3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Klarstein kávovary na prekvapkávanú kávu

Chcete si vychutnať bohatú a aromatickú šálku prekvapkávanej kávy priamo v pohodlí vášho domova? V tom prípade ste na správnom mieste. V ponuke Klarstein máme kávovary na prekvapkávanú kávu zastúpene v skutočne širokej ponuke. Tieto kávovary vám umožnia pripraviť si tú najlepšiu kávu, akú ste kedy ochutnali.


Čo sa v tomto článku o kávovaroch na prekvapkávanú kávu dozviete?

Prekvapte vaše chuťové poháriky

Naše kávovary na prekvapkávanú kávu vám pomôžu pripraviť kávu, ktorá skutočne ohúri vaše chuťové poháriky. Tento jedinečný spôsob prípravy kávy umožňuje kávovým zrnám uvoľniť plný potenciál svojich chuťových tónov a aróm. Výsledkom je bohatá, hladká a aromatická káva, ktorá vás bude baviť každý deň.


Aké kávovary poznáme a ako fungujú?

Prekvapkávací kávovar sa považuje za klasický kávovar. Za automatické kávovary sa považujú tie, ktoré sú vybavené nádržkou na vodu, napríklad
Klarstein Arabica 1.2.

V ponuke nájdete tiež kávovary so vstavaným mlynčekom, jedným z takýchto modelov je aromatica II Duo. Mlynček umožňuje nastaviť rôznu jemnosť mletia, čo ovplyvňuje chuť kávy. Príprava kávy je s týmto kávovarom obzvlášť jednoduchá.

Spotrebič vodu z nádržky ohreje a dávkuje do filtra, ktorý je naplnený pomletou kávovou. Hotová káva kvapká do džbánu, ktorý je súčasťou kávovaru. Niektoré modely kávovarov na prekvapkávanú kávu sú vybavené ohrevom hotovej kávy.


Čo je to filter na kávu?

Kávovary na prekvapkávanú kávu potrebujú filter. Môže byť klasický papierový alebo trvalý.


  • Papierový filter je vhodné pred použitím prepláchnuť. Po použití ho aj s kávou môžete zahodiť do kompostu.

  • Trvalé filtre sú odnímateľnou súčasťou kávovaru a stačí ich po vysypaní kávy opláchnuť vodou.

Výber, ktorý vyhovuje vašim potrebám

V našej ponuke nájdete rôzne typy kávovarov na prekvapkávanú kávu, aby sme uspokojili vaše individuálne potreby. Či už preferujete tradičný French press alebo moderný prekvapkávač s programovateľnými funkciami, u nás si určite nájdete to pravé. Naša široká škála produktov zahŕňa rôzne veľkosti, kapacity a dizajny, aby sme vám pomohli nájsť ten správny kávovar pre váš domáci kávový rituál.


Aké funkcie kávovary na prekvapkávanú kávu ponúkajú?

Prirodzene, ani kávovary neobchádza prirodzený technologický vývoj. Preto ponúkajú rôzne funkcie, ktoré prípravu kávy uľahčia, či spríjemnia. Niektoré z nich sú:


  • Zlatý alebo trvalý filter vás oslobodí od kupovania papierových filtrov.

  • Integrovaný filter s aktívnym uhlím v nádrži na vodu, ktorý zmäkčuje vodu.

  • Funkcia udržiavania teploty po skončení procesu varenia.

  • Džbán s vlastnosťami termosky je alternatíva k ohrevu pripravenej kávy.

  • Ochrana proti odkvapkávaniu pri vybratí skleneného džbánu.

  • Nastaviteľný počet šálok od dvoch do desiatich.

  • Automatické vypnutie, napríklad po 40 minútach.

Jednoduchá a pohodlná príprava

S Klarstein kávovarmi na prekvapkávanú kávu je príprava šálky kávy jednoduchá a pohodlná. Stačí pridať vaše obľúbené kávové zrná, naliať horúcu vodu a nechať  prekvapkávať. Systém filtrovania zabezpečuje, že káva bude čistá a bez usadenín.


Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Dôverujte značke Klarstein, ktorá je synonymom pre kvalitu a spoľahlivosť. Naše kávovary na prekvapkávanú kávu sú vyrobené z kvalitných materiálov a navrhnuté tak, aby vydržali dlhodobé používanie. S nami môžete mať istotu, že si vychutnáte šálku kávy, ktorá vás vždy poteší.


Objednajte ešte dnes!

Nezmeškajte príležitosť pripraviť si dokonalú šálku prekvapkávanej kávy v pohodlí svojho domova. Objednajte si kávovar na prekvapkávanú kávu od Klarstein ešte dnes a začnite svoj deň tým najlepším spôsobom. Vaša chuťové poháriky si to zaslúžia. Pre milovníkov tradičného espressa máme bohatú ponuku pákových espresso kávovarov.


Často kladené otázky

Čo sú kávovary na prekvapkávanú kávu a ako fungujú?

Kávovary na prekvapkávanú kávu slúžia na prípravu filtrovanej kávy. Odlišujú sa podľa dostupných funkcií. Máte teda možnosť vybrať si medzi štandardnými modelmi a zariadeniami s rozšíreným výbavou.

Ako funguje kávovar na prekvapkávanie?

Tieto zariadenia nahradzujú tradičnú metódu varenia s použitím nádoby a držiaka filtra. Kávu pripravíte klasickým spôsobom: horúca voda pretečie cez pomletú kávu. Moderné modely kávovarov ponúkajú aj niekoľko ďalších užitočných funkcií.

V čom spočíva výnimočnosť týchto zariadení?

Kávovary na prekvapkávanie sú pre mnohých neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného rituálu. Ponúkajú sa v rôznych verziách a často disponujú doplnkovými funkciami, ako je integrovaný mlynček na kávové zrná, termoska na udržiavanie teploty, automatické vypínanie alebo systém na zastavenie kvapkania kávy.

Ako vybrať kávovar na prekvapkávanú kávu?

Pri výbere zmerajte miesto, kde chcete kávovar umiestniť. Tie so vstavaným mlynčekom môžu byť vysoké. Podľa počtu káv na deň vyberajte kávovar s vhodným objemom nádržky. Voľba filtra je pre vás najmä o pohodlí, ten trvalý nemusíte odkupovať. Budete piť kávu počas celého dňa? Potom zvážte ohrev karafy, či termo karafu.

Nahor