Drybest 40, odvlhčovač vzduchu, čistič vzduchu, 40 l/24 h, čierno-sivý

Čierna , 40 cm , 67 cm
329,99 € (S. DPH)
Pripravené na odoslanie | Dodacia lehota: 3 - 5 dní
  • 14 dní na vrátenie tovaru
  • Nad 199 € je poštovné zadarmo!
Drybest 40, odvlhčovač vzduchu, čistič vzduchu, 40 l/24 h, čierno-sivý
Klarstein HEPA filter pre Drybest 35
Klarstein HEPA filter pre Drybest 35 Čierna , 28 cm , 1,8 cm 19,99 € (S. DPH)
HEPA jemný prachový filter do odvlhčovača
HEPA jemný prachový filter do odvlhčovača Biela , 29 cm , 21,2 cm 15,99 € (S. DPH)

Popis produktu

Odvlhčovač vzduchu Klarstein Drybest 40 je silný expert na sušenie vo všetkých vlhkých alebo dokonca mokrých miestnostiach. Jeho 600 W silný kompresný motor odoberá zo vzduchu až 40 litrov vody za deň a pomáha efektívne vysušiť priestory do 50 m² v novostavbách alebo po povodniach. Zariadenie Drybest 40 ponúka tri rôzne prevádzkové režimy. Takže si môžete zvoliť automatický režim s cieľovou hodnotou v závislosti od relatívnej vlhkosti v miestnosti medzi 40 a 70 percentami v krokoch po 5 percentách, po dosiahnutí ktorých sa odvlhčovač vypne. Hodí sa preto najmä pre trvalé použitie v kúpeľniach alebo kuchyniach. Kondenzovaná voda sa zhromažďuje v 6-litrovej nádrži. Snímač zaregistruje, kedy je nádrž plná a odvlhčovač vypne. LED dióda tiež signalizuje okrem iného potrebu vyprázdnenia nádrže.
Dva ďalšie režimy sú slabé a silné odvlhčovanie a pracujú nezávisle od relatívnej vlhkosti vzduchu. Sú vhodné najmä pre sušenie stavebných dielov alebo priestorov, v ktorých má byť zachovaná čo možno najmenšia konštantná vlhkosť vzduchu. S pracovnou hladinu akustického tlaku pod 45 dB (A) možno odvlhčovač použiť aj tam, kde je potrebná pokojná atmosféra, ako sú napríklad kancelárie alebo spálne.

Okrem použitia ako odvlhčovač spĺňa zariadenie Klarstein Drybest 40 plnú funkcionalitu systému pre čistenie vzduchu. Voliteľne možno použiť filtre z aktívneho uhlia alebo HEPA filtre pre zbavenie vzduchu rôznych nečistôt. Filter z aktívneho uhlia absorbuje predovšetkým organické častice ako peľ, ale tiež nepríjemné pachy, zatiaľ čo HEPA filter odstraňuje zo vzduchu jemné častice od 20 nanometrov ako častice prachu a dymu alebo baktérie. Prepínateľný rotor cirkuluje vzduch a stará sa o maximálnu efektivitu odvlhčovača a čističky vzduchu. Po hodinách nastaviteľný časovač môže byť použitý pre spustenie alebo vypnutie zariadenia v určitom čase.

2 v 1 odvlhčovač sa riadi prostredníctvom ovládacieho panela v hornej časti zariadenia. Osem funkčných tlačidiel umožňuje rýchly a jednoduchý výber požadovaných programov režimu. Integrovaná obrazovka zobrazuje pomocou svietiacich symbolov, aké nastavenia boli vykonané. Pre zaručenie mobility má odvlhčovač štyri pevne inštalované kolieska, na ktorých sa môže ľahko pohybovať. Zariadenie presvedčí aj vizuálne. Čierna plastová konštrukcia so šedými prvkami vôbec nepôsobí staromódne a svojim moderným tvarom sa bez problémov začlení do obytných a pracovných prostredí.

Dostupné farby: čierno-šedá

Zobraziť viac

Vlastnosti a funkcie

Výkonný 600 W kompresný odvlhčovač

Až do 40 litrov za 24 hodín (pri 80% vlhkosti a teplote v miestnosti 30 °C)

Tri stupne odvlhčovania: automatický, slabý, silný

Integrovaný čistič vzduchu pre použitie s filtrom s aktívnym uhlím a HEPA filtrom

Vlastnosti a rozmery

Primárna farba Čierna
Šírka 40 cm
Výška 67 cm
Dĺžka 25 cm
Hmotnosť 18,2 kg
Typ Odvlhčovač vzduchu
Maximálna teplota 32 CELSIUS
Pre miestnosti do 42 SQUARE_METER
Trieda hlučnosti 45 dB
Stupne výkonu 3
Počet módov / programov 3
Kapacita 6 Ltr
260 m³/h
220-240V / 50Hz
40 LITER
45 dB
16 - 32 °C

Stihanúť manuál

Klarstein Drybest 40, odvlhčovač vzduchu, čistič vzduchu, 40 l/24 h, čierno-sivý

Dodacie podmienky

Čo bolo poslané
  • 1 x zariadenie
  • 2 x filter z aktívneho uhlia
  • 1 x odtoková hadica
  • Manuál

Pripravené na odoslanie | Dodacia lehota: 3 - 5 dní

Hodnotenie zákazníkov

Nikto ešte nenapísal recenziu tohto tovaru.
Vhodné produkty