (aj keď vrchnák nezatváram, aby sa mohol vymeniť vzduch) Rozmery sú akurát a materiál a spracovanie naozaj dobré. Taška je samozrejme vhodná aj na prepravu. Ducha teda môžete vziať priateľom a použiť ho tam.

Overená kontrola

Für unsere FT9 Dopf passt diese Tasche perfekt. Sie ist robust und bietet noch innen eine kleine Tasche für zusätzliches Zubehör wie Thermometer und Deckelheber. Ein Muss für Dutch Oben Enthusiasten.

Táto taška sa perfektne hodí pre náš FT9 Dopf. Je robustný a má vo vnútri malé vrecko na ďalšie príslušenstvo, ako je teplomer a zdvihák veka. Povinnosť pre nadšencov Dutch Above.

Overená kontrola

Gut

Gut

Overená kontrola

Die Tasche ist aus robustem, schweren Stoffgewebe. Top verarbeitet, auch der Reißverschluss hat eine prima Qualität. Mein Dutch Oven passt locker rein, sogar etwas Zubehör hat noch Platz im Deckel. Tipp: Bei längerer Lagerzeit sollte man den dicht schließenden Deckel etn wenig geöffnet lassen und ein paar Beutel Trockengel in der Tasche und im Topf platzieren.

Taška je vyrobená z pevnej, ťažkej látky. Špičkové spracovanie, zips má skvelú kvalitu. My Dutch Oven sa tam ľahko zmestí, vo veku je dokonca miesto na nejaké príslušenstvo. Tip: Pre dlhší čas skladovania by ste mali nechať tesne priliehajúce veko mierne otvorené a do vrecka a do hrnca vložiť niekoľko vrecúšok sušiaceho gélu.

Overená kontrola

Die Medien konnten nicht geladen werden. Ich durfte diese Tasche für einen 6 oder 9er QT (das sind 5,7 bzw 8,5 Liter) DutchOven testen und bin absolut überzeugt! Bislang lag meinen Topf in einem Karton Im Keller und wenn man den irgendwo mit hinnehmen will, dann ist immer die Frage worin. Da kam mir diese Tasche gerade recht! Ich habe einen 9er QT und der passt perfekt da rein siehe dazu meine Bilder! (Ein 6 er hätte natürlich wesentlich mehr Luft) Die Tasche besteht NICHT aus so komischen Plastik sondern aus dicken Segeltuch und das macht das ganze schon mal sehr hochwertig! Verarbeitet ist sie sehr gut, alle Nähte sind fest, keine losen Fäden, Top! Im Deckel sind von innen 3 Taschen, 2 aus Netz und eine mit einem Reißverschluss. Diese sind sehr geräumig! Was mir von den Bildern von Amazon nicht klar war und ich etwas siehe hatte…. wie der Boden der Tasche gelöst ist. Wenn man einen Dutch mit Füßen hat, dann würde das ja ziemlich durchdrücken. Auch hier wurde dran gedacht. Der Boden besteht aus einem dicken Kunststoffteil, was wirklich stabil ist und somit die Füße keinen Schaden verursachen! Der Tragegurt ist zusätzlich noch an den Seiten und unter dem Boden lang geführt und vernäht…so dass das zusätzliche Stabilität gibt! Ich denke ihr merkt schon wie begeistert ich von der Tasche bin. An der gibt es nämlich nichts dran auszusetzen! Fazit: Für jeden Dutch-Oven Besitzer eine Bereicherung! Von mir ganz klare 5 von 5 Sternen! ⭐⭐⭐⭐⭐ Vielen Dank, dass Sie sich die Zeit genommen haben meine Rezension zu lesen. Ich hoffe, dass ich Ihnen damit behilflich sein konnte.

Médium sa nepodarilo vložiť. Bolo mi dovolené otestovať túto tašku pre 6 alebo 9 QT (to je 5,7 alebo 8,5 litra) DutchOven a som o tom úplne presvedčený! Doteraz mi hrniec ležal v krabici v pivnici a ak ho chcete niekam zobrať, tak je vždy otázka čo. Tak táto taška bola pre mňa ako stvorená! Mám 9er QT a perfektne sa tam hodí, pozri moje obrázky! (Samozrejme, 6-ka by mala oveľa viac vzduchu) Taška NIE JE vyrobená z takého zvláštneho plastu, ale z hrubého plátna a to robí celú vec veľmi kvalitnou! Spracúva sa veľmi dobre, všetky švy sú pevné, žiadne voľné nite, super! Vo vnútri veka sú 3 vrecká, 2 sieťované a jedno na zips. Tieto sú veľmi priestranné! Čo mi nebolo jasné z obrázkov z Amazonu a niečo som videl... ako sa uvoľňuje spodná časť tašky. Ak máte Holanďana s nohami, tak to by sa naozaj presadilo. Aj na toto sa tu myslelo. Spodok je vyrobený z hrubého kusu plastu, ktorý je naozaj stabilný a preto nôžky nespôsobujú žiadne škody! Ramenný popruh je tiež všitý po stranách a pod podlahou... takže poskytuje dodatočnú stabilitu! Myslím, že už môžete povedať, aká som z kabelky nadšená. Na tom nie je nič zlé! Záver: Obohatenie pre každého majiteľa Dutch Oven! Odo mňa jednoznačne 5 hviezdičiek z 5! ⭐⭐⭐⭐⭐ Ďakujem, že ste si našli čas na prečítanie mojej recenzie. Dúfam, že som vám s tým mohol pomôcť.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov