Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit
Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit
Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit
Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit
Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit

Schirmherr 25HSQ stojan na slnečník

9,5 cm Držiak na slnečník 25,4 kg
37,90 € 74,90 € (cena s DPH)

Schirmherr 25HSQ stojan na slnečník

37,90 € 74,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Masívny granitový stojan na slnečníky s lešteným povrchom

Malá plocha vystavenia 45 x 22 cm - ideálne na terasy, balkóny alebo do záhrad

Posunutá prípojka na umiestnenie pri stene

Popis produktu

Pevná skala v slnečnom počasí! Masívny granitový stojan Schirmherr 25HSQ od výrobcu Blumfeldt pripevní pevne váš slnečník v každom počasí.

Neprevráti ho nič. Prírodný kameň je pevný, navyše jeho optika tvorí skvelý doplnok na balkóne, terase i v záhrade. Jeho malá konštrukcia ho predurčuje na umiestnenie pri stene.

Prípojka (hrdlo) na slnečník z leštenej ušľachtilej ocele je vhodná pre slnečníky s priemerom tyče od 3,5 do 4 cm. Umelohmotný krúžok navyše bráni priamemu kontaktu a poškodeniu oboch kovových tyčí. Dve zaisťovacie skrutky na držiaku slúžia na zabezpečenie slnečníka a dodajú mi prídavnú stabilitu na stojane. Objímka na hranici ku kamennej časti ponúka taktiež vyššiu stabilitu.

Štyri protišmykové nožičky zabezpečujú bezpečné státie, bočné úchytky zase slúžia na jednoduché premiestňovanie. Vďaka tomu stojan na slnečník Blumfeldt Schirmherr 25HSQ s hmotnosťou 25 kg ľahko premiestnite na želané miesto, na ktorom si chcete oddýchnuť v príjemnom tieni.

Dostupné varianty: štvorcový (produktové číslo: 100313,561), okrúhly (100313,562), obdĺžnikový (100313,563)

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Prípojka z ušľachtilej ocele s umelohmotným krúžkom
 • Odolný voči poveternostným vplyvom
 • Dlhá životnosť
 • Štyri plastové stojanové nožičky
 • Zošikmené hrany
 • Dve zaisťovacie skrutky
 • Materiál: prírodný granit, ušľachtilá oceľ
 • Farba: sivá
Schirmherr 25HSQ, stojan na slnečník, 25 kg, podstavec, leštený granit

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery granitovej platne: cca 45,5 x 9,5 x 29 cm (ŠxVxH)
 • Rozmery prípojky: cca 27 x 5 cm (VxØ)
 • Vnútorný priemer umelohmotného krúžka: 3 a 4 cm
 • Hrúbka granitovej dosky: 8 cm
 • Hmotnosť: cca 25,4 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x stojan
 • 1 x tyč z ušľachtilej ocele
 • 1 x umelohmotný krúžok so zmenšujúcim krúžkom
 • 2 x zaisťovacia skrutka
 • 1 x matica
 • 1 x podložný kotúč
 • Návod na použitie

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

74.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(16 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

X

X

Overená kontrola

Alles gesagt

Všetko povedané

Overená kontrola

Der Stein ist sauber verarbeitet. Einzig das Metalrohr könnte stabiler sein, da scheint mir die Stärke des Materials zu dünn zu sein. Bei einem kleinen Schirm sicher kein Problem. Ich habe einen mit 2,9x1,8m da ist die Stabilität Grenzwertig.

Kameň je čisto opracovaný. Len kovová trubica by mohla byť stabilnejšia, hrúbka materiálu sa mi zdá príliš tenká. Žiadny problém s malým dáždnikom. Mám jeden s 2,9x1,8m lebo stabilita je hraničná.

Overená kontrola

Da ich den Sonnenschirmständer nicht solange habe,kann ich nicht viel sagen. Nur dass er robust +stabil ist und nicht bei jedem Windstoss abhebt. Ausserdem kann man ihn an den vorgesehen Bügel gut weiter ziehen (Rollen Vorhanden) Würde gerne noch einen 2ten Sonnenschirmständer kaufen, aber der ist innerhalb von 2 Tagen um 20,00Euro gestiegen . Schade und Wahnsinn

Keďže stojan na slnečníky nemám tak dlho, nemôžem veľa povedať. Jedine, že je robustný + stabilný a nevzlietne pri každom náraze vetra. Navyše ho môžete potiahnuť ďalej na dodanom držiaku (k dispozícii valčeky) Chceli by ste si kúpiť druhý stojan na slnečníky, ale do 2 dní sa zvýšil o 20,00 eur. Hanba a šialenstvo

Overená kontrola

kein schöner granit aber für den preis kann man zufrieden sein

nie je to pekná žula, ale za cenu môžete byť spokojní

Overená kontrola

Der Schirmständer ist sehr stabil, leider nicht jedem Wind gewachsen.

Stojan na dáždniky je veľmi stabilný, ale bohužiaľ nie do každého vetra.

Overená kontrola

Erfüllt meine Erwartungen in Qualität und Aussehen.

Spĺňa moje očakávania z hľadiska kvality a vzhľadu.

Overená kontrola

Verschraubung löst sich leicht, sonst macht er einen Stabilen Eindruck

Skrutka sa ľahko uvoľňuje, inak pôsobí stabilným dojmom

Overená kontrola

Alles Top

Všetko Top

Overená kontrola

Qualität

Kvalita

Overená kontrola

Der Granitsockel ist solide und lässt sich gut rollen, aber die Halterung selbst verbiegt sich, die Abstandshalterung aus Plastik passt dann nicht mehr und eine der Abstandsschrauben ließ sich nicht ins Gewinde drehen. Zudem ließen sich die Schrauben im Sockel nicht festziehen. Insgesamt wackelt der Schirm darin. Aber bislang hält es zumindest.

Žulová základňa je pevná a dobre sa roluje, ale samotný držiak sa ohýba, plastový dištančný držiak nepasuje a jedna z dištančných skrutiek by sa nezaskrutkovala. Navyše sa nedali dotiahnuť skrutky v základni. Celkovo sa v ňom obrazovka kýve. Ale zatiaľ to aspoň drží.

Overená kontrola

Toller Schirmständer nur leider war die mitgelieferte VA Schraube zu kurz

Skvelý stojan na dáždniky, ale bohužiaľ dodávaná skrutka VA bola príliš krátka

Overená kontrola

Die Befestigung des Standrohrs an den Granitblock ist verbesserungswürdig. Dünnes Material welches sich schnell verbiegt

Upevnenie stúpačky na žulový blok by sa mohlo zlepšiť. Tenký materiál, ktorý sa rýchlo ohýba

Overená kontrola

Superteil super schneller Versand sehr nachvollziehbar mit UPS sehr sicher eingepackt wird für einen Schirm von 3,8 cm genutzt die beiliegenden Adapter Hülsen sind für diesen sogar ein bisschen zu groß aber mit den zwei Feststellschrauben vom Sonnenschirmständer lässt sich das schon super fixieren Hat vier Rollen unter dem Granit inklusive dem Haltegriff lässt sich das Teil super über unsere kleine Terrasse manövrieren Heute erst angekommen deshalb noch keine Langzeitbericht aber erster Eindruck super

Super časť super rýchla preprava veľmi zrozumiteľná s UPS veľmi bezpečne zabalená používa sa na slnečník 3,8 cm priložené objímky adaptéra sú na to dokonca trochu veľké, ale pomocou dvoch zaisťovacích skrutiek zo stojana na slnečník sa dá upevniť super má štyri kolieska pod žulou vrátane rukoväte uľahčuje manévrovanie dielom cez našu malú terasu Prišiel len dnes, takže zatiaľ žiadna dlhodobá správa, ale skvelý prvý dojem

Overená kontrola

Der Sonnenschirmfuß kam sehr gut verpackt und ohne jegliche Schäden bei mir an. Der Versand erfolgte innerhalb kürzester Zeit. UPS-Fahrer sehr freundlich und hilfsbereit mit diesem schweren Teil. Es gab einen sehr freundlichen und zuverlässigen Kontakt mit dem Verkäufer. Der Fuß sieht toll aus und durch die spezielle Form kann ich ihn wunderbar in der Nähe der Hauswand platzieren und durchaus, bei Bedarf, näher an die Sitzmöbel ziehen. Der Aufbau ging schnell und ohne Probleme. Der Schirm steht bombenfest. Ich habe einen Holzboden auf der Terrasse und vermisse allerdings ein paar Rollen auf der Unterseite. Da ich dies vorher, anhand der Artikelbeschreibung, wusste, kann ich hierfür keinen Stern abziehen. Trotzdem würde er mir mit Rollen besser gefallen. Ich wollte aber unbedingt diesen hochwertigen Fuß bestellen, und bereue den Kaufpreis in keiner Weise. Gute Qualität zahlt sich eben letztendlich aus. Absolute Kaufempfehlung.!

Základňa slnečníka prišla veľmi dobre zabalená a bez poškodenia. Preprava prebehla vo veľmi krátkom čase. Vodič UPS je veľmi priateľský a nápomocný pri tejto ťažkej časti. S predajcom bol veľmi priateľský a spoľahlivý kontakt. Podstavec vyzerá skvele a vďaka špeciálnemu tvaru ho môžem úžasne umiestniť k stene domu a v prípade potreby pritiahnuť bližšie k sedaciemu nábytku. Montáž prebehla rýchlo a bez problémov. Obrazovka je odolná voči bombe. Na terase mám drevenú podlahu a na spodnej strane mi chýba zopár koliesok. Keďže som to vedel vopred z popisu položky, nemôžem za to odpočítať hviezdičku. Napriek tomu by sa mi viac páčil s rolami. Ale túto kvalitnú nohu som si veľmi chcela objednať a kúpnu cenu v žiadnom prípade neľutujem. Dobrá kvalita sa nakoniec oplatí. Absolútne odporúčanie na nákup.!

Overená kontrola

Bei der Bewertung habe ich gedacht, dass es um einen von mir gekauften Sonnenschirm geht. Mit dem Schirm war ich nicht zufrieden. Dagegen den Sonnenschirmständer, der mit von Ihnen geliefert wurde, bewerte ich mit gut ! Bin sehr zufrieden. Sorry, für die falsche Bewertung !

Keď som písal recenziu, myslel som si, že ide o slnečník, ktorý som si kúpil. S dáždnikom som nebol spokojný. Na druhej strane ako dobrý hodnotím stojan na slnečníky, ktorý ste k nemu dodali! Som veľmi rád. Ospravedlňujeme sa za nesprávne hodnotenie!

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov