Touchstream stojanový ventilátor

Čierna , 20 cm , 2,2 kg
69,90 € (cena s DPH)
Vyberte variant:
Základná farba:
Pripravené na odoslanie | Dodacia lehota: 3 - 6 pracovných dní
14 dní
na vrátenie
poštovné
zadarmo

Vybrané hodnotenia nemeckej tlače

10027951_Touchstream_LiteMagazin.png 10027951_Klarstein_HausUndGarten.jpg 10027951_Touchstream_TechnikZuHause.jpg

Popis produktu

V letných horúčavách sa kancelária mení na tropické prostredie, potíme sa a vzduch v miestnosti stojí. Každý hľadá čerstvý, chladivý závan. Stojaci ventilátor Touchstream od spoločnosti Klarstein prináša turbulentný čerstvý vzduch.

Špeciálna konštrukcia ventilátora Touchstream zabezpečuje, že prívod vzduchu je križovaním zariadenia stlačený a značne urýchlený. Tým sa dosahuje oveľa vyššia rýchlosť ako pri tradičných zariadeniach, čo zabezpečuje, že vystupujúci prúd vzduchu má dosah viac ako 8 metrov. Tak zvládne malý podlahový ventilátor vytvoriť citeľnú cirkuláciu vzduchu aj vo veľkopriestorových kanceláriách a neumožní vznik teplého vzduchu. Tento efekt môže byť dokonca zosilnený, keď je prúd vzduchu vedený cez strop alebo steny, čím je nepriamo distribuovaný v celej miestnosti. Napriek silnému pôsobeniu patrí zariadenie Klarstein Touchstream so spotrebou energie iba 35 W k šetrným zástupcom svojho druhu a ani v nepretržitej prevádzke nie je požieračom peňazí.

Tiež v technických funkciách ventilátor drží krok so svojimi konkurentmi. Prúd vzduchu je možné regulovať v troch rýchlostiach (vysoká, stredná, nízka). Zapnúť možno tiež funkciu oscilácie, ktorá prispieva k ďalšej cirkulácii vzduchu, keďže hlavica ventilátora sa kýve v 90° uhle tam a späť. Okrem toho môže byť ventilátor naklonený v dvoch stupňoch. Raz v uhle 45° šikmo hore a raz v 90° uhle čelne dopredu. Funkcia časovača na 1, 2 alebo 4 hodiny zabezpečí, že sa ventilátor automaticky vypne po uplynutí nastaveného času. Všetky funkcie možno pohodlne ovládať pomocou zrozumiteľného dotykového panela so štyrmi tlačidlami alebo pomocou dodávaného diaľkového ovládania.

Priestorovo úsporné výkonné zariadenie od spoločnosti Klarstein presvedčí aj svojou vysokou flexibilitou použitia. V dôsledku svojej malej veľkosti ho možno bez problémov použiť ako ventilátor na zem alebo na stôl. Ďaleko siahajúci prúd vzduchu umožňuje umiestnenie vo veľkých miestnostiach, zatiaľ čo jeho extrémne tichá prevádzka nie je v rozpore s koncentráciou v kancelárii a potrebou relaxácie v spálni. Sezónne nie je ventilátor obmedzený len na leto: Samozrejme perfektne šíri v miestnosti v horúcich dňoch chladný vzduch z klimatizácie alebo zabezpečuje prúdenie čerstvého vzduchu. Okrem toho však môže transportovať v chladných dňoch teplý vzduchu ohrievača, a tým zaistiť rovnomerný ohrev v celej miestnosti.

Vizuálne sa ventilátor Touchstream od spoločnosti Klarstein bez problémov začlení do moderného aj klasického prostredia bez toho, aby narúčal ich koncept.

Dostupné farby: čierna, biela (produkt 10027950)

Zobraziť viac

Vlastnosti a rozmery

Čierny stojaci ventilátor so 17 cm rotorom a výkonom 35 W, s dotykovým ovládacím panelom

Stlačený prúd vzduchu pre vysoké rýchlosti a dosah ventilácie až cez 8 m

Tri rozdielne rýchlosti ventilátora a nastaviteľný časovač

Extrémne nízka hlučnosť prevádzky: vhodný pre prevádzku v priestoroch spální

Vysoký prietok vzduchu so širokým, viacsmerovým prúdom vzduchu

Vrátane praktického diaľkového ovládania pre pohodlné ovládanie

Vlastnosti a rozmery

 • Dvojstupňovo sklopiteľný kryt konštrukcie ventilátora
 • Možnosť sklopenia, keď sa nepoužíva
 • Prepínateľná 90° oscilácia
 • Časovač vypnutia: 1,2,4 hodiny
 • Konštantná a rovnomerná ventilácia
 • Ochranná mriežka ventilátora
 • Držiak na diaľkový ovládač
 • Protišmykové gumové podložky
 • Napájanie: AC 220-240 V, 50 Hz
 • Priemer: 25 cm
 • Výška: 20 cm
 • Hmotnosť: cca 2,2 kg

Stiahnuť manuál

Touchstream, stojanový ventilátor, 35 W, čierny

Dodacie podmienky

Čo bolo poslané
 • 1 x zariadenie
 • Manuál

Pripravené na odoslanie | Dodacia lehota: 3 - 6 pracovných dní

Hodnotenie zákazníkov

(9 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.
Vhodné produkty