Barossa 34 Duo, vinotéka, 2 zóny, 34 fliaš, sklené dvierka, dotykové ovládanie, čierna 34 fliaš
Barossa 34 Duo, vinotéka, 2 zóny, 34 fliaš, sklené dvierka, dotykové ovládanie, čierna 34 fliaš
Barossa 34 Duo, vinotéka, 2 zóny, 34 fliaš, sklené dvierka, dotykové ovládanie, čierna 34 fliaš
Barossa 34 Duo, vinotéka, 2 zóny, 34 fliaš, sklené dvierka, dotykové ovládanie, čierna 34 fliaš
Barossa 34 Duo, vinotéka, 2 zóny, 34 fliaš, sklené dvierka, dotykové ovládanie, čierna 34 fliaš
Barossa 34 Duo, vinotéka, 2 zóny, 34 fliaš, sklené dvierka, dotykové ovládanie, čierna 34 fliaš
Barossa 34 Duo, vinotéka, 2 zóny, 34 fliaš, sklené dvierka, dotykové ovládanie, čierna 34 fliaš

Barossa 34 Duo vinotéka

152 R600a 0
521,90 € 599,90 € (cena s DPH)
Objem:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Elegantná prezentácia: luxusná, čierna vinotéka vhodná do všetkých štýlov zariadenia

Dve zóny: samostatne nastaviteľná teplota pre každú zónu v rozmedzí od 5 do 18 alebo 12 do 18 °C

Pre milovníkov a zberateľov vína: 26 fliaš vína na štyroch vysúvateľných drevených policiach

Popis produktu

Vždy perfektne vychladené: vďaka dvom rozdielnym chladiacim zónam vinotéky Klarstein Barossa 34 Duo si vaše víno počká na ten správny čas.

Pre plné uvoľnenie chutí a arómy sa musí víno vychladiť na vhodnú teplotu. Vďaka vinotéke Klarstein Barossa 34 Duo je to celkom jednoduché - a to v štýlovej podobe. Dve chladiace zóny ponúkajú úložné miesto pre max. 34 fliaš vína na štyroch vysúvateľných drevených roštoch. Teplotu jednoducho nastavíte na dotykovom ovládacom paneli s LCD displejom, čo umožňuje precízne vychladenie bieleho, červeného alebo ružového vína. Korunovanú prezentáciu vína zabezpečujú panoramatické sklené dvierka z bezpečnostného skla s čiernym orámovaním. Zapínateľné vnútorné osvetlenie nechá skladované fľaše skutočne vyniknúť. Vďaka tomu je vinotéka vhodná aj na vystavenie v bare alebo reštaurácii.

Pre milovníkov a pôžitkárov: chladiaca vinotéka Klarstein Barossa 34 Duo ponúka štýlové miesto pre víno, sekty a iné nápoje.

Tvar fliaš na víno ovplyvňuje maximálny objem a kapacitu vinotéky.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Energetická trieda G
 • Úžitkový obsah: do 34 fliaš
 • Teplotné rozmedzie: 5 - 12 (horná zóna) alebo 12 - 18 °C (dolná zóna)
 • Príkon: 100 W
 • Nízka prevádzková hlučnosť (41 dB)
 • Biele LED vnútorné osvetlenie
 • Výškovo nastaviteľné stojanové nožičky
 • Zarážka dverí namontovateľná na obe strany
 • Rúčka z nerezovej ocele
 • Jednoduché čistenie
 • Chladivo: R600a
 • Vstavanie: nie
 • Napájanie: 220-240 V, 50 Hz
Barossa 34 Duo, vinotéka, 2 zóny, 34 fliaš, sklené dvierka, dotykové ovládanie, čierna

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: cca 48 x 85 x 43 cm (ŠxVxH)
 • Vnútorné rozmery hornej časti: cca 33,5 x 40,5 x 32 cm (ŠxVxH)
 • Vnútorné rozmery spodnej časti: cca 33,5 x 37,5 x 32 cm (ŠxVxH)
 • Dĺžka kábla: cca 1,70 m
 • Hmotnosť: cca 30 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x vinotéka
 • Návod na použitie

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 6 - 8 pracovných dní

599.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(15 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

So cool . Satisfied very much.

Tak úžasné . Veľmi spokojný.

Overená kontrola

Der Weinkühlschrank sieht nicht nur gut aus, sondern funktioniert auch mit den 2 Klimazonen. Ich habe dort zwei Thermometer - eines oben und eines unten angebracht und kann so die unterschiedlichen Temperaturen in den beiden Zonen kontrollieren. Der Kühlschrank steht bei uns nicht im Wohnbereich und so kann ich die Geräuschentwicklung nicht wirklich überprüfen. Jedenfalls empfinde ich es als nicht störend. Das einzige Manko ist die angegebene Flaschenzahl von 34, die ich bei weitem nicht erreiche. Für mich ist er trotzdem ausreichend, aber den Punkteabzug gibt es hierfür.

Chladnička na víno nielen dobre vyzerá, ale funguje aj s 2 klimatickými zónami. Dal som tam dva teplomery – jeden hore a jeden dole, aby som mohol kontrolovať rozdielne teploty v dvoch zónach. V obývačke nemáme chladničku, takže hladinu hluku naozaj neviem skontrolovať. V každom prípade to nepovažujem za znepokojujúce. Jediným nedostatkom je stanovený počet fliaš 34, ktorý ani zďaleka nedosahujem. Pre mňa je to stále dostačujúce, ale strhávajú sa mi za to body.

Overená kontrola

Der Kühlschrank macht was er soll, die zwei Zonen lassen sich nur auf 6 Grad unterschied einstellen, das ist Ok. Der Schrank schaut gut aus, die Seitenverkleidung ist nicht aus Metall, man sollte also nirgends hängen bleiben beim Transport sonst ist diese gleich kaputt. Der Schrank lässt sich leider nur sehr schwer grade hinstellen, hinten hat er Rollen und keine Füße und die verstellbaren Füße vorne sind leider höher als die Rollen, so dass man hinten etwas unterlegen muss damit er grade steht. Für eine Wohnraum ist er mir etwas zu laut, spielt aber für mich keine Rolle, da er im Abstellraum steht. Alles in allem in Ordnung für den Preis mit abzügen wegen der Füße.

Chladnička robí čo má, dve zóny sa dajú nastaviť len na rozdiel 6 stupňov, to je ok. Skrinka vyzerá dobre, bočné obloženie nie je kovové, takže by ste sa pri preprave nemali nikde zachytiť, inak sa okamžite rozbije. Žiaľ, skriňa sa len veľmi ťažko postaví do vzpriamenej polohy, vzadu má kolieska a nemá nožičky a nastaviteľné nožičky vpredu sú bohužiaľ vyššie ako kolieska, takže si pod ne musíte niečo dať, aby stála rovno. Je to trochu príliš hlasné pre obývačku, ale mne to nevadí, pretože je to v komore. Celkovo v poriadku za cenu so zrážkami kvôli nohám.

Overená kontrola

Zum Weinkühlen und Dekoration im Wohnzimmer

Na chladenie vína a dekoráciu v obývačke

Overená kontrola

Der Weinkühlschrank ist aus meiner Sicht nur zur Lagerung von Wein zu gebrauchen. Er schafft Max. 6 Grad unterschied zwischen den Zonen. Für eine guten Kühlschrank erwarte ich 12 Grad. Die Lautstärke ist, wenn er nicht in einem offenen Raum steht ok. Wenn jemand einen temperaturgenauen Kühlschrank mit 12 Grad Unterschied in den Zonen sucht, muß er ab 3000€ ausgeben.

Chladnička na víno je podľa mňa vhodná len na uskladnenie vína. Ten vytvára medzi zónami max 6 stupňový rozdiel. Pre dobrú chladničku očakávam 12 stupňov. Hlasitosť je v poriadku, ak nie je v otvorenom priestore. Ak niekto hľadá teplotne presnú chladničku s 12-stupňovým rozdielom zón, musí minúť od 3000 €.

Overená kontrola

Mein absoluter Favorit zur Kühlung von Getränken mit verschiedenen Temperaturen. Das Design ist sehr ansprechend und auch die Flaschenhalter von guter Qualität.

Môj absolútny favorit na chladenie nápojov pri rôznych teplotách. Dizajn je veľmi atraktívny a držiaky na fľaše sú kvalitné.

Overená kontrola

ein bischen zu laut sonst super

trochu príliš hlasné, inak skvelé

Overená kontrola

Top Lieferung, schick und leise!!!!

Špičkové doručenie, šik a ticho!!!!

Overená kontrola

Sehr gut, tolle Optik

Veľmi dobrá, skvelá optika

Overená kontrola

Also bisher (im Betrieb seit 2 Wochen) alles super! Sehr leise und auch kompakt und trotzdem Platz für so viele Flaschen! Hoffentlich hält er auch lange!

Zatiaľ (v prevádzke 2 týždne) je všetko super! Veľmi tichý a tiež kompaktný a stále miesto pre toľko fliaš! Dúfam, že to tiež dlho vydrží!

Overená kontrola

Er kühlt den Inhalt rasch und gut, sieht gut aus und kostet im Vergleich zu anderen Weinkühlern wenig.

Rýchlo a dobre ochladzuje obsah, dobre vyzerá a stojí málo v porovnaní s inými vinotékami.

Overená kontrola

Dieser Weinkühlschrank hat mich super positiv überrascht. Ich hatte erwartet, dass er von sehr guter Qualität sein würde, und es hat sich herausgestellt, dass er noch besser ist. Die Lieferung war perfekt, keinerlei Schäden und für mich ist der Lärm nicht laut.

Táto chladnička na víno ma milo prekvapila. Čakal som, že bude veľmi kvalitný a vyšlo to ešte lepšie. Dodávka bola perfektná, žiadne poškodenie a pre mňa nie je hluk vysoký.

Overená kontrola

Wir sind gerade in eine größere Wohnung gezogen und brauchten dringend einen neuen Weinkühlschrank, nicht so groß, aber auch nicht so klein. Klarstein Barossa war unsere Wahl, und wir bereuen das überhaupt nicht, im Gegenteil, wir sind sehr zufrieden damit. Keine lauten Geräusche und einfach zu handhaben. Würde es wieder kaufen.

Práve sme sa presťahovali do väčšieho bytu a súrne sme potrebovali novú chladničku na víno, nie takú veľkú, ale ani takú malú. Klarstein Barossa bola naša voľba a vôbec to neľutujeme, naopak sme s ním veľmi spokojní. Žiadne hlasné zvuky a jednoduchá manipulácia. Kúpil by znova.

Overená kontrola

Super Kühlschrank, springt aber leider zu oft an um die Temperatur zu halten denke ich , in diesen Zeitraum ist er sehr laut

Super chladnička, ale bohužiaľ skáče príliš často, aby udržala teplotu, myslím, že počas tohto obdobia je veľmi hlučná

Overená kontrola

The product is beautiful, two zones that keep my bottles at the correct temperature, the size is perfect. The only con is that the space between rows is tight, so to put some bottles you need to force a little bit the tray. No other cons up to now.

Produkt je krásny, dve zóny, ktoré udržujú moje fľaše na správnej teplote, veľkosť je perfektná. Jedinou nevýhodou je, že priestor medzi radmi je tesný, takže na vloženie niektorých fliaš musíte trochu prinútiť zásobník. Zatiaľ žiadne ďalšie mínusy.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov