DM-B, 400 W, 650 ml, mixér na nápoje, gastronomický barový mixér
DM-B, 400 W, 650 ml, mixér na nápoje, gastronomický barový mixér
DM-B, 400 W, 650 ml, mixér na nápoje, gastronomický barový mixér
DM-B, 400 W, 650 ml, mixér na nápoje, gastronomický barový mixér
DM-B, 400 W, 650 ml, mixér na nápoje, gastronomický barový mixér

DM-B mixér na nápoje

Nápojový mixér Strieborná 400 watt
179,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Pevná kovová konštrukcia

Výkon 400 W

Miešadlo, miešacie disky a nádoba z nerezovej ocele

Popis produktu

Mixér na nápoje oneConcept  je atraktívny barman a vášnivý tvorca nápojov , ale aj všestranný nástroj vo vašich rukách.

Vďaka miešacej tyči je tento mixér ideálnym  partnerom pri príprave smoothies, koktailov a mliečnych koktailov. Veľkorysú nádobu z nehrdzavejúcej ocele  môžete umiestniť do priloženého držiaka a po dokončení procesu miešania si  vychutnať maximálnu krémovosť. Dokonca jednoducho pripravíte aj omáčky a pyré.  Barman  využíva svoj  dvojrýchlostný motor s guličkovými ložiskami ako multifunkčný kuchynský nástroj.

V každej situácii je vítaný  výrazný vzhľad  barmanského stojana s ťažkým kovovým dizajnom a  brúseným povrchom. Prísavné nožičky upevňujú profesionálny dojem: zaručujú stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach!

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
  • Motor s guličkovými ložiskami
  • Dve rýchlosti (800 a 1600 otáčok za minútu)
  • Prísavky na stabilitu
  • Vypínač na zariadení
  • Napájanie: 220-240 V~ | 50~60 Hz
DM-B, 400 W, 650 ml, mixér na nápoje, gastronomický barový mixér

Rozmery a technické podrobnosti

  • 20 x 49,5 x 22,5 cm (ŠxVxH)
  • Hmotnosť: cca 3,5 kg

Čo bolo poslané

  • 1 x zariadenie
  • 1 x pohár na miešanie nápojov
  • Nemeckí manuálne (ďalšie jazyky: angličtina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

Hodnotenie zákazníkov

(20 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Die Optik ist "Gastro", also schlicht und eher funktional. Der Becher ist laut Anleitung nur bis 60 Grad in der Spülmaschine geeignet, d.h. nicht beim starken Programm welches auf 75Grad rauf geht. Probleme macht mir der Stab-Mixer, den kann man offenbar gar nicht abnehmen und reinigen sondern nur abwischen. Das geht gar nicht bei der Verwendung mit Eiweiß!?

Vzhľad je "Gastro", teda jednoduchý a skôr funkčný. Podľa návodu je hrnček vhodný len do 60 stupňov do umývačky riadu, teda nie na silný program, ktorý ide až do 75 stupňov. Mám problémy s tyčovým mixérom, ktorý sa zrejme nedá vybrať a vyčistiť, ale iba utrieť. To pri použití s proteínom vôbec nefunguje!?

Overená kontrola

Die Optik gefällt mir sehr gut. Wirkt edel und ist stabil. Die Saugfüße sorgen für festen Halt. Bei mir schwappt nichts über. Lautstärke ist in Ordnung und er schafft auch problemlos mehrere Shakes hintereinander weg. Störend finde ich das der Becher innen im Becher keine Skala hat und das man den Mix - Arm nicht abziehen kann zum reinigen.

Optika sa mi veľmi páči. Vyzerá elegantne a je stabilný. Prísavné nožičky zaisťujú pevné držanie. Nič sa so mnou neprelieva. Hlasitosť je v poriadku a bez problémov zvládne aj niekoľko zatrasení za sebou. Vadí mi, že hrnček nemá vodný kameň na vnútornej strane hrnčeka a že sa nedá vybrať mixovacie rameno na čistenie.

Overená kontrola

Extrem schaumig! Perfekt

Mimoriadne penivý! Perfektné

Overená kontrola

Zugegeben, man muss etwas üben, am Anfang war ich mit dem Ergebnis nicht wirklich zufrieden und es dauerte eine Weile, ich nutzte verschiedene Mengen Milch und Protein Pulver. Letzteres war dann alle und ich kaufte eine andere Sorte und - siehe da ich brauchte nicht so lange das Gerät anlassen wie vorher und bekam nun den Proteinshake der genau so in der Konsistenz war wie im Fitnesscenter, wirklich nur noch cremig. Optisch ist das Gerät ein Hingucker finde ich und ja, das Reinigen des Rührstabs könnte durch Abnehmbarkeit einfacher sein, aber hey, Spülmittel in Gefäß und Wasser, kurz an und anschließend mit Tuch den Stab abgewischt und alles gut. Klare Kaufempfehlung

Treba priznať, že to chce cvik, najprv som s výsledkom nebola veľmi spokojná a chvíľu to trvalo, použila som rôzne množstvá mlieka a proteínového prášku. To posledné bolo všetko a kúpila som si iný druh a - hľa, prístroj som nemusela nechávať zapnutý tak dlho ako predtým a teraz som dostala proteínový shake, ktorý mal rovnakú konzistenciu ako vo fitness centre, naozaj len krémová. Myslím, že zariadenie je vizuálne pútavé a áno, čistenie miešacej tyčinky by mohlo byť jednoduchšie, keby sa dala vybrať, ale hej, dajte do nádoby saponát a vodu, krátko a potom tyčinku utrite handričkou a všetko je v poriadku. Jasné odporúčanie na nákup

Overená kontrola

Habe lange überlegt, es aber nicht bereut. Shakes werden super cremig und schmecken viel besser, als aus dem Handshaker. An der Qualität gibt es nichts zu bemängeln. Macht einen super wertigen und robusten Eindruck. Lautstärke ist aktzeptabel. Ein Stern Abzug, da der Rührstab zum reinigen nicht rausgenommen werden kann. Macht die Reinigung etwas umständlich. Ansonsten super zufrieden!

Dlho som nad tým premýšľal, ale neľutoval som. Shake sú super krémové a chutia oveľa lepšie ako z handshakeru. Z hľadiska kvality nie je čo vytknúť. Pôsobí super hodnotným a robustným dojmom. Objem je prijateľný. Odpočítaná jedna hviezdička, pretože miešadlo nemožno pri čistení vybrať. Robí čistenie trochu ťažkopádne. Inak veľká spokojnosť!

Overená kontrola

Mixer eigentlich nicht schlecht. Steht stabil, Geräuschpegel finde ich auch in Ordnung, mein Handmixer ist im Vergleich viel lauter. Leider kann man mit dem Mixer keine Smoothies zubereiten, wie es in der Beschreibung steht. das war der Grund für die Rücksendung. Wer nur einfache Shakes machen will, kann ich das Gerät empfehlen. Kontakt mit dem Kundenservice war zufriedenstellend.

Mixér v skutočnosti nie je zlý. Je stabilný, úroveň hluku považujem za v poriadku, môj ručný mixér je v porovnaní s ním oveľa hlasnejší. Smoothie bohužiaľ nemôžete pripraviť pomocou mixéra, ako hovorí popis. to bol dôvod návratu. Toto zariadenie môžem odporučiť každému, kto chce robiť len jednoduché shake. Kontakt so zákazníckym servisom bol uspokojivý.

Overená kontrola

Solides Produkt, Konsistenz könnte besser sein

Pevný produkt, konzistencia by mohla byť lepšia

Overená kontrola

Ich habe mir den Drink Mixer am 4.Sept. 2020 gekauft und benutze ihn seither (über 14 Monate) täglich. Die Lieferung erfolgte Primetypisch schnell und unkompliziert. Einwandfrei verpackt. Das Gerät bringt immer noch eine tolle Leistung. Ich nutze ihn hauptsächlich für Proteinshakes, und diese bekommt er super cremig hin. Hierbei spielt jedoch auch die Qualität der verwendeten Zutaten eine gewisse Rolle. Schön wäre gewesen, den Mixstab zum reinigen abnehmen zu können. Aber so ist es auch nicht kompliziert. Wenn dieses Massive Gerät irgendwann einmal kaputt geht, wird es der selbe nochmal werden.

Nápojový mixér som dostal 4. septembra. Kúpil som ho v roku 2020 a odvtedy ho používam denne (viac ako 14 mesiacov). Dodanie bolo rýchle a nekomplikované, ako je pre Prime typické. Perfektne zabalené. Zariadenie stále funguje skvele. Používam ho hlavne na proteínové kokteily a robí ich super krémovými. Určitú rolu tu však zohráva aj kvalita použitých surovín. Bolo by pekné mať možnosť vybrať mixér na čistenie. Ale nie je to také zložité. Ak sa toto masívne zariadenie niekedy rozbije, bude to znova rovnaké.

Overená kontrola

Der Mixer an sich ist nicht schlecht. Man bekommt den Shake schon recht cremig. Allerdings habe ich es nicht geschafft die gleiche Festigkeit wie bei einem Shake aus dem Fitnessstudio zu erreichen. Und ich habe wirklich viele Varianten ausprobiert. Fitnessstudioniveau erreichen die Shakes also nicht. Damit könnte ich aber gut leben. Der Grund warum ich den Mixer letztendlich zurückgeschickt habe ist, dass mein alter 30 Euro Mixer gleich gute Resultate liefert und dabei bedeutend weniger Platz in Anspruch nimmt. Würde ich das Preis-Leistungsverhältnis in die Bewertung mit einfließen lassen, würde ich nur 3 Sterne vergeben.

Samotný mixér nie je zlý. Získate kokteil celkom krémový. Nepodarilo sa mi však dosiahnuť rovnakú pevnosť ako pri chvenie v posilňovni. A vyskúšala som naozaj veľa variácií. Takže chvenie nedosahuje úroveň telocvične. Ale vedel by som s tým žiť. Dôvod, prečo som nakoniec poslal mixér späť, je ten, že môj starý mixér za 30 dolárov poskytuje rovnako dobré výsledky, pričom zaberá podstatne menej miesta. Ak by som do hodnotenia zahrnul pomer ceny a kvality, dal by som mu len 3 hviezdičky.

Overená kontrola

Ich bin von dem Produkt begeistert! Ich hatte mal eine günstigere Variante diese war extrem laut. Dieses Produkt hier hingegen bringt eine super Leistung und ist dabei auch sehr sehr leise. Würde ich jedem Empfehlen. Nutze das Gerät hauptsächlich für cremige Proteinshakes und das Ergebnis überzeugt einfach !

Som spokojný s produktom! Mal som lacnejšiu verziu, ktorá bola extrémne hlasná. Tento produkt na druhej strane funguje mimoriadne dobre a je tiež veľmi, veľmi tichý. Odporúčam každému. Prístroj používajte hlavne na krémové proteínové kokteily a výsledok je jednoducho presvedčivý!

Overená kontrola

Ich halte mich kurz: Das Gerät wirkt sehr solide. Alles schön aus Metall. Habe keinen Vergleich beim Geräuschpegel, aber er stört mich nicht. Es ist sogar ein Clip dabei, damit man den Schalter überbrücken kann. Ist ein bischen fummelig aber geht. Das einzige was es wirklich zu bemängeln gibt, ist die Drehzahl. In Stufe 1 ist alles gut - da soll der Mixer 10 000U/s machen und ich messe im Leerlauf ca. 10 500U/s. In Stufe 2 sollten es allerdings 16 000U/s sein und ich messe gerade mal ca. 14 500U/s - wohlgemerkt im Leerlauf. Für meine Zwecke reicht das zwar, aber ich denke die Info ist nicht ganz unwichtig.

Skrátim to: zariadenie vyzerá veľmi solídne. Všetko pekné v kove. Porovnanie hlučnosti nemám, ale neprekáža mi to. Dodáva sa dokonca s klipom, takže môžete obísť spínač. Je to trochu nemotorné, ale funguje. Jediné, na čo sa dá skutočne sťažovať, je rýchlosť. V stupni 1 je všetko v poriadku - mixér má robiť 10 000 otáčok a na voľnobeh nameriam okolo 10 500 otáčok. V stupni 2 by to však malo byť 16 000 otáčok/s a ja nameriam len cca 14 500 otáčok/s - pozor na voľnobeh. Na moje účely to stačí, ale myslím si, že informácia nie je úplne nepodstatná.

Overená kontrola

Der Mixer sieht sehr gut aus. Gute Verarbeitung. Für einen Mixer ist er leise . Gekauft für Protein Shake damit sie Cremig werden wie im Fitness. Wir machen die Shakes mit 300 ml 0,1% Mich und 30 g Protein, wird Super cremig top. Das einzige negative ist das der Mixbecher keine ml Anzeige hat und das der Mix Stab nich Ausbau bar ist . Aber das mit dem Stab ist kein Problem ein mal warmes Wasser mixen und den Rest mit einem Lappen abwaschen. Einfach zu bedienen. Ich hoff es hilft euch weiter.

Mixér vyzerá veľmi dobre. Dobré spracovanie. Na mixér je to pokojné. Kúpené pre proteínový kokteil, aby boli krémové ako v telocvični. Koktejly robíme s 300 ml 0,1% mlieka a 30g proteínu, je to super krémové. Jediným negatívom je, že nádoba na mixovanie nemá displej ml a tyč na mixovanie sa nedá vybrať. Ale s tyčinkou to nie je problém, zmiešajte teplú vodu a zvyšok zmyte handričkou. Jednoduchá manipulácia. Dúfam, že vám to pomôže.

Overená kontrola

Als Kraftsportler/Bodybuilder ist ein Shakemixer mindestens 2 x täglich im Einsatz. Daher muss es zwingend ein Gerät sein, auf dass man sich a) verlassen kann und b) cremige, gut gemischte Shakes zubereitet. PRO: - Optik ist klasse, das geputzte Aluminium macht ordentlich was her und man muss den Mixer in der Küche nicht verstecken ( Bei der Größe sowieso fast unmöglich, das Ding ist ein Koloss!) - Verarbeitung sehr wertig, hier hat man Erfahrung und Know-How einfließen lassen. Alles wirkt solide verbaut, die sonstigen Schwachstellen wie Schalter und Mixstab punkten mit durchdachtem Design - Saugnäpfe sorgen für bombenfesten Stand, schön langes Stromkabel KONTRA: - Trotz ORDENTLICH Leistung bin ich vom Ergebnis seiner eigentlichen Funktion eher ernüchtert. Das Gerät befindet sich unter den Shake Mixern ganz klar im oberen/Top Preissegment und da erwarte ich kompromisslose Ergebnisse. Leider muss ich nüchtern feststellen, dass der Vorgänger, ein 25€ Shakemixer von Klarstein das Monstrum hier mit Leichtigkeit schlägt, was Cremigkeit und Konsistenz angeht. Das liegt nach ersten professionellen Ermittlungen scheinbar an den wellenförmigen "Rotatorblättern", die scheinbar doch zu "unwellig" sind. Wenn man mit einer Zange nachhilft, kann man deren Leistung leicht verbessern. Vorteilhaft ist die Möglichkeit zum Austausch der Blätter, durch ein Schraubsystem. Endergebnis: Äußerst formschöner, solide und wertig gebauter Mixer mit akzeptabler, aber nicht glanzvoller Leistung beim Mixen von Shakes. Zumindest nicht in "Werkseinstellung".

Ako silový športovec/kulturista sa šejkovací mixér používa aspoň dvakrát denne. Je teda nevyhnutné, aby to bolo zariadenie, na ktoré sa môžete a) spoľahnúť a b) pripraviť krémové, dobre premiešané kokteily. PRO: - Vyzerá skvele, leštený hliník vyzerá skvele a mixér nemusíte schovávať v kuchyni (aj tak je to takmer nemožné, vzhľadom na veľkosť je to kolos!) - Spracovanie je veľmi cenné, tu máte skúsenosti a know-how -Ako začleniť. Všetko sa zdá byť pevne nainštalované, ostatné slabé stránky, ako sú vypínače a mixér, bodujú premysleným dizajnom - prísavky zaisťujú pevný stojan, pekný a dlhý napájací kábel MÍNUSY: - Napriek SKUTOČNÉMU výkonu som skôr rozčarovaný výsledkom jeho skutočnej funkcie. Prístroj je jednoznačne v hornom/top cenovom segmente medzi shake mixermi a očakávam nekompromisné výsledky. Žiaľ, triezvo musím skonštatovať, že predchodca, 25€ shake mixer od Klarstein, tu v krémovosti a konzistencii bez problémov poráža potvoru. Podľa prvých odborných skúmaní za to zrejme môžu zvlnené „lopatky rotátora“, ktoré sú zrejme príliš „nezvlnené“. Ak si pomôžete kliešťami, môžete ich výkon mierne zlepšiť. Výhodná je možnosť výmeny lopatiek skrutkovým systémom. Konečný výsledok: Mimoriadne štýlový, solídny a dobre zostavený mixér s prijateľným, ale nie oslnivým výkonom pri miešaní koktailov. Aspoň nie vo „výrobnom nastavení“.

Overená kontrola

Sieht schön aus. Das wars auch schon. Für Proteinshake nicht empfehlbar aufgrund dessen sich das Pulver, je nachdem was als erstes reingetan wird , am Rand haftet.Anderes wurde daran nicht getestet.

Vyzerá nádherne. To bolo ono. Neodporúča sa do proteínových kokteilov, kvôli ktorým sa prášok prilepí na okraj, podľa toho, čo sa dáva skôr. Ostatné veci neboli testované.

Overená kontrola

Sehr schöner und schwerer Shake-Mixer mit toller Optik. Allerdings habe ich den Trick mit Protein-Shakes noch nicht ganz raus. Leider bleibt bei mir ein Teil des Pulvers immer an den Rändern am Boden kleben, selbst wenn ich die Shakes aus Stufe 2 zubereite. Wenn ich erst die Flüssigkeit und dann das Pulver reinmachen, bleibt meist am oberen Rand etwas von dem Pulver kleben. Kann aber auch am Pulver oder der Milch liegen. Auf jeden Fall habe ich es noch nicht geschafft, einen Schake ohne Rückstände am Rand zu mixen. Ansonsten ein würzig anmutendes Gerät, dass schon durch sein Gewicht einen guten Eindruck macht. Lautstärke geht so, ist auf jeden Fall leiser als ein klassischer Mixer.

Veľmi pekný a ťažký šejkrový mixér so skvelým vzhľadom. Stále som však úplne neprišiel na trik s proteínovými kokteilmi. Bohužiaľ, časť prášku sa vždy prilepí na okraje na dne, aj keď pripravujem kokteily z 2. fázy. Ak pridám najskôr tekutinu a potom prášok, časť prášku sa zvyčajne prichytí na horný okraj. Ale môže to byť spôsobené aj práškom alebo mliekom. Každopádne sa mi zatiaľ nepodarilo namiešať shake bez toho, aby na hrane nezostali nejaké zvyšky. Inak prístroj s pikantným vzhľadom, ktorý už svojou hmotnosťou robí dobrý dojem. Hlasitosť ide takto, je určite tichší ako klasický mixér.

Overená kontrola

Wir nutzen den Mixer erst seit circa einer Woche, daher kann ich die Lebensdauer nicht beurteilen und vergebe daher unter Vorbehalt erst mal 4 Sterne. Er ist sehr einfach in der Handhabung und macht wirklich tolle Shakes. Wir nutzen ihn hauptsächlich für Protein-Shakes, aber auch zum aufschäumen lauwarmer Milch. Das Herstellen geht schnell, das sauber machen ist etwas mühseliger, aber das stört uns nicht. Da wir verschiedene Bandbreiten von Protein-Shakes besitzen, muss ich noch dazu sagen dass es immer auf die Proteine ankommt wie die Konsistenz wird. Es gibt welche die eben cremiger werden, bei den billigeren bleibt es meist eher flüssig (weil billige Eiweiße usw.) aber es liegt auf keinen Fall an der Maschine. Er steht stabil und macht einen hochwertigen Eindruck. An dieser Stelle frage ich mich sowieso warum Leute für 30€ Mixer kaufen und sich dann über Plastik und schlechte Zubereitung beschweren. Der Geräuschepegel ist völlig in Ordnung. Es ist schließlich immer noch ein Mixer der für die Nutzungsdauer eben laut wird. Ich kaufe mir ja auch kein Porsche um mich danach über die Lautstärke zu beschweren. Preis ist für mich auch vollkommen in Ordnung, denn das Ding muss produziert werden, vermarktet werden und soll ein guter Mixer sein. Ich finde der Preis sollte immer noch ein Indikator für Qualität sein und wer sich sowas nicht leisten kann, kann es doch mal mit einem normalen Handmixer probieren. War als Student für mich zumindest eine Alternative.

Mixér používame len asi týždeň, takže životnosť neviem posúdiť a preto dávam 4 hviezdičky s výhradou. Veľmi ľahko sa používa a robí naozaj skvelé šejky. Používame ho najmä na proteínové šejky, ale aj na napenenie vlažného mlieka. Spracovanie je rýchle, upratovanie je trochu namáhavejšie, ale to nám nevadí. Keďže máme rôzne rady proteínových kokteilov, musím povedať, že vždy záleží na proteínoch a konzistencii. Sú niektoré, ktoré sú len krémovejšie, pri tých lacnejších to väčšinou zostáva tekutejšie (lebo lacné proteíny a pod.), ale to v žiadnom prípade nie je chyba stroja. Je stabilný a pôsobí kvalitným dojmom. V tejto chvíli sa pýtam, prečo si ľudia kupujú mixéry za 30€ a potom sa sťažujú na plast a zlú prípravu. Hladina hluku je úplne v poriadku. Predsa len, stále je to mixér, ktorý sa časom len ozve. Nekupujem si Porsche, aby som sa potom sťažoval na objem. Aj cena je pre mňa úplne v pohode, pretože vec sa musí vyrobiť, uviesť na trh a musí byť dobrý mixér. Myslím si, že cena by mala byť stále ukazovateľom kvality a ak si to nemôžete dovoliť, môžete skúsiť obyčajný ručný mixér. Bola to aspoň alternatíva pre mňa ako študenta.

Overená kontrola

Mein Frau hat den Mixer im Fitnessstudio angeschmachtet, weil der so cremige Shakes zaubert, die unser 150€ Standmixer nicht im Ansatz hin bekommt. Die Studiomixer kosten mal eben 300-400 Euro und sind natürlich auf einen häufigeren Betrieb ausgelegt und deshalb eben teurer. Ich habe meine Frau mit dem überrascht und ehrlich gesagt nicht damit gerechnet, welches Ergebnis der hier bei Eiweißshakes produziert. Selbst ich bin begeistert, die sonst eher flüssigen Shakes aus dem Standmixer erinnern jetzt eher an steifen, softig, cremigen Eiweißschnee. Echt lecker und wir shaken nun viel öfter. Wir sind begeistert, empfehlen aber auch wegen dem Kleckern nach dm Ausklinken des Bechers, den Kauf eines 2. Bechers, was bei 2 Personen eh praktisch ist, damit man nicht alles erst umfüllen muss. Klare Kaufempfehlung.

Moja žena zbožňovala mixér v posilňovni, pretože vykúzli také krémové šejky, ktoré náš stojanový mixér za 150 € nedokáže ani začať. Štúdiové mixpulty akurát stoja 300-400 eur a sú samozrejme určené na častejšie používanie a sú teda drahšie. Prekvapil som tým svoju manželku a ak mám byť úprimný, nečakal som výsledok, ktorý tu na proteínových kokteiloch vznikne. Aj ja som nadšená, inak skôr tekuté šejky z mixéra teraz viac pripomínajú tuhý, jemný, krémový proteínový sneh. Naozaj chutné a trepeme teraz oveľa častejšie. Sme nadšení, ale odporúčame kúpiť aj druhý pohár kvôli rozliatiu po vypustení pohára, čo je každopádne praktické pre 2 osoby, aby ste nemuseli všetko najprv dekantovať. Jasné odporúčanie na nákup.

Overená kontrola

Mir wurde letztens im Studio ein Proteinshake spendiert, da ich der Servicekraft geholfen haben, ich muss sagen bis dato dachte ich mit dem Handshaker wäre man gut bedient, aber von wegen der Shake aus dem Studio war sowas von cremig, das ich direkt neidisch wurde und mir einen Standmixer ordern musste. Der Mixer ist jetzt nicht gerade billig aber sein Geld Wert. Die Shakes werden so cremig das ist absolut kein Vergleich zum Handshaker. Die Verarbeitung der Maschine ist gut und es wird ein Ersatzmesser mitgeliefert, leider lässt sich das Messer zum reinigen nicht leicht entfernen. Zur Reinigung kann ich empfehlen den Rührstab im leeren teil des Bechers auslaufen zulassen,damit die Rückstände dank der Zentrifugalkraft sich größtenteils vom Rührstab lösen. Die Bewertungen über den Geräuschpegel kann ich nicht nachvollziehen, klar es gibt Geräusche aber die sind auch nicht lauter als bei Stabmixern zum Beispiel. Ebenfalls nicht so top ist die Tatsache, das der Becher keine Messlinien hat. Zur Zubereitung kann ich sagen die Empfehlung der Proteinshakes sind meistens so formuliert, das der Shake auch im Handshaker gelingt um eine gute Cremigkeit zu erlagen benutze ich die doppelte Menge an Pulver, klar es funktioniert auch nach Herstellerangaben, aber so ist mir der Shake zu dünn. Einfach probieren und an die richtige Menge herantasten.

Nedávno som v štúdiu dostal proteínový shake, pretože som pomáhal čašníkovi, musím povedať, že doteraz som si myslel, že handshaker bude dobrá voľba, ale shake zo štúdia bol taký krémový, že som začal žiarliť a mal som objednať mixér. Mixér nie je zrovna lacný, ale za tie peniaze to stojí. Koktejly sú také krémové, že sa s handshakerom absolútne nedajú porovnávať. Spracovanie strojčeka je dobré a dodávaná je aj náhradná čepeľ, bohužiaľ čepeľ sa nedá ľahko vybrať na čistenie. Na čistenie môžem odporučiť nechať miešaciu tyčinku vybehnúť v prázdnej časti pohára, aby sa vďaka odstredivej sile dala z tyčinky odstrániť väčšina zvyškov. Nerozumiem recenziám o hlučnosti, zvuky samozrejme sú, ale nie sú hlasnejšie ako napríklad pri tyčových mixéroch. Tiež nie je tak skvelé, že pohár nemá žiadne odmerné rysky. Na prípravu môžem povedať, že odporúčanie proteínových šejkov je väčšinou formulované tak, aby sa šejk vydaril aj v handshakri pre dosiahnutie dobrej krémovosti používam dvojnásobné množstvo prášku, samozrejme funguje aj podľa návodu výrobcu , ale shake je pre mňa príliš riedky . Stačí to vyskúšať a nájsť správne množstvo.

Overená kontrola

Ich habe lange gewartet, bis der Preis für den Shaker etwas gesunken ist. Lange stand dieser bei knapp 140 Euro. Bei aktuell nun 119 Euro hab ich zugeschlagen. Ich suchte einen Mixer für Proteinshakes, die in der Konsistenz ja dicker sind als viele herkömmliche Shakes. Aus Erfahrung weiß ich, dass viele billigere Modelle für unter 40 Euro 1. sehr laut sind, 2. mit dem Proteinpulver oft nicht klar kommen (Klumpen ohne Ende), 3. von der Verarbeitung her oft auch billig wirken. Für mich stand fest, wenn, dann gleich das Geld in was Anständiges investieren, wo man auch lange was von hat. Allerdings muss ich sagen, dass ich auch enttäuscht war, dass ich zwischen 50-120 Euro kein qualitatives Mittelmaß finden konnte. So fiel meine Entscheidung dann für den oneConcept. Heute kam er an und ich kann nur sagen: Er ist jeden Cent wert. Hochwertig verarbeitet, so leise wie es bei dieser Geräteklasse nur geht und das Ergebnis bei Proteinshakes ist nun wirklich so, wie man es aus Fitnessstudios kennt. Auch bei mir gab es beim ersten mal ein paar kleine Klumpen, aber einfach einige Sekunden länger mixen, schon passt das. Ich bin froh, dass ich das Geld investiert hab. Vor allem wenn man abnehmen will, sollte man sich Equipment kaufen, dass auch Qualität liefert und Spaß macht. Das trägt alles dazu bei, die Lust an der Sache nicht zu verlieren.

Dlho som čakal, kým cena šejkra trochu klesne. Dlho to bolo len necelých 140 eur. V súčasnej dobe som trafil 119 eur. Hľadal som mixér na proteínové šejky, ktoré sú konzistenciou hustejšie ako mnohé bežné šejky. Zo skúsenosti viem, že mnohé lacnejšie modely za menej ako 40 eur 1. sú veľmi hlučné, 2. často si nerozumejú s proteínovým práškom (nekonečné hrudky), 3. často pôsobia lacno z hľadiska spracovania. Pre mňa to bolo jasné, ak áno, tak investovať peniaze do niečoho slušného, z čoho sa dá dlhodobo niečo získať. Musím však povedať, že ma sklamalo aj to, že som nevedel nájsť kvalitný priemer medzi 50-120 eurami. Tak som sa rozhodol ísť s oneConceptom. Prišiel dnes a môžem povedať len to, že stojí za každý cent. Kvalitné spracovanie, také tiché ako pri tejto triede prístrojov a výsledok s proteínovými kokteilmi je naozaj taký, ako ho poznáte z fitness štúdií. Aj ja som mala prvy krat par malych hrudok, ale staci mixovat o par sekund dlhsie a je to.Som rada, ze som tie peniaze investovala. Najmä ak chcete schudnúť, mali by ste si kúpiť vybavenie, ktoré zároveň prináša kvalitu a je zábavné. To všetko prispieva k tomu, že nestráca záujem o predmet.

Overená kontrola

Bevor ich mir das Gerät gekauft hab, habe ich alle Rezessionen gelesen. Was positiv beschrieben wurde stimmt alles. Optisch OK, Standfestigkeit super, Geräusch kein Problem - da machen die anderen Küchengeräte meiner Frau mehr Lärm. Ein Satz Drehscheibenersatzteile wurde mitgeliefert, was mich ja auch positiv überrascht hat. Was gut gewesen wäre, wenn ein kleiner Auffangbehälter am Fuß mitgeliefert worden wäre. So steht jetzt einen kleine Tasse darunter - schaut nicht ganz so zusammenpassend auf, aber wenn ich was geeignetes findet kaufe ich mir das. Jetzt zur Cremigkeit eine Milchshakes - und nur dafür habe ich mir den Mixer gekauft und nur das beurteile ich. Also am Anfang war ich enttäuscht, da mein Schüttelbecher nahezu die gleichen flüssigen Ergebnisse geliefert hat. Dann habe ich die Milchmenge runtergefahren und siehe da das Ergebnis ist SUPER. 200ml fettarme Milch und 3 gute Messlöffel Eiweiß. Top Top Top! Jetzt taste ich mich an die optimale Menge ran. Auch der Verkäufer hat innerhalb von 24 Stunden geantwortet, was ich gut fang, auch wenn die Antwort mehr eine ausweichende "Wenn und Aber" war. Auch die Antworten von Amazon haben mir gezeigt, ich bleib bei Amazon, weil ich mich gut aufgehoben fühle. Der ganze Logistik-/Rechnungsprozess ist absolut fehlerfrei und dies schon Jahren. Daher kann ich das Gerät für den von mir gebrauchte Zweck im Hausgebrauch nur empfehlen. Geräte mit geringere Wattstärke und damit auch billiger, habe ich nicht getestet. Manchmal muss man auch investieren und dann Jahre Ruhe zu haben. Ich hoffe, das trifft natürlich ein. Heißt nichts anderes, dass Gerät ist es mir wert gewesen, daher auch die 5 Sterne.

Pred kúpou zariadenia som si prečítal všetky recenzie. Všetko, čo bolo pozitívne opísané, je pravda. Vyzerá OK, stabilita je skvelá, hluk nie je problém - ostatné kuchynské spotrebiče mojej manželky robia viac hluku. Súčasťou bola sada náhradných dielov gramofónu, čo ma pozitívne prekvapilo. Čo by bolo dobré, keby bola na základni zaradená malá zberná nádoba. Takže teraz je pod ním malý hrnček - nevyzerá celkom pasujúco, ale ak nájdem niečo vhodné, kúpim si ho. Teraz k tej krémovosti, mliečny kokteil - a to je jediný dôvod, prečo som si kúpila mixér a to je jediný vec, ktorú posudzujem. Takže na začiatku som bol sklamaný, pretože môj šejker priniesol takmer rovnaké tekuté výsledky. Potom som znížila množstvo mlieka a hľa, výsledok je SUPER. 200 ml nízkotučného mlieka a 3 poriadne odmerky proteínu. top top top! Teraz sa cítim na optimálnej sume. Aj predajca odpovedal do 24 hodín, čo oceňujem, aj keď odpoveď bola skôr vyhýbavá „keby a ale“. Odpovede od Amazonu mi tiež ukázali, že zostávam s Amazonom, pretože mám pocit, že som v dobrých rukách. Celý proces logistiky/fakturácie je absolútne bezchybný a trvá už roky. Preto môžem zariadenie na účel, ktorý používam v domácnosti, len odporučiť. Netestoval som zariadenia s nižším príkonom a teda lacnejšie. Niekedy treba investovať a potom si roky oddýchnuť. Dúfam, že to príde prirodzene. Neznamená nič iné, zariadenie mi za to stálo, preto tých 5 hviezdičiek.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov