Yummy, chladnička s mraziacim priečinkom, F, 90 litrov, 42 dB 90 litrov | Čierna
Yummy, chladnička s mraziacim priečinkom, F, 90 litrov, 42 dB 90 litrov | Čierna
Yummy, chladnička s mraziacim priečinkom, F, 90 litrov, 42 dB 90 litrov | Čierna
Yummy, chladnička s mraziacim priečinkom, F, 90 litrov, 42 dB 90 litrov | Čierna
Yummy, chladnička s mraziacim priečinkom, F, 90 litrov, 42 dB 90 litrov | Čierna
Yummy, chladnička s mraziacim priečinkom, F, 90 litrov, 42 dB 90 litrov | Čierna
Yummy, chladnička s mraziacim priečinkom, F, 90 litrov, 42 dB 90 litrov | Čierna
Yummy, chladnička s mraziacim priečinkom, F, 90 litrov, 42 dB 90 litrov | Čierna

Yummy chladnička s mraziacim priečinkom

Chladnička Čierna
219,90 € 349,90 € (cena s DPH)
Kapacita:
Základná farba:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Malá a výkonná: 45-litrová mini chladnička

0 až 10 °C: nastaviteľná teplota chladenia

Moderná: Rukoväť v neo-retro dizajne

Popis produktu

Malá a výkonná: Yummy od Klarstein je mini chladnička s objemom 45 litrov, ktorá ponúka dostatok priestoru na osviežujúce nápoje a občerstvenie. Vo vnútri je mriežková polica, ktorá oddeľuje rôzne nápoje alebo občerstvenie a ľahko sa čistí. Ďalší úložný priestor na plechovky alebo fľaše poskytujú dve priehradky vo dverách. Požadovanú intenzitu chladenia možno ľahko nastaviť otáčaním ovládacieho gombíka. Vďaka samostatnej mraziacej priehradke sú kocky ľadu na chladenie nápojov vždy po ruke.

Zvonku kompaktná, zvnútra veľkorysá: Chladnička Yummy od Klarstein je prínosom pre každé miesto.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Ovládanie: termostat
 • Trieda energetickej účinnosti: F
 • Prevádzková hlučnosť: 42 dB max.
 • Vstavaný spotrebič: nie
 • Kompresné chladenie
 • Objem (litre): 45
 • Objem chladničky (litre): 42
 • Objem mrazničky (litre): 3
 • Počet políc: 1
 • Materiál zásuvkovej police: kov
 • Záves dverí: vpravo, nevymeniteľný
 • Výškovo nastaviteľné nožičky
 • Chladivo: R600a
 • poloautomatický systém odmrazovania
 • 2 priehradky vo dverách
Yummy, chladnička s mraziacim priečinkom, F, 90 litrov, 42 dB

Rozmery a technické podrobnosti

 • Vonkajšie rozmery: približne 45 x 51.5 x 48 cm (ŠxVxH)
 • Vnútorné rozmery chladiaceho priestoru: približne 38.5 x 41 x 37 cm (ŠxVxH)
 • Vnútorné rozmery mraziaceho priestoru: približne 27 x 5 x 18 cm (ŠxVxH)
 • Dĺžka kábla: približne 155 cm
 • Hmotnosť: približne 14.5 kg
 • Ročná spotreba energie: 100 kWh/rok
 • Napájanie: 220-240 V~ | 50 Hz

Čo bolo poslané

 • 1 x chladnička
 • 1 mriežková polica
 • 1 x odkvapkávacia miska
 • Viacjazyčná používateľská príručka

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

349.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(14 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Ich habe mir diesen Kühlschrank für mein Büro gekauft und lagere darin ausschließlich Getränke. Über rasch bin ich über die geringe Lautstärke, das Gerät ist wirklich zurückhaltend. Die Getränke bleiben schön kühl. Ich bin vollends zufrieden.

Kúpil som si túto chladničku do kancelárie a skladujem v nej iba nápoje. Na nízku hlasitosť som príliš rýchly, zariadenie je naozaj rezervované. Nápoje zostávajú pekné a chladné. Som úplne spokojný.

Overená kontrola

Der Kühlschrank ist schön anzusehen und scheint mir gut verarbeitet zu sein. Es gibt kein Licht und Sie müssen vor dem Kauf bedenken, was sie dort hineinstellen wollen. Das Gefrierfach ist sehr klein, daher passen größere Packungen dort nicht hinein; allenfalls eine große oder 2-3 kleine - Tiefkühlpizza wird knapp. Offene Glasflaschen von 750 ml können Sie seitlich leider nicht lagern. Sie können jedoch geschlossene oder verschließbare Flaschen hineinlegen. Alles in allem ein toller Kühlschrank für eine überschaubare Menge an Lebensmitteln.

Chladnička je pekná na pohľad a zdá sa mi dobre spracovaná. Nie je tam svetlo a pred kúpou si musíte zvážiť, čo tam chcete dať. Mraziaci priestor je veľmi malý, takže väčšie balenia sa tam nezmestia; maximálne jednu veľkú alebo 2-3 malé - mrazenej pizze začína byť málo. Otvorené sklenené fľaše s objemom 750 ml bohužiaľ nemôžete skladovať na boku. Do vnútra však môžete vložiť uzavreté alebo uzatvárateľné fľaše. Celkovo vzaté skvelá chladnička pre zvládnuteľné množstvo potravín.

Overená kontrola

Einziger Nachteil: das Gefrierfach schließt nicht ganz dicht

Jedinou nevýhodou je, že mraziaci priestor sa nezatvára tesne

Overená kontrola

Exactly as described. Not the largest of fridges but perfect for students or to accompany another larger one. It was easy to switch the door to the other side.

Presne podľa popisu. Nie je najväčšia z chladničiek, ale je ideálna pre študentov alebo ako sprievod s ďalšou väčšou. Prepnúť dvere na druhú stranu bolo jednoduché.

Overená kontrola

Kühlt gut

Dobre chladí

Overená kontrola

Es ist nicht laut wenn man es nicht auf der höchsten Stufe dreht hält kühl Eiswürfelfach macht auch was es soll perfekt für neben den Sofa

Nie je hlučný, pokiaľ ho nezapnete na najvyšší stupeň, udrží vás v chlade Podnos na ľad tiež robí to, na čo má byť perfektný vedľa pohovky

Overená kontrola

Der Geräuschpegel ist sehr gering, er sieht auch gut aus und kühlt sehr gut. Aber der Zustand bei Auslieferung. Karton nicht beschädigt, aber eine Delle an der Seitenwand. Als ich die Deckplatte abnahm um den Türanschlag zu wechseln, war eine Gehäuseecke eingedrückt. Der Thermostatschalter hing lose im Kühlschrank herum, war mitsamt den Schrauben abgerissen. Da die Schutzfolie der Tür auch schon entfernt war, gehe ich davon aus, das ich nicht der erste bin der diesen Kühlschrank geliefert bekam. Wenn das das Geschäftsprinzip der Firma Klarstein ist, dann man „Gute Nacht“.

Hlučnosť je veľmi nízka, tiež dobre vyzerá a veľmi dobre chladí. Ale stav pri dodaní. Kartón nepoškodený, ale má preliačeninu na bočnom paneli. Keď som odstránil kryciu dosku, aby som vymenil záves dverí, roh krytu bol preliačený. Spínač termostatu visel voľne v chladničke, bol odtrhnutý spolu so skrutkami. Keďže ochranná fólia na dvierkach už bola odstránená, predpokladám, že nie som prvý, komu bola táto chladnička doručená. Ak je to obchodný princíp spoločnosti Klarstein, potom povedzte „Dobrú noc“.

Overená kontrola

Klasse Kühlschrank, funktioniert sehr gut. Danke

Skvelá chladnička, funguje veľmi dobre. Vďaka

Overená kontrola

unser "Mini" bietet fast alles ... fast perfekt ; eine kleine Verbesserungsmöglichkeit wäre noch eine Innenbeleuchtung, dann wäre alles perfekt; aber auch so nur zu empfehlen; Preis-Leistungs-Verhältnis absolut ok; sieht stylisch aus und passt überall gut hin und als Barkühlschrank für zuhause wirklich prima

naše „mini“ ponúka takmer všetko ... takmer dokonalé; malou možnosťou na zlepšenie by bolo vnútorné osvetlenie, potom by bolo všetko dokonalé; ale aj tak len na odporúčanie; Hodnota za peniaze úplne v poriadku; vyzerá štýlovo a dobre sa hodí všade a naozaj skvelá ako barová chladnička do domácnosti

Overená kontrola

Schon etwas klein. Preis Leistung ok

Trochu malý. Cena-výkon ok

Overená kontrola

bin zufrieden mit demartikel

s tovarom som spokojný

Overená kontrola

Prima kleiner Kühlschrank. Wirklich sehr leise man hört ihn kaum und die Kühlleistung ist sehr sehr gut. Kann ich mit gutem Gewissen weiter empfehlen. Lieferung erfolgte sehr schnell.

Skvelá malá chladnička. Naozaj veľmi tichý, takmer ho nepočujete a chladiaci výkon je veľmi dobrý. Môžem s čistým svedomím odporučiť. Doručenie bolo veľmi rýchle.

Overená kontrola

Leider hat ist kein Licht im Kühlschrank,aber sonst ist er super

Žiaľ, v chladničke nesvieti svetlo, ale inak je super

Overená kontrola

Wir haben einen neuen großen Balkon, auf dem im Sommer auch mal die eine oder andere Party gefeiert wird. Doof nur, dass der nächste Kühlschrank so weit weg ist - deswegen habe ich zugeschlagen, als ich diesen kleinen Kühlschrank von Klarstein gesehen habe. Ich liebe die rote Farbe, die nicht zu grell, aber doch plakativ ist. Er steht jetzt im Flur gleich neben der Balkontüre und wartet darauf, dass es Sommer wird und man wieder zusammenkommen darf (was wir alle doch hoffen). Das Fassungsvermögen ist mehr als ausreichend, ich könnte ihn mir auch für einen Single-Haushalt oder ein Paar sehr gut vorstellen, ein kleines Eisfach ist auch dabei. Der Kühlschrank kühlt echt super runter und ist dabei so leise, dass ich erst gar nicht wusste, ob ich ihn überhaupt angeschaltet habe. Von mir 5 Sterne, ich bin sehr zufrieden.

Máme nový, veľký balkón, na ktorom sa v lete oslavuje jedna alebo druhá párty. Je hlúpe, že najbližšia chladnička je tak ďaleko - preto som ju schmatol, keď som videl túto malú chladničku od Klarstein. Milujem červenú farbu, ktorá nie je príliš jasná, ale stále nápadná. Teraz stojí na chodbe hneď vedľa balkónových dverí a čaká na príchod leta a na to, kedy sa opäť stretneme (v čo všetci dúfame). Kapacita je viac než dostatočná, vedel by som si to veľmi dobre predstaviť pre jedinú domácnosť alebo pár, súčasťou je aj malá mraznička. Chladnička chladí naozaj dobre a je taká tichá, že som ani nevedel, či som ju vôbec zapol. Odo mňa 5 hviezdičiek, som veľmi spokojný.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov