Kuchynské roboty

Ak ste niekedy premýšľali nad skutočným pomocníkom do vašej kuchyne, rozhodne padla reč aj na kuchynské roboty. Už dávno totižto neplatí, že najlepšie cesto musí byť miesené výhradne ručne. S mnohými dostupnými funkciami si s ľahkosťou pripravíte aj doma cesto na chlieb ako z pekárne, pričom sa vyhnete prílišnému neporiadku, špinavým rukám a ešte aj ušetríte čas. Kuchynské roboty značky Klarstein sa nesú v duchu jednoduchosti, rýchlosti, spoľahlivosti a štýlovosti!

Jednotlivé roboty z našej ponuky disponujú mnohými možnosťami, vďaka ktorým si táto vychytávka nájde využitie pri príprave každého chodu z menu. Raz pomocou hnetacieho háku pripraví skvelé cesto na pizzu, inokedy pomocou miešacieho háku mixéra pomôže s prípravou rôznych typov polievok. Metlička na sneh sa zas postará o pomoc pri pečení všemožných dezertov a vám už len zostane sadnúť si a vychutnať si ho. Rovnako tak si vychutnáte aj celý proces prípravy jedál, pretože manipulácia s našimi kuchynskými robotmi je skutočne jednoduchá.

Multifunkčnosť robotov z ponuky na Klarstein.sk potvrdzuje aj fakt, že neslúžia len na klasické miešanie ciest, ale napríklad model Klarstein GrandPrix sa postará aj o drobenie, mixovanie, varenie a dusenie jedál. Klarstein Lucia Morena so zabudovaným mixérom očarí rodinu a priateľov rýchlou prípravou smoothie či kokteilov, no poteší aj vybavenie mlynčekom na mäso ako skvelý asistent pri príprave domácich lazaní alebo obľúbených fašírok.

Z našej ponuky kuchynských robotov si vyberie aj ten najnáročnejší spotrebiteľ, pretože okrem mnohých funkcií od výmyslu sveta máte k dispozícii na výber aj pestrú škálu farieb. Červená, žltá, pastelovo modrá - žiadna kuchyňa už nemusí byť nuda! Pokiľa ešte stále nie te rozhodnutí, prečítajte si náš článok o tom ako si vybrať kuchynský robot.

Ak ste s kúpou doteraz váhali, už nemusíte. Časom zistíte, že mať po boku tak všestranného pomocníka je skutočne na nezaplatenie.

Nahor