Tramontana, čistička vzduchu, 6-v-1, Air Purifier ionizátor, ozón, UV, biela
Tramontana, čistička vzduchu, 6-v-1, Air Purifier ionizátor, ozón, UV, biela
Tramontana, čistička vzduchu, 6-v-1, Air Purifier ionizátor, ozón, UV, biela
Tramontana, čistička vzduchu, 6-v-1, Air Purifier ionizátor, ozón, UV, biela
Tramontana, čistička vzduchu, 6-v-1, Air Purifier ionizátor, ozón, UV, biela
Tramontana, čistička vzduchu, 6-v-1, Air Purifier ionizátor, ozón, UV, biela
Tramontana, čistička vzduchu, 6-v-1, Air Purifier ionizátor, ozón, UV, biela
Tramontana, čistička vzduchu, 6-v-1, Air Purifier ionizátor, ozón, UV, biela

Tramontana čistička vzduchu

Biela Čistič vzduchu
103,90 € 199,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo
Tramontana HEPA náhradný filter
Tramontana HEPA náhradný filter Šedá Príslušenstvo 34,90 € (cena s DPH)
Tramontana Lemon-Aroma citrónová aróma
Tramontana Lemon-Aroma citrónová aróma Žltá Príslušenstvo 16,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 24,90 € Ušetríte 8,00 €
Tramontana náhradný filter s aktívnym uhlím
Tramontana náhradný filter s aktívnym uhlím Šedá Náhradný filter 19,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 29,90 € Ušetríte 10,00 €
Tramontana náhradný HEPA filter
Tramontana náhradný HEPA filter Náhradný filter Čierna 17,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 29,90 € Ušetríte 12,00 €

Najväčšie výhody

vysokokvalitný a ušľachtilý 6-in-1 vzduchový filter a aróma difuzér s 99,9% účinnosťou

zapínateľná UV sterilizácia: znižuje počet zárodkov a baktérií o 97,6%

alternatívna ozón-funkcia: rozkladá organický zápach a biologické kontaminácie

Popis produktu

Tak čistý ako číry horský vzduch: Klarstein Tramontana 6-in-1 vzduchový filter čistí dýchaný vzduch s 99,9%-nou účinnosťou a postará sa o zdravú klímu v miestnosti a o silný imunitný systém.

Tramontana obslúži všetkých 6 filtračných funkcií, aby s prietokom vzduchu 150 m3 za hodinu zo vzduchu efektívne odfiltrovali pachy z jedál, cigaretový dym, prach, vírusy a baktérie.

Viacvrstvový filtračný systém HEPA filtra eliminuje peľ, dym a čiastočky zo vzduchu. Škodlivé plyny a vírusy nemajú vďaka nasledujúcemu filtru s aktívnym uhlím a fotokatalyzátoru žiadnu šancu. Ionizátor viaže prach a dodatočne podporuje imunitný systém tak, že zvyšuje počet aniónov. Alternatívne je možné pomocou UV sterilizácie odfiltrovať až 97,6% zárodkov, šetrná a výhodná prevencia proti chrípke. Air-Purifer rozkladá organické pachy a biologické kontaminácie so svojou ozón-funkciou.

Vyčistený vzduch chráni imunitný systém. Klarstein Tramontana môže byť dodatočne použitý aj ako aróma difuzér. éterické oleje prúdia jemne, pôsobia upokojujúco na organizmus a zvyšujú koncentráciu.

Klarstein 6-in-1 vzduchový filter môžete prevádzkovať v troch rýchlostných stupňoch a okrem toho disponuje aj časovačom. Ovládanie je jednoduché cez diaľkové ovládanie alebo prostredníctvom pestrého ovládacieho panelu na prednej strane.

Svojim ušľachtilým dizajnom sa Klarstein Tramontana odlišuje od bežných 6-in-1 vzduchových filtrov. Svojim zaobleným dizajnom, pestrými LED svetlami ako aj ušľachtilou schránkou zapadne do každého obytného priestoru. A postará sa vďaka svojej tichej prevádzke na každom meste o zdravú domácu, pracovnú atmosféru, ako aj o atmosféru počas spánku.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • zapínač/vypínač na prednej strane
 • systém viacnásobného filtra: HEPA filter + filter s aktívnym uhlím + fotokatalyzátor + ionizátor + UV sterilizácia + ozón
 • 3 nastaviteľné stupne vetrania: nízky - stredný - vysoký
 • 3 nastaviteľné prevádzkové režimy: anión - ozón - anión + ozón - UV
 • nastaviteľný časovač: manuálne - automaticky - 1 hodina - 2 hodiny - 4 hodiny
 • prietok vzduchu (m3/h): ≥ 150 m3/h
 • nízka prevádzková hlučnosť (A): ≤ 40 dB (A)
 • maximálna veľkosť priestoru: 25 m2
 • menovitý výkon: 36 W
 • UV lampa: 254 nm
 • napájanie diaľkového ovládania: 1 x CR2025 batéria (súčasťou balenia)
 • napájanie: AC 220-240 V~ 50/60 Hz
Tramontana, čistička vzduchu, 6-v-1, Air Purifier ionizátor, ozón, UV, biela

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca. 31 x 30 x 15,5 cm (ŠxVxH)
 • dĺžka kábla: cca. 150 cm
 • hmotnosť: cca. 4 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x prístroj
 • 1 x diaľkové ovládanie
 • 1 x aróma
 • manuál (jazyky: nemecký, anglický)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

199.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(14 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Klarstein Tramontana - Luftreiniger, Lufterfrischer, Ionisator, HEPA-Filter, Aktivkohlefilter, UV macht echt Frische Luft mit Ozon, aber ohne Feuchtigkeit. 6 Monat arbeitet unproblematisch.

Klarstein Tramontana - čistička vzduchu, osviežovač vzduchu, ionizátor, HEPA filter, filter s aktívnym uhlím, UV robí naozaj čerstvý vzduch s ozónom, no bez vlhkosti. 6 mesiacov funguje bez problémov.

Overená kontrola

Nun ist das Gerät seit einem Monat im Einsatz und ich muss sagen ich bin positiv überrascht. Mein Mann raucht gerne mal im Büro, seit dem er von zu Hause aus arbeitet. Weshalb ich mir dieses Gerät gekauft habe. Es wirft keine frische Luft raus aber es neutralisiert die verrauchte Luft. Wenn du im Zimmer sonst keine Laute hast wie Musik oder etc. macht sich das Gerät bemerkbar und irgendwann auch Kopfschmerzen. Aber im Grunde sind wir zufrieden und unser Bürozimmer riecht definitiv nicht mehr so arg wie vorher. Fazit es lohnt sich.

Prístroj sa teraz používa mesiac a musím povedať, že som pozitívne prekvapený. Môj manžel rád fajčí v kancelárii, odkedy začal pracovať z domu. Prečo som si kúpil toto zariadenie. Nevyfukuje čerstvý vzduch, ale neutralizuje zadymený vzduch. Ak v miestnosti nemáte žiadne iné zvuky, ako je hudba a pod., zariadenie sa o sebe prejaví a prípadne vás rozbolí hlava. Ale v zásade sme spokojní a naša pracovňa už rozhodne nevonia tak ako predtým. Záver stojí to za to.

Overená kontrola

Das Gerät hat unsere Erwartung weit übertroffen. Wir benutzen es in unserem Partyraum, wo häufig geraucht wird und es beseitigt schnell alle Gerüche, muss dazu aber auf höchster Stufe laufen.

Zariadenie vysoko prekonalo naše očakávania. Používame ho v našej párty miestnosti, kde sa bežne fajčí a rýchlo sa zbaví všetkých pachov, ale na to musí byť nastavený na najvyšší stupeň.

Overená kontrola

Sehr gute Ware

Vyborny tovar

Overená kontrola

Gute Leistung zu diesem Preis

Dobrý výkon za túto cenu

Overená kontrola

Das Gerät wurde in sehr kurzer Zeit in einer guten Verpackung und ohne Beschädigungen bei mir angeliefert. Nach dem Zusammenbau der mitgelieferten Filter konnte ich den Luftreiniger sofort in Betrieb nehmen. Die Bedienung ist sehr einfach und auch gut beschrieben. Die Luftreinigung entspricht den Angaben des Herstellers und auch meinen Erwartungen. In der untersten Reinigungsstufe ist der Lufteiniger sehr leise, so dass man dieses Gerät auch im Schlafzimmer ohne großen Geräuschpegel verwenden kann. Ich würde diesen Luftreiniger sofort wieder kaufen.

Prístroj mi bol doručený vo veľmi krátkom čase v dobrom obale a bez poškodenia. Po zložení dodaných filtrov som mohol čističku vzduchu ihneď používať. Obsluha je veľmi jednoduchá a tiež dobre popísaná. Čistenie vzduchu zodpovedá údajom výrobcu a aj mojim očakávaniam. V najnižšom stupni čistenia je čistička vzduchu veľmi tichá, takže toto zariadenie môžete používať aj v spálni bez veľkého hluku. Túto čističku vzduchu by som si ihneď kúpil znova.

Overená kontrola

Reinigt leise und gut.

Čistí ticho a dobre.

Overená kontrola

I am very sensitive to dust and odours and wanted to test if the air purifier would make a difference. Well, the air purifier works very well. Now I am not sneezing as much as before because of unknown allergins in the air (previously, I tried various different products, but nothing helped). Also, now I can cook food with oriental spices without having to worry that my place will smell for the next few days. It's a big relief. The air purifier is optimal in size and I can move it here and there when needed. The purifier is also not excessively noisy and you can sleep whilst it's operating. My sleep quality has generally improved because of better air quality. Overall, I am very satisfied with the product.

Som veľmi citlivý na prach a pachy a chcel som vyskúšať, či čistička vzduchu bude mať vplyv. Čistička vzduchu funguje veľmi dobre. Teraz už nekýcham toľko ako predtým kvôli neznámym alergénom vo vzduchu (predtým som skúšala rôzne produkty, ale nič nepomáhalo). Navyše teraz môžem variť jedlo s orientálnym korením bez toho, aby som sa musel báť, že mi bude niekoľko dní voňať. Je to veľká úľava. Čistička vzduchu je rozmerovo optimálna a v prípade potreby ju môžem sem-tam premiestniť. Čistička tiež nie je prehnane hlučná a počas jej prevádzky môžete spať. Kvalita môjho spánku sa vo všeobecnosti zlepšila vďaka lepšej kvalite vzduchu. Celkovo som s produktom veľmi spokojný.

Overená kontrola

Ich habe das Gerät zur Raumluftreinigung nach dem Kochen verwendet und vor allem mit dem integrierten Ozongenerator kann man Gerüche sehr gut beseitigen. Es ist auch fernbedienbar. Das Produkt ist für mich TOP.

Prístroj som použil na čistenie vzduchu v miestnosti po varení a najmä integrovaný generátor ozónu je veľmi dobrý na elimináciu pachov. Je tiež diaľkovo ovládateľný. Produkt je pre mňa TOP.

Overená kontrola

An und für sich ein nettes Gerät, leider hat nach einem Monat Betrieb der Ozon Generator den geist aufgegeben.

Samo o sebe pekné zariadenie, bohužiaľ generátor ozónu to po mesiaci prevádzky vzdal.

Overená kontrola

...wenn der Bezug der Ersatzfilter ein Graus ist!? Ich habe mir das Gerät vor ca. einem Jahr gekauft und vorab: An sich funktioniert es einwandfrei! Nur sollten nach einiger Zeit die eingesetzten Filter (Aktivkohle- und Hepafilter) schon einmal gewechselt werden, um die Funktionstüchtigkeit zu gewährleisten. Speziell der Hepa-Filter hat seine Funktion sichtlich erfüllt und sieht einfach "voll" aus. Aktivkohlefilter kaufen/tauschen ist kein Problem und schnell gemacht. Nur wunderte ich mich schon beim Gerätekauf, daß der Hepafilter nicht vorrätig war... gut, kann ja mal passieren. Nur hat sich für mein Empfinden - zumindest jedesmal, wenn ich im Shop von Klarstein nachsah - hieran nichts geändert. Auf meine aktuelle Nachfrage nach dem Hepa-Filter hieß es nur, es gibt keinen Liefertermin und man entschuldige sich für die Unannehmlichkeiten. Meine glorreiche Idee, einfach einen Ersatzfilter für ein anderes Gerät zu kaufen (mit fast identischen Abmessungen, aber eben nur fast), brachte ebenfalls keinen Erfolg. Gute Güte, kann man beim Gerätedesign nicht wenigstens einen Teil der Verbrauchsmaterialien vereinheitlichen? Sollte sich hieran nichts ändern, werde ich das Gerät spätestens in einem weiteren Jahr - mangels Filternachschub wohlgemerkt - aus hygienischen Gründen wohl aussondern. Schade!

...ak je kupa nahradneho filtra horor!? Prístroj som si kúpil asi pred rokom a v prvom rade: Funguje perfektne! Použité filtre (filtre s aktívnym uhlím a Hepa filtre) by ste však mali po chvíli vymeniť, aby bola zaistená funkčnosť. Najmä Hepa filter viditeľne splnil svoju funkciu a vyzerá jednoducho „plne“. Nákup/výmena filtrov s aktívnym uhlím nie je žiadny problém a dá sa vykonať rýchlo. Až keď som si prístroj kúpil, prekvapilo ma, že Hepa filter nie je na sklade...no aj to sa môže stať. Ale podľa mňa – aspoň vždy, keď som sa pozrel do predajne Klarstein – sa tu nič nezmenilo. Keď som sa pýtal na Hepa filter, povedali len, že tam nebol dátum dodania a ospravedlňujem sa za nepríjemnosti. Nefungoval ani môj skvelý nápad kúpiť si len náhradný filter pre iné zariadenie (skoro identických rozmerov, ale len takmer). Bože, nie je možné štandardizovať aspoň časť spotrebného materiálu v dizajne zariadenia? Ak sa tu nič nezmení, pravdepodobne najneskôr o rok zariadenie vyradím - pozor na nedostatok filtračných zásob - z hygienických dôvodov. Škoda!

Overená kontrola

Nach sehr schneller Lieferung konnte ich die gut verpackten Luftreiniger in empfang nehmen. Nach öffnen der Verpackung konnte ich den sehr gut verarbeiteten Luftreiniger in Augenschein nehmen. Nach lesen der Bedienungsanleitung wurde der Probebetrieb gestartet. Ich bin von der Wirkung des Luftreinigers begeistert. Er ist bei mit tagsüber im Schlafzimmer in Betrieb und seitdem schlafe ich deutlich besser und habe am Morgen auch die Nase frei. Kann das Produkt bestens weiterempfehlen. Werde mir fürs Wohnzimmer auch noch ein Gerät zulegen.

Po veľmi rýchlom doručení som mohol dostať dobre zabalené čističky vzduchu. Po otvorení obalu som si mohol obzrieť veľmi dobre spracovanú čističku vzduchu. Po prečítaní návodu na obsluhu bola spustená skúšobná prevádzka. Z účinku čističky vzduchu som nadšený. Cez deň sa používa v spálni a odvtedy sa mi oveľa lepšie spí a ráno mám čistý nos. Produkt môžem vrelo odporučiť. Idem si zohnať zariadenie aj do obývačky.

Overená kontrola

Ich habe das Gerät vor 1 Woche gekauft und einfach im Zimmer benutzt. Es hat eine einfache Bedienung und gibt eine gute Luftqualität!

Prístroj som si kúpil pred 1 týždňom a používal som ho len v izbe. Má jednoduchú obsluhu a poskytuje dobrú kvalitu vzduchu!

Overená kontrola

Habe dieses Gerät für eine Kollegin bestellt, da sie es unbedingt ausprobieren wollte. Sie berichtete mir, dass der Klarstein Tramontana eine super Luftreinigungsleistung hat. Dieser Reiniger ist derzeit ganz klar einer der besten Reiniger auf dem Markt, obwohl sich der Preis im Vergleich zu anderen Anbietern noch in Rahmen hält. Die Vorteile sind: Optimale Luftreinigung, schönes und schlichtes Design und es ist für Allergiker sehr zu Empfehlen. Klare Kaufempfehlung von meiner Kollegin.

Toto zariadenie som objednal pre kolegyňu, pretože si ho veľmi chcela vyskúšať. Povedala mi, že Klarstein Tramontana má skvelý výkon pri čistení vzduchu. Tento čistič je v súčasnosti jednoznačne jedným z najlepších čistiacich prostriedkov na trhu, aj keď cena je v porovnaní s inými dodávateľmi stále primeraná. Výhody sú: Optimálne čistenie vzduchu, krásny a jednoduchý dizajn a vrelo sa odporúča pre alergikov. Jasné odporúčanie na nákup od môjho kolegu.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov