Sauenland Pro, gril na prasiatko, otočný špíz, 13 W, 4 kolesá, ušľachtilá oceľ
Sauenland Pro, gril na prasiatko, otočný špíz, 13 W, 4 kolesá, ušľachtilá oceľ
Sauenland Pro, gril na prasiatko, otočný špíz, 13 W, 4 kolesá, ušľachtilá oceľ
Sauenland Pro, gril na prasiatko, otočný špíz, 13 W, 4 kolesá, ušľachtilá oceľ
Sauenland Pro, gril na prasiatko, otočný špíz, 13 W, 4 kolesá, ušľachtilá oceľ
Sauenland Pro, gril na prasiatko, otočný špíz, 13 W, 4 kolesá, ušľachtilá oceľ
Sauenland Pro, gril na prasiatko, otočný špíz, 13 W, 4 kolesá, ušľachtilá oceľ

Sauenland Pro gril na prasiatko

gril na prasiatko Strieborná 15 watt
377,90 € 459,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Všestranný: dá sa použiť na mladé prasiatka aj na bežné BBQ

Ľahko prispôsobiteľný: nastavte výšku grilovaných potravín v závislosti od požadovaného výsledku varenia

Vyrobený z ušľachtilej ocele: ľahko čistiteľný a veľmi robustný podľa konceptu CrystalSteel Concept

Popis produktu

Zariadenie Sauenland Pro od spoločnosti Klarstein je gril, vďaka ktorému sa plnia sny dedinských znalcov.

Pevná konštrukcia z ušľachtilej ocele podľa konceptu CrystalSteel Concept určuje vonkajší vzhľad grilu. Vďaka štyrom kolesám s dvom integrovaným brzdám sa gril na prasiatko aj napriek hmotnosti a vysokej stabilite veľmi ľahko prepravuje, napríklad z garáže do záhrady alebo z miestnosti na náradie na terasu. Najväčšou zaujímavosťou grilu je určite dobre dimenzovaný grilovací špíz z ušľachtilej ocele. Možno na ňom opekať delikátne pečienky, kurča alebo iné grilované jedlá.

Špíz z ušľachtilej ocele je poháňaný dodávaným motorom. Vďaka konštantnej rotácii zabezpečuje rovnomerný proces varenia a dokonalý pôžitok zo šťavnatého mäsa. Do grilovacej vaničky sa zmestí dostatok uhlia na dlhodobé poskytovanie potrebného tepla. Vďaka štyrom grilovacím roštom je k dispozícii aj veľkorysá grilovacia plocha, vďaka čomu je gril ideálnym partnerom pre tradičné BBQ podujatia.

Či už ide o rodinné oslavy, párty, alebo firemné výročia, s grilom na prasiatko Sauenland Pro od spoločnosti Klarstein sa podaria sedliacke pečené prasatá a ďalšie špeciality naozaj vo veľkom štýle!

Upozornenie: gril na prasiatka je dodávaný ako montážna sada.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • pevná konštrukcia z ušľachtilej ocele
 • ochrana pred vetrom
 • výkon motora: 13 W
 • napájanie: 220 - 240 V| 50 - 60 Hz
Sauenland Pro, gril na prasiatko, otočný špíz, 13 W, 4 kolesá, ušľachtilá oceľ

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 138 x 92 x 44 cm (Š x V x H)
 • grilovacia plocha: cca 112 x 40 cm (Š x D)
 • hmotnosť: cca 27,5 kg
 • Maximálna váha prasiatka: 20kg

Čo bolo poslané

 • 1 x gril (vrátane otočného špízu, motora a ochrany pred vetrom)
 • 4 x grilovací rošt
 • nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina, francúzština, španielčina, taliančina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

459.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(10 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Der Grill an sich ist relativ easy zusammenzubauen, ist aus hochwertige Edelstahl. Leider ist ein Schwein rundherum ja nicht vollkommen schwer, das bedeutet: Dreht man das Schwein am Spiess, dann kippt es immer zu schwereren Seite. Das Schwein vollkommen plan und gleichmässig auf den Spiess aufzuspiessen ist nahezu unmöglich und klappt vielleicht mit einem kleinen Spanferkel. Wir nutzen den Grill viel, er ist leicht zu putzen und wirklich sehr, sehr gross. Gutes Preis Leistungsverhältnis.

Samotný gril sa pomerne jednoducho montuje a je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Žiaľ, prasa nie je dookola úplne ťažké, čo znamená, že ak prasa otočíte na ražni, vždy sa prevráti na ťažšiu stranu. Napichnúť prasa úplne naplocho a rovnomerne na špíz je takmer nemožné a mohlo by to fungovať s malým prasiatkom. Gril používame veľa, ľahko sa čistí a je naozaj veľký. Dobrá hodnota za peniaze.

Overená kontrola

Der Grill ist gut. Aberer müsste höher sein, er ist sehr weit unten.Und die Spießauflage müsste mit kugellager sein, dann würde der Motor sich nicht so abrackern.

Gril je dobrý. Ale to by muselo byť vyššie, je to veľmi dole.A podpera ražne by musela byť s guľôčkovými ložiskami, potom by sa motor toľko nenamáhal.

Overená kontrola

Könnten etwas günstiger sein, tut aber seinen Dienst 25 KG Spanferkel geht. Die Rückwand müsste weiter nach außen, selbst ohne Beine bleibt es ab und zu hängen. Oder man lässt sie ab. Die allgemeine Standhöhe müsste besser sein. Relativ weit unten gehalten. Oder man stellt ihn auf ein postest

Mohlo by to byť o niečo lacnejšie, ale svoju prácu zvládne 25 kg prasiatko. Zadná stena by mala byť viac von, aj bez nôh sa z času na čas zasekne. Alebo ich necháš ísť. Celková výška státia by mala byť lepšia. Udržiavané relatívne nízko. Alebo to dáte na príspevok

Overená kontrola

Man könnte noch einiges verbessern zB Die Halterung vom Spanferkel ansonsten alles ok

Pár vecí sa dalo ešte vylepšiť, napríklad montáž od prasiatka, inak bolo všetko ok

Overená kontrola

Preis Leistung stimmt.

Cenový výkon je správny.

Overená kontrola

Wir haben Spanfekel gegrillt 20kg hat gut funktioniert.Wünschenswert wehren eine Anweisung mit ca Angaben wie es funktioniert zb.Zeit Stärke v Feuer…

Dobre sa nám osvedčil Grilovaný Spanfekel 20kg.Bolo by vhodné mať návod s cca.

Overená kontrola

Lieferung kam um eine Woche früher als erwartet. Material sehr gut verarbeitet, sauber verpackt und kratzfrei foliert. Kinderleichte Zusammenbau auch ohne technische Vorkenntnisse. Würde mir den Griller jederzeit wieder kaufen.

Dodanie prišlo o týždeň skôr, ako sa očakávalo. Materiál veľmi dobre spracovaný, úhľadne zabalený a zabalený bez škrabancov. Veľmi jednoduchá montáž aj bez predchádzajúcich technických znalostí. Gril by som si kedykoľvek kúpil znova.

Overená kontrola

Der Grill macht soweit für den Preis einen ordentlichen Eindruck. Wir haben allerdings etliche Stellen nachgeschweißt. Die Punktschweißungen sind nicht so überzeugend. Die Platten für die Aufnahme der Räder sind nicht zu gebrauchen,genau prüfen sonst nacharbeiten. Ich möchten den Grill nicht so negativ bewerten weil er für das Geld okay ist. Soll er länger halten dann vor Gebrauch nacharbeiten. So jetzt wird das Ferkel gegrillt.

Gril robí dobrý dojem za cenu. Množstvo miest sme však prevarili. Bodové zvary nie sú také presvedčivé. Doštičky na kolesá nie sú použiteľné, starostlivo skontrolujte, inak prepracujte. Nechcem gril hodnotiť tak negatívne, pretože za tie peniaze je v poriadku. Ak chcete, aby vydržal dlhšie, pred použitím ho upravte. Takže teraz je prasiatko grilované.

Overená kontrola

Damit kann die Party kommen und es ist mal was komplett anderes als wenn man sonst nur grillt. Gerade wenn man viele Leute einladen hat, dann lohnt es sich wirklich. Die Verarbeitung ist top gemacht - ohne Fehler oder sonstige Mängel. Es ist zudem auch sehr stabil und robust. Ich denke daher, dass man an diesen grill auch sehr lange seine Freude haben kann. Aus diesem Grund vergebe ich auch die vollen Punkte und würde es auch ohne Probleme erneut bestellen. Cool für jede ausgefallene Party

Takže párty môže prísť a je to niečo úplne iné, ako keď sa bežne len griluje. Naozaj to stojí za to, najmä keď ste pozvali veľa ľudí. Spracovanie je na špičkovej úrovni - bez chýb a iných nedostatkov. Je tiež veľmi stabilný a robustný. Preto si myslím, že z tohto grilu sa môžete tešiť veľmi dlho. Z tohto dôvodu udeľujem aj plný počet bodov a bez problémov by som si ho objednal znova. Skvelé na každú luxusnú párty

Overená kontrola

Der grill

Gril

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov