3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Rúry a minirúry s modernými funkciami v spoločnosti Klarstein

V modernej kuchyni používate rúru, minirúru alebo vstavanú rúru s mnohými funkciami. Okrem horného a dolného ohrevu alebo horúceho vzduchu môžete grilovať alebo pripraviť chutnú pizzu v rúre. Jednotlivé rúry môžete integrovať do vysokej skrine. Varná doska sa inštaluje samostatne do pracovnej dosky.

Súprava jednoduchej alebo vstavanej rúry

V ponuke sú samostatné rúry, ktoré môžete kombinovať s varnou doskou podľa vlastného výberu. Táto možnosť sa odporúča, ak už máte varnú dosku. Prípadne sa môžete rozhodnúť pre súpravu na pečenie. Súpravy obsahujú buď varnú dosku, alebo kombináciu varnej dosky a odsávača pár.

Ak chcete svoju kuchyňu kompletne vybaviť novými elektrospotrebičmi, je táto súprava cenovo dostupnou voľbou. Získate vysokokvalitné vybavenie a ušetríte peniaze v porovnaní s individuálnym nákupom. Súpravy sa dajú flexibilne integrovať do každej vstavanej kuchyne.

Dôležité vedieť:

Na rozdiel od klasickej elektrickej rúry majú vstavané rúry vlastný ovládací panel. To isté platí aj pre varnú dosku. Takto si môžete navrhnúť kuchyňu individuálne podľa svojho vkusu a potrieb.

Kúpte si rúru a integrujte ju do vysokej jednotky

Na inštaláciu rúry potrebujete vysokú skrinku, ktorá je pripravená na zabudovanie spotrebiča. Výhodou je, že vstavanú rúru môžete zabudovať do výšky očí. Pri vyberaní obsahu sa už nemusíte zohýbať. To isté platí aj pre kontrolu postupu cez veľké sklo.

Vstavané rúry od spoločnosti Klarstein vychádzajú svojím dizajnom a spôsobom integrácie do kuchyne z amerického modelu. Považujú sa za ďalší vývoj klasickej vstavanej rúry, kde varná plocha a rúra majú jeden ovládací panel. Dizajn kuchyne pôsobí dynamickejšie a modernejšie vďaka samostatnému zabudovaniu vstavanej rúry a varnej dosky.

Dôležité vedieť:

Vstavané rúry majú štandardizované rozmery. To znamená, že ho môžete zabudovať do akejkoľvek vysokej skrinky bez ohľadu na model kuchyne. Uistite sa však, že vysoká jednotka je pripravená na integráciu vstavanej rúry. Usporiadanie dverí nad a pod jednotkou musí byť jednotné. Tieto vysoké skrinky je možné objednať takmer pre všetky kuchynské programy.

Vlastnosti vstavanej rúry

Vstavané rúry zaujmú nielen elegantným dizajnom, ale aj veľmi dobrými funkciami. Na displeji v strede ovládacieho panela sa zobrazuje nastavená teplota a príslušný program. Po vypnutí môžete trvalo odčítať čas.

Varná komora mnohých modelov má objem 70 litrov. To stačí na pečenie alebo vyprážanie na viacerých úrovniach. Vďaka samostatnej úrovni na pečenie pizze môžete zabezpečiť, aby sa základ pizze upiekol chrumkavý a poleva zostala šťavnatá. Vstavané rúry sú všestranné a ľahko sa používajú.

Výhody pri kúpe minirúry od spoločnosti Klarstein

Páči sa vám vzhľad z minulého storočia, keď boli kuchynské spotrebiče skutočnou ozdobou? Niektoré vstavané rúry a minirúry od spoločnosti Klarstein sú navrhnuté v retro štýle. Zaujímavé farby, ako napríklad čierna alebo krémová, a nostalgické ovládacie gombíky pripomínajú časy minulé. Zlaďte dizajn svojich elektrických spotrebičov s kuchynským nábytkom alebo si nastavte zaujímavé akcenty.

V ponuke sú aj obľúbené minirúry. Mini rúra ponúka priestorovo úspornú alternatívu pre malé domácnosti. Mini rúra s konvekciou zvládne každú výzvu, či už ide o koláč alebo pizzu. K dispozícii je aj prevádzka na prípravu grilovacích špízov alebo grilovaného kurčaťa. Malá rúra alebo minirúra je teda viac než vhodnou alternatívou k väčšej rúre.

Súprava na pečenie pre nové vybavenie kuchyne

Zrekonštruovali ste kuchyňu a chcete si kúpiť úplne nové elektrické spotrebiče, napríklad rúru alebo vstavanú rúru? Potom je pre vás elektrický sporák v kombinácii s odsávačom pár tou správnou voľbou. Súprava vstavaných sporákov je k dispozícii v rôznych verziách. Prispôsobte vlastnosti a dizajn vstavaného sporáka a odsávača pár svojej kuchyni.

V každej kuchyni sa odporúča použiť odsávač pár. Absorbuje mastnotu a pachy. Takto môžete zabrániť mastným výparom, ktoré sa pri varení dostávajú na kuchynský nábytok. Modely sú vybavené filtrom a môžu byť prevádzkované aj bez externého odsávania.

Chcete si kúpiť rúru na pečenie a kladiete dôraz na elegantný dizajn a vysokú funkčnosť? Spoločnosť Klarstein vám ponúka širokú škálu modelov rúr, ako sú mini rúry, rúry so sklokeramickými varnými doskami a vstavané rúry, ktoré si môžete zakúpiť aj ako súpravu. Pozrite si ponuky na stránke Klarstein.

Nahor