Buddy Digitálne rádio DAB/DAB+/UKW Bluetooth 5.0 AUX 1Ah batéria Mobilné retro Čierna
Buddy Digitálne rádio DAB/DAB+/UKW Bluetooth 5.0 AUX 1Ah batéria Mobilné retro Čierna
Buddy Digitálne rádio DAB/DAB+/UKW Bluetooth 5.0 AUX 1Ah batéria Mobilné retro Čierna
Buddy Digitálne rádio DAB/DAB+/UKW Bluetooth 5.0 AUX 1Ah batéria Mobilné retro Čierna
Buddy Digitálne rádio DAB/DAB+/UKW Bluetooth 5.0 AUX 1Ah batéria Mobilné retro Čierna
Buddy Digitálne rádio DAB/DAB+/UKW Bluetooth 5.0 AUX 1Ah batéria Mobilné retro Čierna
Buddy Digitálne rádio DAB/DAB+/UKW Bluetooth 5.0 AUX 1Ah batéria Mobilné retro Čierna

Buddy digitálne rádio

1 3 5mm jack aux výstup, 1x USB-C Port 5.0 0
32,90 € 59,90 € (cena s DPH)

Buddy digitálne rádio

32,90 € 59,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Klasický štýl: Prenosné rádio s FM a DAB/DAB+ tunerom v nostalgickom retro vzhľade

Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth 5.0 na pohodlné streamovanie zvuku

Pripojenie: USB-C port na rýchle nabíjanie a napájanie

Popis produktu

Veľká rozmanitosť hudby v prenosnom retro vzhľade: auna Buddy DAB+ rádio kombinuje klasický štýl s modernými funkciami. Malé kufríkové rádio prijíma nielen bežné rozhlasové stanice v pásme FM, ale vďaka prijímaču DAB/DAB+ je plne vybavené aj na digitálnu dobu. Vychutnajte si rozhlasové stanice bez šumu s najlepším zvukom! Prostredníctvom rozhrania Bluetooth 5.0 môžete spárovať aj smartfóny alebo tablety a ľahko streamovať hudobné databázy. A vďaka trom možnostiam napájania je plne mobilný aj v parku, na záhrade, na pláži alebo kdekoľvek chcete. Jednoducho nabite vstavanú lítiovú batériu s kapacitou 1 Ah pomocou nabíjacieho kábla USB alebo použite priehradku na batériu až na 10 hodín hrania. Okrem toho je digitálne rádio auna Buddy samozrejme vybavené aj vstupom AUX, budíkom a funkciou odloženia budenia, ako aj ekvalizérom na ladenie zvuku. Tento krpec je jednoducho skvelý!

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Pripojenia: 1 x 3,5 mm jack vstup AUX, 1 x USB C-port, 1 x 3,5 mm jack vstup pre slúchadlá
 • nastaviteľný časovač vypnutia (časovač spánku)
 • Pamäť staníc: 20 staníc DAB/DAB+ a 20 staníc FM
 • Frekvencie: Digitálne pásmo III 174 - 240 MHz / VHF 87,5 - 108 MHz (s RDS)
 • Frekvenčný rozsah Bluetooth: 2402 - 2480 MHz
 • maximálny prenosový výkon Bluetooth: 6,81 dBm (EIRP)
 • Predvoľby ekvalizéra: normálny, Classic, Jazz, Pop, Rock, Speech, Custom
 • Môj EQ: manuálne nastavenie basov a výšok
 • 2 nastaviteľné tóny budíka
 • Zobrazenie času a dátumu
 • Plastový kryt reproduktora
 • Protišmykové gumové podložky
 • Teleskopická anténa
 • Rukoväť na prenášanie
 • Zabudovaná batéria: 1 Ah lítiová batéria
 • Priehradka na batérie vhodná pre 4 x batériu typu C (nie sú súčasťou balenia)
 • Napájanie: 5 V= DC, 1 A cez nabíjací kábel USB-C z napájacej jednotky USB alebo z vhodných nabíjacích USB portov
Buddy Digitálne rádio DAB/DAB+/UKW Bluetooth 5.0 AUX 1Ah batéria Mobilné retro

