Sky High, stĺpový ventilátor, 40 W, 276 m³/h, 75° oscilácia, 3 režimy, čierny Čierna
Sky High, stĺpový ventilátor, 40 W, 276 m³/h, 75° oscilácia, 3 režimy, čierny Čierna
Sky High, stĺpový ventilátor, 40 W, 276 m³/h, 75° oscilácia, 3 režimy, čierny Čierna
Sky High, stĺpový ventilátor, 40 W, 276 m³/h, 75° oscilácia, 3 režimy, čierny Čierna
Sky High, stĺpový ventilátor, 40 W, 276 m³/h, 75° oscilácia, 3 režimy, čierny Čierna
Sky High, stĺpový ventilátor, 40 W, 276 m³/h, 75° oscilácia, 3 režimy, čierny Čierna
Sky High, stĺpový ventilátor, 40 W, 276 m³/h, 75° oscilácia, 3 režimy, čierny Čierna
Sky High, stĺpový ventilátor, 40 W, 276 m³/h, 75° oscilácia, 3 režimy, čierny Čierna
Sky High, stĺpový ventilátor, 40 W, 276 m³/h, 75° oscilácia, 3 režimy, čierny Čierna
Sky High, stĺpový ventilátor, 40 W, 276 m³/h, 75° oscilácia, 3 režimy, čierny Čierna

Sky High stĺpový ventilátor

Stojanový ventilátor Čierna
69,90 € 119,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Kategorizácia produktu podľa obrázku s porovnaním výkonu zariadení: Fan

Sila vetra 12: výkonný ventilátor s 3 úrovňami výkonu pre prietok vzduchu až do 276 m³/h

Ekonomický a efektívny: spotreba iba 40 W v nepretržitej prevádzke a 12-hodinový vypínací časovač

Popis produktu

Veterný stroj! Vežový ventilátor Klarstein Sky High veža rozhýbe masy vzduchu v obytných a kancelárskych priestoroch. Jeho elegantný a priestorovo úsporný dizajn je doplnený mnohými praktickými funkciami, ktoré podporujú túžbu po jemnom vánku.

Víchor medzi vlastnými štyrmi stenami. Pre cirkuláciu vzduchu v miestnosti má vežový ventilátor k dispozícii tri úrovne rýchlosti, ktoré sa postarajú o ochladenie. Prepínateľná oscilácia otáča ventilátor Klarstein Sky High o 75°, čím sa vzduchové masy optimálne hýbu aj vo veľkých miestnostiach a čerstvý vzduch sa dostane do všetkých kútov. S cieľom splniť všetky požiadavky sa dá zariadenie nastaviť okrem normálnej prevádzky aj v nočnom alebo prírodnom režime. Kým prvý režim sa postará pomocou obmien počtu otáčok ventilátora o vietor podobný prírodnému, posledný režim Vám umožní znižovaním rýchlosti ventilátora zaspávať pri čerstvom vánku.

Svieži vzduch stlačením tlačidla. Ovládanie zariadenia Klarstein Sky High sa vykonáva buď cez 5-tlačidlový ovládací panel na hornej strane zariadenia, alebo pohodlne pomocou dodávaného diaľkového ovládača zo vzdialenosti až 6 m. Jeho podsvietený LED displej zobrazuje pomocou zrozumiteľných symbolov nastavené parametre ako aj režim a tiež zobrazuje aktuálnu teplotu v miestnosti. Nastaviteľný 12-hodinový časovač možno naprogramovať, aby sa vežový ventilátor po uplynutí nastaveného času automaticky vypol. Pri nízkom príkone len 40 W v nepretržitej prevádzke nielenže chráni peňaženku, ale aj životné prostredie.

Jeho moderný zovňajšok ho ideálne začleňuje do kancelárie alebo obývacej izby, je však dostatočne opticky neutrálny, aby zaujal aj v klasických priestoroch.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • úsporná spotreba, príkon len 40 W
 • prevádzkové režimy: normálny, režim spánku, prírodný režim
 • režim spánku: zníženie rýchlosti až do vypnutia
 • prírodný režim zvyšovanie a znižovanie rýchlosti ventilácie
 • časovač: tempo - 1 hodina; nastaviteľné od 0 do 12 hodín
 • 5-tlačidlový ovládací panel
 • LED displej s pochopiteľným znázornením symbolov
 • zadné nosné držadlo
 • priestorovo úsporný vežový dizajn
 • priestor na diaľkový ovládač
 • napájanie diaľkového ovládača: 1 x batéria CR-2025 (je súčasť balenia)
 • napájanie: 220 - 240 V / 50/60 Hz
 • Hlučnosť 57dB
Sky High, stĺpový ventilátor, 40 W, 276 m³/h, 75° oscilácia, 3 režimy, čierny

Rozmery a technické podrobnosti

 • výška: 110 cm
 • priemer stĺpu: 13 cm (Ø)
 • priemer stojana: 30 cm
 • dĺžka kábla: cca 1,20 m
 • hmotnosť: cca 3,5 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x zariadenie
 • 1 x diaľkový ovládač
 • nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina, španielčina, francúzština, taliančina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

119.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(15 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Der Lüfter sieht edel in seinem Schwarz, aber im Schlafzimmer macht er einfach zu viel krach. Im "Nachtmodus" macht er noch mehr lärm wie im normalen. Würde ihn für diesen Zweck nicht mehr kaufen. Ansonsten ist er aber nicht schlecht

Ventilátor vyzerá v čiernej farbe luxusne, no v spálni robí príliš veľa hluku. V „nočnom režime“ vydáva ešte väčší hluk ako v normálnom. Na tento účel by som si ho už nekúpil. Inak nie je zlý

Overená kontrola

Fernbedienung ist super ,besonders wenn man es sich bequem gemacht hat auf dem Sofa und man einfach nur noch zur Fernbedienung fassen muss.Preisleistungsverhältnis ist in Ordnung. Qualität ist ok.

Diaľkové ovládanie je super hlavne keď ste si urobili pohodlie na sedačke a stačí siahnuť po ovládači.Pomer cena výkon je v poriadku. kvalita je ok

Overená kontrola

Stabiler Turmventilator mit modernem Design. Schnelle Lieferung und leichte Standfußmontage. Nach der ersten Inbetriebnahme des Turmventilators bin ich sehr zufrieden. Der Luftstrom kann in 3 Stufen erhöht werden und mit der Fernbedienung oder dem Touch- Display kann man alles kinderleicht einstellen. Für mich persönlich ist er auch auf der höchsten Stufe nicht zu laut! Um ehrlich zu sein finde ich ihn angenehm leise. (Unser Vorgänger war deutlich lauter) Ein Stern Abzug, da er an einer Stelle mit leichten Kratzern geliefert wurde. Werde ihn aber trotzdem behalten da er mir so gut gefällt und die Kratzer kaum zu sehen sind. Zur Langlebigkeit kann ich leider noch nichts sagen.

Stabilný vežový ventilátor s moderným dizajnom. Rýchle dodanie a jednoduchá montáž stojana. Po prvom uvedení vežového ventilátora do prevádzky som veľmi spokojný. Prúd vzduchu sa dá zvýšiť v 3 stupňoch a všetko sa dá veľmi jednoducho nastaviť pomocou diaľkového ovládača alebo dotykového displeja. Pre mňa osobne to nie je príliš hlasné ani na najvyššej úrovni! Úprimne povedané, považujem to za príjemne tiché. (Náš predchodca bol výrazne hlasnejší) Zrážka o jednu hviezdičku, pretože bol dodaný s ľahkými škrabancami na jednom mieste. Ale aj tak si ho nechám, pretože sa mi veľmi páči a škrabance nie sú takmer viditeľné. Žiaľ, o dlhovekosti zatiaľ nemôžem povedať nič.

Overená kontrola

Der Ventilator ist eine Erweiterung für das Wohnzimmer gedacht. Der Preis war in Ordnung, und er passt durch seine schlanke Erscheinung überall hin. Am meisten hat mich dann aber die Lautstärke angenehm überrascht! Auf der 1. Stufe ist er kaum zu hören, und da er sehr leistungsstark ist, braucht man kaum mehr als. Würde ich jeder Zeit wieder kaufen!

Ventilátor je určený ako nadstavec do obývačky. Cena bola správna a jeho tenký vzhľad znamená, že sa hodí kamkoľvek. Čo ma však prekvapilo najviac, bol objem! Na 1. úrovni je sotva počuteľný a keďže je veľmi výkonný, nepotrebujete oveľa viac ako. Kedykoľvek by som kúpil znova!

Overená kontrola

Kam mit leichten Kratzern an, sonst perfekt und vor allem sehr, sehr leise.

Prišiel s ľahkými škrabancami, inak perfektný a predovšetkým veľmi, veľmi tichý.

Overená kontrola

The fan looks ok, clean design and puts out good air flow. However, the buttons are not very responsive, you have to tap on them several times to really catch, The fan is wide and you need both hands to hold it still while pushing the buttons or very large hands. It also wobbles a lot while touching the buttons, meaning if. you try to push the buttons with one hand it moves around on you. otherwise use the included remote include, but then it's one more remote cluttering up the coffee table... The remote is responsive though to be fair.

Ventilátor vyzerá dobre, čistý dizajn a dobre prúdi vzduch. Tlačidlá však nie sú veľmi citlivé, musíte na ne niekoľkokrát klepnúť, aby sa skutočne chytili. Ventilátor je široký a pri stláčaní tlačidiel potrebujete obe ruky, aby ste ho držali v pokoji, alebo veľmi veľké ruky. Pri dotyku tlačidiel sa tiež dosť kýve, teda ak. pokúsite sa stlačiť tlačidlá jednou rukou, pohybuje sa okolo vás. v opačnom prípade použite priložené diaľkové ovládanie, ale potom je to ďalšie diaľkové ovládanie, ktoré zahlcuje konferenčný stolík... Diaľkové ovládanie reaguje, aj keď je spravodlivé.

Overená kontrola

Der tiefe Ton ist mir angenehm, Reine Ventilator Funktion Stufe eins genügt in Altbau 20qm die stärkste ist extrem effektiv, die anderen Modi habe ich bisher noch nicht benötigt. Der Aufbau des Standfußes dauert drei Minuten, der Turm ist mit seinen Griff oben schnell von einen Ort zum nächsten gebracht. Top. Fernbedienung: top, federleicht aus ca 4 - 5 Meter Distanz funktioniert sie problemlos.

Hlboký tón je mi príjemný, čisto ventilátorová funkcia úroveň jedna postačuje v starej budove 20 metrov štvorcových, najsilnejší je mimoriadne účinný, ostatné režimy som zatiaľ nepotreboval. Postavenie základne trvá tri minúty a vežu je možné rýchlo presunúť z jedného miesta na druhé pomocou rukoväte na vrchu. Hore. Diaľkové ovládanie: super, ľahké ako pierko, funguje bez problémov na vzdialenosť cca 4 - 5 metrov.

Overená kontrola

für mich viel zu laut , mein vorheriger war super leise und vielleicht bin Ich es einfach nicht gewöhnt! ansonsten tut er was er soll

pre mňa príliš hlasný, môj predchádzajúci bol super tichý a možno na to nie som zvyknutý! inak robí čo má

Overená kontrola

Erst einmal, das Gerät tut das, was es soll. Und das tut es eigentlich auch ganz gut. Allerdings gibt es da einige Punkte, die mich stören und aufgrund dieser geht das Gerät auch wieder zurück. Fangen wir mal bei der Lautstärke an. Kurz und knapp; VIEL ZU LAUT! Ich habe noch einen älteren Turmventilator hier stehen und dieser ist auf Stufe 3 so laut wie das Gerät von Klarstein auf Stufe 1. Könnte man jetzt falsch verstehen, wenn der Ventilator von Klarstein auf Stufe 1 wirklich leise wäre. Stattdessen ist die Lautstärke bereits auf der niedrigsten Stufe absolut störend. Der Nachtmodus ist durch den viel zu hohen Geräuschlpegel absolut nutzlos. Zudem macht der Motor merkwürdige Geräusche, wenn sich der Turm dreht. Klingt fast so, als wäre der Motor zu schwach. Das Geräusch was dabei entsteht ist einfach nervig. Ist vielleicht nur bei meinem so. Fehler an Werk? Die Fernbedienung. Auch die funktioniert. Wenn man sie direkt auf das Gerät richtet. Ob die angegebene Reichweite stimmt, habe ich nicht getestet. Aber sobald man die Fernbedienung beispielsweise zu niedrig hält, passiert nichts. Man muss sie genau auf das Display halten. Das verwendete Material ist hier in diesem Fall als ABS angegeben. Wirkt auf mich aber wie recht billiger Kunststoff. Das Gerät sieht ganz nett aus, aber wenn man sich alles genauer betrachtet, fällt einem schnell ins Auge, dass es mehr Schein als sein ist. Ist das Gerät schlecht? Nein, keineswegs. Wenn man über die billig wirkenden Materialien, die mehr oder minder gut funktionierende Fernbedienung und den Geräuschpegel hinwegsieht, hat man ein Gerät, das definitiv einen guten Job macht. Die Reichweite ist klasse, und wenn man das Gerät dann ein wenig weiter weg aufstellt, ist vielleicht auch die Geräuschentwicklung nicht mehr so störend. Ich persönlich könnte über aall das angesprochene durchaus hinwegsehen, wenn das Gerät nicht so laut wäre.

V prvom rade zariadenie robí to, čo má robiť. A to je vlastne dobrá vec. Existuje však niekoľko bodov, ktoré ma trápia a kvôli nim sa zariadenie vracia. Začnime s objemom. Krátke a sladké; PRÍLIŠ NAHLAS! Stále tu stojí starší vežový ventilátor a na úrovni 3 je rovnako hlasný ako zariadenie Klarstein na úrovni 1. Teraz by sa dalo zle pochopiť, či bol ventilátor Klarstein na úrovni 1 skutočne tichý. Namiesto toho je hlasitosť absolútne otravná aj na najnižšej úrovni. Nočný režim je absolútne zbytočný kvôli príliš vysokej hlučnosti. Okrem toho motor pri otáčaní veže vydáva zvláštne zvuky. Skoro to znie, ako keby bol motor pod napätím. Hluk, ktorý vydáva, je len nepríjemný. Možno je len môj. chyba v praci? Diaľkové ovládanie. Aj to funguje. Ak ho nasmerujete priamo na zariadenie. Či je uvedený rozsah správny, som netestoval. Ale akonáhle podržíte diaľkové ovládanie napríklad príliš nízko, nič sa nestane. Musíte ho držať priamo pri displeji. V tomto prípade je použitý materiál označený ako ABS. Zdá sa mi to ako lacný plast. Zariadenie vyzerá celkom pekne, no pri bližšom pohľade sa rýchlo ukáže, že je viac naoko ako skutočné. Je zariadenie zlé? Nie, vôbec nie. Ak odložíte lacno pôsobiace materiály, viac-menej fungujúce diaľkové ovládanie a hlučnosť, máte zariadenie, ktoré rozhodne odvádza dobrú prácu. Dosah je skvelý a ak zariadenie umiestnite trochu ďalej, hladina hluku by nemusela byť taká otravná. Osobne by som mohol ignorovať všetko spomenuté, keby zariadenie nebolo také hlasité.

Overená kontrola

Wir haben uns anhand der guten Rezensionen für diesen Turmventilator entschieden. Er macht wirklich eine schöne kühle Luft und sieht auch gut aus. Leise ist er jedoch nicht gerade.

Pre tento vežový ventilátor sme sa rozhodli na základe dobrých recenzií. Naozaj robí príjemný chladný vzduch a tiež dobre vyzerá. Nie je to však úplne tiché.

Overená kontrola

Finde den Ventilator einfach toll. Er ist höher dadurch bekommt man mehr kühle Luft ab. Wenn man schon bequem liegt, braucht man nicht aufzustehen, sondern benutzt die Fernbedienung die zum Lieferumfang gehört. Einfache Montage und schönes Design runden alles ab.

Len milujte ventilátor. Je vyššia, takže získate viac chladného vzduchu. Ak už pohodlne ležíte, nemusíte vstávať, ale použite diaľkové ovládanie, ktoré je súčasťou dodávky. Jednoduchá montáž a krásny dizajn všetko dopĺňajú.

Overená kontrola

Funktionalität und Anmutung sind dem Preis angemessen und ok. In leiser Umgebung wie zB im Schlafzimmer ist der Ventilator aber selbst auf kleinster Stufe zu laut, die Luftströmung dennoch gering.

Funkčnosť a vzhľad zodpovedajú cene a ok. V tichom prostredí, napríklad v spálni, je ventilátor aj na najnižšom stupni príliš hlasný, ale prúdenie vzduchu je stále nízke.

Overená kontrola

Ich habe Klarstein fan als Geschenk für die Hochzeit meines Freundes gekauft. Ich muss sagen, dass es einige Zeit gedauert hat, bis ich mich entschieden habe, weil es so viele Ventilatoren auf dem Markt gibt. Ich ging die Rezensione durch und entschied mich für ein einfaches und klares Design, mit der Preisspanne 100e - 150e. Ich habe es bei mir getestet und muss sagen, ich bin glücklich, es macht seinen Job. Das Design ist wie erwartet schön und nimmt nicht viel Platz im Raum ein. Es ist auch ziemlich kraftvoll, so dass es sich anfühlt wie ein echter Ventilator, der den Raum an heißen Tagen kühlen kann. Wie ich mich beim Vergleich mit anderen Produkten erinnere, gibt es alle regulären Modi, wie Tag = Nachtmodus, Geschwindigkeitsstärke und Timer. Ich weiß nicht wirklich was der Swing-Modus ist, aber ich denke es gibt eine Verwendung davon, wenn er da ist :) Ich hoffe, meine Freunde werden glücklich sein, ich glaube, ich habe eine gute Wahl getroffen.

Ventilátor Klarstein som kúpila ako darček na svadbu mojej kamarátky. Musím povedať, že mi trvalo nejaký čas, kým som sa rozhodol, pretože na trhu je toľko fanúšikov. Prešiel som si recenzie a ustálil som sa na jednoduchom a čistom dizajne, v cenovej relácii 100e - 150e. Testoval som to na sebe a musím povedať, že som spokojný, robí to svoje. Dizajn je podľa očakávania krásny a nezaberie veľa miesta v miestnosti. Je tiež pomerne výkonný, takže sa cíti ako skutočný ventilátor, ktorý dokáže ochladiť miestnosť v horúcich dňoch. Ako si pamätám pri porovnaní s inými produktmi, existujú všetky bežné režimy, ako je režim deň = noc, rýchlosť a časovač. Naozaj neviem, čo je to hojdací režim, ale myslím, že sa to dá využiť, ak tam je :) Dúfam, že moji priatelia budú spokojní, myslím, že som si vybral dobre.

Overená kontrola

Nachdem die Prognosen sagen der Sommer vom letzten Jahr könnte sich wiederholen, benötigten wir dringend Ersatz für unseren großen Propeller Standventilator. Dieser ist zu groß und zu laut. Der Klarstein Säulenventilator sah moderner aus und versprach ein paar schicke Fumktionen wie z.Bsp. den Timer. Lieferung kam wie versprochen innerhalb weniger Tage. Nachdem der Fuß einfach und schnell montiert war hatte ich erstmal das Gefühl der Turm wäre etwas instabil. Der Gedanke war aber schnell verworfen, da der Turm dezent und sicher in der Ecke steht und ja nicht mehr berührt werden muss. Der Ventilator hat verschiedenen Stufen und auf höchster Stufe auch ordentlich Power,ohne dabei zu laut zu sein. Durch die Schwenkfunktion lässt sich auch der Raum problemlos mit dem Gebläse versorgen. Wir haben den Ventilator jetzt unterm Dach im Schlafzimmer stehen, wo er im Sommer sicherlich gute Dienste leistet. Was mir gefällt: - großartige Leistung, der Raum wird spürbar runter gekühlt. - relativ leise - mehrere Leistungsstufen - Fernbedienung Was mir nicht gefällt: - Die Temperaturanzeige erscheint mir ungenau (Was mich aber nicht wirklich stört. Ich schalte das Ding ein wenn ich heiß habe und nicht nach Temperatur Anzeige) - Das Kabel könnte gerne etwas länger sein. Ist mit knapp einem Meter für m ich zu kurz. Trotzdem, alles in allem von uns eine klare Kaufempfehlung!

Po tom, čo predpovede hovoria, že minuloročné leto by sa mohlo zopakovať, nutne sme potrebovali výmenu nášho veľkého stojatého ventilátora vrtule. Toto je príliš veľké a príliš hlasné. Stĺpový ventilátor Klarstein vyzeral modernejšie a sľuboval niekoľko šik funkcií ako napr. časovač. Doručenie prišlo ako bolo sľúbené do niekoľkých dní. Po ľahkej a rýchlej montáži základne som mal pocit, že veža je trochu nestabilná. Myšlienka však bola rýchlo zavrhnutá, pretože veža stojí diskrétne a bezpečne v rohu a už sa jej netreba dotýkať. Ventilátor má rôzne úrovne a na najvyššej úrovni je tiež dostatok výkonu bez toho, aby bol príliš hlasný. Vďaka otočnej funkcii je možné miestnosť jednoducho zásobiť aj dúchadlom. Ventilátor máme teraz pod strechou v spálni, kde v lete určite odvedie dobrú prácu. Čo sa mi páči: - skvelý výkon, miestnosť je citeľne vychladená. - Relatívne tichý - Niekoľko stupňov výkonu - Diaľkové ovládanie Čo sa mi nepáči: - Zobrazenie teploty sa mi zdá nepresné (ale to ma veľmi netrápi. Zapínam, keď mi je horúco a nie podľa zobrazenie teploty) - Kábel by mohol byť trochu dlhší. Má niečo pod meter, je to pre mňa príliš krátke. Celkovo však od nás jednoznačné odporúčanie na nákup!

Overená kontrola

Neben dem schlichten Design, war mir besonders wichtig, dass der Ventilator nicht zu viel Platz einnimmt. Dieses Modell lässt sich perfekt in jede Ecke meiner kleinen Wohnung platzieren und fällt kaum auf. Außerdem ist der Schlafmodus super leise, so dass ich ihn auch nachts ohne Probleme nutzen kann. Die drei Stufen sind völlig ausreichend, meistens lasse ich ihn auf Stufe 1, welche bereits für eine angenehme Kühlung ausreicht. Ich achte bei all meinen Elektrogeräten auf einen sparsamen Stromverbrauch und dieses Gerät erfüllt genau meine Ansprüche, was das angeht. Die Verarbeitung ist absolut in Ordnung und leicht bedienen lässt er sich auch, außerdem kann er durch die mitgelieferte Fernbedienung auch auf Distanz umgeschalten werden. Ich bin absolut zufrieden mit dem Gerät und empfehle es gern weiter

Okrem jednoduchého dizajnu mi išlo najmä o to, aby ventilátor nezaberal príliš veľa miesta. Tento model sa dá perfektne umiestniť do každého kúta môjho malého bytu a je sotva viditeľný. Režim spánku je navyše super tichý, takže ho bez problémov môžem používať aj v noci. Tri stupne sú úplne postačujúce, väčšinou to nechávam na stupni 1, čo už na príjemné chladenie stačí. Dbám na hospodárne využívanie elektrickej energie vo všetkých mojich elektronických zariadeniach a toto zariadenie presne spĺňa moje požiadavky. Spracovanie je úplne v poriadku a jednoducho sa ovláda a dá sa prepínať aj na diaľku pomocou dodávaného diaľkového ovládača. So zariadením som absolútne spokojný a rád ho odporúčam

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov