Schmelzlette Raclette 1500 W, platňa z prírodného kameňa, konštrukcia z ušľachtilej ocele
Schmelzlette Raclette 1500 W, platňa z prírodného kameňa, konštrukcia z ušľachtilej ocele
Schmelzlette Raclette 1500 W, platňa z prírodného kameňa, konštrukcia z ušľachtilej ocele
Schmelzlette Raclette 1500 W, platňa z prírodného kameňa, konštrukcia z ušľachtilej ocele
Schmelzlette Raclette 1500 W, platňa z prírodného kameňa, konštrukcia z ušľachtilej ocele
Schmelzlette Raclette 1500 W, platňa z prírodného kameňa, konštrukcia z ušľachtilej ocele
Schmelzlette Raclette 1500 W, platňa z prírodného kameňa, konštrukcia z ušľachtilej ocele

Schmelzlette rakletovací gril

Rakletovací gril Antracit 1500 watt
59,90 € 79,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

rýchle zahriatie: Raclette s výkonom 1500 W

praktická a prirodzená: s doskou z prírodného kameňa odolnou voči škrabancom

ušľachtilá a bezpečná: teplovzdorná konštrukcia z ušľachtilej ocele

Popis produktu

Pre útulné posedenia pri jedle v príjemnej spoločnosti: Klarstein Schmelzlette Raclette sa postará o ten najväčší pôžitok s Vašou partiou. Pôvab je v jednoduchosti, o rafinovanosť a pôžitok sa postarajú jedlá, ktoré si môžete zostaviť podľa seba. Tak si môže každý s ľahkosťou vychutnávať svoje obľúbené jedlo.

Vďaka silnému výkonu 1500 W je zariadenie Schmelzlette Raclette zahriate veľmi rýchlo. Teplo v platni z prírodného kameňa odolnej voči škrabancom je udržiavané po dlhú dobu, čím sú potraviny na grilovanie pripravené nanajvýš šetrne. Do spodnej časti konštrukcie môžete umiestniť až 8 panvičiek, ktorých obsah odoberiete rýchlo a bez námahy vďaka nepriľnavému povrchu. Teplotu môžete regulovať úplne jednoducho cez termostat. Teplovzdorná konštrukcia a bočné rukoväte z ušľachtilej ocele sú nielen vysokokvalitné, ale aj praktické.

Pre chutné jedlo a spoločné stretnutia: Schmelzlette od spoločnosti Klarstein


Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • teplovzdorná konštrukcia z ušľachtilej ocele
 • doska z prírodného kameňa odolná voči škrabancom
 • bezstupňovo nastaviteľný termostat
 • Raclette-panvičky s nepriľnavým povrchom
 • bezpečné umiestnenie vďaka protišmykovým nožičkám
 • výkon: 1500 W
 • napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz
Schmelzlette Raclette 1500 W, platňa z prírodného kameňa, konštrukcia z ušľachtilej ocele

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery spodnej časti: cca 60 x 16 x 24 cm (ŠxVxH)
 • rozmery dosky: cca 48 x 24 cm (ŠxH)
 • dĺžka sieťového zdroja: 120 cm
 • hmotnosť: cca 8,5 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x základné zariadenie
 • 1 x kamenná doska
 • 8 x Raclette -panvička
 • 8 x drevená Raclette lopatka
 • manuál (jazyky: nemecký, anglický)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

79.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(19 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Das Gerät ist soweit in Ordnung nur gibt es auch Probleme. Stein schwer zu reinigen bis garnicht. Rissbildung im Stein nach 3.Gebrauch obwohl sorgfältig benutzt. Schade!!!

Zariadenie je zatiaľ v poriadku, no vyskytli sa aj problémy. Kameň sa ťažko čistí alebo sa vôbec nečistí. Praskanie v kameni po 3 použitiach, aj keď sa používa opatrne. Škoda!!!

Overená kontrola

Ware wurde schnell geliefert. Alles sauber und gut verpackt. Der Tischgrill wird sehr schnell heiß, es macht spaß, damit zu grillen.

Tovar bol doručený rýchlo. Všetko čisté a dobre zabalené. Stolný gril sa veľmi rýchlo rozpáli, je s ním zábava grilovať.

Overená kontrola

alles Top

všetko super

Overená kontrola

wir hatten uns für diese raclette endschieden weil es eine steinplatte hat.. wir haben es 3tage hintereinander benutzt und sind ganz begeistert...die steinplatte geht super wieder sauber...ohne fett oder öl... die griffe werden nur leicht warm...wir sind sehr zufrieden und freuen uns aufs nähste mal :D

rozhodli sme sa pre toto raclette, pretože má kamennú dosku.. používali sme ju 3 dni po sebe a veľmi nás zaujala...kamenná doska je opäť super čistá...bez mastnoty a oleja...rúčky sa len mierne ošúchajú teplo...sme veľmi spokojní a tešíme sa nabudúce :D

Overená kontrola

Das Gerät kam schnell und gut verpackt an. Das Edelstahlgehäuse sieht schick und wertig aus. Die Steinplatte ist wirklich schwer und die Griffe am Gehäuse sind äußerst praktisch, um das ganze sicher von einem Platz zum anderen zu transportieren. Die Familie und Verwandschaft sind vollkommen begeistert von dem schnellen und extrem heißen Raclette bzw. Steingrill. Die 1500 w machen sich besonders beim Raclette bemerkbar. Denn im Vergleich zu den alten Markengeräten, hat man gar nicht mehrere Pfännchen nötig bzw. keine Zeit, um sich ausgiebig zu unterhalten, weil der Käse sehr schnell knusprig braun wird, wenn man nicht aufpasst und das Gerät die ganze Zeit maximal heizt. Die Steinplatte finde ich persönlich am wichtigsten, weil ich es bevorzuge, mein Essen Teppanyaki-mäßig zu grillen. Da kann ich nur bestätigen, dass hier keine Rauchentwicklung ist wie bei den Teflongrillplatten. Steak kann man schon nach kurzer Zeit außen kross anbraten. Deshalb war auch der Tipp sehr gut, die eingebrannten Stellen mit dem Ceranfeldschaber zu entfernen. Denn ich hätte mich sonst nicht getraut damit herumzukratzen, aber es hat der Steinplatte überhaupt nicht geschadet und nur die Platte einzuweichen, reichte in unserem Fall leider nicht aus. Dafür ist sie jetzt wieder schön sauber und bereit für die nächste Racletteparty.

Zariadenie prišlo rýchlo a dobre zabalené. Puzdro z nehrdzavejúcej ocele vyzerá elegantne a hodnotne. Kamenná doska je naozaj ťažká a rukoväte na kufríku sú mimoriadne praktické na bezpečnú prepravu celej veci z jedného miesta na druhé. Rodina a blízki sú z rýchleho a extrémne horúceho raclette či kamenného grilu úplne nadšení. 1500 W je obzvlášť viditeľných pri raclette. Pretože v porovnaní so starými značkovými prístrojmi nepotrebujete niekoľko panvíc ani čas na zdĺhavé rozprávanie, pretože syr sa pri nepozornosti rýchlo zmení na chrumkavo hnedú a prístroj sa neustále zahrieva na maximum. Osobne si myslím, že kamenný tanier je najdôležitejší, pretože svoje jedlo najradšej grilujem na spôsob Teppanyaki. Môžem len potvrdiť, že tu nedochádza k vývinu dymu ako pri teflónových grilovacích platniach. Steak môže byť po krátkom čase zvonka vyprážaný do chrumkava. Preto bol hrot veľmi dobrý na odstránenie pripálených miest pomocou škrabky na sklokeramickú varnú dosku. Lebo inak by som sa s tým škrabať dookola neodvážil, ale kamennú dosku to vôbec nepoškodilo a len namočenie dosky v našom prípade bohužiaľ nestačilo. Ale teraz je to opäť pekné a čisté a pripravené na ďalšiu raclette párty.

Overená kontrola

Schickes Raclette mit klasse Natursteinplatte die lange die Hitze hält

Elegantné raclette so skvelou platňou z prírodného kameňa, ktorá dlho udrží teplo

Overená kontrola

Wir haben das Gerät gestern getestet und sind zufrieden. Wird super schnell heiß und hat richtig Power. Optik und Verarbeitung sind Top. Einziger Kritikpunkt ist, dass die Pfännchen die Hitze gleichmäßiger abbekommen könnte. Hier ist der Inhalt vorne deutlich eher gar als hinten. Dies kenne ich von unserem alten Gerät anders.

Zariadenie sme testovali včera a sme spokojní. Veľmi rýchlo sa zahrieva a má skutočnú silu. Optika a spracovanie je top. Jedinou kritikou je, že panvice by mohli dostať teplo rovnomernejšie. Tu je obsah vpredu oveľa kompletnejší ako vzadu. Poznám to inak ako naše staré zariadenie.

Overená kontrola

Leistung passt, Optik sehr schön. So gut wie keine Qualm- und Geruchsbildung.

Výkon sedí, optika veľmi pekná. Takmer žiadny dym ani zápach.

Overená kontrola

Wird erst heute benutzt, leider keine Gebrauchsanweisung dabei

Používané len dnes, bohužiaľ bez návodu na použitie

Overená kontrola

Entgegen mancher vorheriger Rezensionen möchte ich sagen: 1A Verpackung, Stein ohne Mängel, Handling super. Der Hersteller hat sich wohl die vorhergehenden Kritiken zu Herzen genommen und die Versandverpackung stark überarbeitet. Jedenfalls hatten wir unseren Stein zu Heiligabend im Einsatz und waren sehr zufrieden. Dies ist unser viertes Gerät und das bisher Beste!!! Auch die Schälchen sind von Größen und Qualität 1A!!

Na rozdiel od niektorých predošlých recenzií by som chcel povedať: 1A balenie, kameň bez závad, manipulácia super. Výrobca si zrejme zobral predchádzajúcu výčitku k srdcu a upravil prepravný obal. V každom prípade sme náš kameň použili na Štedrý večer a boli sme veľmi spokojní. Toto je naše štvrté zariadenie a zatiaľ najlepšie!!! Veľkosti a kvalita misiek sú tiež 1A!!

Overená kontrola

Schnelle Lieferung. Platte wird schnell heiß.

Rýchla donáška. Tanier sa rýchlo zohreje.

Overená kontrola

Braucht a bisdi länger bis er warm wird im vergleich zu günstigeren Geräten... Is aber auch irgendwie klar dass so eine massive Steinplatte länger brsucht als a dünberes Blech... Aber wenn die mal warm ist dann gehts rund :) Man muss nur aufpassen dass die Griffe von den Pfännchen ned versehentlich in die nähe der Heizplatte kommen... eine hats a bissl geschmolzen / verbogen Vom Design her top! Schaut sehr hochwertig aus.

Trochu dlhšie sa zohrieva v porovnaní s lacnejšími prístrojmi... Ale tiež je akosi jasné, že taká masívna kamenná doska trvá dlhšie ako tenký plech... Ale akonáhle je teplo, je to v poriadku :) Proste máte dávajte pozor, aby sa rúčky panvíc náhodou nedostali do blízkosti ohrievacej platne... jedna z nich sa roztopila / trochu pokrčila Top dizajn! Vyzerá veľmi kvalitne.

Overená kontrola

Das Gerät an sich ist super. Ich weiß natürlich nicht, was da früher war, aber aktuell kann ich die negativen Bewertungen nicht nachvollziehen. Die Steinplatte ist sehr hochwertig, die Leistung des Gerätes ist sehr beeindruckend, das einzige Problem sind die Pfännchen - bereits nach der ersten Verwendung ist eine Kaputtgegangen: die Antihaftschicht ist abgegangen bei der (sanften) Reinigung. Insgesamt sind gerade 2 Pfännchen nicht verwendbar, aber da bin ich ehrlich gesagt bei dem Preis nicht frustriert. Hab einfach nen neuen Set bei einem anderen Hersteller bestellt und fertig. Ganz ehrlich - ein sehr hochwertiges Gerät für ein sehr kleinen Preis.

Samotné zariadenie je skvelé. Samozrejme neviem, čo tam kedysi bolo, ale momentálne neviem pochopiť tie negatívne recenzie. Kamenná doska je veľmi kvalitná, výkon prístroja je veľmi pôsobivý, jediným problémom sú panvice - jedna sa po prvom použití zlomila: pri (jemnom) čistení sa odlepila nepriľnavá vrstva. Momentálne sa nedajú použiť celkom 2 panvice, ale úprimne povedané, nie som frustrovaný z ceny. Práve som si objednal novú sadu od iného výrobcu a hotovo. Úprimne povedané - veľmi kvalitné zariadenie za veľmi nízku cenu.

Overená kontrola

Wir hatten bisher immer nur Raclette Grills mit beschichtetem Blech. Ergebnis Verrauchte Wohnungen angebranntes essen. Deshalb haben wir uns entschieden einen neuen Raclette mit Steinplatte zu testen. Ergebnis: das Essen brennt nicht mehr an. Dadurch viel weniger Rauch in der Wohnung. Es muss kein Rsuchmelder mehr demontiert werden. Bei unseren alten Grills musste ich immer mit min zwei Pflänzchen arbeiten um nicht den Hungertod zu sterben. Hier reicht mir eins, die Hitzeentwicklung ist sehr gut und das Raclette wird schnell fertig.

Doteraz sme mali raclette grily len s potiahnutým plechom. Výsledok Smokey apartments spálilo jedlo. Preto sme sa rozhodli otestovať nový raclette s kamenným tanierom. Výsledok: jedlo sa už nepripaľuje. V dôsledku toho oveľa menej dymu v byte. Už nie je potrebné demontovať pátrací detektor. Pri našich starých griloch som vždy musel pracovať aspoň s dvoma rastlinkami, aby som nezomrel od hladu. Tu mi stačí jeden, vývin tepla je veľmi dobrý a raclette je rýchlo hotové.

Overená kontrola

Raclette sofort im Einsatz gehabt und restlos zufrieden. Haben auf dem heißen Stein Steak perfekt zubereiten können. Leider hat sich bei einem Pfännchen die Beschichtung gelöst. Nach einer kurzen email an den Verkäufer wurde das Pfännchen umgehend ersetzt. Vielen Dank für die unkomplizierte schnelle Reklamationsabwicklung.

Raclette bola použitá okamžite a úplne spokojná. Steak upečený k dokonalosti na horúcom kameni. Bohužiaľ, povlak na jednej z panvíc sa strhol. Po krátkom emaile predajcovi bola panvica okamžite vymenená. Ďakujem za bezproblémové a rýchle vybavenie reklamácie.

Overená kontrola

Optik und Handhabung für den Preis unschlagbar. Die Platte ist aber nur schwer zu reinigen, und das ist nur zum Teil prinzipbedingt, es liegt auch daran, dass die Steinplatte glatter sein könnte. Wärme Verteilung unter der Platte geht in Ordnung, das Stromkabel ist mal wieder viel zu kurz aber dieses Problem teilen anscheinend alle Raclette Geräte

Optika a manipulácia za tú cenu bezkonkurenčná. Doska sa však ťažko čistí a to len čiastočne z princípu, je to aj preto, že kamenná doska by mohla byť hladšia. Distribúcia tepla pod platňou je v poriadku, napájací kábel je opäť príliš krátky, ale tento problém majú zrejme všetky raclette zariadenia

Overená kontrola

Racelette ist eigentlich sehr gut, da es sehr gut heizt. Auch die Reinigung ist in Ordnung, wobei die Platte nach dem Gebrauch braune Stellen hatte, dass ist aber normal. Leider hatte die Granitplatte Risse, diese konnte man auch erst deutlich spüren, als die Platte heiß war. Deshalb habe ich das kompl. Gerät zurück geschickt, der Kaufpreis wird noch erstattet. Ich habe Bedenken, dass die Granitplatte jemals heile geliefert werden kann, da sie schlecht verpackt ist und beim Transport schnell kaputt gehen kann. Ich würde das Gerät wieder kaufen, wenn es eine Teflon beschichtete Platte hätte.

Racelette je skutočne veľmi dobrá, pretože sa veľmi dobre zahrieva. Čistenie je tiež v poriadku, tanier mal síce po použití hnedé fľaky, ale to je normálne. Žiaľ, žulová doska mala praskliny, ktoré ste zreteľne pocítili len vtedy, keď bola doska horúca. Preto mám ten kompl. Zariadenie bolo odoslané späť, nákupná cena bude vrátená. Obávam sa, že žulová doska môže byť doručená neporušená, pretože je zle zabalená a počas prepravy sa môže ľahko zlomiť. Kúpil by som si prístroj znova, keby mal teflónovú platňu.

Overená kontrola

Endlich gibt es ein Raclette mit Stein, auf dem man hervorragend herum schneiden kann. Fleisch, Gemüse, sogar Rühreier gelingen auf dem heißen Stein. Nur noch zum Überbacken nehmen wir die Pfännchen. Der Stein wird erstaunlich schnell heiß (Anheizen ca. 10 min. vor Beginn des Essens reicht. Die Temperaturregelung funktioniert gut. Der Stein wackelte ein wenig , da er nicht gleichmäßig auf den 4 Auflagepunkten auflag. Wir haben das gelöst, indem wir eine Unterlegscheibe unter eine Schraube gelegt haben. Die Pfännchen lassen sich leicht reinigen. Der Stein ist robust und verträgt auch kräftiges Schrubben. Leider war erst das dritte Gerät in einem akzeptablen Qualitätszustand. 2 Geräte mussten wir zurücksenden, da bei beiden die Fertigungstoleranz zu groß war, d. h. der Höhenunterschied bei den Auflagepunkten war zu groß und das Wackeln des Steins zu extrem. Der Stein selbst war im ersten Fall verschmutzt und im zweiten gerissen.

Nakoniec je tu raclette s kameňom, ktorý je vynikajúci na orezávanie. Mäso, zelenina a dokonca aj praženica – to všetko sa hodí na horúci kameň. Panvice používame len na gratinovanie. Kameň sa neuveriteľne rýchlo zohreje (stačí ho zohriať asi 10 minút predtým, ako začnete jesť. Ovládanie teploty funguje dobre. Kameň sa trochu kýval, pretože nedoliehal rovnomerne na 4 podperné body. Vyriešili sme to tak, že podložku zospodu vložte skrutku. Panvice sa ľahko čistia. Kameň je robustný a znesie aj intenzívne drhnutie. Bohužiaľ, iba tretie zariadenie bolo v prijateľnej kvalite. 2 zariadenia sme museli vrátiť, pretože výrobné tolerancie na oboch boli príliš veľké Výškový rozdiel v oporných bodoch bol príliš veľký a kolísanie kameňa príliš extrémne. Samotný kameň bol v prvom prípade špinavý a v druhom popraskaný.

Overená kontrola

Das Raclette wurde bestellt, da das alte für Besuch nicht mehr das beste war. Wir haben mit 4 Personen "gegrillt" und das sehr gemütlich, es war genug platz. Der Stein wurde schnell heiß und die pfännchen kann man gut drunter schieben, durch den etwas längeren griff, verbrennt man sich nicht mehr die Finger. Die Reinigung ging sehr leicht. Ich hab den Stein in warmen Wasser mit spüli eingelegt und danach abgewaschen. Durch die Griffe kann man das Gerät gut von A nach B transportieren. Ich kann viele schlechte Rezensionen nicht nachvollziehen, da ich einfach Happy bin wie super es funktioniert :) die Qualität wirkt/ist meiner Meinung nach hochwertig und wird einige Jahre halten. So wie das Raclette bei mir angekommen ist, war es sehr gut verpackt und der Stein hätte nicht brechen können ohne äußere Gewalt...

Raclette bol objednaný, pretože ten starý už nebol pre návštevníkov najlepší. "Grilovali" sme v 4 ľuďoch a bolo to veľmi pohodlné, miesta bolo dosť. Kameň sa rýchlo zohrial a panvice sa dajú ľahko zasunúť pod spodok a o niečo dlhšia rukoväť znamená, že si už nepopálite prsty. Čistenie bolo veľmi jednoduché. Kameň som vložila do teplej vody so saponátom na riad a potom som ho zmyla. Rukoväte uľahčujú prepravu zariadenia z bodu A do bodu B. Nedokážem pochopiť veľa zlých recenzií, pretože som len rád, ako super to funguje :) kvalita vyzerá/je podľa mňa vysoká a pár rokov vydrží. Ako raclette dorazila, bola veľmi dobre zabalená a kameň by sa nemohol rozbiť bez vonkajšej sily...

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov