3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru
Ahoj, my sme Klarstein

KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN

Ahoj, my sme Klarstein

Máme

2500+

Produktov

Sme v

20

krajinách sveta

Smart produkty tvoria

10%

nášho portfólia
(a stále pribúdajú)

Kde nás nájdete

Nájdete nás v Berlíne a Bratislave, odkiaľ sa staráme o európske trhy, na ktorých oficiálne pôsobíme. V Bratislave máme sídlo na Grösslingovej 6-8. Tu vymýšľame kreatívu, staráme sa o e-shopy a tiež je to miesto, z ktorého prídu odpoveď na vaše otázky.

Sídlo spoločnosti nie je predajňa ani servis.

Po úspešnom zrealizovaní objednávky sa k vám naše mašinky vydajú zo skladov v nemeckom Kamp-Lintfort alebo zo slovenského Senca. Kladieme dôraz na to, aby sme vašu objednávku doručili čo najskôr. Viac než polovicu produktov vieme doručiť už do pár dní. Aj preto naše logistické centrá stále vylepšujeme a rozširujeme.

Klarstein súčasťou Berlin Brands Group

Klarstein je všade tam, kde je Berlin Brands Group a Berlin Brands Group je všade tam, kde je Klarstein. Znamená to oficiálne zastúpenie v 28 krajinách Európy, ale aj USA a v Číne Vo väčšine Európy sa môžete spoľahnúť, že v prípade otázok vám odpovieme priamo my a nie sprostredkovateľ. Chcem sa vám, našim zákazníkom, čo najviac priblížiť.

Poď pracovať pre Klarstein

Naše portfólio sa neustále rozrastá. A spolu s ním aj naše tímy, preto stále niekoho hľadáme. Všetky aktuálne otvorené pozície, aj s podrobnými informáciami, nájdete na našej kariérnej stránke. Pracovať v Berlin Brands Group je poriadna jazda, ktorá stojí za to!

Klarstein v médiách

forbes.sk

„Berlin Brands Group novým spolumajiteľom a investíciou získala postavenie jednorožca“

besmarthead.sk

„Aj internetová spoločnosť môže mať pozitívny dopad na reálny svet.“

startitup.sk

„Vďaka 700-miliónovej investícii sa stali jednorožcom. Malý startup premenili na medzinárodné líderstvo“

Nahor