LARMA, vysávač, akumulátorový, bezvreckový, maximálna doba prevádzky 45min, LED Šedá
LARMA, vysávač, akumulátorový, bezvreckový, maximálna doba prevádzky 45min, LED Šedá
LARMA, vysávač, akumulátorový, bezvreckový, maximálna doba prevádzky 45min, LED Šedá
LARMA, vysávač, akumulátorový, bezvreckový, maximálna doba prevádzky 45min, LED Šedá
LARMA, vysávač, akumulátorový, bezvreckový, maximálna doba prevádzky 45min, LED Šedá
LARMA, vysávač, akumulátorový, bezvreckový, maximálna doba prevádzky 45min, LED Šedá
LARMA, vysávač, akumulátorový, bezvreckový, maximálna doba prevádzky 45min, LED Šedá

LARMA, vysávač, akumulátorový, bezvreckový, maximálna doba prevádzky 45 min

Vysávač Šedá
142,90 € 259,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

LARMA, vysávač, akumulátorový, bezvreckový, maximálna doba prevádzky 45 min

142,90 € 259,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Praktický: bezvreckový vysávač na batérie

Senzor prachu: Automaticky reguluje sací výkon

Filter EPA E12: Odstraňuje až 99,5 % peľu a jemného prachu

Popis produktu

Bezdrôtový, bezvreckový a výkonný vysávač Klarstein LARMA si hravo poradí s prachom a nečistotami. Jeho integrovaný snímač prachu automaticky prispôsobuje úroveň výkonu čistenému povrchu. Výkonný motor LARMA dokáže nepretržite vysávať vlasy, omrvinky a chumáče do nádoby na prach, ktorá je vybavená filtrom EPA E12, až 45 minút. Motorizovaná podlahová kefa s LED osvetlením sa dostane aj na ťažko prístupné miesta a jej dva prídavné nadstavce na hubicu dopĺňajú univerzálne schopnosti vysávača.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • Akumulátorový vysávač
 • 3 stupne výkonu
 • Výkon: 300 wattov
 • Sací výkon: max. 24 kPa.
 • Výdrž batérie: max. 45 minút.
 • Typ filtra: EPA E12 (účinnosť filtra 99,5 %)
 • Bezvreckový
 • Bezkáblový
 • Vymeniteľná batéria
 • Senzor prachu: automaticky reguluje úroveň výkonu
 • Motorizovaná podlahová kefa s LED svetlom
 • 2 prídavné nadstavce: štrbinová hubica a kefa na nábytok
 • Jednoduchá prestavba vďaka uvoľňovaciemu tlačidlu
 • držiak na stenu s možnosťou nabíjania
 • Nádoba na prach s veľkou spodnou klapkou
 • Flexibilná podlahová kefa otočná (180°)
LARMA, vysávač, akumulátorový, bezvreckový, maximálna doba prevádzky 45min, LED

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery (celkové): cca 25 x 120 x 20 cm (Š x V x H)
 • Rozmery držiaka na stenu: cca 19 x 19 x 6 (Š x V x H)
 • Rozmery podlahovej kefy: cca 21 x 4 cm (D x Ø)
 • Rozmery štrbinovej hubice: cca 2 x 25 x 3,5 cm (Š x V x H)
 • Rozmery kefy na nábytok: cca 7,5 x 19 x 3,5 cm (Š x V x H)
 • Napájací kábel: cca 150 cm
 • Hmotnosť: cca 3 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x vysávač
 • 1 x trubica k vysávaču
 • 1 x kefa na podlahu
 • 1 x štrbinová hubica
 • 1 x kefa na nábytok
 • 1 x nástenný držiak
 • 1 x batéria
 • 1 x adaptér
 • Návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

259.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(6 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Formschön und handlich Sehr gute Saugleistung auf glatten Böden und auf Teppichen Sehr leise Praktische Wandhalterung, welche gleichzeitig Ladestation ist

Elegantný a praktický Veľmi dobrý sací výkon na hladkých podlahách a kobercoch Veľmi tichý Praktický nástenný držiak, ktorý je zároveň nabíjacou stanicou

Overená kontrola

Der Sauger ist top, bin sehr zufrieden damit. Was mich stört: entgegen dem, was in der Anleitung steht, gehen die Leuchten vom Akku nach der Ladung nicht aus. Das ist mehr als lästig, weil nach der Vollladung weiterhin Strom verbraucht wird. Es muss also immer kontrolliert werden, ob die Leuchten blinken oder dauerhaft Leuchten. Weiter stand bei meinem Kauf noch beim Angebot, der Sauger wäre 120 cm hoch. Das war der Grund für meinen Kauf. In Wahrheit ist er aber nur 108 cm hoch. Der Verkäufer reagiert nicht auf meine Mails deshalb, ihn telefonisch zu erreichen, dauert Stunden mit immer wieder neu wählen, weil man ständig aus der Leitung geworfen wird. Deshalb nur 3 Sterne.

Odsávačka je skvelá, som s ňou veľmi spokojná. Čo mi vadí: na rozdiel od toho, čo je napísané v návode, kontrolky po nabití nezhasnú z batérie. To je viac než nepríjemné, pretože elektrina sa po úplnom nabití stále spotrebúva. Preto je potrebné vždy skontrolovať, či svetlá blikajú alebo svietia trvalo. Keď som ho kupoval, v ponuke bolo aj to, že prísavka je vysoká 120 cm. To bol dôvod môjho nákupu. V skutočnosti je však vysoký len 108 cm. Predajca neodpovedá na moje e-maily, takže zavolať mu a pokračovať vo vytáčaní trvá hodiny, pretože vás neustále vyhadzujú z linky. Preto len 3 hviezdičky.

Overená kontrola

Ich habe neben meinem Robi schon lange einen Akku Sauger, da ich einen Hund habe, der sehr stark haart und der Robi nun mal nicht das Treppenhaus saugen kann, benötige ich einen solchen dringend. Bisher hatte ich einen Dyson V8 bei dem jetzt der Akku streikt und es hat mir widerstrebt, selbst für ein älteres Modell, mehrere 100 € hinzulegen. Der Klarstein Larmasauger war für knapp 130 € verlockend günstig. Jetzt habe ich ihn und bin glücklich. Ausgepackt und in 2 Minuten zusammengesteckt. Akku ist abnehmbar, kann aber auch in der mitgelieferten Wandbefestigung geladen werden. Das Teil ist klasse im Handling und sehr wendig. In der Saugleistung vielleicht nicht ganz so stark wie der Dyson, aber ich habe nur Holzböden/Treppen und es geht hauptsächlich um Hundehaare. Das Teil ist perfekt für mich und meine Frau ist glücklich, dass er auch um einiges handlicher und leichter ist als der Dyson. Ich gebe hier eine klare Kaufempfehlung für ein tolles Gerät mit unschlagbarem Preis-Leistungsverhältnis!

K môjmu Robimu mám už dlhšiu dobu batériový vysávač, keďže mám psa, ktorý veľa hádže a Robi jednoducho nevie povysávať schodisko, súrne ho potrebujem. Doteraz som mal Dyson V8, kde teraz štrajkuje batéria a zdráhal som sa zaplatiť niekoľko 100 € aj za starší model. Vysávač Klarstein Larma bol lákavo lacný tesne pod 130 €. Teraz ho mám a som spokojný. Vybalené a zložené za 2 minúty. Batéria je odnímateľná, ale možno ju nabíjať aj v dodávanom držiaku na stenu. Diel sa skvele ovláda a je veľmi dobre manévrovateľný. Možno nie až taký silný ako Dyson čo sa týka sania, ale ja mám len drevené podlahy/schody a ide mi to hlavne o psie chlpy. Táto časť je pre mňa perfektná a moja žena je rada, že je tiež oveľa šikovnejšia a ľahšia ako Dyson. Dávam jasné odporúčanie na nákup skvelého zariadenia s bezkonkurenčným pomerom ceny a výkonu!

Overená kontrola

Der Staubsauger ist top: kabellos, mehrere Saugstufen, wo gesaugt wird ist die Fläche beleuchtet, perfekte Größe, super Saugleistung - Klare Kaufempfehlung!

Vysávač je skvelý: bezdrôtový, niekoľko úrovní sania, kde sa vysávač používa, plocha je osvetlená, perfektná veľkosť, veľký sací výkon - jasné odporúčanie na nákup!

Overená kontrola

I'm very happy with it. It's very easy to operate, clean, storage and recharge battery. Cleans really well. I have it one week and and so far I didn't have to use my regular 2200 Wats vacuum cleaner. Led lights are really great, you can vacuum in the dark and see dusty areas and all dirt you wouldn't see without those lights. Great value for money.

Mám z toho veľkú radosť. Veľmi jednoducho sa obsluhuje, čistí, skladuje a nabíja batériu. Čistí naozaj dobre. Mám ho týždeň a doteraz som nemusel používať svoj bežný 2200 W vysávač. Led svetlá sú naozaj skvelé, môžete vysávať v tme a vidieť prašné miesta a všetku špinu, ktorú by ste bez tých svetiel nevideli. Skvelá hodnota za peniaze.

Overená kontrola

Preis für den Staubsauger ist super fair und die Saugleistung ist besser als erwartet. Ich habe eine Katze und die Haare sind ziemlich gut eingezogen. Er liegt erstaunlich gut in der Hand und mit den mitgelieferten Aufsätzen sind auch Spinnweben kein Problem. keine Kabel zu haben, die einem das Leben leichter machen. Eine klare Weiterempfehlung für mich.

Cena za vysávač je super férová a sací výkon nad očakávanie. Mám mačku a vlasy sú celkom dobre živené. Prekvapivo dobre padne do ruky a s dodanými nadstavcami nie sú pavučiny žiadny problém. nemať káble, ktoré vám uľahčujú život. Za mňa jasné odporúčanie.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov