Umývačky riadu

Hromada hrncov, tanierov a pohárov je následkom zrejme každého varenia. Desí vás táto predstava? Riešením dlhého postávania pri umývadle, rozmočených rúk a zničenej manikúry môže byť umývačka riadu z našej ponuky. Oproti ručnému umývaniu šetrí vodu a energiu, čo možno považovať za šetrnejší prístup k životnému prostrediu. Navyše je umývanie v umývačke hygienickejšie, pretože hubky na riad sú hotovou liahňou baktérií. Nehovoriac o dreze, v ktorom sa nachádza v priemere sto miliónov baktérii len na 1 cm2.

Pre spotrebiče z našej ponuky je charakteristický nadčasový dizajn, preto si jeho kúpou nezadovážite len šikovného pomocníka, ale aj skutočne štýlový kúsok podčiarkujúci charakter každého kuchynského zariadenia. Jediné, čo stačí urobiť, je nastaviť požadovaný čistiaci program, ktorý sa o všetko ostatné postará. Na výber máte od ľahko znečistených pohárov až po intenzívny režim na zaschnutú špinu na riade, príbore, ale aj hrncoch. Za praktické riešenie, ktoré šetrí našu planétu, rozhodne považujeme ECO-režim. Ten čistí riad pri nižšej teplote a ešte o čosi viac šetrí aj elektrickú energiu. Ovládanie je intuitívne, takže si s ním ľahko poradí aj začínajúca gazdiná.

Ani malý priestor pre umiestnenie umývačky pre nás nepredstavuje problém. Ak ste limitovaní priestorom, skvelá alternatíva môže byť mini umývačka riadu, ktorá si tiež hravo poradí s akoukoľvek špinou. Je vhodná predovšetkým do single domácností, prípadne do dovolenkových domčekov alebo na stanovačky. Skvelou správou je, že okrem umývania riadu zvládnu mini umývačky z našej ponuky aj dôsledné umývanie ovocia či sterilizáciu dojčenských riadov alebo skla. Postačí vám na to len pripojenie k elektrickému prúdu, pár litrov vody a vedro. Pokiaľ ste dizajnový nadšenec, odporúčame k umývačke vybrať aj digestor, chladničku alebo varnú dosku a tak vytvoriť z domova nielen útulné miesto, ale zároveň aj štýlové.

Vyberte si umývačku riadu z ponuky na Klarstein.sk a ušetrite seba aj životné prostredie.

Nahor