Súprava 5 kusov detských lyžičiek, rukoväť: bambus, koniec lyžičky: farebný silikón
Súprava 5 kusov detských lyžičiek, rukoväť: bambus, koniec lyžičky: farebný silikón
Súprava 5 kusov detských lyžičiek, rukoväť: bambus, koniec lyžičky: farebný silikón
Súprava 5 kusov detských lyžičiek, rukoväť: bambus, koniec lyžičky: farebný silikón
Súprava 5 kusov detských lyžičiek, rukoväť: bambus, koniec lyžičky: farebný silikón
Súprava 5 kusov detských lyžičiek, rukoväť: bambus, koniec lyžičky: farebný silikón

Súprava 5 kusov detských lyžičiek

príbory viacfarebný
19,90 € 29,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Farebná zmes: koniec lyžice v 5 rôznych farbách

Mäkká špička: koniec lyžičky z ​​mäkkého silikónu, ktorý nemá vplyv na chuť

Udržateľné: opakovane použiteľné a s dlhou životnosťou

Popis produktu

Perfektná pre bábätká a malé deti: kvalitná súprava 5 detských lyžičiek od spoločnosti Klarstein bambuswald. Rukoväť z čistého bambusu úžasne sedí v ruke, keď svojich drobcov kŕmiš kašou, polievkou alebo inými dobrotami. Koniec lyžice je vyrobený z mäkkého silikónu, vďaka čomu lyžička nemá vplyv na chuť jedla a je hygienická. Hodovanie bude pre najmenších špeciálnym zážitkom. Lyžičky sú navyše ideálne na nácvik samostatného jedenia.

Hygienické, udržateľné, neovplyvňujúce chuť a pestré: kvalitné detské lyžičky vo výhodnej súprave 5 kusov.

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • udržateľná detská lyžička
 • výhodná súprava 5 kusov
 • pre bábätká a malé deti
 • ideálne na nácvik jedenia
 • materiál rukoväte lyžičky: bambus
 • materiál konca lyžičky: jemný silikón
 • farby: oranžová, žltá, svetlomodrá, ružová, zelená
 • hygienické a bezpečné pre kontakt s potravinami
 • jednoduchá údržba
 • ručné umývanie
 • udržateľné
 • Poznámka: Rukoväte príležitostne ošetrite trochou ľanového alebo repkového oleja.
Súprava 5 kusov detských lyžičiek, rukoväť: bambus, koniec lyžičky: farebný silikón

Rozmery a technické podrobnosti

 • celkové rozmery každej lyžičky: cca 14 × 2,75 cm (Š × H)
 • rozmery silikónovej časti: cca 5 × 2,75 cm (Š × H)
 • hmotnosť každej lyžičky: cca 30 g

Čo bolo poslané

 • 5 × detská lyžička

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

29.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(15 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Ich benutze sie nicht für Babies sondern in der Küche um kleine Becher auszukratzen. Dafür eignen sie sich gut. Als Löffel für Erwachsene nicht. Aber dafür sind sie ja auch nicht gedacht. Das Silikon ist hochwertig und die Griffe glatt und ohne Splitter. Zum Müsli-Essen sind sie, für Erwachsene, nicht geeignet. Es sei denn, sie haben sehr viel Zeit und Geduld. Babies haben bestimmt ihre Freude dran.

Nepoužívam ich pre bábätká, ale v kuchyni na vyškrabávanie malých pohárikov. Na to sú dobré. Nie ako lyžica pre dospelých. Ale na to nie sú určené. Silikón je vysoko kvalitný a úchyty sú hladké a bez úlomkov. Nie sú vhodné na jedenie müsli pre dospelých. Pokiaľ nemáte veľa času a trpezlivosti. Bábätká si to určite užijú.

Overená kontrola

Kann mit Saugnapf befestigt werden

Možno pripevniť pomocou prísavky

Overená kontrola

Like

Páči sa mi to

Overená kontrola

The handle is easy to grasp by a toddler, making it easier to use and reducing mess around the table. The detachable head means you can wash it in a dishwasher or give a stronger scrub without damaging the bamboo body. Loosing a star because it would be better if there was more resistance to remove the head, such that the toddler cant do it.

Batoľa ľahko uchopí rukoväť, čo uľahčuje používanie a znižuje neporiadok okolo stola. Odnímateľná hlava znamená, že ho môžete umývať v umývačke riadu alebo ho dôkladnejšie vydrhnúť bez poškodenia bambusového tela. Strata hviezdy, pretože by bolo lepšie, keby bol väčší odpor na odstránenie hlavy, takže to batoľa nemôže urobiť.

Overená kontrola

Vom aussehen total schicke Löffel. Vor allem auch die Kombination aus Holz und farbiges Gummi. Für ein kleines Kind, welches grad essen lernt, sind sie jedoch noch etwas zu dick. Aber mit einem Jahr hat man diesbezüglich sicher keine Probleme mehr…

Úplne šik lyžičky už na pohľad. Najmä kombinácia dreva a farebnej gumy. Pre malé dieťa, ktoré sa ešte len učí jesť, sú ešte trochu husté. Ale po roku už v tomto smere určite nemáte žiadne problémy...

Overená kontrola

Sind für Kindermünder recht groß, mein Kleiner ist 14 Monatr alt. Material zufriedenstellend

Sú dosť veľké na detské ústa, môj malý má 14 mesiacov. materiál vyhovujúci

Overená kontrola

Fruchtig... Toll

Ovocné... skvelé

Overená kontrola

Löffel sind nicht schlecht, aber nicht tief

Lyžice nie sú zlé, ale nie sú hlboké

Overená kontrola

Alles wie erwartet, der Kleine findet den Löffel super

Všetko podľa očakávania, malý si myslí, že lyžička je skvelá

Overená kontrola

Mein Sohn mag die Löffel sehr gern und sie sind auch leicht zu reinigen. Ich finde den stiel sehr gut aber die Löffelform sehr groß für den kleinen Babymund.

Môj syn má veľmi rád lyžičky a tiež sa ľahko čistia. Rukoväť považujem za veľmi dobrú, ale tvar lyžice je veľmi veľký pre malé detské ústa.

Overená kontrola

Sehr schön und handlich für Kinderhände. Gut zu reinigen und statt Plastik echt eine Idee.

Veľmi pekné a šikovné do detských ručičiek. Jednoduché čistenie a skutočný nápad namiesto plastu.

Overená kontrola

Zum füttern unseres Enkels ideal.Da er gerade Zähne bekommt ist er recht empfindlich, die Löffel sind weich und biegsam und stören ihm nicht.Außerdem sehen die Löffel noch gut aus.

Ideálne na kŕmenie nášho vnúčika.Keďže dostáva rovné zúbky,je dosť citlivý,lyžičky sú mäkké a pružné a nezavadzia.Lyžičky aj dobre vyzerajú.

Overená kontrola

Super schnelle Lieferung auch ohne prime. Die löffel kommen in einer tollen Verpackung. Sie liegen super in der Hand und unser Kind mag sie mehr als einen herkömmlichen Plastik Löffel. Auch größere Kinder können super allein mit diesen Löffeln essen. Zudem sehen sie auch einfach toll aus. Schöne leuchtende Farben und dazu der Bambusgriff. Das Mundstück ist super weich. Einfache Reinigung. Einfach ein schönes Produkt ich würde sie wieder kaufen.

Super rychle dodanie aj bez prime. Lyžičky prichádzajú v skvelom balení. Výborne sa držia v ruke a nášmu dieťaťu sa páčia viac ako klasická plastová lyžička. Dokonca aj staršie deti môžu jesť s týmito lyžičkami samostatne. Navyše jednoducho vyzerajú skvele. Krásne žiarivé farby a bambusová rukoväť. Náustok je super mäkký. Jednoduché čistenie. Jednoducho krásny produkt, kúpila by som si ho znova.

Overená kontrola

Bereits beim Auspacken fing die Freude an. Die verschiedenen Farben wirkten wie ein Magnet auf unseren Nachwuchs, so blieb uns nichts anderes übrig als sie sofort zu benutzen. Wir haben sie zunächst ganz normal per Hand abgewaschen. Dabei ist uns aufgefallen das man die farbigen Löffelköpfe auch vom Stiel entfernen Geschirrspülerkann um sie beispielsweise auch im waschen zu können. Das Empfinden war als sehr praktisch. Die Löffelstiele sind glatt, also besteht keine Gefahr durch Splitter. Dennoch sind sie griffig und liegen gut in der Hand. Für mich ein zeitloses modernes und zeitgleich nachhaltiges Produkt das sehr empfehlenswert ist!

Radosť začala hneď, ako ste ju rozbalili. Rôzne farby pôsobili na našich potomkov ako magnet, a tak nám nezostávalo nič iné, len ich okamžite použiť. Najprv sme ich prali ručne ako obvykle. Všimli sme si, že farebné hlavičky lyžičiek môžete z rukoväte vybrať aj v umývačke riadu, napríklad aby ste ich mohli umývať v umývačke riadu. Pocit bol veľmi praktický. Rukoväte naberačiek sú hladké, takže nehrozia žiadne triesky. Napriek tomu sú šikovné a dobre sedia v ruke. Pre mňa nadčasový moderný a zároveň udržateľný produkt, ktorý vrelo odporúčam!

Overená kontrola

Die Löffel haben eine tolle Größe und wirklich schöne Farben. Ich freu mich schon sie zu benutzen. Lieferung erfolgte nach 1! Tag

Lyžičky majú skvelú veľkosť a naozaj pekné farby. Teším sa na ich používanie. Doručenie bolo po 1! deň

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov