Vanilla Sky, 180W, červená, zmrzlinovač s kompresorom, nehrdzavejúca oceľ, 2l Červená
Vanilla Sky, 180W, červená, zmrzlinovač s kompresorom, nehrdzavejúca oceľ, 2l Červená
Vanilla Sky, 180W, červená, zmrzlinovač s kompresorom, nehrdzavejúca oceľ, 2l Červená
Vanilla Sky, 180W, červená, zmrzlinovač s kompresorom, nehrdzavejúca oceľ, 2l Červená
Vanilla Sky, 180W, červená, zmrzlinovač s kompresorom, nehrdzavejúca oceľ, 2l Červená
Vanilla Sky, 180W, červená, zmrzlinovač s kompresorom, nehrdzavejúca oceľ, 2l Červená
Vanilla Sky, 180W, červená, zmrzlinovač s kompresorom, nehrdzavejúca oceľ, 2l Červená
Vanilla Sky, 180W, červená, zmrzlinovač s kompresorom, nehrdzavejúca oceľ, 2l Červená

Vanilla Sky zmrzlinovač

Červená Zmrzlinovač 180 watt
327,90 € 369,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Vanilla Sky zmrzlinovač

327,90 € 369,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Vybrané hodnotenia nemeckej tlače

10028873_Klarstein_VanillaSky_HausUndGarten.png 10028873_Klarstein_Vanilla_Sky_Eiscrememaschine_ETM.png

Najväčšie výhody

Čerstvá zmrzlina za 30-40 minút

Chladiaci kompresor s výkonom 180W

Nie je potrebné predmrazenie prísad či nádoby

Popis produktu

Máte chuť na zmrzlinu a nechcete čakať na predmrazenie surovín? Vďaka zmrzlinovaču s kompresorom Vanilla Sky značky Klarstein si dokáže rýchlo a ľahko vyrobiť vlastné zmzlinové potešenie.

Kompresor s výkonom 180W účinne zmrazí pridané suroviny za krátky čas na osviežujúcu teplotu. Pri kombinácii surovín sa pritom vašej fantázii medze nekladú - nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre vanilkovú, ovocnú alebo čokoládovú zmrzlinu - týmto zmrzlinovačom pripravíte lahodnú, domácu dobrôtku. Druh a množstvo surovín pritom dokonale prispôsobite presne podľa vlastnej chuti.

Veľká nádoba na zmrzlinu s objemom 2 litre sa ideálne hodí na rôzne oslavy v kruhu rodiny a priateľov. Ovládanie zariadenia je mimoriadne ľahké: stačí ho len zapnúť, nastaviť čas prevádzky a zapnúť začiatok programu. To všetko prostredníctvom štyroch tlačidiel a malého displeja na hornej strane. Tlačidlo Štart/Stop umožňuje zastaviť program kedykoľvek počas priebehu prípravy na doplnenie ďalších prísad. Odmerný pohár a naberačka uľahčujú prípravu zmrzlinu a jej podávanie. Akonáhle sa dokončí príprava zmrzliny, zariadenie sa automaticky prepne do 1-hodinového chladiaceho režimu, aby sa neroztopila.

Zmrzlinovač sa dá ľahko umývať vďaka jednotlivým rozobrateľným častiam. Nadčasový dizajn v červenej farbe robí zo zmrzlinovača aj atraktívny dizajnový doplnok.

Dostupné farby: strieborná (10028873), červená (10028874)

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • ON/OFF spínač na hornej strane zariadenia
 • Jednoduché ovládanie tromi tlačidlami a digitálny displej
 • Tlačidlo Štart/Stop
 • Vrátane 250 ml odmerky a naberačky
 • Elegantné telo z brúsenej nehrdzavejúcej ocele
 • Čas prípravy nastaviteľný po minútach
 • Hodinový režim chladenia po skončení prípravy zmrzliny
 • Funkcia ochrany motora: pri zablokovaní sa zariadenie automaticky vypne
 • Protišmykové gumené nožičky pre bezpečné státie
 • Napájanie: 220-240V, 50-60Hz
Vanilla Sky, 180W, červená, zmrzlinovač s kompresorom, nehrdzavejúca oceľ, 2l

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: 27 x 36 x 31 cm (ŠxVxH)
 • Hmotnosť: cca. 10 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x zariadenie
 • 1 x nádoba na zmrzlinu
 • 1 x miešadlo
 • 1 x veko
 • 1 x odmerka
 • 1 x naberačka

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

369.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(24 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Was mir wirklich missfällt ist das sich das Rührteil leider mit der Zeit verbiegt und der am Rand fest gefrierende anteil wird größer, suche immer noch n Ersatz Rührwerk , hatte vorher das 2,5 Liter Modell und aus gleichem Grund zurück geschickt, mittlerweile eingesehen das ich entweder über 1000€ ausgeben muss oder aber aktiv mit Plastik/Silikon Schaber den Rand dem Eis zuführen muss um ein perfektes Ergebnis zu erhalten . Wichtig ist auch das das Eis nach Herstellung nicht wie bei mir dann mit minus 22-32 Grad Steinhart gefroren wird. Evtl in ein Fach mit ca -7 bis -14 Grad dann wird's auch mit Kugeln einfacher und ja es lassen sich Qualität einer Eisdiele erreichen in kleinen Format dh aus Platzgründen habe ich max 4 Sorten an einem Tag gemacht und Recht flott gegessen

Čo sa mi veľmi nepáči je, že miešacia časť sa časom bohužiaľ ohýba a časť, ktorá tuhne na okraji, sa zväčšuje, stále hľadám náhradné miešadlo, predtým som poslal 2,5 litrový model a poslal späť na z rovnakého dôvodu teraz vidím, že buď musí minúť viac ako 1000 €, alebo musí aktívne škrabať okraj ľadu plastovou/silikónovou škrabkou, aby sa dosiahol dokonalý výsledok. Je tiež dôležité, aby ľad po výrobe nebol zamrznutý ako skala pri mínus 22-32 stupňoch, ako je to u mňa. Prípadne v priehradke s cca -7 až -14 stupňami je to potom s loptičkami jednoduchšie a áno, kvalita zmrzlinárne sa dá dosiahnuť aj v malom formáte, čiže z priestorových dôvodov som za jeden deň urobil maximálne 4 druhy a zjedol ich celkom rýchlo

Overená kontrola

Es rentiert sich wirklich, wenn man sich für sein "eigenes Eis machen" , etwas mehr auszugeben. Die Maschine wurde bereits früher geliefert, als versprochen und erfüllt alle Wünsche. Das Eis ist rucksack fertig und die Handhabung erklärt sich von selbst. Der Rührwedel funktioniert super, aber auch das Nachfüllen einzelner Zutaten lässt sich sehr gut bewerkstelligen. Einigen Rezenssionen zum Trotz, kann ich diese Maschine für den Privathaushalt nur wärmstens empfehlen. Es machtrichtig Spass mit dieser Maschine zu arbeiten und der Genuss ist garantiert.

Naozaj sa oplatí minúť trochu viac na „výrobu vlastnej zmrzliny“. Stroj bol dodaný skôr ako bolo sľúbené a spĺňa všetky želania. Zmrzlina je hotová v plecniaku a manipulácia s ňou je samozrejmá.S lopatkovým miešadlom sa výborne pracuje, no dopĺňanie jednotlivých ingrediencií je tiež veľmi jednoduché. Napriek niektorým recenziám môžem tento stroj do súkromných domácností len vrelo odporučiť. Práca s týmto strojom je skvelá zábava a pôžitok je zaručený.

Overená kontrola

es bleibt am Röhrwerk viel Material anhaften

veľa materiálu sa prilepí na potrubie

Overená kontrola

Was zu verbessern ist der rührer er müsste bist an denn Topf rand groß sein und besser rühren kann sonnst ist das gerät super gut

Čo treba vylepšiť je miešadlo, malo by byť veľké na okraji hrnca a vie lepšie miešať, inak je prístroj super dobrý

Overená kontrola

Macht sehr gutes Eis,wenn die Maschine durch den Transport nicht total beschädigt wären ,leider sehr Viel Ärger würde ich nicht empfehlen, wenn die Maschinen besser verpackt wären.

Robí veľmi dobrú zmrzlinu, ak by stroj nebol pri preprave úplne poškodený, bohužiaľ veľa problémov, neodporúčal by som to, keby boli stroje lepšie zabalené.

Overená kontrola

Die Eismaschine macht wirklich ein super tolles Eis und sie ist leicht zu reinigen

Zmrzlinovač skutočne robí super skvelú zmrzlinu a ľahko sa čistí

Overená kontrola

Ich hab diese Eismaschine gestern bekommen und natürlich gleich genutzt. Mit dem Eisrezept, welches ich von einem Italiener habe, wurde die Grundmasse vorbereitet. Die Maschine hat die Grundmasse zu einem super leckeren Eis geschlagen. Der größte Vorteil ist, dass das Eis schön cremig wird und selbst im Gefrierschrank nicht hart wird, sondern seine weiche und cremige Konsistenz behält. Da viele Eisdielen immer mehr sparen und das Eis dort teilweise sehr wässrig schmeckt, ist diese Maschine eine absolute Alternative für die leckere Abkühlung. Zudem macht es mich riesig Spaß sein eigenes Eis zu produzieren und man weiß genau was dein ist. Von mir gibt es eine absolute Kaufempfehlung.

Tento stroj na zmrzlinu som dostal včera a samozrejme som ho hneď použil. Základná hmota bola pripravená podľa receptu na zmrzlinu, ktorý som dostal od Taliana. Stroj vyšľahal základ na super lahodnú zmrzlinu. Najväčšou výhodou je, že zmrzlina pekne krémuje a nestuhne ani v mrazničke, ale zachováva si jemnú a krémovú konzistenciu. Keďže v mnohých zmrzlinárňach sa stále viac šetrí a zmrzlina tam niekedy chutí veľmi vodovo, je tento stroj absolútnou alternatívou pre lahodné chladenie. Tiež ma veľmi baví robiť si vlastnú zmrzlinu a vy presne viete, aká je tá vaša. Dávam absolútne odporúčanie na nákup.

Overená kontrola

Das Gerät funktioniert einwandfrei. Das Eis wird cremig. Die Lautstärke ist vergleichbar einer Spülmaschine.

Zariadenie funguje správne. Zmrzlina bude krémová. Objem je porovnateľný s umývačkou riadu.

Overená kontrola

Alles bestens jederzeit wieder

Všetko v poriadku kedykoľvek znova

Overená kontrola

Wir besitzen diese Eismaschine jetzt seit ca. 4 Wochen und sie funktioniert einwandfrei. Sie kühlt die entsprechende Masse gut herunter und das Eis hat am Ende eine gute Konsistenz. Beim Verwenden von gekühlten Zutaten aus dem Kühlschrank (Sahne, Milch, Mascarpone, etc.) ist die Eismasse nach gut einer halben Stunde fertig. Während der Eiszubereitung sollte man aber in der Nähe der Maschine bleiben um die Zubereitungsdauer ggf. manuell nach zu regeln. Dies ist auch der Hintergrund für den Abzug eines Sternes. Leider lässt sich nach dem manuellen Beenden des Programmes die Nachkühlfunktion nicht per Hand aktivieren. Diese Kühlhaltefunktion wird nur nach dem Ablauf der Zeituhr aktiviert. Hier muss man etwas tricksen, das tut aber dem leckeren Eis keinen Abbruch, deshalb Daumen hoch!

Tento zmrzlinovač vlastníme už asi 4 týždne a funguje perfektne. Zodpovedajúcu hmotu dobre vychladí a zmrzlina má na konci dobrú konzistenciu. Pri použití vychladených surovín z chladničky (smotana, mlieko, mascarpone a pod.) je zmrzlinová hmota hotová už po dobrej pol hodine. Počas prípravy zmrzliny by ste však mali zostať v blízkosti stroja, aby ste v prípade potreby manuálne upravili čas prípravy. Toto je tiež podklad pre odpočet hviezdičiek. Funkciu dochladzovania nie je možné po manuálnom ukončení programu manuálne aktivovať. Táto funkcia udržiavania chladu sa aktivuje až po uplynutí časovača. Tu musíte trochu makať, ale to nič neuberá na lahodnej zmrzline, takže palec hore!

Overená kontrola

Een aanwinst! Enige lastige is het ijs uit het draaimechanisme te krijgen. Ik las over veel lawaai en dat ie niet op zijn plek blijft staan. Mijn keukenmachine maakt dubbel zoveel geluid als deze. En als ie klaar is staat ie nog steeds daar waar ik 'm achterliet. Denk dat als je alleen naar de prijs kijkt er goedkopere machines te vinden zijn, maar het oog wil ook wat! Hij is snel op -19 en alles wat je er in gooit is zeer snel bevroren. Vullen als je aan het koken bent. Na het eten kun je je ijs halen. Want hij houdt het ook koud. Makkelijk te reinigen. Zoals gezegd, een aanwinst voor je keuken.

Aktívum! Jediná zložitá vec je dostať ľad von z rotačného mechanizmu. Čítal som o veľkom hluku a o tom, že nezostane na mieste. Môj kuchynský robot robí dvakrát toľko hluku ako tento. A keď je hotový, stále je tam, kde som ho nechal. Myslite na to, že keď sa pozeráte len na cenu, dajú sa nájsť aj lacnejšie stroje, ale aj oko niečo chce! Je rýchly pri -19 a všetko, čo naň hodíte, veľmi rýchlo zamrzne. Naplňte, keď varíte. Po večeri si môžete dať zmrzlinu. Pretože má rád aj chlad. Jednoduché čistenie. Ako už bolo povedané, prínos do vašej kuchyne.

Overená kontrola

Das Christkind hat meiner Frau das Gerät zu Weihnachten gebracht. Meine Frau ist Köchin, also kein Laie in der Küche. Selber Gastro (Weinschenke und Kaffeehaus) und das Eis vom Kaffeehaus ist sehr hochwertig, keines vom Großmarkt. Also schonmal voreingenommen einem Haushaltsgerät gegenüber. Dazu gab es ein Eis-Kochbuch und die Grundzutaten wie Johannesbrotkornmehl und Trockenglukose. Den Rest bekommt man rasch beim Lebensmittler. Jetzt zu den anderen Rezensionen, die schlechte Eisbildung oder kleben bleiben bemängeln: Das ist kein einziges mal passiert. Keine Ahnung, was man da machen muss, aber bei uns hat jedes Eis super geklappt. Bisher haben wir folgende Eissorten hergestellt: Kaffee, Tiramisu, Caramael, Whisky, Blaubeere, Waldbeere, Nougat, Schoko-Lebkuchen, Vanille, Waldbeere-Frischkäse. Wenn man sich ans Rezept hält, werden die Mischungen wirklich köstlich. Wir haben es Freunden und Familie zum verkosten gebracht (Foto mit Styroporboxen). Alle waren begeistert. Was schon wichtig ist, ist der Prozess der Herstellung an sich, weniger die Zutaten. Nach dem Milch aufkochen und einmischen der Zutaten wird die Rührschüssel Kalt gestellt (Winter ist da natürlich sehr praktisch) und über Nacht auskühlen und gleichzeitig ziehen lassen. So kommt mehr Geschmack ins Eis. Am nächsten Tag das Gerät einschalten und nach 10 Minuten, wenn die Maschine kalt genug ist, einfüllen. Je nach Mischung und Konsistenz ist das Eis in 25-40 Minuten fertig. Wenn man noch Stückchen einmischt oder Whisky, dann immer erst kurz vorm Schluß, das dies nur mehr einige wenige male herumgedreht wird. Bei Stückchen das Eis nicht zu hart werden lassen, sonst mischt sich da nix mehr unter. Bei zähen Bestandteilen wie Caramelsauce das Eis in die Gefrierschüssel und mit einem großen Löffel leicht unterheben. Fertig. Idealerweise die Eisgefäße auch schon vorkühlen oder wenn Glas oder V2A, einfrieren. Ab damit in den Tiefkühler. EDIT 12. Jänner 2021: Da wir im Lockdown viel Zeit haben und Freunde/Familie mit frischen, köstlichen Eis versorgen, läuft die Maschine schon mal einige Stunden am Stück. Zu diesem Zweck habe ich an der Rückseite einen 20cm PC Lüfter mit Neodym Magneten an die Rückseite "geklebt". Das Luxusproblem ergab sich durch den Dauerlauf nach der 3. Portion: Das Gerät wurde an der Rückseite schon sehr warm und konnte die notwendige Kühlung nicht mehr bereitstellen. -Seitlich wird Frischluft angesaugt und nach hinten durch die Kühllamellen rausgeblasen. Der eingebaute Lüfter ist einfach zu schwach. Den Lüfter stecken wir einfach mit dem 5V USB Netzteil an. Hätte das Gerät keine Garantie mehr, würde ich den internen Lüfter einfach gegen einen stärkeren tauschen. Wir sind noch immer begeistert von diesem Gerät und meine neuste Lieblingssorte ist "After Eight". Hauptzutat: Pfefferminz Sirup.

Ježiško priniesol prístroj mojej žene na Vianoce. Moja žena je kuchárka, takže nie laik v kuchyni. To isté gastro (vináreň a kaviareň) a zmrzlina z kaviarne je veľmi kvalitná, žiadna z veľkoobchodu. Takže niekedy zaujatý voči domácim spotrebičom. Nechýbala ani zmrzlinová kuchárka a základné suroviny ako karobová múka a sušená glukóza. Zvyšok dostanete rýchlo v obchode s potravinami. Teraz k ostatným recenziám, ktoré sa sťažujú na zlú tvorbu ľadu alebo lepenie: Nestalo sa to ani raz. Netušíte, čo tam máte robiť, ale každá zmrzlina nám vyšla výborne. Doteraz sme vyrobili tieto druhy zmrzlín: kávová, tiramisu, karamelová, whisky, čučoriedková, lesná, nugátová, čokoládová, vanilková, smotanový syr z lesných plodov. Ak sa budete držať receptu, zmesi budú naozaj chutné. Priniesli sme to na vyskúšanie priateľom a rodine (foto s polystyrénovými krabicami). Všetci boli nadšení. Dôležitý je samotný proces výroby, nie až tak ingrediencie. Po uvarení mlieka a primiešaní ingrediencií sa nádoba na miešanie vloží do chladu (tam je zima samozrejme veľmi praktická) a nechá sa cez noc vychladnúť a zároveň vylúhovať. Do zmrzliny tak dostanete viac chuti. Nasledujúci deň zapnite zariadenie a po 10 minútach, keď je stroj dostatočne studený, naplňte. V závislosti od zmesi a konzistencie je zmrzlina hotová za 25-40 minút. Ak primiešavaš kúsky alebo whisky, tak vždy tesne pred koncom, aby sa to len párkrát otočilo. Nenechajte ľad príliš tvrdý s kúskami, inak sa doň nič nevmieša. V prípade tvrdých ingrediencií, ako je karamelová omáčka, nalejte zmrzlinu do mraziacej misky a jemne ju priložte veľkou lyžicou. Dokončiť. Nádoby na ľad v ideálnom prípade vopred ochlaďte, alebo ak sú sklenené alebo V2A, zmrazte ich. Odtiaľ do mrazničky. EDIT 12. januára 2021: Keďže máme veľa času v uzamknutí a zásobujeme priateľov/rodinu čerstvou, lahodnou zmrzlinou, stroj niekedy beží aj niekoľko hodín v kuse. Za týmto účelom som na zadnú stranu "nalepil" 20cm PC ventilátor s neodýmovými magnetmi. Luxusný problém vznikol pri výdrži po 3. porcii: Zariadenie sa na zadnej strane veľmi zahrialo a už nedokázalo zabezpečiť potrebné chladenie. -Čerstvý vzduch je nasávaný zboku a vyfukovaný dozadu cez chladiace rebrá. Vstavaný ventilátor je príliš slabý. Ventilátor jednoducho zapojíme s 5V USB napájaním. Ak by už zariadenie nebolo v záruke, jednoducho by som vymenil interný ventilátor za silnejší. Stále sme posadnutí týmto zariadením a moja nová obľúbená príchuť je After Eight. Hlavná zložka: mätový sirup.

Overená kontrola

Die Maschine scheint solide verarbeitet zu sein, Lautstärke ist akzeptabel. Rührwerk/Dreharm schließt nicht bündig mit dem Rand ab und schiebt die Eismasse mehr vor sich her, als sie durchzumischen. Das führt zu durchgefrorenem Rand und Boden bei gleichzeitig nicht vollständig gefrorenem oberen Teil der Eismasse. Bei etwas festerer Masse blockiert zudem der Dreharm vor Fertigstellung. Vielleicht ließe sich das alles mit einer zur Maschine passenden Rezeptur verhindern/verbessern. Leider liegen dem Gerät keinerlei Rezepte oder Hinweise bei. Ich hätte erwartet, dass zumindest ein Standardrezept enthalten ist, das über die empfohlene Konsistenz/Menge/Volumen Auskunft gibt. Ich habe mehrere Rezepte aus Büchern/Internet ausprobiert und bei allen war das Eis von der Konsistenz nicht wirklich überzeugend - da war meine alte (günstigere) Maschine deutlich besser. Ich habe den Verkäufer dazu zweimal angeschrieben und beim zweiten Mal nach deutlicher Wartezeit die Antwort erhalten, es gäbe keine Rezepte zur Maschine. Ich erwarte kein Rezeptbuch, aber ein einziges Rezeptmuster als pdf sollte doch wirklich möglich sein. Das lässt für mich nur den Schluss zu, dass hier keinerlei Interesse an einem zufriedenen Kunden/Käufer besteht. Für mich nicht empfehlenswert - da hätte ich mich besser für das Konkurrenzprodukt entschieden.

Zdá sa, že stroj má solídnu konštrukciu a objem je prijateľný. Miešadlo/otočné rameno nesedí v jednej rovine s okrajom a skôr tlačí zmrzlinovú hmotu dopredu, než by ju miešalo. To vedie k úplne zamrznutému okraju a dnu, zatiaľ čo horná časť ľadovej masy nie je úplne zamrznutá. Ak je hmota trochu pevnejšia, pred dokončením sa zablokuje aj rotačné rameno. Možno by sa tomu všetkému dalo predísť/vylepšiť receptom, ktorý sa hodí k stroju. K prístroju bohužiaľ nie sú priložené žiadne recepty ani návody. Očakával by som, že bude priložený aspoň štandardný recept s odporúčanou konzistenciou/množstvom/objemom. Vyskúšala som viacero receptov z kníh/internetu a konzistencia zmrzliny nebola naozaj presvedčivá vo všetkých - môj starý (lacnejší) stroj bol oveľa lepší. Dvakrát som o tom písal predajcovi a druhýkrát som po dlhom čakaní dostal odpoveď, že na stroj nie sú žiadne recepty. Neočakávam knihu receptov, ale jediná vzorka receptu ako pdf by mala byť naozaj možná. U mňa to umožňuje len záver, že o spokojného zákazníka/kupujúceho nie je záujem. Neodporúča sa mi - rozhodol by som sa pre produkt konkurencie.

Overená kontrola

Optisch - sehr elegant. Macht richtig was her. Erster Versuch veganes Eis herzustellen hat funktioniert. Cremig und sehr lecker. Die Maschine hat keinen unangenehmen Geruch, ist einfach in der Bedienung und stellt mit den richtigen Zutaten auch ein wunderbar cremiges Eis her. Zusätzlich sind die herausnehmbaren Teile auch einfach und schnell zu reinigen. Entgegen mancher Aussagen anderer Rezensenten, was die Lautstärke im Betrieb betrifft, waren wir mehr als überrascht. Diese Eismaschine läuft wesentlich leiser als alle anderen Küchenmaschinen, Spülmaschine, Staubsauger usw. und die bei uns auch ständig im Einsatz sind. Wir können die Eismaschine guten Gewissens weiterempfehlen.

Vizuálne - veľmi elegantné. Urobte niečo správne. Prvý pokus o výrobu vegánskej zmrzliny vyšiel. Krémové a veľmi chutné. Stroj nemá nepríjemný zápach, ľahko sa používa a so správnymi ingredienciami vyrába aj úžasne krémovú zmrzlinu. Odnímateľné časti sa navyše rýchlo a jednoducho čistia. Na rozdiel od niektorých vyjadrení iných recenzentov ohľadom objemu počas prevádzky sme boli viac než prekvapení. Tento stroj na výrobu ľadu beží oveľa tichšie ako všetky ostatné kuchynské roboty, umývačky riadu, vysávače atď., ktoré neustále používame. Stroj na výrobu ľadu môžeme s čistým svedomím odporučiť.

Overená kontrola

Sehr zuverlässige Maschine, das Eis ist recht schnell zubereitet und vom Geschmack her in Eisdielen Qualität. Lediglich das Rührwerk hakt sobald die Masse etwas fester wird, da am Rand teilweise schon angefroren während im Inneren noch überwiegend flüssig und dreht sich dann nicht mehr weiter (und verursacht einen enormen Lärm). Hängt natürlich auch von der Mischung (Zuckergehalt etc) ab, allerdings gegen Ende der Laufzeit eigentlich immer der Fall. Etwas nervig aber insgesamt in Ordnung. Reinigung ist auch sehr einfach zu gestalten da sich der Behälter und Rührwerk rausnehmen lassen.

Veľmi spoľahlivý stroj, zmrzlina je pripravená pomerne rýchlo a chuť zmrzlinovej kvality. Len miešadlo sa zasekne, akonáhle hmota trochu stuhne, pretože je už čiastočne primrznutá na okraji, zatiaľ čo vnútro je ešte väčšinou tekuté a potom sa prestane otáčať (a spôsobí obrovský hluk). Samozrejme záleží aj od zmesi (cukornatosti a pod.), ale to je vlastne vždy ku koncu volebného obdobia. Trochu otravné, ale celkovo v poriadku. Čistenie je tiež veľmi jednoduché, pretože nádobu a miešadlo je možné vybrať.

Overená kontrola

Die Eismaschine wird zum Eis machen verwendet... . Dabei wurden verschiedene Eissorten (Erdbeere, Himbeere, Schokolade, Vanille, Zitrone,...) bereits ausprobiert. Genug Eis für ca. 4 Personen in einem Durchgang (ca. 30 min). Insgesamt vergebe ich 4/5 Sternen, neben den vielen guten Punkten auch kleine Abstriche zu machen sind. + Eis gemäß mitgeliefertem Rezept funktioniert gut + Rezept leicht modifizierbar zu verschiedenen Geschmacksrichtungen + Ebenfalls für größere Eismengen zu gebrauchen (Es dauert dann nur etwas länger. Es lohnt sich eher bei der angegebenen Menge zu bleiben und mehr Durchläufe durchzuführen.) + Auch für Früchte geeignet. (Samen raus filtern!) + Gut zu reinigen im Waschbecken o Ein Kühlaggregat macht halt Geräusche - Motor zur Mischung etwas schwach, er müht sich arg sobald die Masse kühl und fester wird.

Stroj na výrobu ľadu slúži na výrobu zmrzliny... . Vyskúšané sú už rôzne druhy zmrzlín (jahodová, malinová, čokoládová, vanilková, citrónová,...). Dostatok zmrzliny pre asi 4 osoby na jeden záťah (asi 30 minút). Celkovo udeľujem 4/5 hviezdičiek, okrem mnohých dobrých bodov je potrebné urobiť aj malé nevýhody. + Zmrzlina podľa dodaného receptu funguje dobre + Recept sa dá ľahko upraviť na rôzne príchute + Dá sa použiť aj na väčšie množstvo zmrzliny (len to trvá trochu dlhšie. Oplatí sa vydržať dané množstvo a vyrobiť si viac beží.) + Vhodné aj na ovocie . (Semená odfiltrujte!) + Jednoduché čistenie v dreze o Chladiaca jednotka vydáva zvuky - motor na miešanie je trochu slabý, zle sa s ním bojuje, akonáhle sa hmota ochladí a spevní.

Overená kontrola

Zuvor hatte ich eine Eismaschine mit Akku, die man in die Gefriertruhe stellt, für ca. 4 Stunden. Auch bei Amazon erhältlich https://www.amazon.de/Ariete-630-0-Cream-Cordless-Mehrlagig/dp/B071LB4G2F Die macht kein schlechtes Eis, aber ist nicht mit der Klarstein zu vergleichen. Ich habe mich an die Rezeptur in dem beiliegenden Heftchen gehalten (Vanille Eis) und war nach ca. 40 Minuten begeistert. Einfach nur lecker ! Ich musste mich zwingen, die Portion einzufrieren, denn das Eis kommt schon sehr softig raus und schmeckt einfach nur lecker. Wenn man den richtigen Zeitpunkt verpasst, wird die Eismasse am Rührarm sehr hart und drückt gegen den Klarsichtdeckel. Mehr wie -28 Grad, habe ich nicht erreicht. Die Eismaschine ist m.E. sehr leise und sieht wirklich gut aus. Sie ist schwer und wenn man sie mal eben auf dem Regal oben verstauen möchte, so benötigt man da eine Frau mit viel Muskeln oder einen Mann. Bei der Lieferung durch DPD, kam die Eismaschine im Originalkarton, also keine Umverpackung/Schutz,etc. Die Styroporumrandung im Karton, schützte zwar die Maschine, aber nicht den völlig offenen und freiligenden Klarsichtdeckel. Dieser war zersplittert und hatte massive Risse. Nach Kontaktaufnahme mit Klarstein, konnte eine für beide Seiten zufriedenstellende Lösung gefunden werden. Der Klarsichtdeckel ist baugleich mit Unold und wird auch hier bei Amazon angeboten. Die telefonischer Kontaktaufnahme mit Klarstein, gab ich nach 1.5 Stunden in der Warteschleife auf. Hier müsst ihr schreiben, sonst geht wohl nichts. Ich jedoch bin mit der Eismaschine und der Lösung des Problems zufrieden und kann daher nur ein POSITIV aussprechen. Maschine macht lecki Eis und dafür ist sie da ! Im Sommer sehen wir weiter und ich berichte. Bartputzer

Predtým som mal batériový výrobník ľadu, ktorý ste vložili do mrazničky asi na 4 hodiny. Dostupné aj na Amazone https://www.amazon.de/Ariete-630-0-Cream-Cordless-Multilayer/dp/B071LB4G2F Nerobí zlú zmrzlinu, ale s Klarsteinom sa nedá porovnať. Postupovala som podľa receptu v brožúre, ktorá bola pribalená (vanilková zmrzlina) a asi po 40 minútach som sa chytila. Jednoducho chutné! Musel som sa nútiť zmraziť porciu, pretože zmrzlina je veľmi jemná a chutí jednoducho. Ak premeškáte správny čas, zmrzlinová hmota na miešacom ramene veľmi stvrdne a bude tlačiť na priehľadné veko. Nedosiahol som viac ako -28 stupňov. Stroj na výrobu ľadu je podľa môjho názoru veľmi tichý a vyzerá naozaj dobre. Je ťažký a ak ho chcete uložiť na policu vyššie, potrebujete ženu s množstvom svalov alebo muža. Pri dodaní spoločnosťou DPD bol stroj na výrobu ľadu dodaný v originálnej krabici, takže žiadne vonkajšie balenie/ochrana atď. Polystyrénový okraj v krabici chránil stroj, ale nie úplne otvorený a odkrytý priehľadný kryt. Bol rozbitý a mal obrovské praskliny. Po kontaktovaní spoločnosti Klarstein sa našlo riešenie, ktoré bolo uspokojivé pre obe strany. Priehľadný kryt je identický s Unold a je dostupný aj tu na Amazone. Telefonické kontaktovanie spoločnosti Klarstein som vzdal po 1,5 hodine pozastavenia. Tu musíte napísať, inak nebude nič fungovať. So strojom na ľad a riešením problému som však spokojný, takže môžem povedať len POZITÍVNE. Stroj vyrába lahodnú zmrzlinu a na to je tu! V lete uvidíme a podám správu. čistič fúzov

Overená kontrola

Habe die Eismaschine nun seit ein paar Monaten und bin sehr zufrienden damit. Die Kühlung funktioniert gut. Man sollte lediglich aufpassen das man das Eis nicht zu lange in der Maschine lässt da es ansonsten zu sehr im Kübel anfriert und man es fast wegkratzen muss (deswegen 1 Punkt abzug). Hängt aber auch immer davon ab was für ein Eis ihr darin zubreiten wollt. Vanille, Erdbeer, Schoko funktionierte bei mir sehr gut ohne, dass man es vom Kübel kratzen musste und es war auch schon fest. Bei den OREO Eis ging es allerdings dann nicht mehr so gut. Später hatte die Maschine dann richtig zu kämpfen noch weiter zu rühren. Kommt aber scheinbar echt immer auf das Rezept an was man verwendet. Am nächsten Tag habe ich es mit einem anderen Rezept probiert und siehe da es funktionierte. Das erste Rezept was ich gefunden hatte war zu klebrig und die Maschine hatte damit echt zu kämpfen.

Zmrzlinovač mám už pár mesiacov a som s ním veľmi spokojný. Chladenie funguje dobre. Len si dávajte pozor, aby ste ľad nenechali v stroji príliš dlho, inak vo vedre príliš zamrzne a budete ho musieť takmer zoškrabať (preto sa odpočíta 1 bod). Vždy ale záleží aj na tom, akú zmrzlinu si do nej chcete natrieť. Vanilka, jahoda, čokoláda sa mi veľmi osvedčili bez toho, aby som to musel škrabať z vedra a už to bolo stuhnuté. So zmrzlinou OREO to však až tak dobre nedopadlo. Neskôr sa stroj skutočne musel snažiť udržať miešanie. Zdá sa však, že vždy to závisí od receptu, ktorý používate. Na druhý deň som vyskúšala iný recept a hľa, podarilo sa. Prvý recept, ktorý som našla, bol príliš lepkavý a stroj sa s ním naozaj potrápil.

Overená kontrola

Nach langen Beobachtungen (YouTube Filme) und lesen der Kundenrezensionen habe ich mich auf Grund des Platz-Problems für diese Eismaschine in Rot entschieden. Bis jetzt habe ich es nicht bereut. Sie sieht nicht nur schick aus, sie macht auch (je nach Rezept) sehr gutes Eis! Die Bedienung ist einfach und am Anfang läuft sie recht leise, wird dann die Eismasse fester, wird sie doch wesentlich lauter, allerdings auszuhalten. Die Kühlung läuft in verschiedenen Minus-Grad-Etappen ab - je mehr es zum Ende der Laufzeit geht, desto geringer wird die Minus-Grad-Zahl. Bei einem halb befülltem Behälter(aus Edelstahl) braucht es schon gut 45 Minuten und dann zeigt die Maschine auch nur noch minus 14 Grad an. Trotzdem wird das Eis fest - und wenn es vor der eingestellten Zeit zu fest wird, bleibt der Rührarm stehen und die Maschine stellt nach einigen Minuten(ich korrigiere dann die Zeit) auf Kühlung um. Die Beschreibung läßt sehr zu wünschen übrig. Ansonsten kann ich jederzeit den Deckel öffnen, um die Konsistenz zu prüfen, Zutaten noch einzufüllen. Die Reinigung geht auch von Hand schnell - ich bin zufrieden mit der Maschine für den Hausgebrauch.

Po dlhých pozorovaniach (YouTube filmy) a čítaní zákazníckych recenzií som sa kvôli priestorovému problému rozhodol pre tento zmrzlinový stroj v červenej farbe. Doteraz som to neoľutoval. Nielenže to vyzerá šik, ale tiež robí (v závislosti od receptu) veľmi dobrú zmrzlinu! Obsluha je jednoduchá a zo začiatku beží celkom ticho, potom ako sa ľadová masa stáva pevnejšou, stáva sa oveľa hlučnejšou, ale znesiteľnou. Ochladzovanie prebieha v rôznych mínusových stupňoch – čím viac sa blíži ku koncu obdobia, tým je mínusové číslo nižšie. S do polovice naplnenou nádobou (z nehrdzavejúcej ocele) to trvá dobrých 45 minút a potom už automat ukazuje len mínus 14 stupňov. Napriek tomu zmrzlina stuhne – a ak príliš stuhne pred nastaveným časom, miešacie rameno sa zastaví a stroj sa po niekoľkých minútach prepne na chladenie (čas upravím). Opis ponecháva veľa na želanie. V opačnom prípade môžem kedykoľvek otvoriť vrchnák, aby som skontroloval konzistenciu a pridal ďalšie prísady. Čistenie je rýchle aj ručne - so strojčekom na domáce použitie som spokojný.

Overená kontrola

Puede parecer cara , pero no es así | con esta heladera te ahorrarás muchísimo dinero ya que hace los helados igual que en tu heladería más cercana .

Gracias a esta fantástica máquina con un poco de leche y nata puedo hacer helado para toda una semana entera .

El sabor es impresionante , no pensaba que iba a funcionar tambien .

En primer lugar preparas la mezcla y la metes dentro , luego dejas la heladera funcionar con su compresor a unos -40ºC durante unos 40 50 minutos , una vez pasado este tiempo veremos nuestro helado cremoso y deliciosa y con una textura idonea para su comida inmediata

el paquete incluye :

• 1 x Heladera
• 1 x Recipiente
• 1 x Varilla removedora
• 1 x Tapa
• 1 x Vaso medidor
• 1 x Cuchara sacabolas
• Manual de instrucciones disponible en español

como comento este aparato es alucinante compra totalmente recomendable

Môže sa to zdať drahé, ale nie je | S týmto zmrzlinovačom ušetríte veľa peňazí, pretože vyrába zmrzlinu rovnako ako v najbližšom obchode so zmrzlinou. Vďaka tomuto fantastickému stroju s trochou mlieka a smotany môžem robiť zmrzlinu celý týždeň. Chuť je pôsobivá, nemyslel som si, že to bude fungovať rovnako. Najprv si pripravíte zmes a vložíte ju dovnútra, potom necháte chladničku pracovať s kompresorom pri teplote -40ºC asi 40 alebo 50 minút, akonáhle tento čas uplynie, uvidíme našu krémovú a lahodnú zmrzlinu s ideálnou textúra pre vaše okamžité jedlo. Balenie obsahuje: • 1 x výrobník zmrzliny • 1 x nádoba • 1 x miešadlo • 1 x veko • 1 x odmerka • 1 x odmerka • Návod na použitie dostupný v španielčine, ako som už spomenul, toto zariadenie je úžasný nákup úplne odporúčam

Overená kontrola


Genial heladera muy funcional y rapida, al tener compresor no tienes que enfriar los ingredientes antes y esto ahorra muchisimo tiempo, hace un helado muy bueno y natural ya que tu les pones los ingredientes que desees, esto nos ayuda a saber lo que estamos comiendo, a mi me encanta el helado y la verdad me ha encantado por su rapidez, en 30/40 minutos lo tienes listo! eso si, pesa mogollon, 10 kilazos, pero es normal asi que bueno, tampoco se usa todos los dias por lo que la puedes tener guardada y sacarla solo cuando la vayas usar, aunque sinceramente es menos aparatosa de lo que imaginaba. Ademas se ve de muy buena calidad y es muy sencilla de usar con su display que trae, solo encender, elegir el tiempo y darle al play, asi de facil, ademas mientras esta funcionando puedes abrir la tapa para echar mas ingredientes, por ejemplo si quieres hacerlo de cookies o echarle alguna fruta o esencia.
Trae todo lo necesario para hacer un rico helado casero en casa, trae una cuchara para luego poder servirlo y un vaso medidor, las instrucciones vienen en español y trae 3 recetas aunque puedes buscar en internet y encontrar un monton de ellas, yo hice solo de nata para probar y riquisimo, a partir de aqui a echarle imaginacion! Totalmente recomendable si te gusta el helado y quieres tener helado casero en cualquier momento directamente desde tu cocina... espero que te haya gustado este comentario y gracias por leerme!

Skvelá, veľmi funkčná a rýchla chladnička, s kompresorom, nemusíte predtým chladiť ingrediencie a to šetrí veľa času, robí veľmi dobrú a prírodnú zmrzlinu, pretože vložíte ingrediencie, ktoré chcete, to nám pomáha vedieť čo jeme, milujem zmrzlinu a naozaj som si ju obľúbila pre jej rýchlosť, za 30/40 minút ju máte hotovú! ano, vazi vela, 10 kil, ale je normalny tak dobre, tiez sa nepouziva kazdy den, takze si ho mozes odlozit a vytiahnut len ked ho ides pouzivat, aj ked úprimne je menej pracný ako som si predstavoval . Vyzerá tiež veľmi kvalitne a veľmi ľahko sa používa s displejom, s ktorým je dodávaný, stačí ho zapnúť, zvoliť čas a stlačiť play, tak jednoduché, aj keď pracuje, môžete otvoriť veko a pridať ďalšie ingrediencie, napríklad ak to chcete urobiť zo sušienok alebo pridať nejaké ovocie alebo esenciu. Prineste si všetko, čo potrebujete na to, aby ste si doma urobili výbornú domácu zmrzlinu, prineste si lyžicu na neskoršie servírovanie a odmerku, návod je v španielčine a prineste 3 recepty, aj keď na internete nájdete veľa, ja som ich vyrobila len smotana na vyskúšanie a lahodná, odtiaľto dať predstavivosť! Úplne odporúčame, ak máte radi zmrzlinu a chcete si kedykoľvek dať domácu zmrzlinu priamo z vašej kuchyne... Dúfam, že sa vám tento komentár páčil a ďakujem za prečítanie!

Overená kontrola

Recibido y Probado este Genial y Profesional Artículo Venido de ALEMANIA, Una Heladera KLARSTEIN VANILLA SKY, de 180 W de Potencia, con Recipiente para 2 Litros De Helado, con acabados en Acero Inoxidable Color Plata.-

Botones de Encendido y Apagado en La Parte Superior, Botón De Más Tiempo, Botón de Menos Tiempo, y Botón de Play o Ejecución Faena.-

Yo por mi parte, lo he acabado de Probar haciendo un SABROSO HELADO DE VAINILLA, con Simplemente Azúcar, Nata, Leche, y Concentrado Líquido De Vainilla (Sabe como la Leche Merengada Más o Menos).-

Elaboración super fácil, y programada … en 40 Minutos, He tenido Hecho y Listo para Saborear mi Fabuloso Helado Al Gusto Deseado anteriormente citado.-

El Compresor de 180 W hace que los ingredientes bajen a temperaturas de congelación de hasta unos -28 Grados, manteniendo en bastante tiempo (una Hora más o menos) una vez realizado, el producto en Óptimas Condiciones de Enfriamiento y Conservación.-

Al Ser de 2 Litros el Recipiente, hace suficiente helado para poder repetir si sois varios amigos o miembros de la familia dispuestos a degustar tan Sensacional y deliciosa vianda elaborada.-

El botón superior de Inicio o Parada, te permite parar en cualquier momento de la elaboración por si se te ha olvidado Incorporar algún producto y añadir más ingredientes.-

Cuando la varilla removedora se detiene, la heladera pasa a funcionar en modo de conservación del frío durante 1 hora para que evitar que el helado se derrita.-

Datos técnicos:

- Vaso medidor de 250ml y Cuchara Sacabolas
- Modo de conservación del frío durante 1 hora
- Circuito protector del motor: se apaga solo si se bloquea
- Pies antideslizantes de goma para más estabilidad
- Fuente de alimentación: 220-240CA V / 50-60Hz
- Manual de instrucciones disponible en español, inglés, alemán e italiano.-

Dimensiones:
- Aprox. 27 x 36 x 31cm (AnchoxAltoxLargo)
- Peso: aprox. 10kg

Conclusión Final:

A mi me ha encantado, un producto muy Selecto, de Espectacular y Bonito Acabado en Diseño, muy fácil de Utilizar, e Imprescindible en Cualquier Buena Cocina que se Précie, (Sobretodo si hay Chiquillos en el Hogar, que sin duda estarán encantados saboreando los espectaculares, naturales, y deliciosos helados que esta máquina elabora).-

Dostal som a otestoval túto skvelú a profesionálnu položku z NEMECKA, chladničku KLARSTEIN VANILLA SKY, výkon 180 W, s nádobou na 2-litrovú zmrzlinu, povrchovú úpravu z nehrdzavejúcej ocele striebornej farby. - Tlačidlá zapnutia a vypnutia navrchu, tlačidlo Viac času, Tlačidlo Menej času a tlačidlo Prehrať alebo Vykonanie úlohy. - Pokiaľ ide o mňa, práve som to skúsil urobiť CHUTNÚ VANILKOVÚ ZMRZLINU s jednoduchým cukrom, smotanou, mliekom a vanilkovým tekutým koncentrátom (viac alebo menej chutí ako mliečne pusinky ).- Super jednoduchá príprava a naprogramovanie ... za 40 minút mám vyrobenú a pripravený ochutnať moju báječnú zmrzlinu podľa želanej chuti uvedenej vyššie.- 180 W kompresor znižuje množstvo ingrediencií pri teplotách pod bodom mrazu až do -28 stupňov, pričom sa produkt po výrobe udržiava v optimálnych podmienkach chladenia a konzervácie po dlhú dobu (hodinu viac alebo menej).- Keďže nádoba má 2 litre, vyrobí dostatok zmrzliny na to, aby ste ju mohli opakovať, ak niekoľko priateľov alebo rodinných príslušníkov ochotných ochutnať takto senzačné a lahodné pripravené jedlo.- Horné tlačidlo Štart alebo Stop vám umožňuje kedykoľvek počas prípravy zastaviť v prípade, že ste zabudli Pridať produkt a pridať ďalšie ingrediencie.- Keď miešanie tyč sa zastaví, zmrzlinovač začne pracovať v režime chladenia na 1 hodinu, aby sa zmrzlina neroztopila.- Technické údaje: - 250ml odmerka a guľôčková naberačka - Režim skladovania potravín za studena po dobu 1 hodiny - Ochranný obvod motora: otáča sa sám sa vypne, ak je zablokovaný - Protišmykové gumené nožičky pre väčšiu stabilitu - Napájanie: 220-240CA V / 50-60Hz - Návod na použitie je k dispozícii v španielčine, angličtine, nemčine a taliančine.- Rozmery: - Pribl. 27 x 36 x 31 cm (ŠxVxH) - Hmotnosť: cca. 10 kg Konečný záver: Miloval som ho, veľmi vybraný produkt, s veľkolepým a krásnym dizajnom, veľmi jednoduchý na používanie a nevyhnutný v každej dobrej kuchyni svojej vlastnej hodnoty (najmä ak sú v domácnosti deti, ktoré bez nepochybne Budú potešení vychutnávať si veľkolepé, prírodné a lahodné zmrzliny, ktoré tento stroj vyrába).-

Overená kontrola

Meine Vanilla Sky Eiscreme-Maschine von KLARSTEIN

zunächst war ich ja erst ein wenig skeptisch als ich bei Youtube Videos von dieser Eismaschine angeschaut habe....das Geräusch war ziemlich laut und ich war am zweifeln ob sie das richtige Gerät für meine Eiszubereitung sei. Letztendlich habe ich mich DAFÜR entscheiden. Jetzt kann ich sagen, das meine Mikrowelle lauter surrt als die Eismaschine. Die Geräusche auf den Youtube Videos täuschen.

Als der Postbote das Paket geliefert hat, fiel mir direkt das Gewicht des Paketes auf. Aber ist ja auch logisch...sie arbeitet mit einem Kompressor (180 W). Also keinen Behälter mehr vorkühlen....das macht die vanilla Sky alles alleine.

Meine Vanilla Sky hat einen Edelstahlkorpus, man kann sie aber auch in rot bekommen.
Zur Bedienung bedarf es eigentlich nicht vieler Worte oder Umschreibungen.
Masse einfüllen (nicht mehr als den Behälter etwas über halb vollmachen)
Stecker einstecken
Gerät selber einschalten
mittels Pfeiltasten die Zeit einstellen (ich mach erstmal immer 45 min)
und jetzt nur noch auf die Starttaste drücken.

Die Starttaste ist auch gleichzeitig die Stopptaste, wenn man zwischendrin noch etwas einfüllen möchte. Wenn ich z.Bsp. Vanilleeis drin habe, gebe ich in den letzten 5 Minuten noch Schokostückchen (Streuseln oder gehackte Schokolade) dazu, oder kleingeschnippelte Früchte. Wenn das Eis fast fertig ist, kann es vorkommen das es in den letzten Minuten bis oben an den durchsichtigen Deckel kommt, aber das ist nicht schlimm. Der Eisbehälter umfasst 2 Liter fertiges Eis.

An den Seiten und am Boden des Eisbehälters kühlt es am stärksten, das heißt, dass das Eis dort schneller gefriert und fester wird, ich rühre es am Ende der Zeit mit einem Silikonrührer um und lass es nochmal 5 minuten laufen. Dann ist es fertig und man kann es geniessen. Nach Ende der Zubereitung schaltet sich die Maschine für 60 min in einen Kühlmodus, man muss die Eiscreme also nicht direkt umfüllen und einfrosten, weil man Angst hat das sie schmilzt. Dann gibt es noch die Motorschutzfunktion, das heißt das Gerät schaltet sich dann automatisch ab wenn etwas blockiert.

Was auch bei dieser Eismaschine, so wie bisher bei all meinen Klarstein-Geräten, 5***** Sterne verdient, ist die Reinigung. Deckel, Rührarm und Behälter lassen sich entfernen und ruckzuck reinigen. Im Lieferumfang enthalten sind noch ein Portionierer und ein kleiner Messbecher.

Kurz und knapp, ein leistungsstarkes Gerät mit dem wir voll und ganz zufrieden sind und wir uns immer wieder dafür entscheiden würden. KLARSTEIN HALT !

Môj stroj na zmrzlinu Vanilla Sky od KLARSTEIN Pri pozeraní videí tohto stroja na zmrzlinu na YouTube som bol spočiatku trochu skeptický....hluk bol dosť silný a mal som pochybnosti, či je to ten správny stroj pre moju príprava zmrzliny. Nakoniec som sa rozhodol TAKTO. Teraz môžem povedať, že moja mikrovlnná rúra hučí hlasnejšie ako výrobník ľadu. Zvuky na videách na Youtube sú klamlivé. Keď poštár doručil balík, hneď som si všimol váhu balíka. Ale je to aj logické...funguje to s kompresorom (180W). Takže už žiadne predchladzovanie nádoby... vanilka Sky to robí úplne sama. My Vanilla Sky má telo z nehrdzavejúcej ocele, no dostať ho aj v červenej farbe. Jeho ovládanie skutočne nevyžaduje veľa slov alebo parafráz. Naplňte hmotu (nádobu nenapĺňajte viac ako do polovice) Zapojte zástrčku Zapnite zariadenie sami Nastavte čas pomocou šípok (ja najskôr vždy 45 minút) a teraz už len stlačte tlačidlo štart. Tlačidlo štart je zároveň tlačidlom zastavenia, ak chcete niečo medzi tým vyplniť. Ak by som napr. Ak mám v nej vanilkovú zmrzlinu, pridám na posledných 5 minút čokoládové lupienky (posypanie alebo nasekanú čokoládu) alebo nakrájané ovocie. Ak je zmrzlina takmer hotová, môže sa v posledných minútach dostať až po vrch priehľadného veka, ale to je v poriadku. Nádoba na ľad obsahuje 2 litre hotového ľadu. Najviac sa ochladzujú boky a spodok vedra na ľad, čiže tam ľad rýchlejšie zamrzne a spevní, na konci času premiešam silikónovým miešadlom a nechám ešte 5 minút bežať. Potom je to hotové a môžete si to vychutnať. Po skončení prípravy sa stroj na 60 minút prepne do chladiaceho režimu, takže zmrzlinu nemusíte dekantovať a priamo mraziť, pretože sa bojíte, že sa roztopí. Ďalej je tu funkcia ochrany motora, čo znamená, že zariadenie sa automaticky vypne, ak ho niečo zablokuje. Čo si aj pri tomto stroji na zmrzlinu, ako pri všetkých mojich prístrojoch Klarstein, zaslúži 5***** hviezdičiek, je čistenie. Veko, zmiešavacie rameno a nádobu je možné okamžite vybrať a vyčistiť. Súčasťou dodávky je aj naberačka a malá odmerka. Skrátka výkonné zariadenie, s ktorým sme úplne spokojní a vybrali by sme si ho znova a znova. KLARSTEIN STOP!

Overená kontrola

Ho scelto questa gelatiera Vanilla Sky della Klarstein per fare a casa dei gelati genuini e gustosi ai miei bambini.

Ho ricevuto la gelatiera in pochi giorni dall'ordine ben imballata e protetta.

All'interno della confeione ho trovato:

- gelatiera|
- misurino per dosare gli ingredienti|
- cucchiaio per porzionare il gelato|
- manuale di istruzioni in italiano.

Questa gelatiera permette di fare degli ottimi gelati in casa in pochissimo tempo e senza dover riporre il composto dentro al congelatore.
Infatti grazie al compressore regrigerante da 180W questa gelatiera è in grado di raffreddare gli ingredienti e preparare un ottimo gelato cremoso e gustoso.

Ogni volta che si ha voglia di un buon gelato fatto in casa basta riempire il contenitore degli ingredienti, accendere la gelatiera ed in 30/40 minuti il vostro gelato sarà pronto.

Bisogna solo dare spazio alla creatività e si possono fare gelati per tutti i gusti come alla vaniglia, cioccolato, fior di latte, nocciola, fragola, melone ecc.

Tutto ciò con la sicurezza della qualità degli ingredienti utilizzati perchè solo preparando da soli il gelato in casa sappiamo cosa c'è veramente dentro e cosa mangiamo.

Il contenitore del gelato ha una capienza di 2 litri e permette di fare un gelato per tutta la famiglia e anche per le feste di compleanno dei bambini.

Il funzionamento della macchina per il gelato è molto semplice.
Innanzitutto bisogna dosare gli ingredienti con il misurino in dotazione.
Ad esempio per un gelato alla vaniglia servono:
- 250 ml di panna|
- 250 ml. di latte|
- 200 ml di zucchero|
- 1 baccello di vaniglia o una boccettina di aroma alla vaniglia.

E'consigliabile dosare e versare il latte, lo zucchero e la vaniglia in un contenitore e mescolarli con un cucchiaio o sbattitore.
Dopo di che si può aggiungere la panna e si mescola tutto il composto con un cucchiaio e lo si può versare nel contenitore della gelatiera.
Si innestano le pale nel contenitore della gelatiera e si mette il coperchio ed ora è tutto pronto per far funzionare la gelatiera.
Questa macchina per il gelato ha un comodo display con accanto 4 pulsanti:
- quello di sinistra serve per accendere e spegnere|
- quello accanto serve per mettere in funzione la gelatiera e far innescare il compressore e le pale o arrestare il tutto|
- i due tasti a destra servono per il timer per aumentare o diminuire i minuti di funzionamento.

Quindi una volta che il composto è stato inserito nel contenitore si preme il tasto per mettere in funzione la gelatiera e si vedono le pale che iniziano a girare ed il compressore refrigerante si innesca.
Sul display è indicata la temperatura di funzionamento della gelatiera e del contenitore.
In pochi minuti si vedrà questa passare dai circa 20°C della temperatura ambiente a -38°C o -40°C temperatura di funzionamento a regime della gelatiera.

Occorrono circa 30/40 minuti finchè il gelato è pronto, nel frattempo la gelatiera lavora e fa tutto da sola senza che voi dovete fare nulla.

Finiti i minuti basterà spegnere la gelatiera ed il gelato può essere servito subito cremoso e delizioso.
Una volta terminata la preparazione la macchina mantiene il gelato freddo per un ora evitandone lo scioglimento e permettendovi di stare tranquilli senza dover stare costantemente a controllare se il gelato è pronto oppure no.
La funzione di protezione del motore assicura lo spegnimento automatico della macchina quando gli ingredienti congelati diventassero troppo duri o dovessero bloccare le pale.

Il cucchiaio in dotazione è molto comodo per servire il gelato perchè ha anche un pulsantino per farlo staccare.

La macchina per il gelato è davvero semplice da ripulire in quanto il contenitore si sfila e si può lavare anche in lavastoviglie insieme alle pale ed al coperchio.

Questa gelatiera con il suo colore rosso è molto bella esteticamente e si abbina molto bene alla cucina.
E'fatta di materiali di ottima qualità e devo dire che sono rimasto colpito dalla sua efficienza e dal suo funzi

Tento zmrzlinovač Klarstein Vanilla Sky som si vybrala, aby som doma svojim deťom vyrábala originálne a chutné zmrzliny. Zmrzlinovač som dostal dobre zabalený a chránený v priebehu niekoľkých dní od objednania. Vo vnútri krabice som našiel: - výrobník zmrzliny| - odmerka na dávkovanie ingrediencií | - lyžica na porciovanie zmrzliny | - návod na použitie v taliančine. Tento zmrzlinovač vám umožní pripraviť výbornú domácu zmrzlinu behom chvíľky a bez nutnosti dávať zmes späť do mrazničky. V skutočnosti je tento zmrzlinovač vďaka 180W chladiacemu kompresoru schopný ochladiť ingrediencie a pripraviť vynikajúcu krémovú a chutnú zmrzlinu. Kedykoľvek budete mať chuť na dobrú domácu zmrzlinu, stačí naplniť nádobu ingredienciami, zapnúť zmrzlinovač a za 30/40 minút bude vaša zmrzlina hotová. Stačí dať priestor kreativite a môžete vyrábať zmrzliny všetkých chutí ako vanilková, čokoládová, fior di latte, lieskovooriešková, jahodová, melónová atď. To všetko s istotou kvality použitých surovín, pretože až domácou prípravou zmrzliny vieme, čo v nej skutočne je a čo jeme. Nádoba na zmrzlinu má objem 2 litre a umožňuje výrobu zmrzliny pre celú rodinu a dokonca aj pre detské narodeninové oslavy. Obsluha stroja na výrobu zmrzliny je veľmi jednoduchá. Najprv musíte odmerať ingrediencie pomocou priloženej odmerky. Napríklad na vanilkovú zmrzlinu potrebujete: - 250 ml smotany| - 250 ml. mlieka | - 200 ml cukru | - 1 vanilkový struk alebo malá fľaša vanilkovej arómy. Je vhodné odmerať a naliať mlieko, cukor a vanilku do nádoby a premiešať lyžičkou alebo metličkou. Potom môžete pridať smotanu a celú zmes lyžicou premiešať a naliať do nádoby zmrzlinovača. Vložte lopatky do nádoby zmrzlinovača a nasaďte veko a teraz je všetko pripravené na prevádzku zmrzlinovača. Tento stroj na zmrzlinu má praktický displej so 4 tlačidlami vedľa: - to vľavo slúži na zapnutie a vypnutie | - ten vedľa sa používa na spustenie zmrzlinovača a spustenie kompresora a lopatiek alebo na zastavenie všetkého | - dve tlačidlá na pravej strane sa používajú na časovač na zvýšenie alebo zníženie počtu minút prevádzky. Takže po vložení zmesi do nádoby sa stlačí tlačidlo na spustenie výrobníka zmrzliny a lopatky sa začnú otáčať a spustí sa kompresor chladiva. Prevádzková teplota zmrzlinovača a nádoby sa zobrazuje na displeji. Za pár minút uvidíte, ako sa to zmení z približne 20 °C izbovej teploty na -38 °C alebo -40 °C prevádzkovú teplotu výrobníka zmrzliny. Kým je zmrzlina hotová, trvá to asi 30/40 minút, medzitým zmrzlinovač funguje a robí všetko sám bez toho, aby ste museli niečo robiť. Po uplynutí minút stačí vypnúť zmrzlinovač a zmrzlina môže byť okamžite podávaná, krémová a chutná. Po dokončení prípravy stroj udrží zmrzlinu jednu hodinu studenú, zabráni jej roztopeniu a umožní vám oddychovať bez toho, aby ste museli neustále kontrolovať, či je zmrzlina hotová alebo nie. Funkcia ochrany motora zaisťuje, že sa stroj automaticky vypne, keď zmrazené suroviny príliš stvrdnú alebo zablokujú čepele. Dodávaná lyžica je veľmi vhodná na servírovanie zmrzliny, pretože má aj tlačidlo na jej vybratie. Zmrzlinový stroj sa skutočne jednoducho čistí, pretože nádoba sa vysúva a možno ju umývať aj v umývačke riadu spolu s lopatkami a vekom. Tento zmrzlinovač so svojou červenou farbou pôsobí veľmi esteticky a veľmi dobre sa hodí do kuchyne. Je vyrobený z kvalitných materiálov a musím povedať, že ma zaujal svojou účinnosťou a funkčnosťou

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov