3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Malé kuchynské spotrebiče - zábava v kuchyni

Vynechajte každodenný život a jednoducho sa bavte doma vo vlastnej kuchyni. Čo je potrebné? V prvom rade, samozrejme, správna spoločnosť. Pretože kto rád varí sám? Takže rýchlo pozvite rodinu alebo jednoducho pozvite svojich najlepších priateľov a môžete sa pustiť do spoločenského varenia. Sortiment Fun Cooking spoločnosti Klarstein ponúka okrem iného výber:

Hriankovač: Tento malý spotrebič by nemal chýbať v žiadnej kuchyni!

Aký by to bol začiatok dňa bez chutných raňajok, pri ktorých sa mnohí nezaobídu bez čerstvého toastu? Hriankovače od spoločnosti Klarstein sú funkčným všestranným pomocníkom v kuchyni, ktorý sa postará o chrumkavé a čerstvé hrianky stlačením jediného tlačidla. Naše hriankovače vďaka svojmu elegantnému dizajnu zaujmú na pracovnej doske, aj keď sa nepoužívajú, pričom si môžete vybrať z rôznych farieb v závislosti od modelu. Ako máte radi toasty? Zistite a použite rôzne úrovne opálenia, aby ste ráno začali deň s dokonalým potešením.

Kúpiť Klarstein Toasting: Praktické detaily dotvárajú pôžitok

Súčasťou dodávky je rozmrazovacia mriežka, takže hriankovač je vhodný aj na pečenie žemlí. Načo vyhadzovať rožky z prednášky, keď sú po krátkom čase opäť čerstvé a chrumkavé? Obzvlášť praktické sú výsuvné lapače omrviniek, ktoré možno použiť na rýchle a dôkladné čistenie. Celkový vzhľad našich modelov hriankovačov dopĺňa LED displej a užívateľsky prívetivý dotykový ovládací panel.

Máte chuť na viac? Kúpte si hriankovač tu a užite si dokonalý ranný štart do nového dňa. Objavte ďalšie malé kuchynské spotrebiče v tejto kategórii, ktoré vám prinesú ešte viac radosti do každodenného života.

S týmto sendvičovačom si môžete vychutnať spontánne

Viete, aké to je: opäť si nie ste istí, čo má skončiť na stole. Pohľadom do chladničky zistíte, aké zásoby sú ešte použiteľné. Klobása, syr a zelenina sú zvyčajne na sklade: To sú ideálne ingrediencie pre čerstvo pripravený sendvič. Tu nájdete "horúci" spotrebič, s ktorým si túto klasiku pripravíte rýchlo a sami. Plátky toastu jednoducho obložte obľúbenými prísadami a niekoľko minút ich zohrievajte: Čerstvé sendviče si môžete vychutnať hneď.

Navyše vďaka vymeniteľným grilovacím doskám môžete pripravovať aj vafle, panini alebo grilované špeciality. So sendvičovačom od spoločnosti Klarstein sa rozhodnete pre flexibilného kuchynského pomocníka, ktorý sa bude často používať, najmä v komunitách, ktoré milujú spoločné stravovanie. Výmena dosiek prebieha veľmi rýchlo jedným kliknutím. V tomto ohľade vám následné čistenie vôbec nepokazí chuť do jedla. K tomu prispieva aj praktický nepriľnavý povrch.

Kúpte si sendvičovač a definujte pôžitok individuálne

Počas predhrievania môžete zostavovať sendviče podľa vlastného uváženia. Zelená kontrolka LED signalizuje, že bola dosiahnutá prevádzková teplota. Praktický klipsový uzáver optimalizuje proces pečenia a dodáva sendvičom charakteristický tvar, ktorý sa výborne konzumuje. Stačí počkať 2 až 3 minúty a môžete s pôžitkom hrýzť. Na večierku si každý hosť môže vybrať vlastné ingrediencie na vytvorenie čerstvého občerstvenia. V tomto ohľade budete môcť s touto kuchynskou pomôckou vždy vyhovieť každému vkusu. Vďaka kompaktným rozmerom sa tento sendvičovač zmestí takmer na každú pracovnú dosku alebo do kuchynskej skrinky.

Kuchyňa dnes zostáva studená? V žiadnom prípade! Kúpte si sendvičovač a pripravte si chutné občerstvenie za pár minút. Väčšiu kulinársku flexibilitu ako toto už nezískate.

Stroj na cestoviny: tento kuchynský prístroj spúšťa "Pastamániu

Všetci milujú rezance! Táto klasika talianskej kuchyne chutí ešte lepšie v čerstvej podobe. S týmto strojčekom na cestoviny si môžete vyrobiť vlastné čerstvé cestoviny a vytvoriť si výnimočné chvíle potešenia v každodennom živote. Prístroj s hlučnosťou 60 decibelov pracuje príjemne ticho aj pri miesení až 500 gramov múky za 3 minúty. V závislosti od spôsobu prípravy stačí asi 10 minút, kým čerstvé cestoviny pristanú vo vriacej vode. K dispozícii je 7 nástavcov, vďaka ktorým si môžete na tanieri opakovane vychutnávať nové tvary cestovín. Vďaka forme na ravioly si môžete túto chutnú klasiku pripraviť aj doma s maximálnou čerstvosťou.

Neotvárajte vrecko: Kúpte si strojček na cestoviny a varte čerstvé bez námahy

Vďaka displeju a tlačidlám je ovládanie jednoduché aj bez skúseností s varením. Po pridaní všetkých zložiek urobí zariadenie všetko samo. Aby sa príprava čerstvých cestovín nezmenila na prácu! Už nie je dôvod kupovať sušené cestoviny z regálu supermarketu: Čerstvé a domáce sú rozhodne chutnejšie. Aj následné čistenie je jednoduché.

Ste pripravení na svoju "Pastamániu" alebo nový strojček na cestoviny? Už sa vám zbiehajú slinky? S týmto praktickým kuchynským spotrebičom si môžete vychutnať svoje obľúbené jedlá v maximálnej čerstvosti.

Pekáreň chleba: Máte radi čerstvý chlieb? Potom si ho upečte sami!

Nemecko je celosvetovo známe širokou škálou chlebov. Na dovolenke v zahraničí mnohým ľuďom už po krátkom čase chýba čerstvý chlieb v chutnej a chrumkavej podobe. Ak je pre vás čerstvý, ešte teplý chlieb absolútnym potešením, mali by ste svoju kuchyňu obohatiť o tento stroj. V priebehu chvíľky môžete upiecť širokú škálu chlebov. V pekárni na chlieb sa dajú čerstvo pripraviť aj cestá na cestoviny a džemy, ktoré sú naozaj všestranným pomocníkom. Vďaka nepriľnavej povrchovej úprave je následné čistenie rýchle.

Kúpte si pekáreň chleba: Pečenie vlastného chleba nebolo nikdy jednoduchšie!

S pekárňou na chlieb Klarstein je všetko veľmi jednoduché: stačí len nasypať všetky prísady alebo zmesi na chlieb do pekárne a vybrať požadovaný program. Po zatvorení veka sa pekáreň postará o zvyšok. Hniesť, kysnúť, piecť: Všetky kroky sa vykonávajú automaticky pomocou 14 rôznych programov pečenia. Ovládanie je veľmi jednoduché vďaka podsvietenému LCD displeju. Úroveň prepečenia môžete zvoliť individuálne pomocou 3 úrovní a podľa potreby pridať jednu alebo druhú zložku, napríklad orechy alebo sušené ovocie.

Máte radi čerstvý chlieb na raňajky? S touto pekárňou chleba nie je žiadny problém: Pomocou 13-hodinového časovača môžete rozhodnúť, kedy má byť čerstvý chlieb hotový. Zamilujete si ho a čoskoro už nebudete chcieť kupovať balený chlieb zo supermarketu.

Paninimaker: Na grile, pripravené - vychutnajte si dokonalé panini!

S paninovačom Klarstein sa rozhodnete pre kulinársky doplnok, ak vo vašom jedálnom lístku nesmie chýbať pikantné potešenie z grilovania. S týmto paninimakerom môžete nielen pripravovať čerstvé občerstvenie, ale aj variť zeleninu a mäso na veľkej grilovacej ploche. V tomto ohľade je tento panini maker funkčným všestranným pomocníkom v kuchyni, ktorý osloví širokú škálu kulinárskych preferencií. V každom ročnom období, a najmä na oslavách, z nich môžete vytvoriť čerstvé občerstvenie, ktoré si každý môže zostaviť podľa vlastnej chuti. Vďaka obojstrannému pečeniu sú panini rýchlo hotové a mäso je tiež dokonale prepečené. Vďaka stupňovej regulácii sa môžete sami rozhodnúť, aký výkon chcete na varenie použiť.

Kúpte si Paninimaker a užívajte si spontánne

Vďaka kvalitnému nepriľnavému povrchu je čistenie rýchle a jednoduché. Grilovacie plochy sú nastavené pod miernym uhlom, aby sa všetok unikajúci tuk mohol zachytávať v zásobníkoch. Vďaka potiahnutým rukovätiam nehrozí, že sa pri otváraní popálite. Ako sa od spoločnosti Klarstein očakáva, dizajn je pôsobivý. Či už na stole, alebo na pracovnej doske: tento panini maker v každom prípade ukáže váš dobrý vkus.

Tento spotrebič spestrí každú kuchyňu alebo večierok: zaobstarajte si tento multifunkčný kuchynský spotrebič, aby ste mohli obsluhovať svojich hostí alebo si spontánne užívať podľa nálady. Nemusí to byť len panini...

Tento lis na olej prináša do kuchyne sviežosť

Najjemnejší olej dodá čerstvým šalátom a pokrmom konečný aromatický nádych. S lisom na olej za studena Klarstein Olivia si teraz môžete sami vyrobiť vysokokvalitný olej, ktorý je prírodný a úplne bez prídavných látok. Ceníte si kvalitu a chcete vedieť, aké zložky sú v potravinách? Potom je tento lis na olej vkusným doplnkom do kuchyne. Z obilnín, semien a orechov, ktoré sú v tejto forme dostupné len zriedka, možno niekoľkými jednoduchými krokmi vyrobiť špeciálne oleje. V každom prípade kuchári, ktorí dbajú na zdravie (hobby), vedia, že oleje lisované za studena sú nutrične veľmi hodnotné.

Kúpte si lis na olej a užite si maximálnu čerstvosť

stlačením tlačidla je k dispozícii 650 W výkonu na lisovanie cenného oleja z orechov, ľanových alebo tekvicových semienok. Integrovaný zásobník pojme až 700 gramov semien, pričom každý šnek je určený na jemné a hrubé semená. Na čerstvý olej a zvyšky z lisovania sú dve oddelené zberné nádoby. Čistenie je jednoduché a nekomplikované, takže lis budete s radosťou používať častejšie. Elegantný dizajn robí z tohto lisu na olej Klarstein pútač pozornosti na pracovnej doske. Pri objednávaní si môžete vybrať medzi bielou a červenou farbou. Pogumované nožičky zaisťujú bezpečné postavenie.

Hot Dog Machine: Otvorte si vlastnú továreň na výrobu párkov

Každý to pozná, každý to miluje: hovoríme o hot dogu ako chutnom občerstvení. Len málokto si však túto svetoznámu špecialitu vychutnáva doma. S týmto výrobníkom hotdogov sa to rýchlo zmení: Prináša americký spôsob života do vašej kuchyne alebo do vášho občerstvovacieho auta. Klobásy a párky v rožku sa dajú rýchlo ohriať v niekoľkých krokoch. Či už ide o párty, spontánne potešenie s priateľmi alebo predaj tejto obľúbenej klasiky rýchleho občerstvenia: s týmto hotdogovačom si objednáte funkčnú aktualizáciu do kuchyne alebo na komerčný predaj. Pogumované nožičky zaisťujú bezpečné uchytenie.

Kúpte si stroj na hot dogy a postavte si vlastný stánok

Pri objednávke si môžete vybrať úroveň výkonu hotdogovača (od 450 do 600 W). Termostat je možné plynule nastaviť v rozmedzí od 30 do 100 stupňov. Nízke teploty sú ideálne na udržanie teplých klobás. Do mriežkovej klietky sa zmestí nielen bockwurst alebo párky, ale aj vajcia. Preto by si táto funkčná kuchynská pomôcka mohla nájsť miesto aj na bufete. Hot dog si môže každý rýchlo pripraviť sám z požadovaných ingrediencií. Na prípravu dvoch rôznych teplých občerstvení môžete použiť aj čiastočnú mriežku. Nahrievacie špajle nielenže predhrejú žemľu, ale vytvoria aj potrebný otvor pre náplň.

Kvalitný vzhľad z nehrdzavejúcej ocele a ničím nerušený pohľad na chutné klobásy spôsobí, že sa každému, kto prejde okolo tohto hot-dogovača, budú zbiehať slinky. Tento výkonný kuchynský spotrebič si môžete užívať len niekoľkými kliknutiami!

S týmto jogurtovačom si vychutnáte viac čerstvosti ako kedykoľvek predtým

Poznáte to: napísali ste si nákupný zoznam, ale zabudli ste na jogurt. Alebo sa pozriete do chladničky a zistíte, že v nej už žiadne nie sú alebo že dátum spotreby vypršal pred mnohými dňami. S týmto jogurtovačom sa vám to už nemôže stať: Všetko, čo potrebujete, je mlieko a jogurtové kultúry: tento moderný prístroj sa postará o zvyšok v nádobách s veľkosťou porcií. To tiež uľahčuje skladovanie a servírovanie. Ak sa bez čerstvého jogurtu na raňajky nezaobídete, určite by ste sa mali bližšie zoznámiť s týmto kuchynským spotrebičom alebo si ho pozrieť ako originálny nápad na darček.

Kúpte si jogurtovač a vyrobte si aj vlastný čerstvý tvaroh

Vďaka rovnomernému rozloženiu tepla spotrebič vyrába veľmi jemný jogurt, ktorý má skvelú chuť a maximálnu čerstvosť. Spotrebič je vhodný nielen na samotnú výrobu jogurtu. Tvaroh si môžete vyrobiť aj sami z jednoduchých základných surovín. Vďaka tomuto jogurtovaču môžete rozšíriť svoje zručnosti pri varení a pečení a pripraviť si vlastné ingrediencie. Vďaka kompaktným rozmerom je možné jogurtovač umiestniť takmer na akúkoľvek pracovnú dosku. Nekĺzavé gumové nožičky a ochrana proti prehriatiu zaisťujú bezpečné používanie. Čistenie je veľmi jednoduché vďaka hladkému povrchu. Priehľadné veko umožňuje kedykoľvek zistiť, ako ďaleko je jogurt. Samozrejmosťou je, že tento spotrebič neobsahuje BPA, aby ste si mohli vychutnať neobmedzený a zdravý pôžitok.

Otázka "jogurtovej kultúry": Chcete si v budúcnosti sami bez námahy vyrobiť maximálne čerstvú a základnú potravinu? Potom by ste si mali kúpiť jogurtovač Klarstein a nenechať nič na regáli supermarketu, pokiaľ ide o čerstvosť!

Dokonalý hostiteľ s ohrievacími zásuvkami!

Všetko ste naplánovali do posledného detailu a s láskou ste naaranžovali každý tanier. Existuje však jeden problém, ktorý je pre pôžitok z jedla kľúčový: krátko po podávaní už jedlo nie je skutočne horúce. Teraz je jasné, prečo by ste mali najneskôr v tomto okamihu uvažovať o kúpe ohrievacej zásuvky. V profesionálnej gastronómii je tento pomocník nevyhnutný. Vďaka svojim kompaktným rozmerom ju možno umiestniť do kuchyne a ušetriť tak miesto. Pomocou tejto ohrievacej zásuvky môžete za 30 minút ohriať pokrmy až pre 6 osôb na 60 stupňov. Vďaka použiteľnej funkcii časovača môžete zabezpečiť, aby bolo všetko pripravené presne a pri ideálnej teplote. S praktickou funkciou push-pull všetko ľahko zvládnete v hektickom záverečnom špurte pri varení. Každý predhriaty tanier je rýchlo po ruke na servírovanie.

Kúpte si ohrievaciu zásuvku a užite si nové možnosti v kuchyni

Áno, tento nepredstaviteľný rozsah funkcií vás môže skutočne zahriať pri srdci. S touto funkčnou ohrievacou zásuvkou sa môžete zdokonaliť v úlohe hostiteľa aj z kulinárskeho hľadiska, čo sa zdá byť v gastronómii nevyhnutné. Vnútorný priestor s individuálnou reguláciou teploty možno použiť aj na rozmrazovanie, varenie pri nízkej teplote a na kysnutie.

Už servírujete alebo sú taniere ešte studené? S touto ohrievacou zásuvkou si vyberáte naozaj všestranný spotrebič, ktorý by nemal chýbať v dobre vybavenej kuchyni žiadneho vášnivého amatérskeho kuchára.

Každý by si tu mal nájsť niečo pre seba!

Stroje na výrobu popcornu

Stroj na výrobu popcornu pre domácnosť: zábava a chuťové zážitky pre celú rodinu!

Či už na príjemný videovečer vo vlastných štyroch stenách, na neobmedzené sledovanie seriálov počas daždivého víkendu alebo ako spestrenie detskej narodeninovej oslavy: popcornovač sa vždy dobre prijíma! Ak si vyrobíte vlastný popcorn, môžete si v krátkom čase vytvoriť pocit skutočného kina. Lahodný popcorn je obľúbenou pochúťkou pre malých aj veľkých a najlepšie chutí čerstvý! Máme pre vás dokonalý popkornovač v retro dizajne, ako aj ďalšie spotrebiče na zábavné varenie. Vďaka tomu je každá párty skvelým zážitkom!

Od popcornu až po hotový popcorn - zariadenie na výrobu popcornu to umožňuje

Ak si chcete pripraviť popcorn sami, stroj nie je nevyhnutne potrebný. Ako alternatíva je vhodný aj popcorn do mikrovlnnej rúry; popcorn sa dá pripraviť aj vo veľkom hrnci alebo panvici s pokrievkou. Optimistický stroj však nie je len efektívny, ale aj krásna pastva pre oči. Efekt je jednoducho neprekonateľný, keď sa všetci zhromaždia okolo stroja a sledujú, ako sa kukuričné zrná nadúvajú a nadobúdajú svoj plyšový tvar! Okrem toho je stroj bezpečný na používanie. Nič sa nespáli ani nevynechá. Šťastnému večeru v kine nestojí nič v ceste!

Okrem praktického prístroja potrebujete len popcorn a niekoľko kvapiek oleja. Podľa potreby sa môžu pridať ochucujúce zložky, ako je cukor alebo soľ. Popcorn bez prídavných látok je zdravé a nízkokalorické občerstvenie. Všetci vieme, že príliš veľa cukru a soli nie je nevyhnutne zdravé, ale občas je malý hriech určite povolený.

Popcornovač Volcano má výkon 300 W. Hrniec z nehrdzavejúcej ocele je ideálny na prípravu popcornu. Stačí stroj zohriať, naplniť ho trochou oleja a nadýchanou kukuricou a môžete začať! Integrované miešadlo zabezpečuje rovnomerné zahrievanie a nadúvanie kukuričných zŕn. Na dno hrnca z nehrdzavejúcej ocele sa nič nepripáli ani neprilepí. Hotový popcorn vyskočí z hrnca a tento proces môžete ľahko pozorovať cez pozorovacie sklo. Stroj dokáže spracovať až 60 litrov za hodinu. Príjemná doplnková funkcia: Ak chcete, môžete prístroj nastaviť tak, aby sa nádoba z nehrdzavejúcej ocele v pravidelných intervaloch nakláňala a vyprázdňovala.

Skvelý pútač pozornosti: stroj na výrobu popcornu v retro vzhľade

Náš stroj na výrobu domáceho popcornu robí dojem aj po vizuálnej stránke. Budete sa cítiť takmer ako vo vstupnej časti kina - retro dizajn sa dokonale vyníma vo farbách čiernej alebo červenej! Vnútorné osvetlenie plní dve funkcie: poskytuje dobrý prehľad o tom, čo sa deje vo vnútri, a udržiava hotový popcorn teplý. Hneď ako je zariadenie v prevádzke, šíri sa aj lákavá vôňa čerstvého popcornu.

Vysokokvalitné spracovanie zaručuje, že si vy, vaše deti, priatelia a hostia budete môcť dekoračný popcornovač dlho užívať. Pre tých, ktorí uprednostňujú iný dizajn, odporúčame aj náš popkornovač Couchpotato, ktorý si môžete objednať aj v čiernej alebo červenej farbe. Sférický vzhľad trochu pripomína UFO - ako stvorený na mnohé filmové večery!

Ak si chcete kúpiť stroj na výrobu popcornu, v spoločnosti Klarstein nájdete vysokokvalitné spotrebiče. A ak vám počas večera alebo po večernom sledovaní televízie rastie chuť na ďalšie dobroty, ponúkame vám ďalších praktických pomocníkov od sendvičovačov až po pece na pizzu.

Nahor