Beersafe XL Mix It Edition, chladnička, D, LED, 4 kovové rošty, sklenené dvere
Beersafe XL Mix It Edition, chladnička, D, LED, 4 kovové rošty, sklenené dvere
Beersafe XL Mix It Edition, chladnička, D, LED, 4 kovové rošty, sklenené dvere
Beersafe XL Mix It Edition, chladnička, D, LED, 4 kovové rošty, sklenené dvere
Beersafe XL Mix It Edition, chladnička, D, LED, 4 kovové rošty, sklenené dvere
Beersafe XL Mix It Edition, chladnička, D, LED, 4 kovové rošty, sklenené dvere
Beersafe XL Mix It Edition, chladnička, D, LED, 4 kovové rošty, sklenené dvere
Beersafe XL Mix It Edition, chladnička, D, LED, 4 kovové rošty, sklenené dvere

Beersafe XL Mix It Edition chladnička

Chladnička Čierna
271,90 € 349,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Kompaktné rozmery: priestorovo úsporná chladnička pre malé domácnosti, do hosťovských izieb, salónikov alebo kancelárií

Mixed Cooling Concept: kapacita 60 litrov so 4 kovovými roštami na rozdelené skladovanie fliaš, potravín a šampanského

Vychladenie podľa výberu: 5 úrovní chladenia pre teploty od 0 do 13 °C

Popis produktu

Dokonalé chladenie v luxusnej čiernej farbe. Chladnička Klarstein Beersafe XL Mix It Edition je ideálnym miestom na uloženie čerstvých potravín a chladných nápojov v malých domácnostiach, párty miestnostiach, kanceláriách alebo v záhradných domčekoch!

So svojimi kompaktnými rozmermi je chladnička Klarstein Beersafe XL Mix It Edition veľmi veľká z hľadiska úložného priestoru: 60 litrov úžitkového miesta na štyroch kovových roštoch poskytuje dostatok priestoru pre širokú škálu potravín od jogurtu a syra cez mäso až po zeleninu alebo tiež na chladenie osviežujúcich nápojov. Šesť políc s odstupom po 8 cm poskytuje s konceptom Mixed Cooling Concept rozličné možnosti flexibilného usporiadania vnútorného priestoru zariadenia. Obzvlášť praktické sú štyri rošty: dve police s vlnitým tvarom sú ideálne na ležaté skladovanie fliaš, kovový rošt je vhodný na potraviny alebo plechovky s nápojmi a stojan na šampanské je ideálnym miestom na skladovanie fliaš so šampanským alebo sektom. Na chladenie je k dispozícii podľa voľby 5 úrovní regulácie výkonu. Zariadenie Beersafe XL Mix It Edition vytvára osobitný dojem predovšetkým svojím senzačným dizajnom: sklenené dvere s rámom z ušľachtilej ocele umožňujú neustály pohľad do interiéru matnej čiernej konštrukcie. Samostatne zapínateľné LED svetlo v interiéri zariadenia osvetľuje skladované potraviny chladným bielym svetlom.

Vďaka systému EcoExcellence je zariadenie Klarstein Beersafe XL Mix It Edition mimoriadne šetrné k životnému prostrediu: jeho výkonný kompresný chladiaci systém pracuje tak efektívne, že si zaslúžil triedu energetickej účinnosti D. S hladinou hluku len 46 dB je okrem toho zariadenie mimoriadne nehlučné, čo umožňuje jeho využitie v hotelových alebo hosťovských izbách.

Energeticky úsporná chladnička je prínosom pre každú malú domácnosť: chladnička Klarstein Beersafe XL Mix It Edition.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • výškovo nastaviteľné nožičky na vyrovnanie nerovností podlahy
 • kapacita: 60 litrov
 • trieda energetickej účinnosti: D
 • teplota okolia pre ideálnu prevádzku: 25 °C
 • 6 zásuviek na police s rozstupom po 8 cm
 • jednouché čistenie
 • prevádzkový hluk: 46 dB
 • chladiaci prostriedok: R600a
 • doraz dverí: vpravo (nie je vymeniteľný)
 • napájanie: 220 - 240 V~ | 50/60 Hz
Beersafe XL Mix It Edition, chladnička, D, LED, 4 kovové rošty, sklenené dvere

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 47 x 63 x 52,5 cm (Š x V x H)
 • rozmery vnútorného priestoru (hlavná časť): cca 39 x 35 x 33,5 cm (Š x V x H)
 • rozmery vnútorného priestoru (spodná časť): cca 39 x 17 x 18 cm (Š x V x H)
 • polica (veľká): 41 x 32,5 cm (Š x H)
 • polica (malá): 41 x 16,5 cm (Š x H)
 • hmotnosť: cca 21 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x chladnička
 • 2 x rošt na fľaše (vlnitý tvar)
 • 1 x kovový rošt
 • 1 x stojan na šampanské
 • návod na použitie v nemčine (ďalšie jazyky: angličtina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

349.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(20 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Habe den Kühlschrank für einen Partyraum gekauft. Da passt dieser optisch super hin. Qualität stimmt ebenfalls.

Kúpil som chladničku na párty miestnosť. Vyzerá to tam super. Kvalita je tiež správna.

Overená kontrola

It looks and works great but it's definitely too loud for a bedroom.

Vyzerá a funguje skvele, ale na spálňu je určite príliš hlasný.

Overená kontrola

Ich benutze diesen Kühlschrank draußen im Garten in unserer Sitzecke (überdacht). Er wird hauptsächlich als Weinkühler genutzt, geht aber auch mit Bier u.ä.

Túto chladničku používam vonku na záhrade v našom posedení (zastrešené). Používa sa hlavne ako chladnička na víno, ale dá sa použiť aj na pivo a pod.

Overená kontrola

Tolles Produkt, Preis perfekt, Ausführung sehr gut, kann ich sehr empfehlen.

Skvelý produkt, perfektná cena, prevedenie veľmi dobré, vrelo odporúčam.

Overená kontrola

hat uns schon gute Dienst geleistet. Schön kalte Getränke

nám dobre poslúžil. Pekné studené nápoje

Overená kontrola

In Summe heißt das Ergebnis: Daumen hoch! Der Kühlschrank ist zwar relativ laut, aber da er bei mir lediglich zu Partyzwecken eingesetzt wird, finde ich dies nicht störend. Er kühlt, trotz Zimmertemperatur von zum Teil 30 Grad, die Getränke (Bier, Wein) auf ca. 8 - 10 Grad in einem relativ kurzen Zeitraum von ca. 3-4 Stunden. Die Fachböden, bzw. eigentlich sind es ja Gitter, sind durchweg stabil und vollkommend ausreichend. Die eingebaute Beleuchtung ist zu späterer Stunde hilfreich.

Celkovo vzaté, výsledok je: Palec hore! Chladnička je pomerne hlučná, ale keďže ju používam len na párty, nepovažujem to za rušivé. Napriek izbovej teplote v niektorých prípadoch 30 stupňov ochladí nápoje (pivo, víno) na teplotu okolo 8 - 10 stupňov v relatívne krátkom čase okolo 3-4 hodín. Police, alebo vlastne mriežky, sú stabilne stabilné a úplne postačujúce. Zabudované osvetlenie je užitočné v neskoršej hodine.

Overená kontrola

Der Kühlschrank ist ein Hingucker. Wer erwartet das er geräuschlos läuft, der wird enttäuscht. Das Gerät hat nach 24 Stunden genau das gemacht was es verspricht. Leider ist das LED Licht ziemlich dunkel und der Lichtschalter im Inneren des Gerätes verbaut. Zusammengefasst ein cooles Gerät für den heimischen party Keller

Chladnička upúta pozornosť. Ak čakáte, že bude bežať ticho, budete sklamaní. Zariadenie po 24 hodinách splnilo presne to, čo sľubovalo. Žiaľ, LED svetlo je dosť tmavé a vypínač je nainštalovaný vo vnútri zariadenia. Stručne povedané, skvelé zariadenie pre domácu párty v suteréne

Overená kontrola

Wie der Titel schon verrät, könnte der Geräuschpegel etwas geringer sein, man hört ein leichtes metallisches vibrieren während der Kompressor läuft. Jammern auf höchstem Niveau.. Die Kühlung, Verarbeitung und vor allem die Optik ist aber wirklich der Hammer!

Ako už nadpis napovedá, hlučnosť by mohla byť o niečo nižšia, pri bežiacom kompresore počuť jemné kovové vibrácie. Fňukanie na najvyššej úrovni.. Chladenie, spracovanie a hlavne optika je fakt super!

Overená kontrola

Kühlt gut und läßt sich genau einstellen. Relativ leise. Stromverbrauch ist bei der Dämmung wahrscheinlich nicht anders zu machen. Aber für den Sommer als Gertränkekühler perfekt.

Dobre chladí a dá sa presne nastaviť. Relatívne tichý. Spotreba elektrickej energie sa s izoláciou asi inak robiť nedá. Ale ideálne na leto ako chladič nápojov.

Overená kontrola

Der Karton war ziemliche beschädigt. Und wie gesagt, der Kühler kühlt nur bis 5 Grad runter. Die Glasumrandung ist nicht ordentlich verarbeitet. Eigentlich für diese Mängel zu teuer.

Krabička bola dosť poškodená. A ako som povedal, chladič sa ochladí len na 5 stupňov. Sklenený okraj nie je správne spracovaný. V skutočnosti príliš drahé na tieto nedostatky.

Overená kontrola

Das Gerät ist formschön, aber gelegentlich etwas lauter. Allerdings haben wir gerade sehr heiße Außentemperaturen und auch im Innenraum ist es 30 Grad warm; Da man die Einschübe verstellen kann, ist der Stauraum flexibel nutzbar und schon geöffnete Flaschen kann man prima hineinstellen.

Zariadenie je štýlové, no občas trochu hlučné. Vonkajšie teploty sú však práve teraz veľmi horúce a vo vnútri je tiež 30 stupňov; Vďaka nastaviteľným zásuvkám je možné flexibilne využiť úložný priestor a vložiť do nej už otvorené fľaše.

Overená kontrola

Design und Leistung sehr gut. Geräusch beim Kühlen nicht angenehm.

Veľmi dobrý dizajn a výkon. Hluk pri chladení nie je príjemný.

Overená kontrola

Der Kühlschrank sieht sehr schön aus und kühlt gut. Er ist allerdings zwischendurch beim Kühlvorgang recht laut.

Chladnička vyzerá veľmi pekne a dobre chladí. Počas procesu chladenia je však medzi tým dosť hlasný.

Overená kontrola

It's a really stylish refrigerator that can fit quite a lot of bottles or chocolate bars. However, it's very very loud. Much louder than my primary fridge. I planned to have it next to couch/TV to have drinks on demand but it really interferes with the audio

Je to naozaj štýlová chladnička, do ktorej sa zmestí pomerne veľa fliaš alebo čokoládových tyčiniek. Je to však veľmi hlasné. Oveľa hlasnejšie ako moja primárna chladnička. Plánoval som to mať vedľa pohovky / televízora, aby som mal nápoje na požiadanie, ale skutočne to zasahuje do zvuku

Overená kontrola

Schönes Design

Krásny dizajn

Overená kontrola

Für ein Festival

Na festival

Overená kontrola

Der Kühlschrank hat ein schlichtes Design und ist einigermaßen sauber verarbeitet. Die Kühlleistung ist ok. Der Kompressor ist deutlich lauter als unser großer Liebherr Kühlschrank. Was allerdings mehr stört sind die Gräusche die über das Kühlgitter übertragen werden. Als Outdoor Kühlschrank der nur manchmal läuft ist es vertretbar aber nicht für den Innenraum.

Chladnička má jednoduchý dizajn a je primerane čisto spracovaná. Chladiaci výkon je v poriadku. Kompresor je výrazne hlučnejší ako naša veľká chladnička Liebherr. Čo je však znepokojujúcejšie, sú zvuky, ktoré sa prenášajú cez chladiacu mriežku. Ako vonkajšia chladnička, ktorá beží len občas, je to opodstatnené, ale nie pre interiér.

Overená kontrola

Das Design hat mich überzeugt und ja, er ist in der Realität auch so wie auf dem Foto. Gute Quali, kein Schrott. Das Bier ist kalt, die LED ist etwas schwach, aber wenn es dunkel im Raum ist, passt es irgendwie :-) Na gut etwas brummeln tut er manchmal auch, aber es ist ein Kühlschrank und der muss ja nicht gerade im Schlafzimmer stehen. Es war eine gute Wahl. Stromverbrauch? Naja, ein Kühlschrank mit Scheibe und ständigen Betrieb (nicht nur zum Anschauen) bei einer Umgebungstemperatur von ca. 23°C braucht doch einiges. Realistisch: in 14 Tagen 8,2kW alias ca. 2,50€ was einem Durchschnitt von ca, 25W/h entspricht.

Dizajn ma presvedčil a áno, v skutočnosti je taký ako na fotke. Dobrá kvalita, žiadny odpad. Pivo je studené, ledka trochu slabá, ale keď je v izbe tma, tak sa to akosi hodí :-) No, občas si trochu zamrmle, ale to je chladnička a nemusí byť v spálni. Bola to dobrá voľba. spotreba energie? Nuž, chladnička s tabuľou a neustále v prevádzke (nie len na pohľad) pri teplote okolia okolo 23°C potrebuje veľa. Reálne: za 14 dní 8,2kW alias cca 2,50€ čo zodpovedá priemeru cca 25W/h.

Overená kontrola

Kühlschrank wurde heute in tadellosem Zustand geliefert. Entgegen der Beschreibung wollte ich die Türe von rechts auf links Anschlag tauschen. Da die Schraubenlöcher am Kühlschrank das zulassen dachte ich das wäre kein Problem. Leider scheitert das an den unterschiedlich grossen Löchern an der Türe. Tip an die Entwickler, zwei gleichermaßen Löcher und eine Reduktionshülse würden einen Tausch ermöglichen. Der Klarsteinschriftzug kann auch als Aufkleber beigelegt werden. Daher etwas Punktabzug.

Chladnička bola dnes doručená v perfektnom stave. Oproti popisu som chcel zmeniť dvere z pravého na ľavý doraz. Keďže to otvory na skrutky na chladničke dovoľujú, myslel som si, že to nebude problém. Bohužiaľ to zlyháva kvôli rozdielnym otvorom na dverách. Hrot pre vývojárov, dva rovnaké otvory a redukčná objímka by umožnili výmenu. Nápis Klarstein je možné nalepiť aj ako nálepku. Takže nejaké body boli odrátané.

Overená kontrola

Lieferung - blitzschnell (1 Tag schneller als angekündigt, was bei einem so großen Teil natürlich auch schief gehen kann ...). Optisch klasse, sieht schick aus, innen mit dezenter Beleuchtung. Die Kühlung in der ersten Woche so (könnte besser sein, übrigens - 10° auf max. Stufe 5 ist nicht alle Welt). NACHTRAG: Nachdem das Gerät eine Weile gestanden hat, ging die Temperatur tatsächlich auf bis knapp unter 6° herunter - das ist OK. Aber - das Teil war (NACHTRAG: Wieder in der ersten Woche) - laut wie ein 80er Jahre Kühlschrank! Und ja, ich habe brav über Nacht abgewartet, bevor ich ihn eingeschaltet habe. Steht jetzt in der Küche statt im Wohnzimmer, da ist's erträglich, aber ich muss die Tür zumachen, sonst höre ich das Teil noch 2 Zimmer weiter. Ich wollte ihn schon zurückschicken, aber durch ruhiges Stehen von >1 Woche hat bewirkt, dass ich von 2* auf 4* Bewertung gegangen bin und - fair ist fair - hier geändert habe. Ein- und Ausschalten bemerke ich jedenfalls durch den ordentlichen Schaltknacks-Vorgang immer noch stark, Lautstärke und Kühlleistung sind gut OK. Da das Brummen immer noch gut hörbar - wenngleich locker erträglich ist, der immer noch laute Schaltknacks beim Ein- und Abschalten der Kühlung, und die erste Schreck-Woche, wo ich dachte "das wird nix und geht zurück" - ein Stern Abzug und keine vollen 5 Sterne.

Dodanie - bleskove (o 1 den rychlejsie ako inzerovane, co sa samozrejme pri tak velkej casti moze pokazit...). Opticky skvelé, vyzerá šik, vo vnútri s jemným osvetlením. Ochladenie v prvom týždni takto (mimochodom by mohlo byť lepšie - 10° pri max. stupni 5 nie je celý svet). DODATOK: Keď zariadenie chvíľu stálo, teplota v skutočnosti klesla tesne pod 6 ° - to je v poriadku. Ale - časť bola (DOPLNENIE: Opäť v prvom týždni) - hlasná ako chladnička z 80. rokov! A áno, poslušne som čakal noc, kým som ho zapol. Teraz je v kuchyni namiesto obývačky, tam sa to dá vydržať, ale musím zavrieť dvere, inak budem počuť časť o 2 izby ďalej. Chcel som to poslať späť, ale nehybné státie dlhšie ako 1 týždeň ma prinútilo prejsť z hodnotenia 2* na 4* a – fér je fér – som to tu zmenil. Každopádne stále silno vnímam zapínanie a vypínanie kvôli správnemu klikaniu pri prepínaní, hlasitosť a chladiaci výkon sú v poriadku. Keďže hukot je stále zreteľne počuteľný - aj keď je ľahko tolerovateľný, stále hlasné cvakanie pri zapínaní a vypínaní chladenia a prvý týždeň hrôzy, keď som si myslel "to nepôjde a vráti sa" - hviezdny odpočet a žiadna plných 5 hviezdičiek.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov