Vita Pure 2G, čistička vzduchu, ionizátor, 55 W, 5-násobný filter, biela Biela
Vita Pure 2G, čistička vzduchu, ionizátor, 55 W, 5-násobný filter, biela Biela
Vita Pure 2G, čistička vzduchu, ionizátor, 55 W, 5-násobný filter, biela Biela
Vita Pure 2G, čistička vzduchu, ionizátor, 55 W, 5-násobný filter, biela Biela
Vita Pure 2G, čistička vzduchu, ionizátor, 55 W, 5-násobný filter, biela Biela
Vita Pure 2G, čistička vzduchu, ionizátor, 55 W, 5-násobný filter, biela Biela

Vita Pure 2G čistička vzduchu

Biela Čistič vzduchu 55 watt
97,90 € 249,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Biely čistič vzduchu pre odstránenie 99,97% všetkých nečistôt vzduchu v miestnosti

5-násobný filtračný systém: predfilter, HEPA filter a filter s aktívnym uhlím, UV svetlo a ionizátor

Tri variabilné nastavenia rýchlosti: nízka, stredná a vysoká

Popis produktu

Porazte pachy z jedla, cigaretový dym, prach v domácnosti a ďalšie efektívne a bez námahy s čističom vzduchu od spoločnosti Klarstein Vita Pure 2G. 5-násobný filtračný systém pomôže najmä alergikom a všetkým, čo radi dýchajú vo svojom domove čerstvý vzduch: Okrem predfiltra pre hrubé častice prachu a nečistôt má zariadenie HEPA filter a filter s aktívnym uhlím, ktoré odstránia aj jemný prach ako pele a prach z domácnosti. Okrem toho odstraňuje filter s aktívnym uhlím ozón, dráždivý pre dýchacie cesty, a iné škodlivé plyny. Tým sa filtračný systém stará o čisté ovzdušie, v ktorom sa môžete zhlboka nadýchnuť.

Klarstein tiež myslel pri návrhu čističky vzduchu Vita Pure 2G na mikrobiálne čistenie ako aj odstránenie nežiaducich pachov: Stlačením tlačidla sa zapne kombinácia UV-C lampy a ionizátora. Zatiaľ čo UV svetlo zabíja mikróby a choroboplodné zárodky, uvoľnené ióny rozkladajú nepríjemné pachy, ako sú tabakový dym alebo pach z jedla. Takto odstráni 5-násobný filtračný systém zariadenia Vita Pure 2G až 99,97% všetkých vzdušných nečistôt.

Ovládanie prebieha prostredníctvom ľahko pochopiteľného 3-tlačidlového dotykového panelu na prednej strane. Tu ukazujú malé prevádzkové LED diódy zvolené nastavenia alebo či je potrebné vymeniť filter. Zariadenie Vita Pure 2G nasáva vzduch v troch stupňoch rýchlosti a môže byť prispôsobené stupňu znečistenia, ale tiež individuálnym potrebám ticha. Pre bezstarostnú prevádzku možno aktivovať trojstupňový časovač na 2 hodiny, 4 hodiny alebo na 8 hodín, po ktorých uplynutí sa čistič vzduchu automaticky vypne.

Vizuálne presvedčí čistič vzduchu Klarstein Vita Pure 2G svojím elegantným, zaobleným tvarom, ktorý ho priestorovo úsporne začlenení do každého prostredia. Praktická zapustená rukoväť na zadnej strane uľahčuje premiestnenie zariadenia.

Dostupné farby: biela, čierna (produkt 10028710)

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Príkon: 55 W
 • CADR (clean air delivery rate): ≥125 cfm (0,1 μm AHAM štandard)
 • Koncentrácia iónov: ≥3,0 x 106 iónov/cm³
 • Mechanický filtračný systém odstraňuje nečistoty, pele, domáci prach a viaže škodlivé plyny
 • UV-C lampa: zabíja baktérie a choroboplodné zárodky
 • Ionizátor: rozkladá nepríjemný zápach
 • Vhodné pre alergikov
 • Prevádzkový hluk: 30 dB (najnižšia úroveň) - 50 dB (najvyššia úroveň)
 • Dĺžka UV vĺn: 254 nm
 • Nekomplikovaná, rýchla výmena filtra
 • Jednoduchý dotykový ovládací panel s LED diódami
 • Zapínač/vypínač na prednej strane zariadenia
 • Napájanie: AC 220-240 V, 50 Hz
Vita Pure 2G, čistička vzduchu, ionizátor, 55 W, 5-násobný filter, biela

Rozmery a technické podrobnosti

 • 32,2 x 40,7 x 15,9 cm (ŠxVxH)
 • Hmotnosť: cca 4,0 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x zariadenie
 • Manuál

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

249.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(25 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Tolles Gerät für den wohnbereich

Skvelé zariadenie do obývačky

Overená kontrola

Für meine Praxis, in der viel gesprochen wird bzw. bei Entspannung auch mal nicht, ist der Klarstein wirklich perfekt, klein und leise und gleichzeitig effektiv, mit Timerfunktion um noch "nachzuarbeiten". Der Wechsel der Filter ist kinderleicht ohne zu schrauben o.Ä. Zu empfehlen für Geräuschempfindliche!

Klarstein je naozaj perfektný pre moju prax, kde ľudia veľa rozprávajú alebo niekedy nie, keď relaxujú, je malý a tichý a zároveň efektívny, s funkciou časovača na „nasledovanie“. Výmena filtra je hračka bez skrutiek a podobne. Odporúča sa pre tých, ktorí sú citliví na hluk!

Overená kontrola

Schlichtes Design, gute Verarbeitung, gut Bedienbar. Filterwirkung lässt sich als Leihe natürlich nicht objektiv bewerten. Jedoch nach regelmäßigem Betrieb über 3-4 Tage neben dem Vogelkäfig sieht man eine deutliche, weißliche Verfärbung der ersten Filterstufe durch Gefiederstaub. Insofern wird wirksam gefiltert. Soweit eigentlich alles richtig gemacht. Es führt dennoch zu keiner signifikanten Reduktion des Staubaufkommens im Raum. Dies liegt auch daran, das die über die Oberseite ausgeblasene Luft heran nahenden Staub nach oben mitreißt, noch bevor dieser durch die seitlichen Ansaugöffnungen erfasst wird. Das beeinträchtigt prinzipiell die Effizienz. Ein Effekt, der nur durch mehr Abstand zwischen Ein- und Auslass des Gerätes verhindert werden könnte, und so vermutlich bei jedem kompaktem Gerät dieser Größe auftreten wird. Punktabzug gibt es daher nur für die Akustik. Die höchste Stufe macht gut Volumenstrom, und ist somit Naturgemäß mit erhöhten Strömungsgeräuschen verbunden. Soweit unvermeidbar und zu erwarten. Ärgerlich ist daher vorallem der niederfrequente Körperschall, der vom Motor über das Gehäuse in den Boden übertragen wird. Der Ventilationsantrieb scheint nicht außreichend vom Gehäuse entkoppelt. Da das Gerät zudem keine dämpfenden Gummifüße hat, ist dies auf Hartböden als dezentes Brummen deutlich höhrbar.

Jednoduchý dizajn, dobré spracovanie, jednoduché použitie. Samozrejme, efekt filtra nemožno objektívne hodnotiť ako úver. Po pravidelnej prevádzke počas 3-4 dní vedľa klietky pre vtáky však môžete vidieť jasné, belavé sfarbenie prvého stupňa filtra v dôsledku prachu z peria. V tomto ohľade je filtrovanie účinné. Zatiaľ je vlastne všetko urobené správne. Nevedie to však k žiadnemu výraznému zníženiu množstva prachu v miestnosti. Je to spôsobené aj tým, že vzduch vyfukovaný zhora ťahá nahor približujúci sa prach skôr, ako ho zachytia bočné nasávacie otvory. V zásade to znižuje účinnosť. Efekt, ktorému by sa dalo predísť len zväčšením vzdialenosti medzi vstupom a výstupom zariadenia a ktorý nastane zrejme pri každom kompaktnom zariadení tejto veľkosti. Body sa teda strhávajú len za akustiku. Najvyššia úroveň zabezpečuje dobrý objemový prietok, a preto je prirodzene spojená so zvýšeným hlukom prúdenia. Pokiaľ je to nevyhnutné a očakávané. Obzvlášť nepríjemný je preto nízkofrekvenčný hluk prenášaný štruktúrou, ktorý sa prenáša z motora na podlahu cez kryt. Zdá sa, že pohon ventilácie nie je dostatočne oddelený od skrinky. Keďže zariadenie tiež nemá žiadne tlmiace gumené nožičky, je to na tvrdých podlahách zreteľne počuteľné ako jemné bzučanie.

Overená kontrola

der Luftfilter entspricht der Beschreibung. In der 3. Lüfterstufe ist er etwas laut, was aber normal, ist, in Stufe eins hört man ihn kaum...

vzduchový filter zodpovedá popisu. V 3. stupni ventilátora je to trochu hlučné, ale to je normálne, v 1. stupni to takmer nepočuť...

Overená kontrola

Sehr gut, Filtert auch gut durch. Sehr schöne frische, Geräuschpegel geht, kann es nur im Schlaf nicht anlassen wegen zugluft

Veľmi dobré, tiež dobre filtruje. Veľmi príjemná sviežosť, hlučnosť ide, len sa nedá zapnúť počas spánku kvôli prievanu

Overená kontrola

Diese Geräte (wir haben drei) sind jetzt seit mehr als einem Jahr täglich bei uns im Einsatz und mußten bisher den Filter nicht wechseln. Ich bin Heuschnuppen Allergikerin und das Gerät filtert die Luft sehr gut. Ich habe kaum Beschwerden zuhause. Wenn Besuch kommt, aktivieren wir die UVC Leuchte und fühlen uns viel sicherer geschützt gegen Corona Aerosole. Wir haben dies Gerät mehreren Freunden empfohlen, die es auch gekauft haben und sehr zufrieden sind.

Tieto zariadenia (máme tri) používame každý deň už viac ako rok a doteraz sme nemuseli meniť filter. Som alergický na sennú nádchu a prístroj veľmi dobre filtruje vzduch. Doma nemám takmer žiadne sťažnosti. Keď prídu návštevníci, aktivujeme UVC lampu a cítime sa oveľa viac chránení pred korónovými aerosólmi. Toto zariadenie sme odporučili viacerým známym, ktorí si ho tiež kúpili a sú veľmi spokojní.

Overená kontrola

Filterwirkung lässt je nach Staubbelastung natürlicherweise nach. Auf dem Foto sieht man den Filter nach 5 Monaten Nutzung. Ich denke nach 3 Monaten sollte der Filter ausgetauscht werden. Nach Filterwechsel Wirkung wieder optimal.

Účinok filtra sa prirodzene znižuje v závislosti od množstva prachu. Na fotke je filter po 5 mesiacoch používania. Myslím, že filter by sa mal vymeniť po 3 mesiacoch. Optimálny účinok opäť po výmene filtra.

Overená kontrola

Works very well. You can see the dirt on the prefilter. Quiet enough for sleep on the lowest setting. Would recommend.

Funguje veľmi dobre. Na predfiltri môžete vidieť nečistoty. Dostatočne tichý na spánok pri najnižšom nastavení. Odporúčam.

Overená kontrola

Gerät funktioniert einwandfrei. Einen Stern Abzug wegen hohen Geräuschen bei Stufe 2+3.

Zariadenie funguje perfektne. Za vysokú hladinu hluku 2+3 sa odpočítala jedna hviezdička.

Overená kontrola

OK-was soll ich viel sagen-der Preis ist gut-die Filter gut zu bekommen-cirka 18,-€ Für mich als Junggeselle und Dampfer ideal.Kein Nebel mehr und viel weniger Staub.

OK-co poviem-cena je dobra-filtre sa daju zohnat-cca 18,-€ Pre mna ako bakara a vapera idealne.Ziadna hmla a ovela menej prachu.

Overená kontrola

Ich habe zwei Geräte für je 99 Euro erworben, leider ist der Preis wahrscheinlich corona bedingt extrem gestiegen. Eines der Geräte ist nach ca. 2 Monaten ausgefallen, wurde aber ohne Probleme durch ein neues Gerät ohne zusätzliche Versandkosten ersetzt. Super Service. Gerät ist sehr unkompliziert und schaltet sich bei zu großer Verschmutzung mit entsprechendem Hinweis ab. Meist genügt es den Filter mit den Staubsauger abzusaugen. Ich empfehle das Filter aber wenigstens 1 mal im Jahr zu erneurn, ist natürlich vom Gebrauch abhängig. Kosten für Filter ca. 30 Euro.

Kúpil som dva prístroje po 99 eur, bohužiaľ cena sa extrémne zvýšila, zrejme kvôli korone. Jedno zo zariadení zlyhalo asi po 2 mesiacoch, ale bolo bez problémov a bez dodatočných nákladov na dopravu vymenené za nové. Super servis. Zariadenie je veľmi nekomplikované a pri prílišnom znečistení sa vypne so zodpovedajúcou správou. Zvyčajne stačí filter povysávať vysávačom. Výmenu filtra odporúčam aspoň raz ročne, samozrejme záleží od používania. Filter stojí okolo 30 eur.

Overená kontrola

Wie man am Filter sehen kann saugt das Gerät allerlei Staub und Haare an. Gefühlt würde ich sagen der Raum ist frischer nachts (wo das Gerät im Kinderzimmer läuft). Nachteil ist der Geräuschpegel. Selbst auf Stufe 1 ist ein irritierendes brummen zu hören. Das muss nicht sein, gerade bei einem solchen Gerät. Da habe ich ein anderes Gerät in der Stube, das fast lautlos auf Stufe 1 und 2 operiert. Alles in allem ein solides Gerät bei dem man noch etwas am Geräuschpegel arbeiten müsste.

Ako môžete vidieť z filtra, zariadenie nasáva všetky druhy prachu a vlasov. Povedala by som, že v noci (keď beží prístroj v detskej izbe) je izba sviežejšia. Nevýhodou je hlučnosť. Už pri úrovni 1 je počuť dráždivé bzučanie. Nemusí to tak byť, najmä pri takomto zariadení. V obývačke mám ďalšie zariadenie, ktoré na úrovniach 1 a 2 funguje takmer ticho. Celkovo vzaté, solídne zariadenie, ktoré ešte potrebuje popracovať na úrovni hluku.

Overená kontrola

NOTE: As far as I can tell, this is EXACTLY the same product as the Comedes Lavaero 150. They look the same... they use the same filter... I believe it's the same thing with a different brand name. Now on to the review. I'm a chronic asthmatic with a mild case of sleep apnea and I'm also an insomniac. Things had gotten so bad that I was only able to sleep for about two hours a DAY. Something had to be done. It should also be noted that I have a cat whom I am terribly fond of. I bought a vacuum cleaner last year... but it didn't seem to do enough to get rid of all the dust and cat hair in the air. I remembered what a positive change having an air filter had been in Chicago and I wanted to try one here. I debated back and forth between the Klarstein and the Comedes and ultimately decided to purchase this one in White. (For reasons that I can't pretend to understand at all... the white one is CONSIDERABLY cheaper.) NOISE: On the very first fan section it's next to impossible to hear unless the room you're in is completely silent. It sits in my bedroom and I have not turned off the device since I unboxed it and powered it on. I have not been disturbed in the slightest by the low hum at fan setting 1. Fan settings 2 and 3 though... do get loud... though never as loud as my old honeywell does. FILTER: Excellently constructed filter compartment. You first get this, take the filter out of its plastic, and stick it back in the compartment. Doesn't get any easier than that. VALUE: The floating cat hairs and the dust are GONE. You would hardly know the thing is working at all... but it helped me restore my sleep schedule, it's gottan all the dust and cat hair out of the air. I could not be happier.

POZNÁMKA: Pokiaľ viem, toto je PRESNE ten istý produkt ako Comedes Lavaero 150. Vyzerajú rovnako... používajú rovnaký filter... Verím, že je to to isté s iným názvom značky. Teraz k recenzii. Som chronický astmatik s miernym spánkovým apnoe a tiež som nespavec. Veci sa tak zhoršili, že som bol schopný spať len asi dve hodiny DENNE. Bolo treba niečo urobiť. Treba tiež poznamenať, že mám mačku, ktorú mám strašne rád. Minulý rok som si kúpil vysávač... ale nezdalo sa mi, že by urobil dosť na to, aby sa zbavil všetkého prachu a mačacích chlpov vo vzduchu. Spomenul som si, aká pozitívna zmena bola v Chicagu, keď som mal vzduchový filter, a chcel som jeden vyskúšať tu. Debatoval som tam a späť medzi Klarsteinom a Comedes a nakoniec som sa rozhodol kúpiť tento v bielej farbe. (Z dôvodov, ktoré vôbec nedokážem predstierať, že im rozumiem... ten biely je PODSTATNE lacnejší.) HLUK: V prvej sekcii ventilátorov je takmer nemožné ho počuť, pokiaľ miestnosť, v ktorej sa nachádzate, nie je úplne tichá. Nachádza sa v mojej spálni a zariadenie som nevypol, odkedy som ho rozbalil a zapol. Ani v najmenšom ma nevyrušilo nízke hučanie pri nastavení ventilátora 1. Aj keď nastavenia ventilátora 2 a 3... sú hlasité... aj keď nikdy nie tak hlasné ako môj starý honeywell. FILTER: Výborne skonštruovaný priestor filtra. Najprv to dostanete, vyberte filter z plastu a vložte ho späť do priehradky. Už to nebude jednoduchšie. HODNOTA: Plávajúce mačacie chlpy a prach sú PREČ. Sotva by ste vedeli, že tá vec vôbec funguje... ale pomohlo mi to obnoviť môj spánkový režim, dostal zo vzduchu všetok prach a mačacie chlpy. Nemohla som byť šťastnejšia.

Overená kontrola

Ich habe diesen Luftfilter im Feb. 2018 ausschließlich wegen des dampfens gekauf, um meine PC Hardware zu schützen. Der Luftfilter lief bei mir seit Kaufdatum im Büro (ca. 15qm) auf kleinster Stufe 24/7. In meinem Büro dampfe ich immer im Subohm Bereich, natürlich mit max VG Liquid. Um den Dampf besser zu verwirbeln nutze ich einen Deckenventilator, der auch immer auf kleiner Stufe eingeschaltet war, wenn ich mich im Büro aufgehalten hatte. Heute am 28.10.2018 habe ich das erste mal den Filter aus dem Gerät genommen, weil das Gerät geblinkt hat was bedeutet das man den Filter wechseln muss. Der Filter war komplett mit VG-Wasser Resten vollgesaugt. Das zeug ist ist regelrecht aus dem Filter gelaufen als ich diesen leicht zusammen gedrückt hatte. Auch im Gerät am Boden war die Suppe schon gestanden, dass hat dem Gerät nichts ausgemacht, da die ganze Elektrik im oberen Bereich verbaut ist. Jedenfalls habe ich mir einen neuen Filter bestellt. Ja sicher, ich hätte einfach öfter lüften können, aber gerade im Winter ist das als PC-Gamer Dampfer nicht gerade angenehm in einem kalten Raum zu zocken. Fazit: Auf kleinster Stufe ist der Luftfilter schön leise, auf 2. Stufe hört man ihn schon deutlich. Und auf Stufe 3 ist es schon laut, mit geschlossenen Kopfhörern aber total OK. Für Gamer Subohm Dampfer in kleinen Räumen ist das Gerät perfekt. Dampfer die MTL, oder nur mit wenig Watt DL dampfen bauchen so etwas nicht. Und des teuere Vape Nut dingens, kann man sich meiner Meinung nach sparen. Dennoch, dass Gerät ist nicht das NON PLUS ULTRA, man hat deutlich weniger Siffe auf glatten Flächen. Deswegen muss man trotzdem Regelmäßig putzen, aber halt nicht mehr so oft.

Tento vzduchový filter som si kúpil vo februári 2018 výlučne na vaping na ochranu hardvéru môjho počítača. Vzduchový filter mi beží v kancelárii (cca 15m2) na najnižšej úrovni 24/7 od dátumu nákupu. V mojej kancelárii vždy vapujem v rozsahu podohmov, samozrejme s max VG liquidom. Na lepšie rozvírenie pary používam stropný ventilátor, ktorý bol vždy zapnutý na nízkej úrovni, keď som bol v kancelárii. Dnes 28.10.2018 som prvýkrát vybral filter zo zariadenia, pretože zariadenie blikalo, čo znamená, že bolo potrebné vymeniť filter. Filter bol úplne nasýtený zvyškami vody VG. Veci doslova vybehli z filtra, keď som ho mierne stlačil. Aj v prístroji na zemi bola polievka už hotová, čo prístroju neprekážalo, keďže všetka elektronika je nainštalovaná v hornej časti. Každopádne som objednal nový filter. Áno, samozrejme, pokojne som mohol jednoducho vetrať častejšie, ale najmä v zime nie je pre PC hráčov práve príjemné hazardovať v chladnej miestnosti. Záver: Na najnižšom stupni je vzduchový filter pekný a tichý, na 2. stupni ho už zreteľne počuť. A na úrovni 3 je to už hlasité, ale s uzavretými slúchadlami je to úplne OK. Zariadenie je ideálne pre hráčov podohmových vaperov v malých miestnostiach. Vaperi, ktorí vapujú MTL, alebo vapujú len s pár wattmi DL, niečo také nepotrebujú. A drahá vec Vape Nut, podľa mňa sa môžete zachrániť. Napriek tomu prístroj nie je NON PLUS ULTRA, na hladkých povrchoch máte podstatne menej siff. Preto musíte stále čistiť pravidelne, ale nie tak často.

Overená kontrola

Ich habe das Gerät für meine Partnerin und unsere große Tochter gekauft. Nach knapp 1,5 Monaten Test kann ich nun eine positive Bewertung abgeben. Verarbeitung: Qualitativ und optisch gut verarbeitet. Kein klappern und ähnliches. Lautstärke: Stufe 1 ist so leise, dass man das Gerät kaum hört. Im Schlaf-/ Kinderzimmer kann es problemlos auch nachts laufen. Leistung: Es ist eine deutliche Verbesserung der Raumluft zu vernehmen. Allergische Reaktionen wie Augenjucken (Pollenallergie) haben deutlich abgenommen. Die Raumluft riecht frischer. Komfort: Die Bedienung ist einfach und selbsterklärend. Der Filter ist leicht einsetzbar und ebenso einfach zu wechseln. Eine Griffmulde an der oberen Hinterseite des Gerätes, lässt dieses einfach transportieren. Zudem ist es nicht schwer. Klare Kaufempfehlung

Prístroj som kúpil pre partnera a našu staršiu dcéru. Po takmer 1,5 mesiaci testovania môžem hodnotiť pozitívne. Spracovanie: Dobré spracovanie z hľadiska kvality a vzhľadu. Žiadne hrkotanie a podobne. Hlasitosť: Úroveň 1 je taká tichá, že zariadenie takmer nepočujete. V spálni / detskej izbe môže bez problémov bežať aj v noci. Výkon: Je počuť jasné zlepšenie vzduchu v miestnosti. Alergické reakcie ako svrbenie očí (alergia na peľ) sa výrazne znížili. Vzduch v miestnosti vonia sviežejšie. Pohodlie: Obsluha je jednoduchá a zrozumiteľná. Filter sa jednoducho používa a rovnako ľahko sa aj vymieňa. Zapustená rukoväť na hornej zadnej strane zariadenia uľahčuje prepravu. Navyše to nie je ťažké. Jasné odporúčanie na nákup

Overená kontrola

Das Gerät ist fast baugleich mit dem Lavaero 150 von Comedes. Der Filter ist qualitativ hochwertig und filtert wirklich einiges aus der Raumluft, was man u.a. daran erkennen kann, dass der Vorfilter regelmäßig komplett grau ist und abgesaugt werden muss. Ich hatte den Comedes Filter bereits ein Jahr lang in Betrieb und konnte feststellen, dass der Hepa Filter (3. Filterstufe) komplett grau geworden ist. Die UV- und Ionisierungsfunktion verwende ich nicht oft, allerdings merkt man durchaus, dass die Luft, wenn man sie verwendet, frischer wird und auch der Staub in der Luft sog. Cluster bildet und zu Boden sinkt. Das Preis-Leistungs-Verhältnis ist unschlagbar, da man für vergleichbare Filter locker das dreifache bezahlt. Auf Stufe 1 hört man den Filter kaum und kann ihn auch im Schlafzimmer laufen lassen, Stufe 2 und 3 nutze ich, wenn ich gerade nicht im Zimmer bin. Der Filter ist insgesamt vielleicht nicht der leiseste, für den Preis kann man aber, finde ich, auch mehrere Geräte anschaffen und sie in der Wohnung verteilt auf Stufe 1 laufen lassen, statt sich ein großes, teures von anderen Marken zu kaufen. Die Filterleistung in Summe wird besser sein.

Zariadenie je takmer totožné s Comedes Lavaero 150. Filter je kvalitný a naozaj prefiltruje časť vzduchu v miestnosti, čo je vidieť aj na tom, že predfilter je pravidelne celý sivý a musí sa vysávať. Filter Comedes som používal rok a všimol som si, že filter Hepa (3. stupeň filtra) úplne zošedol. Funkcie UV a ionizácia veľmi často nevyužívam, no je vidieť, že pri ich používaní sa vzduch stáva sviežejším a prach vo vzduchu vytvára takzvané zhluky a klesá k zemi. Pomer ceny a výkonu je bezkonkurenčný, keďže za porovnateľné filtre zaplatíte bez problémov aj trojnásobok. Na úrovni 1 filter takmer nepočujete a môžete ho nechať bežať aj v spálni, ja používam úroveň 2 a 3, keď nie som v miestnosti. Celkovo možno nie je filter najtichší, ale za tú cenu si myslím, že si môžete kúpiť viacero zariadení a spustiť ich na úrovni 1 po celom byte namiesto toho, aby ste kupovali veľké, drahé od iných značiek. Celkový výkon filtra bude lepší.

Overená kontrola

Wir wollten seit langen etwas gegen die muffige Wohnungsluft im Winter tun (ein "normaler" Raucher in Haushalt), und haben uns für diesen Luftreiniger entschieden. Nach etwa vier Monaten im Gebrauch kann ich nur Gutes über ihn berichten - er ist leise (auf Stufe 1 kaum wahrnehmbar), durch die Zeiteinstellung (2, 4 oder 8 Stunden) braucht man sich nicht weiter ums Ausschalten kümmern, die Luft ist merkbar reiner und "leichter" und dazu sieht er auch noch gut aus. Der Preis für die Ersatzfilter (ca. 30 €) ist auch in Ordnung - wir werden voraussichtlich nur einen über die Winterzeit brauchen. Der Filter hatte nach drei Monaten ziemlich viel Staub angezogen - einfach mit dem Staubwedel darüber gehen und kurz an der frischen Luft ausklopfen. (Das Gerät zeigt an, sollte der Filter ausgewechselt werden, und das war noch nicht der Fall). Was die Luftreinigung von Staub betrifft - ich kann leider keine Meinung äussern, da wir ein sehr sonniges Wohnzimmer haben und entsprechend viel Staub - um das zu bewältigen, wäre vermutlich ein Industriereiniger notwendig.

Už dlho sme chceli urobiť niečo so zatuchnutým vzduchom v zime ("normálny" fajčiar v domácnosti) a rozhodli sme sa pre túto čističku vzduchu. Po zhruba štyroch mesiacoch používania o ňom môžem povedať len dobré veci - je tichý (na úrovni 1 takmer nepostrehnuteľný), vďaka nastaveniu času (2, 4 alebo 8 hodín) sa ho nemusíte báť vypnúť , vzduch je citeľne čistejší a "ľahší" a aj to dobre vyzerá. Cena za náhradné filtre (okolo 30 €) je tiež primeraná - na zimu budeme pravdepodobne potrebovať iba jeden. Filter po troch mesiacoch nasával pomerne veľa prachu - stačí ho prejsť prachovkou a krátko vyklepať na čerstvom vzduchu. (Zariadenie bude indikovať, kedy by sa mal filter vymeniť, a ešte sa tak nestalo). Co sa tyka cistenia vzduchu od prachu - bohuzial nemozem dat nazor kedze mame velmi slnecnu obyvacku a tomu zodpovedajucu prašnost - s tym by bol asi nutny priemyselny čistič.

Overená kontrola

La recepcion rapida y embalaje perfecto.

Purificador de ambiente con Sistema de filtrado quíntuple: Prefiltro, filtro HEPA y filtro de carbón activo, lámpara UV e ionizador. Tres niveles varibales de velocidad: bajo, intermedio y alto.

Tiene un temporizador de tres niveles para la conexión automática: 2, 4 y 8 horas. Perfecta para habitaciones de entre 20 y 40 m²

Perfecto en casa de fumadores y sitios donde se acostumbra a tener olores fuertes y polvo ya que ademas de eliminar olores elimina particulas de polvo ambiental.

Yo en mi caso lo tengo en una clinica veterinaria, y lo tengo en el area de hospitalizacion, para evitar contagios de virus.
Este completo ionizador combate por medio de un filtro de carbón activo que también elimina partículas finas como polen y polvo.
Además, el filtro de carbón activo elimina el ozono nocivo para las vías respiratorias y otros gases dañinos para la salud. De esta forma, el sistema de filtrado proporciona un aire limpio con el que podrá respirar hondo.

No es pequeño pero es una pasada como limpia el ambiente, ademas no hace nada de ruido, puedes colocarlo mientras duermes porque no se oye apenas.

Un producto de gran calidad

Rýchly príjem a perfektné balenie. Čistička okolia s päťnásobným filtračným systémom: Predfilter, HEPA filter a filter s aktívnym uhlím, UV lampa a ionizátor. Tri variabilné stupne rýchlosti: nízka, stredná a vysoká. Má trojúrovňový časovač pre automatické pripojenie: 2, 4 a 8 hodín. Ideálne pre miestnosti od 20 do 40 m² Perfektné v domoch pre fajčiarov a na miestach, kde sú zvyknuté silné pachy a prach, pretože okrem odstraňovania pachov odstraňuje aj častice prachu z prostredia. V mojom prípade to mám vo veterinárnej ambulancii a mám to v priestoroch hospitalizácie, aby som sa vyhla vírusovej nákaze. Tento kompletný ionizátor bojuje cez filter s aktívnym uhlím, ktorý odstraňuje aj jemné častice, ako je peľ a prach. Filter s aktívnym uhlím navyše odstraňuje ozón škodlivý pre dýchacie cesty a iné zdraviu škodlivé plyny. Týmto spôsobom filtračný systém poskytuje čistý vzduch, s ktorým môžete zhlboka dýchať. Nie je malý, ale je úžasné, aké je prostredie čisté, tiež nerobí hluk, môžete ho umiestniť aj počas spánku, pretože ho takmer nepočujete. Vysoko kvalitný produkt

Overená kontrola

Este purificador de la marca Klarstein me ha gustado mucho ya que es bastante pequeño y ligero comparado con otros de su tipo, el mio es blanco por lo que se ve muy elegante y queda bien en cualquier rincon de la casa.
Nada mas abrirlo ya se ve que es un aparato de muy buena calidad y muy sencillo de usar. Trae las instrucciones en español asi que genial por esta parte pues da una guia del mantenimiento adecuado etc.
Tiene diferentes botones tactiles como puedes ver en las fotos, con ellos puedes encender/apagar el aparato, activar o no las funciones de lampara UV-C y el ionizador, esto lo que hace es que retira germenes y bacterias del aire, tambien puedes regular la velocidad del aire en 3 posiciones como puedes ver en las fotos y por ultimo puedes configurar un temporizador para que se apague solo en 2, 4 y 8 horas. Como ves es super completo y hasta ahora esta cumpliendo muy bien su funcion, siento que respiro mejor en casa y me encanta saber que ahora el aire esta mas puro y limpio.
Si ves en las fotos, en la parte de atras trae un asa con el cual puedes moverlo de un lado para otro de forma sencilla y otra cosa importante es que no hace ruido ninguno, ni te enteras que esta encendido por lo que aqui el tema del temporizador esta genial, por si se te olvida apagarlo!
En resumen, buen purificador de aire, de buena calidad y muy completo, recomendado totalmente, espero que te haya servido esta revision junto a las fotos, muchas gracias!

Veľmi sa mi páčila táto čistička značky Klarstein, pretože je v porovnaní s ostatnými svojho typu dosť malá a ľahká, moja je biela, takže vyzerá veľmi elegantne a vyzerá dobre v každom kúte domu. Hneď po otvorení môžete vidieť, že ide o zariadenie veľmi dobrej kvality a veľmi jednoduché na obsluhu. Dodáva sa s návodom v španielčine, takže je pre túto časť skvelý, pretože poskytuje návod na správnu údržbu atď. Má iné dotykové tlačidlá, ako môžete vidieť na fotkách, pomocou ktorých môžete zariadenie zapnúť/vypnúť, aktivovať alebo neaktivovať funkcie UV-C lampy a ionizátora, odstraňuje choroboplodné zárodky a baktérie zo vzduchu , tiež si môžete regulovať rýchlosť vzduchu v 3 polohách ako vidíte na fotkách a nakoniec si môžete nastaviť časovač tak, že sa vypne len za 2, 4 a 8 hodín. Ako vidíte, je super kompletný a zatiaľ plní svoju funkciu veľmi dobre.Mám pocit, že sa mi doma lepšie dýcha a milujem, keď viem, že vzduch je teraz čistejší a čistejší. Ak vidíte na fotkách, v zadnej časti má madlo, pomocou ktorého ho môžete jednoduchým spôsobom presúvať z jednej strany na druhú a ďalšia dôležitá vec je, že nevydáva žiadny hluk, ani neviete, že je zapnutý, takže tu je problém Časovač je skvelý, ak ho zabudnete vypnúť! Stručne povedané, dobrý čistič vzduchu, dobrej kvality a veľmi kompletný, úplne odporúčaný, dúfam, že táto recenzia spolu s fotografiami bola pre vás užitočná, ďakujem veľmi pekne!

Overená kontrola

Das Design ist super, so dass man das Gerät gut im Wohnbereich unterbringen kann. Es funktioniert auch einwandfrei. Vor allem auf der niedrigsten Ventilatorstufe ist das Gerät sehr leise (ein leichtes Rattern ist zu hören, aber nicht sonderlich störend) - ich habe auch ein Gerät eines anderen Herstellers in einem anderen Zimmer, welches wesentlich lauter und störender ist. So oder so wird die Wirksamkeit dieser Geräte ja hauptsächlich durch den Filter und den einfachen Ionisator erreicht - das Gerät ist also wirklich nichts besonderes, was sich manche Hersteller aber dennoch unverschämt teuer bezahlen lassen. Dieses Gerät hingegen bietet ein angemessenes Preis-/Leistungsverhältnis mit sehr schönem Design!

Dizajn je skvelý, takže zariadenie sa dá bez problémov umiestniť aj do obývačky. Funguje to tiež perfektne. Zariadenie je veľmi tiché, hlavne na najnižšom stupni ventilátora (je počuť jemné drnčanie, ale nijak zvlášť rušivo) - v inej miestnosti mám aj zariadenie od iného výrobcu, ktoré je oveľa hlasnejšie a otravnejšie. Tak či onak, účinnosť týchto zariadení je dosiahnutá najmä filtrom a jednoduchým ionizátorom – prístroj nie je naozaj ničím výnimočný, ktorý si niektorí výrobcovia stále účtujú nehorázne drahé. Toto zariadenie na druhej strane ponúka rozumný pomer cena/výkon s veľmi pekným dizajnom!

Overená kontrola

Hallo, Ich habe mir dieses Gerät aufgrund meiner Staub- und Pollenallergie besorgt. Bin vom Design und der Verarbeitung positiv überrascht. Das Gerät macht einen soliden Eindruck und die drei Geschwindigkeitsstufen bieten genau den Komfort den man gerade braucht (hoher Luftdurchsatz bei hoher Lautstärke, niedriger Luftdurchsatz und kaum hörbar). Bei mir Läuft das Gerät meistens in Stufe 2. Auch der Timer ist sehr praktisch. Das Gerät steht meist im Schlafzimmer lässt sich jedoch mit einem gut (und unsichtbar) angebrachten Griff schnell woandershin tragen. Meine Allergiebeschwerden sind besser seit ich das Ding benutze. ABER: Zum einen benötigte ich noch keinen Filter (und den sollte man vor/nach jeder Saison wechseln). Auf Amazon ist der nicht erhältlich und direkt bei Klarstein (€ 30,-) ist er derzeit nicht lagernd und hat mehrere Wochen Lieferzeit. Ich hoffe den bekomme ich dennoch problemlos. Und: Dort wo laut Beschreibung der Ionisator sitzen sollte ist nichts. Es sieht so aus, als sei der Sockel dafür vorbereitet worden, das Ding aber nie eingebaut. Da ich keine Geruchsprobleme in der Wohnung habe (und der Ionisator sollte meines Wissens vor allem dafür da sein) kann ich nicht sagen wie es mit/ohne Ionisator wäre. Es könnte ja auch sein, dass der mittlerweile woanders verbaut ist als auf der Beschreibung? Habe sogar beim Lieferanten angefragt, jedoch keine Antwort erhalten. UV-Licht funktioniert jedenfalls und ist zu- und abschaltbar. Also alles in allem bin ich mit dem Gerät ob seiner Handlichkeit, Funktionalität und Verarbeitung sehr zufrieden :-) !!

Dobrý deň, dostal som tento prístroj kvôli alergii na prach a peľ. Bol som milo prekvapený dizajnom a spracovaním. Zariadenie pôsobí solídnym dojmom a tri stupne rýchlosti ponúkajú presne taký komfort, aký potrebujete (vysoký prietok vzduchu pri veľkom objeme, nízky prietok vzduchu a sotva počuteľný). Zariadenie mi väčšinou beží v úrovni 2. Veľmi praktický je aj časovač. Zariadenie je zvyčajne v spálni, ale dá sa rýchlo preniesť inam pomocou dobre (a neviditeľne) pripevnenej rukoväte. Moje príznaky alergie sú lepšie, odkedy túto vec používam. ALE: Na jednej strane som nepotreboval filter (a treba ho meniť pred/po každej sezóne). Nie je dostupný na Amazone a momentálne nie je skladom priamo od Klarstein (30,00 €) a má dodaciu lehotu niekoľko týždňov. Dúfam, že to ešte ľahko získam. A: V popise nie je nič, kde by mal byť ionizátor. Vyzerá to, že zásuvka bola na to pripravená, ale tá vec nebola nikdy nainštalovaná. Keďže v byte nemám žiadne problémy so zápachom (a pokiaľ viem, ionizátor by tam mal byť primárne na to) neviem povedať, ako by to bolo s/bez ionizátora. Môže to byť aj tým, že je teraz nainštalovaný niekde inde ako v popise? Dokonca som sa pýtal dodávateľa, ale nedostal som odpoveď. V každom prípade UV svetlo funguje a dá sa zapnúť a vypnúť. Celkovo som teda s prístrojom veľmi spokojný pre jeho šikovnosť, funkčnosť a spracovanie :-) !!

Overená kontrola

Bon produit efficace je suis allergiqueca va beaucoup mieux , un peu bruyant en vitesse 3, mais ou peut on acheter les filtres impossible de trouver, aucune indication
Sans filtres neuf cet appareil est inefficace

Dobrý účinný produkt Som alergický je oveľa lepší, trochu hlučný pri rýchlosti 3, ale kde kúpime filtre nemožno nájsť, bez náznaku Bez nových filtrov je toto zariadenie neúčinné

Overená kontrola

ist tgl. im 4-8h Dauerbetrieb an und lüftet suuuuuper!!!! Rauchen Shisha zur Winterzeit gern in der Bude und da kommt der Luftreiniger prima :-) Also für den Preis hatte ich auch diese Leistung erwartet...wenn man bedenkt wie viele günstige Reiniger es gibt die auch ihr Soll erfüllen. Bei meinem 36qm großen Wohnzimmer lüfte ich trotz allem noch über nacht immer durch damit ich auch sicher bin das alles weg ist. Also Top Teil, war nur etwas verwundert wieso 4-6 kleine tierchen aus dem Gerät schlüpften... weiß echt nicht wie die mal da rein bzw rauskamen aus dem gerät... wollts noch zurückschicken aber hab überlegt... wenn es sein Soll erfüllt schick ich es nicht zurück. Bis jetzt läuft der super! Seit Lieferung, letzter Woche Mittwoch oder wann das gewesen ist im Dauerbetrieb und keine Probleme. War noch nicht mit dem Filterwechsel beschäftigt, melde mich dann nochmal

je denne v 4-8h nepretržitá prevádzka a vetranie suuuuuper!!!! V zime rád fajčím vodnú fajku v kabínke a čistička vzduchu je super :-) Takže za tú cenu som očakával tento výkon...keď si uvedomíte, koľko je tam lacných čističiek, ktoré plnia aj svoj cieľ. Napriek všetkému stále cez noc vetrám svoju obývačku s rozlohou 36 metrov štvorcových, aby som sa uistil, že je všetko preč. Takže horná časť, bola som trochu prekvapená, prečo 4-6 malých zvieratiek vykĺzlo zo zariadenia... naozaj neviem, ako sa tam alebo zo zariadenia dostali... chcel som to poslať späť, ale premýšľal som o tom ... ak by mala byť splnená, nepošlem späť. Zatiaľ to ide super! Od doručenia, minulý týždeň v stredu alebo keď to bolo v nepretržitej prevádzke a bez problémov. Ešte som nebol zaneprázdnený výmenou filtra, ozvem sa znova

Overená kontrola

Entre la fumée de cigarette et les travaux en bas de chez moi qui produisent une poussière dingue, et les allergies dues au pollen de la famille, j'avais réellement besoin d'un purificateur d'air efficace!
J'ai donc testé celui-ci qui présentait de belles promesses... peu de bruit, un ioniseur (pour charger négativement les particules de poussière ou autre et les éviter qu'elles ne restent en suspension), plusieurs filtres (à la fois pour les poussières, les allergènes dans un préfiltre, un filtre HEPA - comme dans les aspirateurs dans sacs- pour les poussières, fumée, pollen; un filtre à charbon actif pour les gaz nocifs - qui peuvent être issus des meubles et des détergents, un filtre photocatalyseur contre les odeurs) et, un élément que je ne pensais pas retrouver dans un purificateur d'aire (je m'étais fixée sur les filtres) une lampe UV-C qui tue les bactéries et germes.
La notice jointe (dont une partie en français, ouf!) est assez succincte mais permet de savoir comment changer les filtres, et les résolutions des différents problèmes.
J'ai donc installé le purificateur dans mon séjour (environ 16 m²) afin de voir l'efficacité. L'objet en lui même est très joli et sobre (laqué noir donc attention aux traces de doigts qui se voient tout de suite! mais la poignée de transport intégrée très pratique permet de pallier à ça!). Il est conseillé de laisser un périmètre de 30 cm, ce qui n'a posé problème puisque le fil d'alimentation est assez long. J'ai été surprise par les touches qui sont à la fois très discrètes mais faciles à utiliser (les joies du tactile en somme). Lorsque j'ai allumé l'appareil, j'ai été étonnée du bruit que je pensais être moindre (mais en fait la position d'allumage était la ventilation puissance 3... ceci explique cela!). La ventilation au niveau 1 est très discrète et pourtant efficace (on sent bien l'air traité sortir par la grille de ventilation se trouvant au dessus de l'appareil).
J'ai testé le purificateur dans la pièce porte fermée pendant 2h (avec minuteur, mais je pense que je ferai sans, il est facile de le désactiver) pour comparer avec les autres pièces de l'appartement. Effectivement, il y a une réelle différence. Pas d'éternuement en entrant dans la pièce (à cause des poussières et des allergènes), l'odeur de fumée a disparu! Maintenant il faut voir ce que cela peut donner porte ouverte sur l'appartement en entier!
Apparemment les filtres dureraient 6 mois, par contre il n'est pas donné de référence précise afin de les changer...
Pour résumer, un appareil qui fait ce qu'on lui demande: purifier l'air avec peu de bruit et de consommation!

Medzi cigaretovým dymom a prácou na prízemí, ktorá produkuje šialený prach, a rodinnými peľovými alergiami som skutočne potreboval účinný čistič vzduchu! Tak som otestoval tento, ktorý sa ukázal ako veľmi sľubný... nízka hlučnosť, ionizátor (na negatívne nabitie častíc prachu alebo iného a zabránenie ich zotrvaniu v suspenzii), niekoľko filtrov (oba na prach, alergény v predfiltri, HEPA filter - ako vo vysávačoch vo vreckách - na prach, dym, peľ; filter s aktívnym uhlím na škodlivé plyny - ktoré môžu pochádzať z nábytku a čistiacich prostriedkov, fotokatalyzátorový filter proti pachom) a prvok, ktorý som neočakával, že v ňom nájdem čistička vzduchu (mal som zameraný na filtre) UV-C lampa, ktorá zabíja baktérie a choroboplodné zárodky. Priložené upozornenie (časť je vo francúzštine, fuj!) je pomerne stručné, ale umožňuje vám vedieť, ako zmeniť filtre a vyriešiť rôzne problémy. Čističku som teda nainštaloval do svojej obývačky (asi 16 m²), aby som videl účinnosť. Samotný predmet je veľmi pekný a triezvy (čierny lak, takže dávajte pozor na odtlačky prstov, ktoré sa objavia okamžite! ale veľmi praktická integrovaná rukoväť na prenášanie to vynahrádza!). Je vhodné nechať obvod 30 cm, čo nebol problém, keďže napájací kábel je dosť dlhý. Prekvapili ma klávesy, ktoré sú obe veľmi diskrétne, no ľahko sa používajú (skrátka radosť z dotyku). Keď som prístroj zapol, prekvapil ma hluk, ktorý som si myslel, že je menší (ale v skutočnosti bola poloha zapaľovania výkon ventilácie 3...toto to vysvetľuje!). Vetranie na úrovni 1 je veľmi diskrétne a napriek tomu efektívne (cítite výstup upravovaného vzduchu cez ventilačnú mriežku umiestnenú nad zariadením). Čističku som testoval v izbe pri zatvorených dverách na 2 hodiny (s časovačom, ale myslím, že sa zaobídem aj bez toho, dá sa to jednoducho deaktivovať) na porovnanie s ostatnými miestnosťami v byte. Skutočne je v tom skutočný rozdiel. Žiadne kýchanie pri vstupe do miestnosti (kvôli prachu a alergénom), zápach dymu je preč! Teraz sa musíme pozrieť, čo to môže otvoriť dvere do celého bytu! Zjavne by filtre vydržali 6 mesiacov, nie je však uvedený presný odkaz na ich výmenu... Stručne povedané, zariadenie, ktoré robí to, čo sa od neho žiada: čistí vzduch s nízkou hlučnosťou a spotrebou!

Overená kontrola

Habe Häuschnupfen und als es dieses jahr besonders heftig losging, habe ich mir auf Empfehlung diesen Luftreiniger gekauft. Seitdem schlafe ich deutlich ruhiger und auch im Alltag merk ich deutliche Vorteile! Positiver Nebeneffekt: Bei uns in der WG wird im Wohnzimmer ab und zu geraucht.Auch hier merkt man ein starken Unterschied. Kann ihn also nur empfehlen!

Mám nádchu a keď to tento rok začalo obzvlášť zle, kúpil som si na odporúčanie túto čističku vzduchu. Odvtedy spím oveľa pokojnejšie a v bežnom živote som si všimol aj jasné výhody! Pozitívny vedľajší efekt: v našom byte sa z času na čas fajčí v obývačke, aj tu si všimnete veľký rozdiel. Takže ho môžem len odporučiť!

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov