Rotator, ochladzovač vzduchu, 110 W, 8-hod. časovač, diaľkový ovládač, čierny Čierna
Rotator, ochladzovač vzduchu, 110 W, 8-hod. časovač, diaľkový ovládač, čierny Čierna
Rotator, ochladzovač vzduchu, 110 W, 8-hod. časovač, diaľkový ovládač, čierny Čierna
Rotator, ochladzovač vzduchu, 110 W, 8-hod. časovač, diaľkový ovládač, čierny Čierna
Rotator, ochladzovač vzduchu, 110 W, 8-hod. časovač, diaľkový ovládač, čierny Čierna
Rotator, ochladzovač vzduchu, 110 W, 8-hod. časovač, diaľkový ovládač, čierny Čierna
Rotator, ochladzovač vzduchu, 110 W, 8-hod. časovač, diaľkový ovládač, čierny Čierna
Rotator, ochladzovač vzduchu, 110 W, 8-hod. časovač, diaľkový ovládač, čierny Čierna
Rotator, ochladzovač vzduchu, 110 W, 8-hod. časovač, diaľkový ovládač, čierny Čierna

Rotator ochladzovač vzduchu

Ochladzovač vzduchu Čierna 110 watt
112,90 € 239,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Kategorizácia produktu podľa obrázku s porovnaním výkonu zariadení: Air cooler

Chladný vánok: tri rýchlosti vetra pre prietok vzduchu až do 396 m³/h

4 v 1 zariadenie: chladič vzduchu, ventilátor, TACT ionizátor a zvlhčovač vzduchu

Popis produktu

Chladič vzduchu Klarstein Rotator ochladí miestnosť a so svojím silným výkonom je mimoriadne účinný.

Chladič vzduchu osviežuje vďaka procesu Cool Breeze s tromi rôznymi rýchlosťami. Zariadenie ochladzuje alebo zvlhčuje vzduch podľa vlastného výberu. Do nádrže zvlhčovača sa zmestí sedem litrov vody a vydrží teda počas primerane dlhej doby. Vymeniteľný chladiaci akumulátor poskytuje na želanie dodatočné príjemne osviežujúce teploty. Tri rôzne typy vetra s normálnym režimom, prirodzeným režimom a režimom spánku zaručujú vetranie miestnosti prispôsobené situácii.

Odnímateľný filter chladiča vzduchu Rotator odstraňuje častice prachu a nečistôt predtým, ako vzduch vyčistí a ochladený ho odovzdá priestoru. Technológia TACT, Thunderstorm Air Cleaning Technology, sa postará o obzvlášť čistý vzduch: presne ako pri búrke sa uvoľňujú záporné ióny, aby sa odstránil zo vzduchu prach a zápach.

Pre pokojný spánok počas teplých letných nocí je veľmi užitočná funkcia časovača. V časovom intervale ôsmich hodín sa chladič vzduchu spoľahlivo vypne. Ovládač s rozsiahlymi nastaveniami okrem toho umožňuje praktické ovládanie na diaľku.

Výkonný, efektívny a dobre premyslený: chladič vzduchu Rotator od spoločnosti Klarstein je osviežujúcou odpoveďou na všetky horúce dni v roku.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • výkon: 110 W
 • vrátane diaľkového ovládača
 • napájanie: 220 - 240 V~ | 50 - 60 Hz
 • max. hladina hluku je cca 60 dB v zavislosti od zvoleneho modu.
Rotator, ochladzovač vzduchu, 110 W, 8-hod. časovač, diaľkový ovládač, čierny

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 40 x 90 x 35 cm (Š x V x H)
 • dĺžka sieťového kábla: 180 cm
 • hmotnosť: cca 9,4 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x chladič vzduchu
 • 1 x chladiaci akumulátor
 • 1 x diaľkový ovládač
 • nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina, francúzština, španielčina, taliančina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

239.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(11 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Bedienanleitung sehr spärlich,Reinigung und wechsel des Filters nicht exakt beschrieben.Kühlleistung mehr erwartet.

Návod na obsluhu veľmi riedky, čistenie a výmena filtra nie je presne popísaná Očakáva sa väčší chladiaci výkon.

Overená kontrola

Tut, was es soll, könnte leiser sein. Einschlafen kann man damit nicht. Wasserentnshme +Reinigung mühsam. Wassertank sollte leichter zu entleeren sein.

Robí to, čo má, mohlo by byť tichšie. Nedá sa s tým zaspať. Ťažké odsávanie vody + čistenie. Nádrž na vodu by sa mala ľahšie vyprázdniť.

Overená kontrola

Die Klimaanlage wie ich sie nenne, funktioniert einwandfrei und tut das was sie soll... kühlen. Die verschiedenen Einstellungen sind toll und man kann das Gerät auf seine persönlichen Bedürfnisse einstellen. Ich bin sehr zufrieden.

Klimatizácia ako ju nazývam funguje perfektne a robí to čo má...v pohode. Rôzne nastavenia sú skvelé a zariadenie si môžete prispôsobiť svojim osobným potrebám. som velmi spokojna.

Overená kontrola

Das hohe aber schmale Format ist sehr von Vorteil für schmale Flure z.B.. Mit den Rollen und dem etwas längeren Kabel kann man hier prima den Standort wechseln. Haben erst einen Probelauf in einem Büro gemacht, ohne Wasser. Man wird regelrecht weg geblasen und merkt die Power des Geräts. Dazu ist es auch recht laut. In einem geschlossenen kleinen Zimmer wird es wahrscheinlich eher stören, wie im Schlafzimmer. Da wir es aber zentral im Flur haben wollen, bei offenen Türen, wird es sicherlich einen tollen Effekt auf das gesamte Raumklima haben. Lieferung und Verpackung waren 1A+, die Anleitung auf deutsch gut verständlich. Das Design ist sehr schick, die Fernbedienung ist etwas mickrig, ohne Licht und ohne Steckplatz am Gerät selbst. Insgesamt für den Preis aber ein toller Artikel....

Vysoký, ale úzky formát je veľmi výhodný napríklad do úzkych chodieb. Pomocou valčekov a trochu dlhšieho kábla tu môžete ľahko zmeniť umiestnenie. Práve som vykonal skúšobnú prevádzku v kancelárii bez vody. Ste doslova unesení a všimnete si silu zariadenia. Je to tiež dosť hlasné. V uzavretej malej izbe to bude asi skôr na obtiaž, ako v spálni. Ale keďže chceme, aby to bolo v strede chodby, s otvorenými dverami, určite to bude mať veľký vplyv na celkovú vnútornú klímu. Dodávka a balenie boli 1A+, návod v nemčine bol ľahko zrozumiteľný. Dizajn je veľmi šik, diaľkové ovládanie je trochu maličké, bez svetla a bez slotu na samotnom zariadení. Ale celkovo za tú cenu skvelá položka....

Overená kontrola

Mit dem Luftkühler werden zwei relativ große auffüllbare Kühlakkus geliefert, die in den Wassertank gegeben werden können, um die Luft, die aus dem Gerät kommt, zu kühlen. Das finde ich sehr praktisch. Außerdem wird die Luft im Raum durch die Verteilung von Feuchtigkeit spürbar besser bzw. frischer. Zudem finde ich die Timerfunktion sehr angenehm, da der Luftkühler so zum Einschlafen eingeschaltet werden kann und sich selbst abschaltet. Durch die Rotation wird die Luft gut im Raum verteilt.

K ochladzovaču vzduchu sú dodávané dva relatívne veľké znovu naplniteľné studené obaly, ktoré je možné umiestniť do nádržky na vodu na chladenie vzduchu vychádzajúceho zo zariadenia. Považujem to za veľmi praktické. Okrem toho sa vzduch v miestnosti vďaka distribúcii vlhkosti výrazne zlepší alebo svieži. Za veľmi príjemnú považujem aj funkciu časovača, keďže ochladzovač vzduchu sa dá zapnúť pri zaspávaní a sám sa vypne. Vďaka rotácii je vzduch v miestnosti dobre distribuovaný.

Overená kontrola

Ich bin ganz zufrieden mit dem Rotator. Wir haben einen großen Wintergarten, der sich entsprechend schnell aufheizt, sobald die Sonne darauf steht und man schnell ins Schwitzen kommt. Der Rotator gibt kühle Luft ab und ist echt angenehm und erfrischend auf der Haut. Durch seine Größe deckt er auch eine große Fläche ab, so haben auch mehrere Personen was davon :) . Ich habe ihn meistens auf der ersten oder zweiten Stufe laufen und finde die Lautstärke dezent und absolut nicht nervig. Super praktisch finde ich die Rollen, wodurch er sich ganz leicht bewegen lässt und auch die Halterung oben am Gerät. Dass eine Fernbedienung dabei ist, ist auch ganz komfortabel. Die Timerfunktion ist sicherlich auch ganz praktisch, wenn man ihn nachts im Schlafzimmer nutzen möchte. Der Versand war im Übrigen auch sehr flott!

S rotátorom som veľmi spokojný. Máme veľkú zimnú záhradu, ktorá sa rýchlo vyhreje, len čo na ňu svieti slnko a rýchlo sa začnete potiť. Rotátor uvoľňuje chladný vzduch a je skutočne príjemný a osviežujúci na pokožke. Svojou veľkosťou zaberá aj veľkú plochu, takže úžitok z nej môže mať viacero ľudí :) . Zvyčajne to spustím na prvej alebo druhej úrovni a hlasitosť sa mi zdá jemná a vôbec nie otravná. Veľmi praktické mi prídu valčeky, ktoré uľahčujú jeho presúvanie a tiež držiak v hornej časti zariadenia. Je tiež veľmi výhodné, že je dodávaný s diaľkovým ovládaním. Funkcia časovača je určite tiež veľmi praktická, ak ju chcete použiť v spálni v noci. Doručenie bolo tiež veľmi rýchle!

Overená kontrola

it is ok but noisy a bit. Also it does not cool the heat very much, just a bit.

je to v poriadku, ale trochu hlučné. Tiež neochladzuje teplo veľmi, len trochu.

Overená kontrola

Sind sehr zufrieden, erfüllt alle angegebenen Funktionen ist nicht zu laut, das Raumklima ist angenehm und man kann ausgezeichnet schlafen

Sú veľmi spokojní, plní všetky zadané funkcie, nie sú príliš hlučné, vnútorná klíma je príjemná a môžete sa dobre vyspať

Overená kontrola

Der Klarstein Rotator hat uns vor allen durch seine 4 Funktionen begeistert. So sind der Luftkühler und der Ventilator sehr angenehm in heißen Tagen und lassen den Raum angenehm kühl werden, bzw. eine kühle Brise wehen. Der Luftbefeuchter macht einen guten Job. Sehr positiv ist auch der Luftreiniger, welcher eine sehr angenehme Luft verbreitet. Die Bedienung des Rotator geht an dem Gerät selber, oder mit der Fernbedienung und erweist sich als einfach gehandhabt. Auch das einfüllen des Wassers, oder tauschen der Kühlakkus sind sehr einfach. Alles in allem sind wir sehr zufrieden mit dem Produkt.

Rotátor Klarstein nás všetkých zaujal svojimi 4 funkciami. Ochladzovač vzduchu a ventilátor sú veľmi príjemné v horúcich dňoch a nechajú miestnosť príjemne schladiť alebo fúkať chladný vánok. Zvlhčovač odvádza dobrú prácu. Veľmi pozitívna je aj čistička vzduchu, ktorá šíri veľmi príjemný vzduch. Rotátor možno ovládať na samotnom zariadení alebo pomocou diaľkového ovládača a ľahko sa používa. Plnenie vody alebo výmena studených zábalov je tiež veľmi jednoduchá. Celkovo sme s produktom veľmi spokojní.

Overená kontrola

Da wir unter dem Dach im Sommer extremer Hitze ausgeliefert sind, möchten wir in diesem Jahr den Sommer etwas kühler überstehen. Das Gerät kam gut verpackt und geschützt an. Im Lieferumfang sind 2 Kühlakkus enthalten, diese können zusätzlich zum Wassertank (7 L Fassungsvermögen) mit Wasser gefüllt und eingefroren werden und sorgen somit für eine noch kühlere Brise. Das Gerät hat 3 verschiedene Modi und kann so auch Lautstärkemäßig auf das eigene Bedürfnis eingestellt werden. Das alles lässt sich per Fernbedienung oder direkt am Gerät einstellen. Optisch könnte es hier und da etwas hochwertiger/besser verarbeitet sein, allerdings finde ich es für den Preis trotzdem vollkommen okay. Ich bin auf den Sommer gespannt – für den Moment ist es aber genau das, was wir uns als Kühlgerät vorgestellt haben – gerade auch, weil es darüber hinaus noch etwas mehr bietet als nur ein Luftkühler zu sein. Es ist zusätzlich als Ventilator, Luftreiniger und Luftbefeuchter zu nutzen.

Keďže sme v lete pod strechou vydaní na milosť a nemilosť extrémnym horúčavám, radi by sme tento rok prežili leto o niečo chladnejšie. Zariadenie prišlo dobre zabalené a chránené. Súčasťou dodávky sú 2 ľadové balíčky, ktoré je možné okrem nádržky na vodu (kapacita 7 l) naplniť vodou a zmraziť a zabezpečiť tak ešte chladnejší vánok. Zariadenie má 3 rôzne režimy a je možné si ho upraviť aj z hľadiska hlasitosti podľa vlastných potrieb. To všetko je možné nastaviť diaľkovým ovládačom alebo priamo na zariadení. Vizuálne by to mohlo byť o niečo kvalitnejšie/sem tam lepšie spracované, ale aj tak si myslím, že za tú cenu je to v poriadku. Teším sa na leto – ale momentálne je to presne to, čo sme mali na mysli ako chladiace zariadenie – najmä preto, že ponúka aj niečo viac ako len ochladzovanie vzduchu. Dá sa použiť aj ako ventilátor, čistička vzduchu a zvlhčovač.

Overená kontrola

Der Luftkühler kommt gut verpackt nach Hause. Wir haben schon einen ähnlichen und mögen es, wenn ein Gerät vielseitig ist. Er kann normal als Ventilator genutzt werden dabei filtert er die Luft auch leicht durch die Filter. Oder auch zum kühlen, dafür kann der Wassertank mit Wasser und einem Kühlakku bestückt werden, dann wird die Luft leicht gekühlt. Die windgeschwindigkeit kann dabei in 3 Stufen eingestellt werden. Auf voller Stufe merkt man auch schon gut Wind. Was uns auch gefällt ist, dass er nur 110w benötigt und somit relativ günstig kühlt. Dabei aber richtig gut Wind macht. Über die Fernbedienung oder auch direkt am Gerät kann alles eingestellt werden. Auch der Timer ist super praktisch und auch die Swing Funktion finden wir praktisch. Das Gerät wirkt qualitativ gut, wie mögen das Design und es passt wunderbar bei uns. Auch war uns wichtig das wir ihn einfach auf Rollen durch Haus Rollen können. Ich hoffe ich konnte Ihnen ein wenig weiterhelfen mit meiner Erfahrung.

Vzduchový chladič príde domov dobre zabalený. Už máme podobný a máme radi, keď je zariadenie všestranné. Dá sa bežne používať ako ventilátor, pričom aj mierne filtruje vzduch cez filtre. Alebo tiež na chladenie, nádrž na vodu môže byť vybavená vodou a studeným zábalom, potom sa vzduch mierne ochladí. Rýchlosť vetra sa dá nastaviť v 3 úrovniach. V plnej rýchlosti už cítiť vietor. Čo sa nám tiež páči je, že potrebuje len 110w a teda chladí relatívne lacno. Ale robí naozaj dobrý vietor. Všetko sa dá nastaviť cez diaľkové ovládanie alebo priamo na zariadení. Super praktický je aj časovač a praktickú nájdeme aj funkciu hojdania. Zariadenie je kvalitné, dizajnovo sa nám páči a perfektne nám sedí. Dôležité pre nás bolo aj to, že sme ho mohli jednoducho prevaľovať po dome na valcoch. Dúfam, že som vám mohol svojou skúsenosťou trochu pomôcť.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov