Bella Mini, kuchynský robot, 1200 W, 6 stupňov, 4 l, pulzná funkcia, nehrdzavejúca oceľ Čierna
Bella Mini, kuchynský robot, 1200 W, 6 stupňov, 4 l, pulzná funkcia, nehrdzavejúca oceľ Čierna
Bella Mini, kuchynský robot, 1200 W, 6 stupňov, 4 l, pulzná funkcia, nehrdzavejúca oceľ Čierna
Bella Mini, kuchynský robot, 1200 W, 6 stupňov, 4 l, pulzná funkcia, nehrdzavejúca oceľ Čierna
Bella Mini, kuchynský robot, 1200 W, 6 stupňov, 4 l, pulzná funkcia, nehrdzavejúca oceľ Čierna
Bella Mini, kuchynský robot, 1200 W, 6 stupňov, 4 l, pulzná funkcia, nehrdzavejúca oceľ Čierna

Bella Mini kuchynský robot

Mixovací robot Čierna 1200 watt
80,90 € 99,90 € (cena s DPH)
Základná farba:

Bella Mini kuchynský robot

80,90 € 99,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie
Carina miska z nehrdzavejúcej ocele
Carina miska z nehrdzavejúcej ocele Strieborný chróm Misa na miešanie 27,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 29,90 € Ušetríte 2,00 €
Carina metlička na sneh
Carina metlička na sneh Čierna / Strieborná metalíza Metla 17,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 24,90 € Ušetríte 7,00 €
Carina miešací hák
Carina miešací hák Strieborná metalíza Miešací hák 13,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 14,90 € Ušetríte 1,00 €
Carina hnetací hák
Carina hnetací hák Nehrdzavejúca oceľ Miešací hák 21,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 24,90 € Ušetríte 3,00 €
Pozrite si ďalšie príslušenstvo Zobraziť menej príslušenstva

Najväčšie výhody

Malý a výkonný: Kompaktný kuchynský robot so silným motorom

1200 wattov v 6 stupňoch: Ako aj prídavná pulzná funkcia

Dostatok priestoru: Vďaka 4-litrovej miske z nerezovej ocele

Popis produktu

Kompaktný formát, štýlový dizajn a presvedčivý výkon: Klarstein Bella Mini miešací robot v ničom nezaostáva za svojimi väčšími príbuznými. Bella Mini s výkonným príkonom 1200 W, 3 miešacími nadstavcami, 4 litrovou miešacou nádobou z nehrdzavejúcej ocele, 6 rýchlosťami a praktickou pulznou funkciou je skutočným všestranným pomocníkom v kuchyni. Vďaka planetárnemu systému miešania spĺňa všetky výzvy modernej kuchynskej prevádzky.

Osvedčená kvalita s najlepšími výsledkami miešania v priestorovo úspornom dizajne: Bella Mini kuchynský robot od Klarstein.

 • Príslušenstvo: 10025042 Carina miska z nehrdzavejúcej ocele
 • 10025043 Carina hnetací hák
 • 10025044 Carina miešací hák
 • 10025045 Carina metlička na sneh
Zobraziť viac

Vlastnosti

 • Kompaktný dizajn
 • Výkon: 1200 wattov
 • 6 rýchlostí
 • Pulzná funkcia pre krátke miešacie impulzy
 • 3 nadstavce na miešanie
 • Hnetacie a miešacie háky z hliníkovej zliatiny
 • Metlička z nehrdzavejúcej ocele
 • 4 litrová miešacia misa
 • Odisťovací mechanizmus na multifunkčné rameno - výklopné na jednoduché upevnenie nadstavcov a misky
 • Ochrana proti ostriekaniu
 • 4 protišmykové nožičky
 • Ochrana proti prehriatiu
Bella Mini, kuchynský robot, 1200 W, 6 stupňov, 4 l, pulzná funkcia, nehrdzavejúca oceľ

Rozmery a technické podrobnosti

 • Rozmery: cca 21 x 29 x 35 cm (Š x V x H)
 • Dĺžka kábla: cca 100 cm
 • Hmotnosť: cca 3 kg
 • Materiál misy: nerezová oceľ
 • Materiál tela: ABS plast
 • Napájanie: 220-240 V~ | 50/60 Hz

Čo bolo poslané

 • 1 x miešací robot
 • 1 x miešacia misa
 • 1 x háky na miesenie
 • 1 x miešacie háky
 • 1 x metlička na sneh
 • 1 x ochrana proti ostriekaniu
 • Návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

99.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(7 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Die Maschine tut, was sie soll, aber auch keinen Deut mehr: Sie ist primitiv zusammengeschraubt, laut, hakelig in der Handhabung. Schneebesen und Rührbesen arbeiten einwandfrei, beim Knethaken muss man immer wieder nachhelfen, weil er offenbar den Schüsselboden nicht erreicht und nur den oberen Teil des Teiges knetet. Für einen schweren Brotteig ist die Maschine nicht geeignet. Und ein großes Manko: Rührbesen und Knethaken sind nicht spülmaschinengeeignet. Hier wurde offenbar an allem gespart, woran man sparen konnte. Immerhin ist die Maschine im Vergleich zu anderen ziemlich billig. Mal sehen, wie lange sie durchhält.

Stroj robí to, čo má, ale ani bodka: je primitívne zoskrutkovaný, hlučný a manipulácia s ním je nepohodlná. Šľahačka a šľahač fungujú perfektne, musíte znova a znova pomáhať hákom na cesto, pretože sa zdá, že nedosahuje na dno misy a miesi iba hornú časť cesta. Stroj nie je vhodný na ťažké chlebové cesto. A veľká nevýhoda: šľahače a hnetacie háky nie sú vhodné do umývačky riadu. Tu sa zrejme zachránilo všetko, čo sa dalo zachrániť. Koniec koncov, stroj je v porovnaní s ostatnými dosť lacný. Uvidíme, ako dlho jej to vydrží.

Overená kontrola

Wir sind sehr zu Frieden mit dem Produkt ! Es erfüllt sein Zweck und preisleistungsverhältniss ist sehr gut

S produktom sme veľmi spokojní! Plní svoj účel a má veľmi dobrú hodnotu za peniaze

Overená kontrola

tolle Hilfe in der Küche und spart Platz. Verschiedene Aufsätze sind mit dabei und auch die Bedingung ist einfach. Lässt sich auch gut reinigen. Das war mir sehr wichtig. Ich bin zufrieden - hier stimmt der Preis und die Leistung. Schaut zudem auch noch sehr gut aus,

skvelý pomocník v kuchyni a šetrí miesto. Súčasťou sú rôzne prílohy a podmienka je tiež jednoduchá. Tiež sa ľahko čistí. To bolo pre mňa veľmi dôležité. Som spokojný - cena a výkon sú tu. Tiež vyzerá veľmi dobre

Overená kontrola

Die kleine Maschine hat bei meiner Mutter das Handrührgerät abgelöst und bisher alle Aufgaben gut gemeistert. Gerade für schwereren Brot- oder Hefeteig ist die Maschine super. Wir haben eine Mum4 und konnten, bis auf den Preis, keinen Unterschied feststellen. Bei der Klarstein Maschine gibt es natürlich keine Erweiterungsmöglichkeiten, aber diese funktionieren meistens eher schlecht als recht.

Malý strojček nahradil mamin ručný mixér a zatiaľ dobre zvláda všetky úkony. Stroj je skvelý najmä na ťažký chlieb alebo kysnuté cesto. Máme mamu 4 a nedokázali sme rozlíšiť žiadny rozdiel okrem ceny. Stroj Klarstein samozrejme nemá žiadne možnosti rozšírenia, ale tieto zvyčajne fungujú skôr zle ako dobre.

Overená kontrola

Ich habe einen Backkurs gemacht und backe gerne verschiedene und neue Dinge zu Hause. Um Teig zu machen und zu kneten, habe diese Küchenmaschine gekauft. Es verfügt über 3 verschiedene Mischaufsätze und 6 verschiedene Geschwindigkeitseinstellungen. Es wird nicht nur zum Kneten, sondern auch zum Mischen verwendet. Es ist eine richtige Küchenmaschine. Es ist einfach zu bedienen und leicht zu reinigen. Sein schönes Design und seine kompakten Abmessungen benötigen sehr wenig Platz in der Küche.

Urobila som si kurz pečenia a rada pečiem doma rôzne a nové veci. Kúpil som si tento kuchynský robot na výrobu a miesenie cesta. Má 3 rôzne mixovacie nástavce a 6 rôznych nastavení rýchlosti. Používa sa nielen na miesenie, ale aj na miešanie. Je to skutočný kuchynský robot. Ľahko sa používa a ľahko sa čistí. Jeho krásny dizajn a kompaktné rozmery zaberú v kuchyni veľmi málo miesta.

Overená kontrola

Mein Sohn hat mich gebeten, ihm eine kleine Küchenmaschine für Teige zu besorgen und da ich mit meiner Bella Robusta von Klarstein so zufrieden bin, habe ich mich für diese hier entschieden. Ich war ein wenig skeptisch, weil ich mehr von Metall für das Gehäuse halte und die Bella aus Kunststoff ist. Sie konnte mich aber positiv überraschen und das in fast jeglicher Hinsicht. Zunächst steht sie wirklich stabil auf der Arbeitsplatte, nicht zuletzt dank der tollen Saugnäpfe. Dann hat sie noch den Härtetest mit Brotteig aus 500 g Mehl bestanden, der Knethaken leistet ganze Arbeit und die Maschine wackelt dabei nicht zu sehr und steht weiterhin wie eine Eins. Den einzigen Makel, den ich erwähnen muss, der mich aber nicht so stört, dass ich dafür einen Stern abziehen würde: sie ist im Betrieb sehr laut. Vom Fassungsvermögen reicht sie für Singles oder auch Paare absolut. Wer eine kleine und schicke Küchenmaschine ohne viel Schnickschnack rein für Teige und Cremes jeglicher Art sucht, ist mit der Klarstein Bella meiner Ansicht nach gut bedient.

Môj syn ma požiadal, aby som mu zaobstaral malý kuchynský robot na cesto a keďže som s mojou Bella Robusta od Klarstein taká spokojná, rozhodla som sa pre tento. Bol som trochu skeptický, pretože preferujem kov pre puzdro a Bella je vyrobená z plastu. Ale dokázala ma pozitívne a takmer v každom ohľade prekvapiť. V prvom rade je na pracovnej doske naozaj stabilný, v neposlednom rade aj vďaka skvelým prísavkám. Potom prešiel testom odolnosti s chlebovým cestom z 500 g múky, hnetací hák odvádza skvelú prácu a stroj sa príliš nekýve a naďalej stojí ako jeden. Jedinou chybičkou, ktorú musím spomenúť a ktorá mi neprekáža natoľko, aby som ubrala hviezdičku, je to, že je pri používaní veľmi hlučná. Kapacitne úplne postačuje pre jednotlivcov alebo páry. Ak hľadáte malý a šik kuchynský stroj bez veľkého množstva ozdôb na cesto a krémy všetkého druhu, myslím, že Klarstein Bella je tou správnou voľbou.

Overená kontrola

Meine Frau wünscht sich so eine Küchenmaschine schon das ganze Jahr. Nun habe ich ihr den Wunsch zu Weihnachten erfüllt und sie damit glücklich gemacht. Die Maschine hat ein super Design, ist leistungsstark und meine Frau gklücklich am backen.

Moja žena túžila po takomto kuchynskom robote celý rok. Teraz som jej splnil želanie na Vianoce a urobil som jej radosť. Stroj má skvelý dizajn, je výkonný a moja žena s radosťou pečie.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov