Doplnky do kuchyne

Detská fľaša na vodu, schmatzfatz Fľaša na pitie Športová fľaša 500 ml 24 cm Tritan
schmatzfatz Fľaša na pitie fľaša Elektrická modrá
19,90 € 26,90 €
-26%
Termo pohár, DUOS Jumbo dvojstenný pohár 310 ml
DUOS Jumbo dvojstenný pohár 9,9 cm Pohár na Pitie 140 g
24,90 € 34,90 €
-28%
Termo pohár, DUOS dvojstenné poháre 2 x 80, 310, 400 ml vrátane lyžičky
DUOS dvojstenné poháre vrátane lyžičky 10,6 cm Pohár na Pitie 220 g
38,90 € 49,90 €
-22%
French Press, Glaswerk Ristretto, 1 liter, borosilikátové sklo, ušľachtilá oceľ, orechové drevo
Glaswerk Ristretto french press Kávovar Priehľadná
31,90 € 39,90 €
-20%
Termo pohár, DUOS dvojstenný pohár 400 ml
DUOS dvojstenný pohár 8,9 cm Pohár na Pitie 210 g
37,90 € 47,90 €
-20%
Obedár, Glaswerk Jardine, dózy na potraviny, súprava 3 kusov, 1 komora, 1040 ml, borosilikátové sklo, vrchnák
Glaswerk Jardine dózy na potraviny skladovanie potravín Číre sklo
28,90 € 42,90 €
-32%
Karafa, Glaswerk Sile, 1 liter, borosilikátové sklo, ovocný špíz s koncovkou
Glaswerk Sile karafa 0 10 cm Karafa
26,90 € 39,90 €
-32%
Kuchynský nôž, Alpha-Royal Japanese séria, 8
Alpha-Royal Japanese Series 8" nôž šéfkuchára nôž Čierna
73,90 € 104,90 €
-29%
Termo pohár, DUOS dvojstenný pohár 80 ml vrátane lyžičky
DUOS dvojstenný pohár vrátane lyžičky 6,5 cm Pohár na Pitie 75 g
30,90 € 42,90 €
-27%
Obedár, Obedové boxy s priehradkami, 4 dielsúprava, obsah: každá 1040 ml, každá 3 priehradky, nepriepustné
Obedové boxy s priehradkami súprava Obedár Číre sklo
28,90 € 49,90 €
-42%
Dóza na potraviny, Súprava hranatých dóz na skladovanie potravín, sklo, bambusový vrchnák, 4 kusy, rôzne veľkosti
Súprava hranatých dóz na skladovanie potravín skladovacie kontajner Číre sklo
27,90 € 59,90 €
-53%
Dóza na potraviny, Desiatový box s uzáverom 1,6 litra 2 dielna sada Sklo Bambus ododlné voči teplu
Desiatový box s bambusovým uzáverom Krabica na údeniny Priehľadná
30,90 €
Kuchynský nôž, Alpha-Royal Japanese séria, 9
Alpha-Royal Japanese Series 9" nôž kiritsuke nôž Čierna
84,90 € 157,90 €
-46%
Chlebník, Delaware, kovový, 30 x 16 x 20,5 cm, odklápacie veko, ventilačné otvory
Delaware chlebník Chlebník Čierna
26,90 € 39,90 €
-32%
Kuchynský nôž, Alpha-Royal Japanese séria, 6
Alpha-Royal Japanese Series 6" vykosťovací nôž nôž Čierna
53,90 € 92,90 €
-41%
Kuchynský nôž, Executive-Plus séria, 6
Executive-Plus 6" univerzálny nôž nôž Čierna
69,90 € 99,90 €
-30%
Dóza na potraviny, Lovage, skladovacie dózy, 0,75, 1,1, 1,5 l, 3 dielna súprava, borosilikátové sklo, veko z akáciového dreva, silikón
Lovage skladovacie dózy 0,75 1,1 1,5 l skladovacie nádoby Číre sklo
29,90 € 34,90 €
-14%
Dóza na potraviny, Hranatá nádoba skladovanie potravín s bambusovým vrchnákom, vzduchotesná, so silikónovým tesnením, 6 × 20 × 6 cm, 500 ml
Hranatá nádoba na skladovanie potravín s bambusovým vrchnákom Skladovací kontajner, skladovacie kontajner, skladovacie nádoby Priehľadná
15,90 € 18,90 €
-15%
Termo pohár, DUOS dvojstenný pohár 200 ml
DUOS dvojstenný pohár 8,6 cm Pohár na Pitie 120 g
27,90 € 39,90 €
-30%
Detská fľaša na vodu, schmatzfatz, náhradný vrchnák, výška: 4,5 cm, priemer: 7 cm, bez BPA
schmatzfatz náhradný vrchnák náhradné veko Korálová ružová
13,90 € 14,90 €
-6%

Doplnky do kuchyne Klarstein - štýlové a praktické

Zariaďujete kuchyňu? Nezabudnite na správne doplnky do kuchyne! Či už ste skúsený kuchár, alebo len začínate objavovať kulinársky svet, doplnky do kuchyne sú nevyhnutné na spríjemnenie a zefektívnenie varenia.


Čo sa v článku o doplnkoch do kuchyne dozviete?

Esencia vašej kuchyne

Doplnky do kuchyne sú nevyhnutné kuchynské potreby pre základné fungovanie každej kuchyne. Naša ponuka zahŕňa všetko nevyhnutné, od kvalitných nožov, cez dosky na krájanie, hrnčeky a poháre, džbány, až po efektívne mobilné stolíky, či detský príbor. Ako vybrať to správne, aby vaša kuchyňa perfektne fungovala?


Aké sú typy doplnkov do kuchyne?

Organizér do kuchyne – zorganizovaná kuchyňa je dôležitá pre radosť z varenia. Patria sem organizéry zásuviek, stojany, závesné riešenia, odkvapkávač na riad, alebo servírovacie stolíky.

Skladovanie potravín – estetické dózy z kovu, dreva alebo skla. Udržia potraviny dlhšie čerstvé, vždy budete mať prehľad kde a čo máte. Tiež poslúžia ako dizajnové prvky vašej kuchyne.

Krájaniekvalitné nože a dosky na krájanie, bez nich takmer nič neuvaríte. Pre pohodlné krájanie je vhodný set nožov rôznych veľkostí a tvarov. Nezabudnite na stojan na nože, ale aj na dosky. Chýbať by vám nemali šikovné krájače.

Poháre a hrnčeky – majte viac súprav, vhodné je aj viac veľkostí z jedného typu. Na vodu a limonády, na víno, kávu a čaj, ale aj na tvrdý alkohol. Nezabudnite tiež na džbán, čajník, kanvicu alebo podložky pod poháre.

Kuchynské riady – taniere rôznych veľkostí a typov sú samozrejmosť. Dajte si záležať na výbere dizajnu, aby ladil s vašou kuchyňou alebo jedálňou.

Hrnce a panvice – aj tu je dôležité mať viacero veľkostí, ako z hrncov, tak z panvíc. Od tých malých na rýchle prihriatie jednej porcie, až po veľké, keď budete variť pre hostí.

Obedáre – Krabičky na jedlo poslúžia ako na uskladnenie už pripravených dobrôt, tak na zasýtenie v teréne – práci, škole alebo na výlete.


Aký materiál vybrať?

Pri výbere materiálov pre doplnky do kuchyne je dôležité myslieť na niekoľko kľúčových aspektov: funkčnosť, estetiku, trvanlivosť a bezpečnosť. Tu je niekoľko obľúbených materiálov, ktoré by ste mali zvážiť:


  • Nerezová oceľ: Jedná sa o veľmi obľúbený materiál vďaka svojej odolnosti proti korózii a jednoduchosti údržby. Ideálna je pre hrnce, panvice, nože a rôzne kuchynské pomôcky. Nerezová oceľ je tiež hygienická a ľahko sa čistí.

  • Drevo: Drevené dosky na krájanie, naberačky, varechy a iné doplnky pridávajú kuchyni teplý a prírodný vzhľad. Je však dôležité dbať na pravidelnú údržbu dreva, napríklad olejovaním, aby sa predišlo jeho poškodeniu vodou a baktériami.

  • Silikón: Je to flexibilný a teplu odolný materiál, ideálny na varešky, špachtle, formy na pečenie a podložky. Silikónové doplnky sú často farebné, čo môže pridať veselý akcent do vašej kuchyne.

  • Sklo: Sklenené misky a nádoby sú ideálne na skladovanie potravín, pretože neabsorbujú vône ani chute. Sklo je tiež ľahko recyklovateľné a môže byť štýlovým doplnkom kuchyne.

  • Keramika: Keramické misky, tanieriky alebo džbány pridávajú rustikálny šarm. Sú odolné a vhodné na pečenie, ale môžu byť ťažšie a krehkejšie ako iné materiály.

  • Plast: Hoci plastové doplnky môžu byť praktické a cenovo dostupné, je dôležité vyberať tie, ktoré sú bezpečné pre styk s potravinami a neobsahujú škodlivé chemikálie ako BPA.

  • Bambus: Ide o veľmi odolný a EKO materiál, ktorý na svojej objavenie stále čaká. Tiež vie do vašej kuchyne vniesť nový dizajnový nádych pre svoju štruktúru.

Akých ekologických pomocníkov do kuchyne poznáme?

Udržateľnosť v kuchyni je nielen dobrá pre planétu, ale aj zdravšia voľba pre vás a vašu rodinu. Objavte rad ekologických doplnkov do kuchyne, ktoré sú štýlové a zároveň udržateľné. Bambusové vychytávky sú prvým krkom ku zodpovednejšiemu správaniu sa. Od dosiek na krájanie, cez riad, stojany na papierové utierky, až po nábytok, sa dá z bambusu vyrobiť naozaj všetko.


Doplnky do kuchyne pre deti?

Ak máte doma malé deti, je dôležité mať kuchynské doplnky, ktoré sú pre ne bezpečné a ľahko použiteľné. Detské doplnky do kuchyne povzbudia vaše deti k účasti na varení, podporia lásku k jedlu a kulinárske zručnosti už od útleho veku. Samozrejme sa pri tomto všetkom perfektne zabavia. Nezabudnite ani na detské obedáre a detské fľaše na vodu.


Ako veľa doplnkov do kuchyne potrebujete?

Vybavenie kuchyne samozrejme záleží od jej veľkosti. Ak máte len kuchynský kút, nie je rozumného zbytočne zapratať. Miesto využite na varenie, nie na skladovanie nahromadených pomocníkov.

Ak bývate v malo byte majte to najnevyhnutnejšie pre seba a pre návštevu dvoch až troch ľudí. Niektoré doplnky do kuchyne môžete zavesiť na stenu.

Rodina toho bude, samozrejme, potrebovať viac. Opäť ale platí, že netreba mať na „jeden jogurt“ päť lyžičiek. Niekedy sa oplatí málo zašpinené doplnky do kuchyne opláchnuť pod tečúcou vodou alebo ich ručne rýchlo umyť, namiesto toho, aby v umývačke riadu čakali aj pol dňa. Pomocníkov tak môžete rýchlejšie použiť a nebudete ich potrebovať vo viac kusoch.

  

Vždy ale platí, že musíte mať najmä praktické doplnky do kuchyne. Teda, niečo, čo použijete iba vám neodporúčame. Niektoré kuchynské vychytávky si môžete, v prípade potreby, požičať od rodiny alebo známych.


Estetika a dizajn hrajú rolu

Farba a dizajn kuchynského príslušenstva môžu výrazne ovplyvniť celkovú atmosféru vašej. Tú síce primárne udáva kuchynská linka, no doplnky do kuchyne môžu vniesť potrebnú svetlosť alebo farebnosť.

Doplnky do kuchyne takto nielenže plnia svoju funkciu, ale aj dopĺňajú dizajn a farebnosť vašej kuchyne. Veľmi populárne sú čierne doplnky do kuchyne. My ich odporúčame skôr k svetlej kuchyni.


Jednoducho zábava: príslušenstvo pre hostiteľov

Organizovanie večierkov alebo rodinných stretnutí si vyžaduje správnu sadu nástrojov. Štýlové doplnky do kuchyne na večierky by vám nemali chýbať. Môžu to byť elegantné servírovacie podnosy alebo sofistikovaný barový riad. Už pri prvej párty si uvedomíte, ako vám tieto doplnky spríjemnia hostenie a znížiť stres.


Často kladené otázky

    

Ako vybrať najlepšie kuchynské príslušenstvo pre špecifické potreby?

    
      
       Výber správneho kuchynského príslušenstva závisí od vašich kuchynských zvykov, veľkosti kuchyne a osobného štýlu. Zvážte funkčnosť, odolnosť a dizajn každej položky, aby ste sa uistili, že spĺňa vaše špecifické požiadavky.     
  
    

Existujú cenovo dostupné doplnky do kuchyne, ktoré sú zároveň vysoko kvalitné?

    
      
       K dispozícii je množstvo vysokokvalitných, cenovo výhodných kuchynských doplnkov. Hľadajte položky vyrobené z odolných materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ alebo bambus.     
  
    

Bude moja kuchyňa ekologickejšia vďaka udržateľným doplnkom do kuchyne?

    
      
       Prechod na ekologické kuchynské doplnky je skvelý spôsob, ako urobiť svoju kuchyňu udržateľnejšou. Rozhodnite sa pre výrobky vyrobené z prírodných, obnoviteľných materiálov, ako je bambus alebo recyklované sklo, a hľadajte predmety, ktoré sú biologicky rozložiteľné alebo kompostovateľné.     
  
    

Ako zabezpečím dlhú životnosť doplnkov do kuchyne?

    
      
       Pravidelná údržba a správne čistenie sú kľúčom k zaisteniu dlhej životnosti vášho kuchynského príslušenstva. Pri čistení dodržiavajte pokyny výrobcu a predmety správne skladujte, aby ste zabránili ich poškodeniu.     
  

Môžu kuchynské doplnky ovplyvniť celkový dizajn mojej kuchyne?

      
Určite! Kuchynské doplnky môžu výrazne ovplyvniť vzhľad a dojem z vašej kuchyne. Vyberte si predmety, ktoré dopĺňajú farebnú schému a štýl vašej kuchyne, aby ste zlepšili jej celkový dizajn. Ako príklad môžu byť vintage doplnky do kuchyne alebo rustikálne doplnky do kuchyne.      
  
Nahor