Doplnky do kuchyne

Detská fľaša na vodu, schmatzfatz Fľaša na pitie Športová fľaša 500 ml 24 cm Tritan
schmatzfatz Fľaša na pitie fľaša Purple Sun
21,90 € 26,90 €
-18%
Chlebník, Delaware, kovový, 42 x 16 x 24,5 cm, odklápacie veko, ventilačné otvory
Delaware chlebník Chlebník Čierna
26,90 € 54,90 €
-51%
Termo pohár, DUOS dvojstenný pohár 310 ml
DUOS dvojstenný pohár 8,6 cm Pohár na Pitie 150 g
35,90 € 44,90 €
-20%
Termo pohár, DUOS dvojstenný pohár 400 ml vrátane lyžičky
DUOS dvojstenný pohár vrátane lyžičky 8,9 cm Pohár na Pitie 230 g
32,90 € 39,90 €
-17%
Termo pohár, DUOS dvojstenný pohár 310 ml
DUOS dvojstenný pohár 8,6 cm Pohár na Pitie 150 g
26,90 € 34,90 €
-22%
Detská fľaša na vodu, schmatzfatz Fľaša na pitie Športová fľaša 500 ml 24 cm Tritan
schmatzfatz Fľaša na pitie fľaša Petrol Sea
22,90 € 26,90 €
-14%
Detská fľaša na vodu, schmatzfatz Fľaša na pitie Športová fľaša 500 ml 24 cm Tritan
schmatzfatz Fľaša na pitie fľaša Golfová zelená
19,90 € 26,90 €
-26%
Noto Endurance Kochtopf-Set | 4-teilig: je 16 / 20 / 24 / 28 cm Topf |  Material: geschmiedetes Aluminium | Deckel: Glas | ergonomische Griffe | PTFE-Anti-Haft-Beschichtung | geeignet für Induktionsherde | Geschirrspüler-geeignet | Design made in Berlin
Noto Endurance, sada hrncov na varenie Hrniec, Hrniec na varenie, plstený chránič, Pokrievka (sklenená) Antracit
139,90 € 179,90 €
-22%
Desiatový box, schmatzfatz easy, desiatová dóza, 4 priehradky, 18 × 15 × 5 cm (Š × V × H)
schmatzfatz easy desiatová dóza Obedár Aqua
24,90 € 34,90 €
-28%
Termo pohár, Glaswerk Mirano, dvojstenné termo poháre, súprava, ručná výroba, borosilikátové sklo
Glaswerk Mirano dvojstenné termopoháre súprava 9,5 cm Kávové sklo, Pohár na Pitie 250 g
50,90 € 69,90 €
-27%
Servírovací vozík, Louisiana, kuchynský vozík, 5 poschodí, drevený držiak na utierky, mobilný
Louisiana, servírovací vozík, kuchynský vozík 0 67 cm Kuchynský vozík
142,90 € 239,90 €
-40%
Desiatový box, schmatzfatz by Lite, desiatová dóza, 6 priehradiek, 20,8 × 4,5 × 15 cm (Š × V × H), bez BPA, extra ľahký Tritan
Ľahký obedár so 6 priehradkami 20,8 x 4,5 x 15 cm Obedár Oranžová
21,90 € 39,90 €
-45%
Obedár, Glaswerk Hopewell, dózy na potraviny, súprava 3 kusov, 1040 ml, borosilikátové sklo, vrchnák, taška
Glaswerk Hopewell dózy na potraviny skladovanie potravín Číre sklo
40,90 € 49,90 €
-18%
Termo pohár, Glaswerk Vienna, dvojstenné termo poháre, 80 ml, ručná výroba, borosilikátové sklo
Glaswerk Vienna dvojstenné termopoháre 7 cm Kávové sklo, Pohár na Pitie 7 cm
26,90 € 39,90 €
-32%
Dóza na potraviny, Idaho, dóza na zemiaky, smaltovaný oceľový plech, cca 27 × 21 × 23,5 cm (Š × V × H), nehrdzavejúca
Idaho dóza na zemiaky skladovacie kontajner Krémová
25,90 € 32,90 €
-21%
Klarstein Chibi | Servierwagen | 2 Etagen | Steckboard
Chibi  servírovací vozík 69 cm Kuchynský vozík 8,1 kg
61,90 € 89,90 €
-31%
Klarstein Chibi | Servierwagen | 2 Etagen | Steckboard
Chibi  servírovací vozík 69 cm Kuchynský vozík 8,1 kg
61,90 € 89,90 €
-31%
Termo pohár, Glaswerk Vienna, s dvojitým sklom, 80 ml, ručne vyrobené, borosilikátové sklo
Glaswerk Vienna termopoháre s dvojitým sklom 0 7 cm Pohár na Pitie
21,90 € 32,90 €
-33%
Termo pohár, Glaswerk Carajillo, s dvojitým sklom, 450 ml, ručne vyrobené, borosilikátové sklo
Glaswerk Carajillo termopoháre s dvojitým sklom 0 9,5 cm Pohár na Pitie
24,90 € 36,90 €
-32%
Karafa, Glaswerk Sile, 1,6 litra, borosilikátové sklo, ovocný špíz s koncovkou
Glaswerk Sile karafa 0 11 cm Karafa
31,90 € 49,90 €
-36%

Doplnky do kuchyne Klarstein - štýlové a praktické

Zariaďujete kuchyňu? Nezabudnite na správne doplnky do kuchyne! Či už ste skúsený kuchár, alebo len začínate objavovať kulinársky svet, doplnky do kuchyne sú nevyhnutné na spríjemnenie a zefektívnenie varenia.


Čo sa v článku o doplnkoch do kuchyne dozviete?

Esencia vašej kuchyne

Doplnky do kuchyne sú nevyhnutné kuchynské potreby pre základné fungovanie každej kuchyne. Naša ponuka zahŕňa všetko nevyhnutné, od kvalitných nožov, cez dosky na krájanie, hrnčeky a poháre, džbány, až po efektívne mobilné stolíky, či detský príbor. Ako vybrať to správne, aby vaša kuchyňa perfektne fungovala?


Aké sú typy doplnkov do kuchyne?

Organizér do kuchyne – zorganizovaná kuchyňa je dôležitá pre radosť z varenia. Patria sem organizéry zásuviek, stojany, závesné riešenia, odkvapkávač na riad, alebo servírovacie stolíky.

Skladovanie potravín – estetické dózy z kovu, dreva alebo skla. Udržia potraviny dlhšie čerstvé, vždy budete mať prehľad kde a čo máte. Tiež poslúžia ako dizajnové prvky vašej kuchyne.

Krájaniekvalitné nože a dosky na krájanie, bez nich takmer nič neuvaríte. Pre pohodlné krájanie je vhodný set nožov rôznych veľkostí a tvarov. Nezabudnite na stojan na nože, ale aj na dosky. Chýbať by vám nemali šikovné krájače.

Poháre a hrnčeky – majte viac súprav, vhodné je aj viac veľkostí z jedného typu. Na vodu a limonády, na víno, kávu a čaj, ale aj na tvrdý alkohol. Nezabudnite tiež na džbán, čajník, kanvicu alebo podložky pod poháre.

Kuchynské riady – taniere rôznych veľkostí a typov sú samozrejmosť. Dajte si záležať na výbere dizajnu, aby ladil s vašou kuchyňou alebo jedálňou.

Hrnce a panvice – aj tu je dôležité mať viacero veľkostí, ako z hrncov, tak z panvíc. Od tých malých na rýchle prihriatie jednej porcie, až po veľké, keď budete variť pre hostí.

Obedáre – Krabičky na jedlo poslúžia ako na uskladnenie už pripravených dobrôt, tak na zasýtenie v teréne – práci, škole alebo na výlete.


Aký materiál vybrať?

Pri výbere materiálov pre doplnky do kuchyne je dôležité myslieť na niekoľko kľúčových aspektov: funkčnosť, estetiku, trvanlivosť a bezpečnosť. Tu je niekoľko obľúbených materiálov, ktoré by ste mali zvážiť:


  • Nerezová oceľ: Jedná sa o veľmi obľúbený materiál vďaka svojej odolnosti proti korózii a jednoduchosti údržby. Ideálna je pre hrnce, panvice, nože a rôzne kuchynské pomôcky. Nerezová oceľ je tiež hygienická a ľahko sa čistí.

  • Drevo: Drevené dosky na krájanie, naberačky, varechy a iné doplnky pridávajú kuchyni teplý a prírodný vzhľad. Je však dôležité dbať na pravidelnú údržbu dreva, napríklad olejovaním, aby sa predišlo jeho poškodeniu vodou a baktériami.

  • Silikón: Je to flexibilný a teplu odolný materiál, ideálny na varešky, špachtle, formy na pečenie a podložky. Silikónové doplnky sú často farebné, čo môže pridať veselý akcent do vašej kuchyne.

  • Sklo: Sklenené misky a nádoby sú ideálne na skladovanie potravín, pretože neabsorbujú vône ani chute. Sklo je tiež ľahko recyklovateľné a môže byť štýlovým doplnkom kuchyne.

  • Keramika: Keramické misky, tanieriky alebo džbány pridávajú rustikálny šarm. Sú odolné a vhodné na pečenie, ale môžu byť ťažšie a krehkejšie ako iné materiály.

  • Plast: Hoci plastové doplnky môžu byť praktické a cenovo dostupné, je dôležité vyberať tie, ktoré sú bezpečné pre styk s potravinami a neobsahujú škodlivé chemikálie ako BPA.

  • Bambus: Ide o veľmi odolný a EKO materiál, ktorý na svojej objavenie stále čaká. Tiež vie do vašej kuchyne vniesť nový dizajnový nádych pre svoju štruktúru.

Akých ekologických pomocníkov do kuchyne poznáme?

Udržateľnosť v kuchyni je nielen dobrá pre planétu, ale aj zdravšia voľba pre vás a vašu rodinu. Objavte rad ekologických doplnkov do kuchyne, ktoré sú štýlové a zároveň udržateľné. Bambusové vychytávky sú prvým krkom ku zodpovednejšiemu správaniu sa. Od dosiek na krájanie, cez riad, stojany na papierové utierky, až po nábytok, sa dá z bambusu vyrobiť naozaj všetko.


Doplnky do kuchyne pre deti?

Ak máte doma malé deti, je dôležité mať kuchynské doplnky, ktoré sú pre ne bezpečné a ľahko použiteľné. Detské doplnky do kuchyne povzbudia vaše deti k účasti na varení, podporia lásku k jedlu a kulinárske zručnosti už od útleho veku. Samozrejme sa pri tomto všetkom perfektne zabavia. Nezabudnite ani na detské obedáre a detské fľaše na vodu.


Ako veľa doplnkov do kuchyne potrebujete?

Vybavenie kuchyne samozrejme záleží od jej veľkosti. Ak máte len kuchynský kút, nie je rozumného zbytočne zapratať. Miesto využite na varenie, nie na skladovanie nahromadených pomocníkov.

Ak bývate v malo byte majte to najnevyhnutnejšie pre seba a pre návštevu dvoch až troch ľudí. Niektoré doplnky do kuchyne môžete zavesiť na stenu.

Rodina toho bude, samozrejme, potrebovať viac. Opäť ale platí, že netreba mať na „jeden jogurt“ päť lyžičiek. Niekedy sa oplatí málo zašpinené doplnky do kuchyne opláchnuť pod tečúcou vodou alebo ich ručne rýchlo umyť, namiesto toho, aby v umývačke riadu čakali aj pol dňa. Pomocníkov tak môžete rýchlejšie použiť a nebudete ich potrebovať vo viac kusoch.

  

Vždy ale platí, že musíte mať najmä praktické doplnky do kuchyne. Teda, niečo, čo použijete iba vám neodporúčame. Niektoré kuchynské vychytávky si môžete, v prípade potreby, požičať od rodiny alebo známych.


Estetika a dizajn hrajú rolu

Farba a dizajn kuchynského príslušenstva môžu výrazne ovplyvniť celkovú atmosféru vašej. Tú síce primárne udáva kuchynská linka, no doplnky do kuchyne môžu vniesť potrebnú svetlosť alebo farebnosť.

Doplnky do kuchyne takto nielenže plnia svoju funkciu, ale aj dopĺňajú dizajn a farebnosť vašej kuchyne. Veľmi populárne sú čierne doplnky do kuchyne. My ich odporúčame skôr k svetlej kuchyni.


Jednoducho zábava: príslušenstvo pre hostiteľov

Organizovanie večierkov alebo rodinných stretnutí si vyžaduje správnu sadu nástrojov. Štýlové doplnky do kuchyne na večierky by vám nemali chýbať. Môžu to byť elegantné servírovacie podnosy alebo sofistikovaný barový riad. Už pri prvej párty si uvedomíte, ako vám tieto doplnky spríjemnia hostenie a znížiť stres.


Často kladené otázky

    

Ako vybrať najlepšie kuchynské príslušenstvo pre špecifické potreby?

    
      
       Výber správneho kuchynského príslušenstva závisí od vašich kuchynských zvykov, veľkosti kuchyne a osobného štýlu. Zvážte funkčnosť, odolnosť a dizajn každej položky, aby ste sa uistili, že spĺňa vaše špecifické požiadavky.     
  
    

Existujú cenovo dostupné doplnky do kuchyne, ktoré sú zároveň vysoko kvalitné?

    
      
       K dispozícii je množstvo vysokokvalitných, cenovo výhodných kuchynských doplnkov. Hľadajte položky vyrobené z odolných materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ alebo bambus.     
  
    

Bude moja kuchyňa ekologickejšia vďaka udržateľným doplnkom do kuchyne?

    
      
       Prechod na ekologické kuchynské doplnky je skvelý spôsob, ako urobiť svoju kuchyňu udržateľnejšou. Rozhodnite sa pre výrobky vyrobené z prírodných, obnoviteľných materiálov, ako je bambus alebo recyklované sklo, a hľadajte predmety, ktoré sú biologicky rozložiteľné alebo kompostovateľné.     
  
    

Ako zabezpečím dlhú životnosť doplnkov do kuchyne?

    
      
       Pravidelná údržba a správne čistenie sú kľúčom k zaisteniu dlhej životnosti vášho kuchynského príslušenstva. Pri čistení dodržiavajte pokyny výrobcu a predmety správne skladujte, aby ste zabránili ich poškodeniu.     
  

Môžu kuchynské doplnky ovplyvniť celkový dizajn mojej kuchyne?

      
Určite! Kuchynské doplnky môžu výrazne ovplyvniť vzhľad a dojem z vašej kuchyne. Vyberte si predmety, ktoré dopĺňajú farebnú schému a štýl vašej kuchyne, aby ste zlepšili jej celkový dizajn. Ako príklad môžu byť vintage doplnky do kuchyne alebo rustikálne doplnky do kuchyne.      
  
Nahor