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: cca 21 x 15 x 7,6 cm (Š x V x H)
 • Hmotnosť: cca 750 g

Čo bolo poslané

 • 1 x rádio
 • Návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

59.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(12 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Auf der Suche nach einem schönen Retro-Radio für die Küche haben wir uns für dieses entschieden, da es mit DAB+ und Bluetooth ausgestattet ist. Die Verbindung mit dem Mobile-Phone ist schnell und die Bedienung einfach. Da ich Musik ab und an gern etwas lauter höre, könnte die Lautstärke einen kleinen Tick stärker sein. Das hängt aber sicherlich auch an der Tonqualität der jeweiligen Online-Playlist (das variiert ab und an). Bin aber alles in allem sehr zufrieden und empfehle das Radio klar weiter :)

Hľadali sme pekné retro rádio do kuchyne, vybrali sme si toto, pretože je vybavené DAB+ a Bluetooth. Spojenie s mobilným telefónom je rýchle a jednoduché. Keďže z času na čas rád počúvam hudbu trochu hlasnejšie, hlasitosť by mohla byť o niečo vyššia. To však určite závisí aj od kvality zvuku príslušného online zoznamu skladieb (tá sa z času na čas mení). Celkovo som veľmi spokojný a rádio určite odporúčam :)

Overená kontrola

Optisch sehr schön

Opticky veľmi krásne

Overená kontrola

sehr gut

veľmi dobre

Overená kontrola

Sehr schönes Radio, wirklich tolle Klangqualität für das Geld. Ich hätte mir gewünscht, dass es etwas lauter zu stellen ist, weil ich es beim Duschen höre, aber na gut, die kurze Zeit, wo das Wasser läuft, verstehe ich es dann eben nicht. Bin trotzdem sehr zufrieden.

Veľmi pekné rádio, naozaj skvelá kvalita zvuku za tie peniaze. Bol by som rád, keby to bolo trochu hlasnejšie, pretože to počujem, keď sa sprchujem, ale ok, ten krátky čas, keď tečie voda, tomu nerozumiem. Zatial som velmi spokojna.

Overená kontrola

Pünktlich geliefert gute Qualität

Dodané včas v dobrej kvalite

Overená kontrola

Super Gerät, Hört sich gut an

Skvelé zariadenie, znie dobre

Overená kontrola

Sehr schönes, handliches Radio im Retro-Look zu einem annehmbaren Preis. Soundmäßig kann man von diesem Radio nicht viel verlangen, ist aber ok. Ist eben keine HIFI- Anlage. Hab es hauptsächlich gekauft für den Garten und den Urlaub, und diese Zwecke erfüllt es zu 100% . Ist rein optisch ein absoluter Hingucker, würde ich wieder kaufen!

Veľmi pekné, šikovné rádio s retro vzhľadom za rozumnú cenu. Po zvukovej stránke sa od tohto rádia veľa žiadať nedá, ale je to ok. Len to nie je HIFI systém. Kúpený hlavne na záhradu a na dovolenku a na tieto účely slúži na 100%. Absolútne púta pozornosť, kúpila by som si ju znova!

Overená kontrola

Das Radio kam gut verpackt an. Ich habe es ausgepackt und gleich dank Akku gleich ausprobieren können und war begeistert.Die Einstellungen sind einfach und man kann gleich Radio hören. Das aufladen mit dem mit gelieferten Kabel ist denkbar einfach. Die Tonqualität ist für so ein kleines Radio Hammer.Das Preisleistungsverhältnis ist auch ok.Klare Kaufempfehlung

Rádio prišlo dobre zabalené. Vybalil som ho a vďaka batérii som ho mohol hneď vyskúšať a bol som nadšený.Nastavenie je jednoduché a rádio môžete hneď počúvať. Nabíjanie pomocou dodávaného kábla je veľmi jednoduché. Kvalita zvuku je na tak malé rádio super.Pomer ceny a výkonu tiež ok.Jasné odporúčanie na kúpu

Overená kontrola

Ich liebe meinen neuen, kleinen Buddy. Er ist ab Sofort immer mit dabei. Ein stylisches Radio im Retro Design. Mit mega vielen Features und tollem Klang. Für den Preis unschlagbar. Wurde schon oft gefragt, wo ich dieses tolle Teil her habe Würde ich direkt wieder kaufen.

Milujem svojho nového malého kamaráta. Odteraz tam bude vždy. Štýlové rádio s retro dizajnom. S množstvom funkcií a skvelým zvukom. Za cenu bezkonkurenčná. Často sa ma pýtali, odkiaľ mám tento skvelý kúsok. Kúpila by som si ho rovno znova?

Overená kontrola

Bin müde vom auswählen von Musik und wollte mir deshalb mal wieder ein Radio holen. Es funktioniert einwandfrei und macht einen ordentlichen Klang

Už ma nebaví vyberať hudbu, tak som si chcel znova zaobstarať rádio. Funguje perfektne a vydáva slušný zvuk

Overená kontrola

In der Küche hat mir ein Radio gefehlt,dieses hier passt gut und sieht im Retro Design richtig toll aus. Das DAB war für mich ausschlaggebend, so das ich hier dass Radio nur einschalten musste und die Radiosender in meiner Region wurden alle gescannt. Der Akku lässt sich gut laden, der Anschluss für das Kabel ist im Batteriefach versteckt,was ich schnell gefunden hatte. Aber auch mit Batterien funktioniert das Radio,was wir nicht nutzen da der Akku absolut gut hält und man ihn daher überall gut mitnehmen kann. Cool finde ich den integrierten Wecker, auch dieser funktioniert gut. Was ich nicht gut finde ist die Anzeige des Display, den dieses leuchtet nur wenn das Radio eingeschaltet ist oder der Akku geladen wird. Dann ist der Radiosender zu lesen, das Lied was gerade läuft,die Uhrzeit samt Datum und natürlich das laufende Menü. Zum transportieren ist es gut,klein und handlich,der angebrachte Griff lässt sich nach oben stellen, das Gehäuse ist zwar ein Kunststoff aber soweit recht stabil. Für unsere Küche und im Garten ist es ideal,auch Optisch sieht es klasse aus in dem Mintgrün.

V kuchyni mi chýbalo rádio, toto sa dobre hodí a v retro dizajne vyzerá naozaj skvele. DAB bolo pre mňa kľúčové, takže som si tu musel zapnúť rádio a všetky rozhlasové stanice v mojom regióne boli naskenované. Batéria sa ľahko nabíja, prípojka pre kábel je ukrytá v priehradke na batériu, ktorú som rýchlo našiel. Ale rádio funguje aj s batériami, ktoré nepoužívame, pretože batéria vydrží absolútne dobre a môžete si ju vziať všade so sebou. Integrovaný budík je podľa mňa v pohode, tiež funguje dobre. Čo sa mi nepáči, je displej, ktorý svieti len pri zapnutom rádiu alebo pri nabíjaní batérie. Potom je možné prečítať rozhlasovú stanicu, skladbu, ktorá práve hrá, čas a dátum a samozrejme aktuálne menu. Je dobrá na prepravu, je malá a šikovná, pripevnená rukoväť sa dá zdvihnúť, puzdro je vyrobené z plastu, ale je celkom stabilné. Ideálna je do našej kuchyne aj na záhradu, skvele vyzerá aj v mätovo zelenej.

Overená kontrola

Cooles Radio im retro look! Sieht toll aus und lässt sich leicht über verschiedene Funktionen mit dem Handy verbinden.

Skvelé rádio s retro vzhľadom! Vyzerá skvele a ľahko sa pripája k mobilnému telefónu pomocou rôznych funkcií.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov