Rök, chlebovnica, plech, bambusový vrchnák, 33,5 × 13 × 18 cm (Š × V × H), oblá Šedá
Rök, chlebovnica, plech, bambusový vrchnák, 33,5 × 13 × 18 cm (Š × V × H), oblá Šedá
Rök, chlebovnica, plech, bambusový vrchnák, 33,5 × 13 × 18 cm (Š × V × H), oblá Šedá
Rök, chlebovnica, plech, bambusový vrchnák, 33,5 × 13 × 18 cm (Š × V × H), oblá Šedá
Rök, chlebovnica, plech, bambusový vrchnák, 33,5 × 13 × 18 cm (Š × V × H), oblá Šedá
Rök, chlebovnica, plech, bambusový vrchnák, 33,5 × 13 × 18 cm (Š × V × H), oblá Šedá
Rök, chlebovnica, plech, bambusový vrchnák, 33,5 × 13 × 18 cm (Š × V × H), oblá Šedá

Rök chlebovnica

Chlebník Šedá
22,90 € 36,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Chlieb, koláče a pečivo: vždy čerstvé vďaka kovovej nádobe na chlieb s bambusovým vrchnákom

Na celý bochník chleba: ideálna pre domácnosti s jednou osobou až štyrmi osobami

Doska na krájanie: funkcia 2 v 1 s bambusovým vrchnákom

Popis produktu

Oválna chlebovnica Klarstein Rök z bambusu a kovu spraví so svojím nostalgickým vzhľadom skutočne dojem! Integrovaná doska na krájanie, ktorá inak slúži ako vrchnák, ti ušetrí miesto aj námahu. S dózou na chlieb môžeš predĺžiť trvanlivosť chutného pečiva o niekoľko dní a nebudeš viac musieť každý deň chodiť do pekárne. Nevyhnutnosť do každej kuchyne!

Zobraziť viac

Vlastnosti

  • kovová chlebovnica na uskladnenie bochníkov chleba, žemlí, pečiva a mnohého ďalšieho
  • priedušný bambusový vrchnák zároveň slúži ako doska na krájanie a servírovanie
  • objem: 5,8 l
  • tvar: oblý
  • Chlebovnicu treba utierať vlhkou handričkou. Vrchnák stačí ručne opláchuť a príležitostne ošetriť stolovým olejom.
Rök, chlebovnica, plech, bambusový vrchnák, 33,5 × 13 × 18 cm (Š × V × H), oblá

Rozmery a technické podrobnosti

  • rozmery: cca 33,5 × 13 × 18 cm (Š × V × H)
  • hmotnosť: cca 925 g
  • materiál (dóza): plech
  • materiál (vrchnák): bambus

Čo bolo poslané

  • 1 × chlebovnica

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

36.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(20 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Preisleistung und Lieferung top, es ist ein sehr schöner Hingucker in der Küche .

Cena výkon a dodávka top, je to veľmi pekný pútač v kuchyni.

Overená kontrola

...wenn der Deckel mal in die Brotbox landet, ist er wieder schwierig herauszubekommen, da er sich total in der Box verharkt. Den Durchmesser des Deckels hätte man daher auch etwas größer gestalten können. Den Deckel sollte man auch ab und an mal entfernen, damit Sauerstoff an das Brot gelangt und es frisch und haltbarer bleibt. Da die Brotbox auch über keine Luftungslöcher verfügt. Den Deckel kann man auch als Scheidebrett benutzten, würde ich aber nicht unbedingt empfehlen, da die Box dann nicht mehr so ein Hingucker ist. Von der Größe her, kann man sich nicht beschweren, da locker zwei kleine Brote oder ein großes Brot mt einem kleinem Baguett reinpasst. Die Länge fällt etwas klein aus, sodass leider kein großes Toastbrot hineinpasst. Auf dem Foto wird dies leider etwas größer dargestellt. Das Preis-Leistungsverhältnis für diese Brotbox ist vollkommen in Ordung. Ich bin trotz der kleinen Mängel sehr zufrieden.

...ak vrchnák skončí v chlebníku, je ťažké ho opäť dostať von, pretože je úplne zachytený v krabici. Priemer veka teda mohol byť trochu väčší. Z času na čas by ste mali odstrániť aj vrchnák, aby sa k chlebu dostal kyslík a zostal čerstvý a dlhšie vydržal. Keďže chlebník tiež nemá žiadne vetracie otvory. Vrchnák sa dá použiť aj ako doska na krájanie, ale nutne by som to neodporúčal, pretože potom už krabička nie je taká pútavá. Na veľkosť sa sťažovať nemôžete, pretože s malou bagetkou sa vám bez problémov zmestia dva malé bochníky chleba alebo jeden veľký bochník. Dĺžka je trochu malá, takže sa do nej bohužiaľ nezmestí žiadny veľký toastový chlieb. Bohužiaľ, na fotke je to trochu väčšie. Pomer ceny a výkonu je u tohto chlebníka úplne v poriadku. Som veľmi spokojná aj napriek malým chybičkám.

Overená kontrola

Sieht gut aus. Und Qualität und Preis stimmt. Das Brot bleibt auch frisch und haltbar

Vyzerá dobre. A kvalita a cena sú v poriadku. Aj chlieb zostane čerstvý a trvanlivý

Overená kontrola

schnelle Lieferung, sehr zufrieden, würde ich wieder kaufen

rýchle dodanie, veľká spokojnosť, nakupujem znova

Overená kontrola

Brot sollte man nicht länger als 2 Tage darin aufbewahren. Es schimmelt schnell

Chlieb by sa v nej nemal uchovávať dlhšie ako 2 dni. Rýchlo plesnivie

Overená kontrola

Der Brotkasten ist recht klein, also nur für kleinere Haushalte nutzbar. Er ist aber sehr gut verarbeitet. Der Holzdeckel wäre praktisch zum Schneiden von Brot, allerdings passen ganze Brote in diese Größe eher nicht rein. Einzelne Scheiben lassen sich aber gut lagern. Praktisch für kleine Haushalte.

Chlebník je dosť malý, takže ho využijú len menšie domácnosti. Ale je to veľmi dobre urobené. Drevená pokrievka by sa hodila na krájanie chleba, ale celé bochníky chleba sa do takejto veľkosti nezmestia. Jednotlivé plátky sa však dajú dobre skladovať. Praktické do malých domácností.

Overená kontrola

Super Box, tolles Design und schnelle Lieferung.

Super krabička, skvelý dizajn a rýchle dodanie.

Overená kontrola

Die gleiche Brotbox nur eckig habe ich meiner Mama letztens zum Geburtstag geschenkt. Ich fand die Box dann selber so toll, dass ich mir diese gleich noch in einer anderen Form bestellt habe! Wirklich eine schöne Box, vor allem durch den schönen Bambusdeckel. Die Größe ist für uns auch perfekt. Es passt genug Brot rein!

Dal som mame k narodeninám rovnaký chlebník, len hranatý. Sama som krabicu našla takú skvelú, že som si ju hneď objednala v inej podobe! Naozaj pekná krabička, najmä kvôli krásnemu bambusovému vrchnáku. Veľkosť je ideálna aj pre nás. Dostatok chleba sa zmestí!

Overená kontrola

...und mal nix aus Plastik. Die Dose selbst besteht aus Metall, der Deckel aus Bambus. Auf den ersten Blick war ich nicht so begeistert, weil die Dose doch recht wackelig ist, aber im Gebrauch hat sich gezeigt, dass alles okay ist. Das Brot bleibt angenehm frisch und es ist mal nix aus Plastik. Auf dem Brett lässt sich das Brot gut schneiden, allerdings gibt es kleine und feine Riefen, die sich dann bilden. Ich nutze lieber weiter unser großes Brotschneidebrett und den Deckel dann nur zum Servieren und abdecken. Ich bin zufrieden und vergebe 4 Sterne.

...a nič z plastu. Samotná krabička je vyrobená z kovu, veko je vyrobené z bambusu. Na prvý pohľad som nebol až taký nadšený, pretože plechovka je dosť vratká, ale jej používanie ukázalo, že je všetko v poriadku. Chlieb zostane príjemne čerstvý a nie je vyrobený z plastu. Chlieb sa dá na doske dobre krájať, ale potom sa tvoria malé a jemné ryhy. Radšej naďalej používam našu veľkú dosku na krájanie chleba a vrchnák len na podávanie a prikrývanie. Som spokojný a dávam 4 hviezdičky.

Overená kontrola

Ich habe angefangen mein eigenes Brot zu backen und brauchte natürlich eine Brotbox. Das Brot bleibt frisch und die Optik gibt auch was her. Noch dazu lässt die sich leicht verstauen. Alles in allem eine super Anschaffung.

Začala som si piecť vlastný chlieb a samozrejme som potrebovala chlebník. Chlieb zostane čerstvý a vzhľad je tiež pôsobivý. Navyše sa dá ľahko zložiť. Celkovo skvelý nákup.

Overená kontrola

Ich nutze schon seit langem ein Schneidebrett für Brot aus Bambus. Ich mag dieses Material sehr und als Scheidebrett ist es sehr geeignet. Nun hat die Brotbox das Schneidebrett direkt integriert, was überaus praktisch ist. Allerdings ist das Brett nicht besonders dick und auch sehr leicht. Es passt genau auf die Box, aber wenn man es etwas nachlässig auflegt, fällt es auch schon mal in die Box und verhakt sich beim Herausnehmen. Ich hätte einen größeren Durchmesser besser gefunden. So muss man den Deckel wirklich immer passgenau auflegen. Wenn die Box gefüllt ist, passiert da natürlich nicht viel. Ich hatte mir die Box nach der Form ausgesucht, Oval gefällt mir einfach besser als eckig. Leider passt gar nicht so viel hinein wie ich erwartet hatte. Bei einem Sandwichtoast oder Brot in ähnlicher Größe stößt die Box sowohl in der Länge als auch in der Höhe an ihre Grenzen. Wir sind ein Zweipersonenhaushalt und habe meistens Toast und normales Brot im Gebrauch. Beides zusammen passt nicht in die Box. Da geben die Produktfotos einen falschen Eindruck. In selbst gebackenes Brot füllt die Box komplett aus. Dafür war sie auch gedacht und von daher bin ich zufrieden. Das Brot bleibt mehrere Tage frisch und dann ist es eh aufgegessen. Die Reinigung ist unproblematisch und die Box sieht zudem auch noch hübsch aus.

Bambusovú dosku na krájanie chleba používam už dlho. Tento materiál mám veľmi rada a je veľmi vhodný ako doska na krájanie. Teraz má chlebník priamo integrovanú dosku na krájanie, čo je mimoriadne praktické. Doska však nie je nijak zvlášť hrubá a navyše veľmi ľahká. Na škatuľku tesne prilieha, no pri neopatrnom nasadení môže spadnúť do škatule a zachytiť sa pri vyberaní. Lepší by som našiel väčší priemer. Vždy teda musíte veko presne nasadiť. Samozrejme, keď je krabica plná, veľa sa nedeje. Krabičku som si vybrala podľa tvaru, len sa mi viac páči ovál ako štvorec. Žiaľ, nezmestí sa tam toľko, ako som očakával. So sendvičovým toastom alebo chlebom podobnej veľkosti dosahuje škatuľa svoje hranice v dĺžke aj výške. Sme dvojčlenná domácnosť a väčšinou používame hrianky a normálny chlieb. Obe spolu sa nezmestia do krabice. Produktové fotografie vyvolávajú nesprávny dojem. Krabička je celá naplnená domácim chlebom. Na to bol určený, takže som s ním spokojný. Chlieb vydrží čerstvý niekoľko dní a potom sa aj tak zje. Čistenie nie je problém a krabica tiež vyzerá pekne.

Overená kontrola

Die Brotbox aus Metall ist optisch sehr ansprechend und modern. Der Grauton harmoniert sehr gut mit dem holzfarbenen Deckel. Sogar das Firmenlogo des kleinen Kochs fügt sich gut in die Gesamtkomposition ein, wenn ich auch ein "weniger" beorzuge. Größentechnisch ist der Brotaufbewahrungsbehälter passend für die gewöhnlichen Laibe. Es passen auch ausreichend viele Brötchen hinein. Mit persönlich fehlen die Lüftungslöcher, die ich von meinen herkömmlichen Behältnissen kenne. Die Luft sollte zirkulieren, um das Brot nicht pampig und zäh werden zu lassen, sondern eine gewisse Frische zu erhalten. Qualitat konnten wir keine Mängel feststellen. Der Deckel schließt sicher, die Standfestigkeit ist gut.

Kovový chlebník je vizuálne veľmi príťažlivý a moderný. Odtieň sivej veľmi dobre ladí s vrchnákom vo farbe dreva. Aj logo firmy malého šéfkuchára dobre zapadá do celkovej kompozície, aj keď radšej „menej“. Z hľadiska veľkosti je nádoba na chlieb vhodná pre bežné bochníky. Zmestí sa do nej aj dostatočný počet roliek. Osobne chýbajú vetracie otvory, ktoré poznám z mojich bežných nádob. Vzduch by mal cirkulovať, aby chlieb nebol mokrý a žuvaný, no aby zostal čerstvý. Nenašli sme žiadne nedostatky v kvalite. Veko sa bezpečne zatvára, stabilita je dobrá.

Overená kontrola

Ich versuche meine Rezension recht kurz sowie übersichtlich zu fassen und mich auf das Wesentliche zu konzentrieren. So kann sich die Leserin/der Leser schnell ein umfassendes Bild vom Produkt machen und erhält wichtige Informationen zur Kaufentscheidung Lieferung & Verpackung Der Versand erfolgte innerhalb weniger Stunden. Die Ware was ausreichend sicher verpackt und wie gewohnt schnell bei uns. Produkt (Qualität, Haptik etc.) Bestellt haben wir die Brotdose in der Farbe Weiß. Optisch ist die Dose ein wirklicher Hingucker auf der Arbeitsplatte in der Küche. Das Material wirkt robust und hochwertig. Der Deckel aus Bambus macht ebenfalls einen guten Eindruck. Bislang haben wir unser Brot und Brötchen immer in einem Frischebeutel aufbewahrt. Hier hatten wir das Problem, dass es schnell anfing zu schimmeln. In der Dose halten sich Brot und Brötchen frisch ohne zu schimmeln. Bis das Brot austrocknet müssen schon einige Tage vergehen. Wir sind super zufrieden und habe ein schöne Möglichkeit gefunden unser Gebäck ohne Geschmackseinbußen tagelang aufzubewahren. Preis Der Preis ist angemessen und fair für das Gebotene. ⏩ Fazit ⭐⭐⭐⭐⭐

Pokúsim sa, aby bola moja recenzia krátka a jasná a sústredím sa na to podstatné. Čitateľ si tak môže rýchlo urobiť ucelený obraz o produkte a dostane dôležité informácie pre rozhodnutie o kúpe Dodanie & Balenie Expedícia prebehla v priebehu niekoľkých hodín. Tovar bol dostatočne bezpečne zabalený a ako obvykle rýchlo u nás. Produkt (kvalita, pocit, atď.) Obedový box sme objednali v bielej farbe. Vizuálne je dóza na pracovnej doske v kuchyni skutočným lákadlom. Materiál pôsobí robustne a kvalitne. Dobrý dojem robí aj bambusové veko. Chlieb a rožky sme doteraz vždy uchovávali v taške na čerstvosť. Tu sme mali problém, že rýchlo začala plesnivieť. Chlieb a rožky zostanú v plechu čerstvé bez toho, aby splesniveli. Trvá niekoľko dní, kým chlieb vyschne. Sme nadmieru spokojní a našli sme pekný spôsob, ako naše pečivo skladovať niekoľko dní bez straty chuti. Cena Cena je primeraná a spravodlivá za to, čo sa ponúka. ⏩ Záver ⭐⭐⭐⭐⭐

Overená kontrola

Meine Bewertung bezieht sich auf das Produkt: "bambuswald© Brotbox aus Metall mit ökologischem Deckel aus Bambus | Brotkasten für Croissants, Brot o. Brötchen | Brotbehälter mit Küchenbrett | Aufbewahrung Vorratdose Brotdose" Er sieht genau so wie auf den Bildern in der Produktbeschreibung aus, bzw. live eigentlich noch besser. Ich bin absolut verliebt und erfreue mich an dem Anblick in meiner Küche. Die Brotbox hat eine weisse Optik und einen Holzdeckel, der aus Bambus ist. Die Box selber ist aus Metall. Bambus finde ich ohnehin toll. Es ist ein schnell nachwachsender Rohstoff, der nachhaltig ist. Auch die Verpackung ist umweltfreundlich. Die Box war in Butterbrotpapier gewickelt und kam in einer Umverpackung aus Pappe. Alles ohne Plastik. Das Logo ist niedlich und man liest "Brotzeit". Sieht hübsch und gemütlich aus. Die Brotbox hat ordentlich Stauraum. Die gesamte Verarbeitung sieht sehr gut aus. Der Deckel passt haargenau. Er fasst sich weich und glatt an. Den Deckel kann man praktischer Weise auch als Schneidebrett benutzen. Funktioniert prima und hat eine gute Größe. Um die Außenfläche nicht zu zerkratzen schneide ich aber lieber nur auf der Innenseite, wobei auch diese noch keine Schnitte abbekommen hat. Der Deckel lässt sich auch ganz leicht abnehmen. Das Logo ist hübsch, dezent und nostalgisch. Wer lieber einen unifarbenen Brotkasten hat, der kann ihn einfach umdrehen. Ich muss sagen, dass ich total begeistert bin. Ich habe sogar noch einen ähnlichen in quadratischer Form. In diesem hier lager ich kein Brot, aber Krimskrams, der sonst in meiner Küche lose rumfliegt. So ist alles gut verstaut und es sieht ordentlich aus. Den Preis finde ich absolut angemessen. Ich würde diesen Artikel guten Gewissens weiter empfehlen. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ich bedanke mich fürs lesen und hoffe ich konnte Ihnen mit meiner Beschreibung einen kleinen Einblick in das Produkt geben.

Moje hodnotenie sa týka produktu: "bambuswald© kovový chlebník s ekologickým bambusovým vekom | chlebník na rožky, chlieb alebo rožky | nádoba na chlieb s kuchynskou doskou | úložný box chlebník" Vyzerá presne ako na obrázkoch v popise produktu, alebo vlastne ešte lepšie naživo. Som úplne zamilovaný a užívam si ten pohľad v mojej kuchyni. Chlebník má biely vzhľad a drevené veko vyrobené z bambusu. Samotná krabica je vyrobená z kovu. Bambus je podľa mňa super aj tak. Ide o rýchlo obnoviteľnú surovinu, ktorá je udržateľná. Balenie je navyše šetrné k životnému prostrediu. Škatuľa bola zabalená v mastnom papieri a bola dodaná v kartónovej vonkajšej škatuli. Všetko bez plastov. Logo je roztomilé a znie „Brotzeit“. Vyzerá pekne a útulne. Chlebník má dostatok úložného priestoru. Celkové spracovanie vyzerá veľmi dobre. Vrchnák perfektne sedí. Pôsobí jemne a hladko. Vrchnák sa dá využiť aj ako praktická doska na krájanie. Funguje dobre a má dobrú veľkosť. Aby nedošlo k poškriabaniu vonkajšieho povrchu, radšej som rezal iba zvnútra, aj keď ani toto ešte nedostalo žiadne rezy. Veko sa tiež veľmi ľahko odníma. Logo je pekné, decentné a nostalgické. Ak máte radšej chlebník v jednofarebnej farbe, môžete ho jednoducho otočiť. Musím povedať, že som úplne nadšený. Dokonca mám podobný v štvorcovom tvare. V tomto neskladujem žiadny chlieb, len drobnosti, ktoré zvyčajne len tak poletujú v mojej kuchyni. Takže všetko je dobre uložené a vyzerá to úhľadne. Cenu považujem za absolútne primeranú. S čistým svedomím by som odporučil túto položku. -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------------------------------- Ďakujem za prečítanie a dúfam, že som vám mohol pomôcť s mojím popisom dať malý pohľad na produkt.

Overená kontrola

Bisher haben wir unser Brot immer in Plastiktüten aufbewahrt, damit es nicht zu schnell trocken wird. Auf der Suche nach einer Alternative dazu bin ich dann auf diese Brotbox gestoßen, die mir vor allem durch das Desgin und den netten Aufdruck direkt ins Auge gesprungen ist. Der Deckel ist gut verarbeitet und passgenau, d.h. er lässt sich einfach aufsetzen, "rastet" dank der Ausfräßung direkt ein und rutscht dann auch nicht hin und her. Einen Griff hat der Deckel leider nicht, aber so lässt sich immerhin problemlos noch etwas oben drauf stellen. Von der Größe her hab ich auch nichts zu bemängeln, passt genug rein, für einen Mehrpersonenhaushalt könnte es allerdings ein wenig knapp werden. Die Metallbox ist stabil und für den Preis ebenfalls sauber verarbeitet, die Farbe ist natürlich geschmackssache, bei uns passt sie gut in die Küche. Alles in allem kann ich die Box weiter empfehlen, sofern sie einem groß genug ist und man nicht zwingend einen Griff um einhändigen Öffnen braucht.

Chlieb sme doteraz vždy skladovali v igelitových vreckách, aby príliš rýchlo nevyschol. Keď som hľadala alternatívu, natrafila som na tento chlebník, ktorý ma zaujal hlavne dizajnom a peknou potlačou. Viečko je kvalitne spracované a perfektne sedí, to znamená, že sa ľahko nasadzuje, "zacvakne" priamo na miesto vďaka frézovaniu a potom sa nešmýka tam a späť. Vrchnák, žiaľ, nemá rúčku, no aj tak naň bez problémov niečo položíte. Veľkosťou nemám čo vytknúť, zmestí sa dosť, no do viacčlennej domácnosti by mohol byť trochu tesný. Kovová krabička je stabilná a za tú cenu aj čisto vyrobená, farba je samozrejme vec vkusu, v kuchyni sa nám hodí. Celkovo môžem škatuľku odporučiť, pokiaľ je dostatočne veľká a na otváranie jednou rukou nepotrebujete nutne kľučku.

Overená kontrola

Getestet wird bambuswald© Brotbox aus Metall mit ökologischem Deckel aus Bambus - ca 33,5x18x13cm | Brotkasten für Croissants, Brot o. Brötchen | Brotbehälter mit Küchenbrett | Aufbewahrung Vorratdose Brotdose Die Brotbox kam schnell, gut verpackt und unbeschadet bei uns an. Die Brotbox macht einen hochwertigen Eindruck und ist sehr geräumig. Der Deckel aus Bambus ist genial, weil man ihn gleichzeitig als Schneidebrett nutzen kann und weil Bambus in diesem Fall eine ganzheitliche Lösung, weil Bambus schnell nachwächst, wenn man es der Natur entnimmt. Die Box fügt sich gut in das Aussehen unsere Küche. Sie sieht sehr ansprechend aus. Wir bewahren unter anderem Schnittbrot auf und ich kann nur bestätigen, dass es nicht schimmelt. Ob es länger frisch bleibt, keine Ahnung, aber auf jeden Fall es wird keinesfalls schneller trocken. Wir sind sehr zufrieden. Für unsere Zwecke eine ideale Bereicherung. Ich konnte keinerlei Mängel feststellen. Das Preis-Leistungs-Verhältnis ist in Ordnung. Die Ausgabe lohnt sich. Unsere Familie gibt 5 Punkte.

Chlebník Bambuswald© kovový s ekologickým vekom z bambusu - cca 33,5x18x13cm | Chlebník na rožky, chlieb alebo rožky | Chlebník s kuchynskou doskou | Úložný úložný box obedár Chlebník prišiel rýchlo, dobre zabalený a nepoškodený. Chlebník pôsobí kvalitným dojmom a je veľmi priestranný. Bambusové veko je dômyselné, pretože ho môžete použiť aj ako dosku na krájanie a pretože bambus je v tomto prípade holistickým riešením, pretože bambus rýchlo vyrastie, ak ho vezmete z prírody. Box dobre zapadá do vzhľadu našej kuchyne. Vyzerá veľmi príťažlivo. Okrem iného si nechávame krájaný chlieb a môžem len potvrdiť, že neplesnivie. Či vydrží dlhšie čerstvé netuším, no v žiadnom prípade rýchlejšie nevyschne. Sme veľmi spokojní. Ideálne obohatenie pre naše účely. Nenašiel som žiadne nedostatky. Hodnota za peniaze je v poriadku. Výdavok stojí za to. Naša rodina dáva 5 bodov.

Overená kontrola

Die bambuswald© Brotbox macht bereits auf den ersten Blick einen wirklich guten Eindruck. Hinsichtlich der Verarbeitung gibt es nichts auszusetzen, vor allem in Betracht des Preises. Die Lackierung ist sauber und die Farbe schön sanft Cremefarbig. Auch der Deckel aus Bambus-Holz gibt keinen Anlass zur Kritik. Sauber verleimtes Holz ohne abstehende Fasern oder Risse im Material. Die gesamte Optik wirkt absolut schick und passend für Küchen im Modernen als auch älteren Landhaus Stil. Die Größe reicht gut aus um selbst gebackene Landbrote darin zu verstauen. Was ich mir wünschen würde, sind an der Seite oben kleine Lüftungslöcher, für einen besseren Luftaustausch in der Box selbst. Ich persönlich würde die Box weiterempfehlen, da hier das Preis- Leistungsverhältnis absolut stimmig ist.

Chlebník bambuswald© pôsobí na prvý pohľad naozaj dobrým dojmom. Po stránke dielenského spracovania nie je čo vytknúť, najmä vzhľadom na cenu. Farba je čistá a farba je pekná a jemná krémová. Veko vyrobené z bambusového dreva tiež nedáva dôvod na kritiku. Čisto lepené drevo bez vyčnievajúcich vlákien alebo prasklín v materiáli. Celkový vzhľad je absolútne šik a hodí sa do kuchýň v modernom aj staršom vidieckom štýle. Veľkosť je dostatočná na to, aby sa v nej skladoval doma upečený chlieb. Čo by som si prial boli malé vetracie otvory na boku v hornej časti pre lepšiu výmenu vzduchu v samotnom boxe.Osobne by som box odporučil, pretože pomer ceny a výkonu je tu úplne správny.

Overená kontrola

Die Brotbox sieht sehr schön und wertig aus. Sie hat eine gute Größe, es passt zB ohne Probleme eine ganze Stange Toastbrot rein. Die Box wertet die Küche optisch sehr auf und ist gleichzeitig echt praktisch. Preis-Leistung top, sehr zu empfehlen!

Chlebník vyzerá veľmi pekne a hodnotne. Má dobrú veľkosť, v pohode sa do nej zmestí celá palica toastu. Dóza opticky zvýrazňuje kuchyňu a zároveň je naozaj praktická. Skvelá hodnota za peniaze, vysoko odporúčané!

Overená kontrola

Die Brotbox überzeugt allein schon durch die gelungene Optik. Unser cremefarbener Blechbehälter mit dem Deckel aus hellem Bambusholz sieht einfach gut aus und passt vor allem zu unserer Holzküche gut. Die verschieden Farbkombinationen sind natürlcih gut geeignet, um die Box dem eigenen Küchenstil anzupassen. Aber auch die Funktionalität überzeugt. Der deckel schließt absolut dicht, die Box ist gut verarbeitet. Trotzdem findet Luftzirkulation statt, da das brot auch nicht muffig riecht und sich auch keine Feuchtigkeit in der Box bildet. Wir haben sowohl ein Grau-, wie ein Weißbrot in einem Leinenbeutel in die Box gelegt und beide Brotsorten waren auch nach mehreren Tagen noch nicht vertrocknet oder angeschimmelt etc. Also gerade für kleinere Haushalte, wo ein Brot nicht so schnell aufgebraucht wird, eine ideale Lösung. Die Größe der Box ist für zwei normale ungeschnittene kleine Brote (750g) ausreichend, Brotscheiben kann man natürlich besser packen. Am Angang roch die Dose noch etwas nach dem Lack, mit dem der Deckel bearbeitet ist, aber das verzog sich schnell. Generell würden wir jedoch einen einfachen Stoffbeutel zur Lagerung von Backwaren in der Box empfehlen. Die Reinigung der Box und des Deckels ist einfach mit einem feuchten Tuch zu bewerkstelligen. Der Hersteller wirbt damit, dass man den Deckel auch als Schneidebrett nutzen kann. Für den Einzelfall mit einem Brotlaib ist das sicher ok, aber generell leidet der Deckel dann doch zu sehr und dürfte bald verkratzt sein. Und für Fleisch etc. sollte man allein schon aus Hygieniegründen den Deckel nicht benutzen, da sich im Holz schnell Keime festsetzen. Aber die Bewertung insgesamt fällt sehr positiv aus, das der Kasten seine Hauptfunktion prima erfüllt, toll aussieht, gut verarbeitet ist und mit 25 Euro auch noch im Vergleich zu anderen Metall-Brotboxen nicht zu teuer ist.

Chlebník presvedčí už len svojím vydareným vzhľadom. Naša plechová nádoba krémovej farby s vekom zo svetlého bambusového dreva jednoducho vyzerá dobre a hodí sa k našej drevenej kuchyni. Rôzne farebné kombinácie sú samozrejme vhodné na prispôsobenie boxu vášmu štýlu kuchyne. No presvedčivá je aj funkčnosť. Veko sa zatvára úplne tesne, krabička je dobre vyrobená. Napriek tomu dochádza k cirkulácii vzduchu, pretože chlieb necíti zatuchnutý a v boxe sa nevytvára vlhkosť. Do škatule sme vložili sivé aj biele bochníky chleba v plátennom vrecúšku a oba druhy chleba ani po niekoľkých dňoch neoschli, nesplesniveli atď.. Ide teda o ideálne riešenie najmä pre menšie domácnosti, kde chlieb sa tak rýchlo nespotrebuje . Veľkosť škatule je dostatočná na dva bežné nekrájané malé bochníky chleba (750g), krajce chleba sa dajú samozrejme lepšie zabaliť. Nádoba spočiatku ešte trochu voňala ako farba použitá na vrchnáku, ale to sa rýchlo rozplynulo. Vo všeobecnosti by sme však odporúčali obyčajné látkové vrecúško na uloženie pečiva v boxe. Čistenie škatule a veka je jednoduché vlhkou handričkou. Výrobca avizuje, že vrchnák sa dá použiť aj ako doska na krájanie. Pre individuálny prípad s bochníkom chleba je to určite v poriadku, ale vo všeobecnosti veko príliš trpí a malo by sa čoskoro poškriabať. A už len z hygienických dôvodov by ste veko nemali používať na mäso a pod., pretože v dreve sa rýchlo usádzajú baktérie. Celkové hodnotenie je ale veľmi pozitívne, keďže box plní svoju hlavnú funkciu dobre, vyzerá skvele, je kvalitne vyrobený a za 25 eur nie je príliš drahý v porovnaní s inými kovovými obedármi.

Overená kontrola

Die Brotbox ist ein sehr schickes und zugleich zeitloses Küchenaccessoire mit optimalen Abmessungen. Die Dose hat eine Füllmenge von fast 6 Litern, wirkt aber trotzdem nicht wuchtig. Die Form ist gefällig mit den abgerundeten Seiten. Der Deckel aus Bambusmaterial öffnet mühelos und schließt gut und bündig. Der Hersteller schlägt vor, ihn gleichzeitig als Brotschneidebrett zu nutzen, das kann man natürlich machen aber mir wäre das eigentlich zu schade und ich nehme dafür lieber ein anderes Brett. Die Farbe der Dose ist schön, das Metall ist hinreichend formstabil und der Lack glänzt. Wem das Motiv nicht zusagt, der kann die Dose auch umdrehen, auf der Rückseite ist sie schlicht weiß. Die Dose ist in mehreren Farbvarianten erhältlich. Ich habe mich für die weiße entschieden und bin mit meiner Wahl sehr zufrieden. Eine praktische Aufbewahrung, die Brotwaren aller Art frisch und knackig hält. Vor dem ersten Gebrauch sollte man Dose und Deckel gut abspülen. Der Deckel hat einen gewissen Eigengeruch, der dann aber verschwindet.

Chlebník je veľmi šik a zároveň nadčasový kuchynský doplnok s optimálnymi rozmermi. Plechovka má objem takmer 6 litrov, no napriek tomu nepôsobí objemne. Tvar je príjemný so zaoblenými stranami. Veko z bambusového materiálu sa otvára bez námahy a dobre sa zatvára a je v jednej rovine. Výrobca navrhuje použiť ju zároveň ako dosku na krájanie, samozrejme to môžete urobiť, ale to by bolo pre mňa naozaj zlé a radšej by som na to použil inú dosku. Farba krabičky je krásna, kov dostatočne rozmerovo stály a farba sa leskne. Ak sa vám motív nepáči, môžete plechovku aj otočiť, zo zadnej strany je obyčajná biela. Plechovka je dostupná vo viacerých farebných variantoch. Vybrala som si bielu a s výberom som veľmi spokojná. Praktický úložný priestor, ktorý uchováva chlebové výrobky všetkých druhov čerstvé a chrumkavé. Pred prvým použitím by ste mali nádobu a veko dobre opláchnuť. Viečko má určitý vlastný zápach, ale ten potom zmizne.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov