Fonduelette, rakletový gril a fondue, 1350 W, 1 liter, Ø 38 cm, pre 8 osôb
Fonduelette, rakletový gril a fondue, 1350 W, 1 liter, Ø 38 cm, pre 8 osôb
Fonduelette, rakletový gril a fondue, 1350 W, 1 liter, Ø 38 cm, pre 8 osôb
Fonduelette, rakletový gril a fondue, 1350 W, 1 liter, Ø 38 cm, pre 8 osôb
Fonduelette, rakletový gril a fondue, 1350 W, 1 liter, Ø 38 cm, pre 8 osôb
Fonduelette, rakletový gril a fondue, 1350 W, 1 liter, Ø 38 cm, pre 8 osôb
Fonduelette, rakletový gril a fondue, 1350 W, 1 liter, Ø 38 cm, pre 8 osôb

Fonduelette rakletový gril a fondue

Rakletovací gril Čierna
76,90 € 100,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Lahodné výtvory: vďaka fondue hrncu s objemom 1 liter a 8 fondue vidličkám z ušľachtilej ocele

Dokonale ugrilované: s 8 rakletovými panvičkami s nelepivým povrchom a grilovacou platňou s priemerom 38 cm

Jednoduché ovládanie: plynule regulovateľný termostat s integrovanou kontrolkou

Popis produktu

Je to všetko o dobrom jedle: rakletový gril a fondue Klarstein Fonduelette kombinuje v jednom zariadení dve možnosti chutného posedenia pri jedle.

Rakletové panvičky s nelepivým povrchom sa rýchlo a jednoducho naplnia individuálnymi nápadmi a potom sa v rakletovom grile zmenia na skutočnú pochúťku. Kým sa v panvičkách zapeká syr a zelenina, nad nimi, na grilovacom nadstavci s priemerom 38 cm je možné opekať chlieb ako prílohu a grilovať mäso aj ryby. V centre tejto všestrannej konštrukcie je fondue hrniec s objemom jeden liter. Vynikajúce syrové dipy s chlebom alebo sladké čokoládové fondue s ovocím rozšíria kulinárske chuťové zážitky. Praktický kryt drží 8 fondue vidličiek z ušľachtilej ocele v pozíciách, ktoré sú na rozlíšenie farebne označené. Výhrevný výkon 1350 W zaisťuje rýchle zahrievanie zariadenia Fonduelette, ktoré je plynulo regulovateľné pomocou termostatu. Aby si na zariadení Fonduelette od spoločnosti Klarstein nikto nespálil prsty, všetky panvičky a fondue vidličky sú vybavené držadlami, ktoré sú odolné voči teplu. Integrovaná kontrolka signalizuje, či je zariadenie aktuálne zapnuté alebo vypnuté. Odnímateľné grilovacie platne a fondue súčasti uľahčujú čistenie zariadenia.

Všestranné zariadenie pre rozmanité a výdatné jedlo s priateľmi a rodinou: rakletový gril a fondue Fonduelette od spoločnosti Klarstein.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • výkon: 1350 W
 • fondue hrniec: 1 liter
 • grilovacia platňa: 38 cm Ø
 • 8 rakletových panvičiek s nelepivým povrchom
 • 8 fondue vidličiek z ušľachtilej ocele
 • tepelne odolné držadlá
 • plynule regulovateľný termostat
 • vrátane kontroliek
 • 4 protišmykové gumové nožičky
 • napájanie: 220 – 240 V, 50/60 Hz
Fonduelette, rakletový gril a fondue, 1350 W, 1 liter, Ø 38 cm, pre 8 osôb

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 40 x 22 cm (Ø x V)
 • hmotnosť: cca 3,3 kg
 • sieťový kábel: cca 1 m

Čo bolo poslané

 • 1 x zariadenie
 • 1 x grilovací nadstavec
 • 1 x fondue hrniec
 • 8 x rakletová panvička
 • 8 x rakletová vidlička z ušľachtilej ocele
 • nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina, španielčina, francúzština, taliančina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

100.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(15 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Alles Bestens

Všetko najlepšie

Overená kontrola

Also die Kombi aus Raclette und Fondue ist schon cool, aber im Einsatz ergab sich das Problem.... Bei Käsefondue in Verbindung mit Raclette ergab sich das Problem, daß wir das Fondue abgenommen hatten (es war leergefuttert und Reste koechelten an) und man dann eine passende Abdeckung zum Schutz vor Fettspritzern vermisst hat... Schade das es sowas nicht als Zubehör gibt. Aber sonst top... Das naechste mal RacDue mit Gemüsebruehe

Takže kombinácia raclette a fondue je v pohode, ale problém nastal pri používaní.... Pri syrovom fondue v spojení s raclette nastal problém, že sme fondue vybrali (bolo kŕmené prázdne a zvyšky sa varili) a vy potom chýbal vhodný kryt na ochranu pred postriekaním tukom... Škoda, že niečo také nie je dostupné ako príslušenstvo. Ale inak super... Nabudúce RacDue so zeleninovým vývarom

Overená kontrola

Leider musste ich beim auspacken feststellen das die Pfannen fehlen und zudem das Gerät schmutzig ist und gebraucht aussieht. Kontakt aufzunehmen gestaltet sich schwierig.

Žiaľ, pri rozbalení som musel zistiť, že chýbajú panvice a prístroj je špinavý a vyzerá ako použitý. Dostať sa do kontaktu je ťažké.

Overená kontrola

wir hatten uns das Fonduelette für Silvester gekauft und können sagen: Tolles Gerät - die Zubereitung und das Essen machen hier besonderen Spaß - für alt und jung...Auch außerhalb von Feier- und Festtagen ist das Zubereiten von Speisen auf diesem Gerät eine Super-Sache...Also Daumen hoch

fonduelette sme si kúpili na Silvestra a môžeme povedať: Skvelý prístroj - príprava a jedlo je tu zábava - pre starých aj mladých...Príprava jedla na tomto prístroji je skvelá aj mimo sviatkov a festivalov. ... Takže palec hore

Overená kontrola

Top

Hore

Overená kontrola

Wir haben es an Weihnachten benutzt und es hatte unsere Erwartungen übertroffen .

Použili sme ho na Vianoce a predčil naše očakávania.

Overená kontrola

Alles sehr gut.. Sehr zu empfehlen

Všetko veľmi dobré.. Vrelo odporúčam

Overená kontrola

Macht ansich einen wertigen Eindruck. Es klappert nicht. Einzig das die Gabeln nicht vollzählig sind und der Hersteller auch nicht reagiert veranlasst mich dazu Punkte abzuziehen.

Pôsobí hodnotným dojmom. Nehrká to. Len to, že vidlice nie sú kompletné a výrobca nereaguje, mi spôsobuje strhávanie bodov.

Overená kontrola

abwarten was der beschenkte sagt

počkajte a uvidíte, čo povie príjemca

Overená kontrola

Fondue und Raclette in einem Gerät,weltbest,da es immer Streit in der Familie gab,jetzt kommt jeder auf seine Kosten

Fondue a raclette v jednom zariadení, najlepšie na svete, keďže v rodine boli vždy hádky, teraz si príde na svoje každý

Overená kontrola

Ein tolles Gerät . Unsere Erwartungen wurden voll erfüllt ! Hat viel Spaß gemach.

Skvelé zariadenie. Naše očakávania boli plne splnené! Veľa zábavy.

Overená kontrola

Wir sind sehr zufrieden. Hat super geklappt und da man Raclette, Grill und Fondue in einem hat, ist für jeden Geschmack was dabei. Einzig das Fondue wurde so dermaßen heiß, das wir das Gerät runter drehen mussten. Dadurch ist der Grill / die Pfännchen dann natürlich auch weniger heiß. Trotzdem ein klasse Gerät. Ich hab nicht bereut doch den etwas stolzen Preis gezahlt zu haben. Freu mich schon aufs nächste Sylvester :)

Sme veľmi spokojní. Podarilo sa to skvele a keďže máte raclette, gril a fondue v jednom, nájde sa niečo pre každého. Iba fondue sa tak zohrialo, že sme museli prístroj vypnúť. V dôsledku toho sú gril / panvice samozrejme menej horúce. Stále skvelé zariadenie. Neľutujem, ale zaplatil som trochu vysokú cenu. Teším sa na ďalší Silvester :)

Overená kontrola

Haben das Fonduelette Weihnachten im Einsatz gehabt und sind sehr zufrieden. Die Platte wird schnell heiss,das Öl im Fonduetopf ebenso.Beides konnte über die gesamte Dauer super bedient werden,auch die Pfännchen wurden gut beheizt. Die Reinigung danach war ein Kinderspiel,einfach abspülen und sauber. Tolle Beschichtung.Die Kombination aus Raclette und Fondue macht ein geselliges Essen noch interessanter.

Fonduelette som použil na Vianoce a som veľmi spokojný. Tanier sa rýchlo zohreje, rovnako ako olej v hrnci na fondue.Obe sa dali veľmi dobre podávať po celú dobu trvania, aj panvice boli dobre nahriate. Následné čistenie bolo hračkou, stačí opláchnuť a vyčistiť. Skvelý povlak. Kombinácia raclette a fondue robí príjemné jedlo ešte zaujímavejším.

Overená kontrola

Sehr gutes Kombi-Gerät. Alles wird sehr schnell heiss und die Pfännchen sind sehr gut beschichtet. Reinigung sehr einfach und man kommt sehr gut überall heran. Sehr stabiles und gut verarbeitetes Gerät. Würde es immer wieder kaufen.

Veľmi dobré kombinované zariadenie. Všetko sa veľmi rýchlo zohreje a panvice sú veľmi dobre potiahnuté. Veľmi ľahko sa čistí a ľahko sa dostanete všade. Veľmi stabilné a dobre spracované zariadenie. Vždy by som si ho kúpil znova.

Overená kontrola

Mit diesem "Fonduelette" muss man sich nicht mehr zwischen Fondue und Raclette entscheiden, da man hiermit beides gleichzeitig machen kann, und es funktioniert sehr gut! Es reicht, wenn man das Gerät erst kurz vor dem Essen einschaltet, da es sehr schnell aufheizt. Trotz des Fonduetopfs in der Mitte ist auf dem Grillaufsatz noch ausreichend Platz für Fleisch oder Brot. Auch die Beschichtung ist klasse, da nichts in den Pfannen oder auf dem Grill kleben bleibt und sich die Einzelteile daher schnell und einfach reinigen lassen.

S touto "Fonduelette" si už nemusíte vyberať medzi fondue a raclette, pretože môžete robiť oboje súčasne a funguje to veľmi dobre! Postačí, ak prístroj zapnete len krátko pred jedlom, pretože sa veľmi rýchlo zohreje. Napriek fondue hrnci v strede je na grilovacom nástavci stále dostatok miesta na mäso či chlieb. Skvelá je aj povrchová úprava, keďže sa na panviciach či grile nič nelepí a jednotlivé časti sa tak dajú rýchlo a jednoducho vyčistiť.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov