KR-400 CD kuchynské rádio, DAB+/PLL FM rádio, CD/Mp3 prehrávač, biele Biela
KR-400 CD kuchynské rádio, DAB+/PLL FM rádio, CD/Mp3 prehrávač, biele Biela
KR-400 CD kuchynské rádio, DAB+/PLL FM rádio, CD/Mp3 prehrávač, biele Biela
KR-400 CD kuchynské rádio, DAB+/PLL FM rádio, CD/Mp3 prehrávač, biele Biela
KR-400 CD kuchynské rádio, DAB+/PLL FM rádio, CD/Mp3 prehrávač, biele Biela
KR-400 CD kuchynské rádio, DAB+/PLL FM rádio, CD/Mp3 prehrávač, biele Biela
KR-400 CD kuchynské rádio, DAB+/PLL FM rádio, CD/Mp3 prehrávač, biele Biela
KR-400 CD kuchynské rádio, DAB+/PLL FM rádio, CD/Mp3 prehrávač, biele Biela
KR-400 CD kuchynské rádio, DAB+/PLL FM rádio, CD/Mp3 prehrávač, biele Biela
KR-400 CD kuchynské rádio, DAB+/PLL FM rádio, CD/Mp3 prehrávač, biele Biela
KR-400 CD kuchynské rádio, DAB+/PLL FM rádio, CD/Mp3 prehrávač, biele Biela

KR-400 CD kuchynské rádio

0 22 cm Digitálne rádio, Kuchynská skrinka Rádio
89,90 € 179,90 € (cena s DPH)
Základná farba:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Maximálne potešenie z počúvania: DAB+/PLL FM rádio s viac ako 40 predvoľbami staníc

Šikovné a jednoduché: priestorovo úsporná montáž na kuchynské skrinky a police

Stolný režim: štýlový vzhľad

Popis produktu

Kuchynské rádio auna KR-400 CD v praktickom formáte sa stalo nepostrádateľnou súčasťou mnohých domácností a vďaka nespočetným funkciám a možnostiam prehrávania zaručuje najlepšiu zábavu v každom čase. Výkonné DAB+/PLL FM rádio možno vďaka kompaktným rozmerom a inteligentnému určeniu na montáž pod kuchynskú linku priestorovo úsporne namontovať pod kuchynské skrinky a regály alebo postaviť v stolnom režime. Univerzálne rádio s pripájacou DAB+ & FM anténou ukladá až do 40 obľúbených staníc a má klasický CD prehrávač, USB port na prehrávanie MP3 a AUX vstup. Bluetooth pripojenie tiež umožňuje spoľahlivé streamovanie zvuku pomocou smartfónu, počítača alebo laptopu. Zariadenie sa dá okrem toho pohodlne ovládať pomocou diaľkového ovládača v sediacej polohe a ponúka funkciu časovača, odloženia budenia a alarmu až do 180 minút. Podsvietený LCD displej s rozlíšením 2,5" 128 x 67 dot-matrix Vám poskytuje informácie o aktuálne prehrávanej hudbe kedykoľvek počas dňa alebo noci.

Kuchynské rádio auna KR-400 CD Vám bude robiť spoločnosť pri raňajkách, varení aj pri večeri a vždy zahrá vďaka všestrannému použitiu tú správnu hudbu v správnom čase.

Dostupné verzie: biela, strieborná (produkt: 10031880)

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • šikovná montáž pod kuchynskú linku
 • DAB+/PLL FM rádio
 • spojenie bluetooth
 • CD/MP3 prehrávač
 • USB pripojenie na MP3 prehrávanie
 • cez 40 predvolieb staníc
 • funkcia časovača, odloženia budenia a alarmu až do 180 min.
 • 2,5" 128 x 67 dot-matrix LCD displej s podsvietením
 • farba: biela
 • diaľkový ovládač
 • frekvenčný rozsah: 80 Hz - 18 000 Hz
 • výstupný výkon: 2,7 W RMS x 2 (4 =hm)
 • napájanie: 220 - 240 V~ | 50/60 Hz
KR-400 CD kuchynské rádio, DAB+/PLL FM rádio, CD/Mp3 prehrávač, biele

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 22 x 6 x 26 cm (Š x V x H)
 • sieťový kábel: dĺžka cca 1,50 m
 • hmotnosť: cca 1,5 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x kuchynské rádio
 • 1 x sieťový kábel
 • 1 x diaľkový ovládač
 • 1 x držiak/stojan
 • 1 x DAB+ & FM anténa
 • nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

179.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(19 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Leier laufen die CD's nicht immer sauber durch

Bohužiaľ, CD nie vždy fungujú hladko

Overená kontrola

Braubar

Braubar

Overená kontrola

Das Auna KR-400 CD Küchenradio wurde recht schnell geliefert, kurz auf Funktion überprüft und für Oma liebevoll in Geschenkpapier eingepackt, da ihr altes Küchenradio kapott ging. Mit im Paket war ein DAB+ Aufstellantenne, die FB, Schrauben für die Montage und Gummiklebefüße. Wichtig ist für Oma der DAB+ Empfang und das CD-Laufwerk. Mensch, die hat sich wie Bolle gefreut und das Radio mal eben selber aufgestellt und eingerichtet. Das Display ist recht klein, aber reicht für Oma. Für ein Audiogerät plärrt die Musik zwar wie aus einem leeren Ölfass, aber für ein Küchenradio akzeptabel. Wer aber feine Musik hören möchte, sollte es sich nicht holen und eher so in Richtung Bose oder Teufel gehen . Oma ist glücklich, das Radio funktioniert und das sind die wichtigsten Details!

Kuchynské rádio Auna KR-400 CD bolo doručené pomerne rýchlo, bola krátko skontrolovaná jeho funkcia a bolo s láskou zabalené do darčekového papiera pre babičku, keďže sa jej pokazilo staré kuchynské rádio. Balenie obsahovalo DAB+ anténu, FB, skrutky na montáž a gumené nalepovacie nožičky. Príjem DAB+ a CD mechanika sú pre babku dôležité. Človeče, bola šťastná ako Bolle a sama si nastavila a nastavila rádio. Displej je dosť malý, ale pre babku stačí. Pre audio zariadenie hučí hudba ako z prázdneho olejového suda, no pre kuchynské rádio je akceptovateľná. Ale ak chcete počuť dobrú hudbu, nemali by ste si ju dať a radšej ísť smerom k Bose alebo Teufel. Babička sa teší, rádio funguje a to sú najdôležitejšie detaily!

Overená kontrola

Sehr gutes Gerät, das einfach eingebaut wurde und einfach zu bedienen ist. Ein super Radio.

Veľmi dobré zariadenie, jednoduchá inštalácia a jednoduché použitie. Skvelé rádio.

Overená kontrola

Das auna KR-400 CD Küchenradio ist optisch gesehen in meinem Wohnmobil ein Hingucker, trotz der geringen Einbaumaße der Hängeschränke, die Lösung waren Klettbänder !

Kuchynské rádio auna KR-400 CD je v mojom mobilnom dome vizuálne lákadlom, napriek malým inštalačným rozmerom nástenných skriniek bolo riešením suchý zips!

Overená kontrola

Wir haben es als Ersatz für ein altes Küchenradio gekauft und sind voll zufrieden.

Kúpili sme ho ako výmenu starého kuchynského rádia a sme úplne spokojní.

Overená kontrola

wozu habe ich das produkt verwendet? ich koche kartoffeln damit,lach. ernsthaft jetzt. ich hatte negative bewertungen gelesen und überlegt,ob ich das radio kaufe. vor allem, weil die montage so schwierig sein soll. also, so wie einige hier geschrieben haben, das man dazu das gerät auseinanderbauen muss ist totaler schwachsinn. grundplatte ran, radio einschieben, fertig. stecker rein, fertig. waren wohl schnarchnasen, welche die montage bewertet haben oder kriegen auch kein nagel gerade in die wand. ich würde mir im allgemeinen eine simplere bedienung wünschen. eine taste cd, eine radio usw. das ist ein makel bei allen neuen geräten. bringt mal euer 90 jährigen mutter bei, wie alles funktioniert, wenn du selbst in die anleitung erst gucken musst. alles einfacher machen, und schon bin ich unzufriedender woche einmal weniger bei mutti, weil angeblich alles kaputt ist und sie hat eine verkehrte taste erwischt. alles neu einstellen. einstellen ist das eine, aber die nerven liegen manchmal blank. ich fordere Seniorentasten! ansonsten gebe ich dem teil 4 sterne. mir reicht der krach und den rest muss jeder selber entscheiden. testen, und wenn unzufrieden zurückschicken. aber ich bin zufrieden. komm von der spätschicht und werf mir jetzt ne freiwild-cd rein. es ist schwer mir alles recht zu machen, aber das radio ist besser wie von aldi und co. aldi-radio hat jetzt meine freundin.

na čo som produkt použil? Varím s tým zemiaky, hihihi. teraz vážne. Čítal som negatívne recenzie a rozmýšľal som nad kúpou rádia. hlavne preto, že montáž je vraj taká náročná. Takže ako tu už niektorí písali, že treba prístroj rozobrať je totálny nezmysel. zobrať základnú dosku, zasunúť rádio, hotovo. zapojiť, hotovo. boli asi chrápajúce nosy, ktoré vyhodnotili montáž alebo nedostali klinec rovno do steny. Vo všeobecnosti by som si želal jednoduchšiu obsluhu. jedno tlačidlo cd, jedno rádio atď. toto je chyba všetkých nových zariadení. nauc svoju 90 rocnu mamu ako vsetko funguje ak si musis pozriet navod sam. uľahčite si všetko a už som u mamy raz menej na nespokojný týždeň, pretože sa hovorí, že je všetko pokazené a stlačila nesprávne tlačidlo. všetko resetovať. úprava je jedna vec, ale nervy sú niekedy na hrane. Žiadam senior kľúče! Inak dávam 4 hviezdičky. mne ten hluk staci a kazdy sa musi rozhodnut sam. Skúste to a pošlite to späť, ak nie ste spokojní. ale som spokojný. Poďte z neskorej zmeny a teraz mi hoďte CD Freiwild. ťažko sa mi robí všetko správne, ale rádio je lepšie ako od aldi a spol. aldi-radio má teraz moju priateľku.

Overená kontrola

Für das Preis leistungsverhältnis ist der Radio OKAY.Klang könnte etwas besser sein,aber in der Küche braucht man keine Disco.

Rádio je na pomer ceny a výkonu OK.Zvuk by mohol byť trochu lepší, ale v kuchyni nepotrebujete diskotéku.

Overená kontrola

Wir haben das Küchenradio seit 10 Monaten im Gebrauch und sind immer noch begeistert. Sicherlich kein Kinosound - aber als Küchenradio sehr zu empfehlen. Die Fernbedienung funktioniert problemlos und ist sehr praktisch. Anzuraten ist eine weitere Antenne für den DAB+-Empfang, wenn eine größere Senderauswahl oder ein noch besserer Empfang gewünscht wird. Die Haptik ist sehr überzeugend, das Gerät ist sicher, schnell und einfach zu bedienen, der Empfang -auch ohne Zusatzantenne- gut, die Montage 'kein Hexenwerk', Einsatzmöglichen auch ausserhalb der Küche sind durchaus möglich. Unterhalb der WLAN/WiFi-fähigen Küchenradios eine Plazierung ganz oben, deshalb eine klare Kaufempfehlung!

Kuchynské rádio používame už 10 mesiacov a stále sme z neho nadšení. Zvuk z kina určite nie – ale ako kuchynské rádio sa vrelo odporúča. Diaľkové ovládanie funguje bez problémov a je veľmi praktické. Prídavná anténa pre príjem DAB+ sa odporúča, ak si želáte väčší výber staníc alebo ešte lepší príjem. Haptika je veľmi presvedčivá, zariadenie je bezpečné, rýchle a jednoduché na používanie, príjem je dobrý - aj bez prídavnej antény nie je inštalácia 'žiadna veda', možné je aj použitie mimo kuchyne. Umiestnené v hornej časti pod kuchynskými rádiami s podporou WLAN/WiFi, preto jasné odporúčanie na nákup!

Overená kontrola

Das Radio wurde am Küchenschrank angebracht. Gute Tonqualität, Fernbedienung leicht zu bedienen. Kritik: Das Display ist sehr klein, die Uhr zu dunkel.

Rádio bolo pripevnené ku kuchynskej skrinke. Dobrá kvalita zvuku, jednoduché diaľkové ovládanie. Kritika: Displej je veľmi malý, hodiny sú príliš tmavé.

Overená kontrola

leider etwas leistungsschwach beim Klang

žiaľ trochu nekvalitný so zvukom

Overená kontrola

Für die Größe und die verschiedenen Wiedergabemöglichkeiten ist es schon sehr Interessant. Beim FM Senderspeicher habe ich jedoch noch nicht die richtige Einstellung gefunden.

Na veľkosť a rôzne možnosti prehrávania je to veľmi zaujímavé. Zatiaľ som však nenašiel správne nastavenie pamäte FM staníc.

Overená kontrola

die optik ist eine frage des geschmacks, wir finden sie sehr gut, klang? es ist ein küchenrdio da muss man halt abstriche machen, austatung: cd laufwerk, usb, dab+,bluetooth sehr gut aber dab+ ist nicht überall verfügbar bei uns nicht deshalb kann ich es nicht nutzen, mein fehler, prüft also voeher ob es bei euch geht.soweit so gut doch jetzt muss ich etwas negatives sagen. Wenn mann auf denn usp stick zu greift dann merkt sich das gerät nicht denn letzten titel und so fängt er nach jedem neuen zugriff immer wieder beim 1. titel an. das ist echt ein mango weil es in der beschreibung nicht beschriben war. man will doch nicht jedes mal das gleiche hören, wir werden es denoch behalten weil wir es nun mal schon unter unserem hängeschrank montiert haben

optika je otazka vkusu, nam sa zda velmi dobra, zvuk? je to kuchynské rádio, musíte robiť kompromisy, funkcie: CD mechanika, usb, dab+, bluetooth veľmi dobré, ale dab+ tu nie je všade dostupné, takže ho nemôžem použiť, moja chyba, preto si vopred skontrolujte, či funguje ty .zatiaľ dobrý, ale teraz musím povedať niečo negatívne. Ak pristúpite na kľúč usp, zariadenie si nepamätá posledný titul, a tak po každom novom prístupe vždy začína prvým titulom. to je naozaj mango, pretože to nebolo popísané v popise. nechcete zakaždým počuť to isté, ale aj tak si to necháme, pretože sme to už nainštalovali pod našu nástennú skrinku

Overená kontrola

Plus: Einfache Installation. Alle Funktionen die benötigt werden. Vernünftige Antenne mit Buchse. Neg: Klang etwas blechern. Für unsere Küche Ok. Beschriftung Eng.

Plus: Jednoduchá inštalácia. Všetky požadované funkcie. Rozumná anténa so zásuvkou. Neg: Znelo to trochu plechovo. Pre našu kuchyňu ok. Titulok Ing.

Overená kontrola

Tolles Radio, guter Sound, leichte Montage, das Radio ist klasse! Wir hatten in der Küche bisher ziemlich miesen Radioempfang, viel rauschen und Störungen, das ist mit dem neuen Radio Geschichte! Klarer Empfang, nur sehr selten Störungen, wir sind zufrieden. Die Bedienbarkeit ist super, einzig der Senderspeicher bereitet uns irgendwie Probleme, aber das kann auch an uns liegen, haben es "nebenbei " versucht, evtl lag es daran. Ich würde das Radio empfehlen und/oder wieder kaufen!

Skvelé rádio, dobrý zvuk, jednoduchá montáž, rádio je skvelé! V kuchyni sme mali dosť zlý rádiový príjem, veľa syčaní a rušení, to je história s novým rádiom! Čistý príjem, veľmi málo rušení, sme spokojní. Využiteľnosť je skvelá, len pamäť stanice nám robí problémy, ale to môže byť aj našou zásluhou, vyskúšali sme to "na bok", možno to bol dôvod. Rádio by som odporučil a/alebo si ho kúpil znova!

Overená kontrola

Leichte Montage,ausreichend guter Klang,angenehme Grösse-eigentlich alles super,aber: 1.Das Display ist in meinen Augen zu klein,es kann nicht mal der gesamte Sendername angezeigt werden 2.Menüführung nur in Englisch (Bedienungsanleitung aber auf Deutsch) 3.an der Fernbedienung könnte hinten ein Magnet angebracht sein damit man diese z.B.an den Kühlschrank"tackern" kann Leider war auch die Knopfzelle der Fernbedienung infolge mangelnder Abdeckung beim Auspacken bereits leer,aber gut,Ersatz war im Haus. Schade,deswegen leider ein Stern Abzug!

Jednoduchá montáž, dostatočne dobrý zvuk, príjemná veľkosť - vlastne všetko super, ale: 1. Displej je podľa mňa príliš malý, nedá sa ani zobraziť celý názov stanice 2. Navigácia v menu je len v angličtine (obsluha návod je v nemčine) 3. Na zadnú stranu diaľkového ovládača by sa dal pripevniť magnet, aby ste ho mohli "naťukať" napríklad na chladničku, žiaľ, gombíková bunka diaľkového ovládača bola pre nedostatok už prázdna krytu pri rozbaľovaní, ale dobrý, náhrada bola v dome. Je to škoda, preto hviezdny odpočet!

Overená kontrola

Tut mir leid! Ich habe das Radio nur kurz getestet, mich aber für ein anderes Radio entschieden. Grund ist die einfachere Bedienung des anderen Radios.

Prepáč! Rádio som testoval len krátko, ale rozhodol som sa pre iné rádio. Dôvodom je jednoduchšia obsluha druhého rádia.

Overená kontrola

Leicht zu montieren, guter Klang, umständliche Senderwahl, viel zu kleine Uhrzeitanzeige

Jednoduchá montáž, dobrý zvuk, ťažkopádny výber staníc, príliš malé zobrazenie času

Overená kontrola

Das Radio erfüllt seinen Zweck. Der Klang und der Empfang sind für mich absolut ausreichend. Die Bedienung empfinde ich als umständlich, besonders die Auswahl der Sender über den Senderspeicher war bei meinem alten Radio viel einfacher.

Rádio plní svoj účel. Zvuk a príjem je pre mňa úplne postačujúci. Obsluha sa mi zdá ťažkopádna, najmä výber stanice cez pamäť staníc bol pri mojom starom rádiu oveľa jednoduchší.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov