Nitro, terasový ohrievač, 1500 W, pozlátená elektrónka, IP55, hliník
Nitro, terasový ohrievač, 1500 W, pozlátená elektrónka, IP55, hliník
Nitro, terasový ohrievač, 1500 W, pozlátená elektrónka, IP55, hliník
Nitro, terasový ohrievač, 1500 W, pozlátená elektrónka, IP55, hliník
Nitro, terasový ohrievač, 1500 W, pozlátená elektrónka, IP55, hliník
Nitro, terasový ohrievač, 1500 W, pozlátená elektrónka, IP55, hliník
Nitro, terasový ohrievač, 1500 W, pozlátená elektrónka, IP55, hliník
Nitro, terasový ohrievač, 1500 W, pozlátená elektrónka, IP55, hliník

Nitro terasový ohrievač

Radiátorový ohrievač, Infračervené žiarenie Čierna 1500 watt
143,90 € 219,90 € (cena s DPH)

Nitro terasový ohrievač

143,90 € 219,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Infračervený ohrievač s výkonom 1500 W a funkciou časovača na terasy a balkóny

Vysokoefektívna a úsporná prevádzka - zohrievanie namierené na osoby a objekty

Najmodernejšia infračervená technika s krátkovlnovým žiarením bez oslnenia

Popis produktu

Až do východu hviezd: terasový ohrievač Blumfeldt Nitro sa postará o príjemnú teplotu a náladu na balkóne či terase ešte dlho po západe slnka.

Vždy perfektné teplo. Vysokoefektívna, 1500 W halogónová elektrónka zo zlata premieňa na teplo až 90 % z dodávanej energie. Infračervené žiarenie sa zbytočne nemrhá na zohrievanie celej miestnosti, ale je presne namierené na osoby a objekty. Ohrievač nepotrebuje čas na rozohriatie, priamo po zapnutí vysiela zo steny či stropu infračervené žiarenie s výkonom 750 alebo 1500 W. Pozlátená infračervená elektrónka redukuje osvetlenie na minimum, avšak červené svetlo vytvára príjemnú atmosféru.

Nástenný ohrievač je zhotovený z hliníka, vďaka čomu je robustný a odolný voči vlhku. Taktiež ponúka zabezpečenie podľa IP55. Diaľkový ovládač slúži na jednoduché ovládanie prístroja.

Neoslňujúci, nehlučný a bez emisií: moderná technika infračerveného žiarenia ohrievača Blumfeldt Nitro je vysoko efektívna a presne zameraná. Na zabezpečenie vždy teplého prostredia - vo vnútri i vonku.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Dosah: 10 m
 • Stupeň účinnosti: > 99 %
 • Prúd svetla: 33,7 Lm
 • 2 výhrevné stupne: 750 W a 1500 W
 • Životnosť infračervenej elektrónky: 5000 - 10000 hodín
 • Nízke oslepenie svetlom vďaka nízkemu prúdu svetla
 • Krátkovlnové infračervené žiarenie (svetelná efektívnosť 92 %)
 • Odolnosť voči poveternostným vplyvom (prášková farba)
 • Vhodný na vonkajšie i vnútorné používanie, ochranná trieda IP55
 • Robustná konštrukcia z hliníka s ochrannou mriežkou a ochranou pred striekajúcou vodou
 • Nástenná alebo stropná inštalácia (vrátane pripevňovacieho materiálu)
 • Farba: čierna
 • Napájanie: 220-240 V, 50-60 Hz
Nitro, terasový ohrievač, 1500 W, pozlátená elektrónka, IP55, hliník

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: cca 60 x 10 x 6 cm (ŠxVxH)
 • Odstup od steny: 8 cm
 • Dĺžka napájacieho kábla: 1,8 m
 • Hmotnosť: cca 1,8 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x infračervený ohrievač s pozlátenou elektrónkou
 • 1 x diaľkový ovládač
 • 1 x pripevňovací materiál
 • Návod na použitie

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

219.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(10 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Für einen strahler ein schönes zartes gerät. Der strahlwinkel etwas klein. Aber es passt,tadellos, Danke christian

Krásne, jemné zariadenie pre reflektor. Uhol lúča je trochu malý. Ale sedí to perfektne, ďakujem Christian

Overená kontrola

Der Infrarot-Heizstrahler hat eine super gute Leistung, sieht sehr hochwertig aus und ist sehr schön kompakt. Würde ich auf jeden Fall wieder kaufen.

Infražiarič má super dobrý výkon, vyzerá veľmi kvalitne a je veľmi kompaktný. Určite by som kúpil znova.

Overená kontrola

bis jetzt Danz zufrieden, kann noch keine Langzeitbeurteilung abgeben. Anschlusskabel könnte etwas länger sein.

zatiaľ Danz spokojný, zatiaľ nemôžem hodnotiť dlhodobo. Prepojovací kábel by mohol byť o niečo dlhší.

Overená kontrola

Sehr gut

Veľmi dobre

Overená kontrola

An sich ein sehr gutes Produkt. Allerdings stimmt die Reichweite micht wirklich. Hier war bei uns nach 5 Metern Schluß

Celkovo veľmi dobrý produkt. Rozsah je však pre mňa naozaj správny. Tu bol pre nás po 5 metroch koniec

Overená kontrola

Sehr rasche, gut verpackte Lieferu.g, einfachste Montage, ei.stellbarer Neigungswinkel, zweistufig mit Hauptschalter und Fernbedienung. Mit dieser sind auch mehrere Geräte schaltbar. Heizt sofort und im Durchmesser von 3m fa.tastisch!

Veľmi rýchle, dobre zabalené dodanie, veľmi jednoduchá montáž, nastaviteľný uhol sklonu, dvojstupňové s hlavným vypínačom a diaľkovým ovládaním. Dá sa to použiť aj na prepínanie viacerých zariadení. Okamžite sa zahreje a je fa.tastický s priemerom 3m!

Overená kontrola

Genau das, was ich gesucht habe! Ein Terassenstrahler, der sofort wärmt, wenn man im Winter für ein paar Minuten draußen in der Kälte steht! Einfach zu montieren- super!

Presne to, čo som hľadal! Terasový ohrievač, ktorý vás okamžite zahreje, keď v zime stojíte pár minút vonku v chlade! Jednoduchá montáž - skvelé!

Overená kontrola

Der Heizstrahler funktioniert einwandfrei und ist völlig geräuschlos. Er ist sowohl für die Wand- als auch für die Deckenmontage geeignet. Die Heizleistung von 1500 W ist bei der Deckenmontage (Deckenhöhe 275 cm) gerade noch ausreichend. Die beiliegende Beschreibung ist jedoch unbefriedigend, führt zur Verunsicherung des Verbrauchers. Die Sicherheitshinweise darin, was Montage betrifft, sind bei Weitem übertrieben und somit unzutreffend. So ist zum Beispiel die erforderliche min. Entfernung vom Heizstrahler zu einer Glaswand mit 2 m angegeben. Aber auch nur bei einem Abstand von 1 m bleibt die Glaswand kühl oder nur leicht lauwarm. Die Sonnenstrahlen erwärmen Sie mehr. Wegen der irreführenden Angaben in der Beschreibung nur 3 Sterne.

Sálavý ohrievač funguje perfektne a je úplne tichý. Je vhodný pre montáž na stenu aj strop. Tepelný výkon 1500 W postačuje akurát na stropnú montáž (výška stropu 275 cm). Sprievodný popis je však neuspokojivý a vedie k zmätku medzi spotrebiteľmi. Bezpečnostné pokyny v ňom, čo sa montáže týka, sú značne prehnané a teda nepresné. Napríklad požadovaná minimálna vzdialenosť od sálavého ohrievača k sklenenej stene je 2 m. Ale aj vo vzdialenosti 1 m zostáva sklenená stena chladná alebo len mierne vlažná. Slnečné lúče vás viac zahrejú. Iba 3 hviezdičky kvôli zavádzajúcim informáciám v popise.

Overená kontrola

wie versprochen, er heizt sofort los . kinderleichte Bedienung. für meine Bedürfnisse (rauchen auf der Terrasse) absolut perfekt. die wärmeausstrahlung ist vollkommen ausreichend mit den 2 stufen .

ako som sľúbil, okamžite sa zahreje. jednoduchá obsluha. pre moje potreby (fajčenie na terase) úplne dokonalé. tepelné vyžarovanie je úplne postačujúce s 2 úrovňami.

Overená kontrola

Lange gesucht, endlich gefunden! Der Infrarotstrahler von Blumfeldt ist sehr gut! Er hat eine Goldröhre mit einem hohen Anteil an Infrarotlicht. Genau dieser hohe Anteil von Infrarotstrahlen ist für die medizinische Wärmebehandlung wichtig. Ich habe den Infrarotstrahler auf einen Ständer montiert und verwende ihn, wie bei einer "Infrarotkabine" zur medizinischen Wärmebehandlung. Man kann bei Bronchitis den Oberkörper bestrahlen oder Arme und Beine oder den ganzen Körper. Die Strahlungswärme ist sehr angenehm das rote Licht blendet nicht und der hohe Anteil an Infrarotlicht ist sehr angenehm und heilend. Es ist wie bei einem Sonnenbad! Die erste Heizstufe mit 750 Watt ist bereits völlig ausreichen. Auf der Terrasse als Wärmestrahler ist er sehr angenehm, da das Infrarotlicht nicht blendet. Die deutsche Qualität des Strahlers ist bemerkbar! Als Badestrahler schnell, wohltuend und entspannend und gesund!

Dlho hľadal, konečne našiel! Infračervený ohrievač Blumfeldt je veľmi dobrý! Má zlatú trubicu s vysokým percentom infračerveného svetla. Práve tento vysoký podiel infračervených lúčov je dôležitý pre lekárske tepelné ošetrenie. Infražiarič som namontoval na stojan a používam ho ako "infrakabínku" na lekárske tepelné ošetrenie. Pri bronchitíde môžete ožarovať hornú časť tela, ruky a nohy alebo celé telo. Sálavé teplo je veľmi príjemné, červené svetlo neoslňuje a vysoký podiel infračerveného svetla je veľmi príjemný a liečivý. Je to ako opaľovanie! Prvý stupeň ohrevu so 750 wattmi je už úplne postačujúci. Na terase je veľmi príjemný ako tepelný žiarič, pretože infračervené svetlo neoslňuje. Nemecká kvalita radiátora je badateľná! Ako ohrievač do kúpeľa je rýchly, upokojujúci, uvoľňujúci a zdravý!

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov