ShirtButler Deluxe, zariadenie na automatické sušenie a žehlenie, 1250 W
ShirtButler Deluxe, zariadenie na automatické sušenie a žehlenie, 1250 W
ShirtButler Deluxe, zariadenie na automatické sušenie a žehlenie, 1250 W
ShirtButler Deluxe, zariadenie na automatické sušenie a žehlenie, 1250 W
ShirtButler Deluxe, zariadenie na automatické sušenie a žehlenie, 1250 W
ShirtButler Deluxe, zariadenie na automatické sušenie a žehlenie, 1250 W
ShirtButler Deluxe, zariadenie na automatické sušenie a žehlenie, 1250 W
ShirtButler Deluxe, zariadenie na automatické sušenie a žehlenie, 1250 W
ShirtButler Deluxe, zariadenie na automatické sušenie a žehlenie, 1250 W

ShirtButler Deluxe zariadenie na automatické sušenie a žehlenie

Sušič košiel Biela 1250 watt
75,90 € 139,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Systém 2 v 1: zariadenie na automatické sušenie a žehlenie v jednom

Obzvlášť univerzálne: vhodný na tričká, košele, blúzky, pulóvre a nohavice

Výkonné: vďaka bezpečnostnému ohrievaču s výkonom 1250 W

Popis produktu

Už žiadne pokrčené košele, upratovacie návštevy a časovo náročné hodiny žehlenia. Klarstein ShirtButler Deluxe vysuší a ožehlí tričká, košele, blúzky, pulóvre a nohavice v okamihu. Je dlho očakávaným riešením pre všetky moderné domácnosti.

Systém 2 v 1 umožňuje zariadeniu Klarstein ShirtButler Deluxe nielen rýchle schnutie, ale aj spoľahlivé žehlenie. Odevy sa po pracom cykle veľmi jednoducho natiahnu na balónové telo, ktoré sa priebežne napĺňa vzduchom pomocou bezpečnostného ohrievača s výkonom 1250 W. Zariadenie odoberá vďaka technológii HotAir Tension a priedušnému materiálu Oxford nylon všetku vlhkosť z košieľ, nohavíc, blúzok a tričiek už po niekoľkých minútach. So 6-úrovňovým časovačom od 0 do 180 min. je zároveň možné zvoliť ideálny čas sušenia, resp. žehlenia pre príslušné odevy. Vďaka nízkej hlasitosti sľubuje zariadenie mimoriadne tichú prevádzku. Kompaktná veľkosť zariadenia na sušenie a žehlenie zaisťuje priestorovo úsporné uskladnenie. LED kontrolka okrem toho spoľahlivo zobrazuje výber zvolených možností.

Sušenie a žehlenie v jednom: Klarstein ShirtButler Deluxe je domáci spotrebič 2 v 1, ktorý ihneď musíte mať!

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • výkon 1250 W
 • časovač: 0 – 180 min. (30/60/90/120/150/180 min.)
 • materiál: oxfordský nylon
 • LED kontrolka
 • pohodlné skladovanie
 • 4 spony na upevnenie kusov oblečenia
 • napájanie: 230 V ~ 50 Hz
ShirtButler Deluxe, zariadenie na automatické sušenie a žehlenie, 1250 W

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery (s hornou časťou počas prevádzky): cca 172 x 110 x 41 cm (Š x V x H)
 • rozmery (s dolnou časťou počas prevádzky): cca 54 x 148 x 34 cm (Š x V x H)
 • hmotnosť: cca 2,2 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x sušič na košele
 • 1 x balónové telo horný diel
 • 1 x balónové telo spodný diel
 • 4 x upevňovacia spona
 • 4 x štipec na bielizeň
 • 1 x nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina, francúzština, španielčina, taliančina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

139.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(20 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Bei dünnen und wenig verknitterten (=bei niedriger Drehzahl geschleudert) feuchten Hemden erfüllt das Gerät seine Funktion gut. Von Hand gebügelt ist natürlich immer glatter. Für den ständigen Einsatz gut geeignet. Es könnte etwas leiser sein, aber die warme Luft muss ja irgendwie transportiert werden.

Zariadenie plní svoju funkciu dobre pri tenkých a mierne pokrčených (=odstreďovaných pri nízkej rýchlosti) vlhkých košeliach. Ručné žehlenie je samozrejme vždy hladšie. Dobre sa hodí na neustále používanie. Mohol by byť trochu tichší, ale teplý vzduch sa musí nejako transportovať.

Overená kontrola

Bin sehr zufrieden. Besonders gut ist der Geräuschpegel ,nämlich sehr leise.

Som veľmi rád. Úroveň hluku je obzvlášť dobrá, najmä veľmi tichá.

Overená kontrola

Meine Hemden werden super und der Aufwand hält sich in Grenzen. Ich kann dieses Produkt gerne weiterempfehlen.

Moje tričká sú skvelé a úsilie je obmedzené. Tento produkt môžem s radosťou odporučiť.

Overená kontrola

Das Produkt funktioniert einwandfrei. Natürlich macht es etwas Lärm und gibt Wärme ab. Aber wenn man es nicht grad im Wohn- oder Schlafzimmer benutzt, stellt das kein Problem dar. Einfach in einen Nebenraum, Tür zu und gut ist. Hemden sind nicht vollkommen knitterfrei, aber vollkommen ausreichend für Kleidung des täglichen Bedarfs. Bei Hemden für besondere Anlässe sollte man aber dann doch lieber zum Bügeleisen greifen.

Produkt funguje perfektne. Samozrejme vydáva určitý hluk a vydáva teplo. Ak ho však nepoužívate v obývačke alebo spálni, nie je problém, stačí ho umiestniť do vedľajšej miestnosti, zavrieť dvere a je to. Košele nie sú úplne bez vrások, no na každodenné oblečenie úplne postačujú. Na košele na špeciálne príležitosti je však lepšie použiť žehličku.

Overená kontrola

Ich bewerte selten Sachen, aber das gerät hat eine gute Bewertung einfach verdient! Angedacht ist das gerät um z.b. Hemden fertig zu trocknen und dabei zu bügeln, wobei dann die Heizleistung für den Bereich des Kragens etwas schwach ist, funktioniert, aber dauert etwas länger. Testweise habe ich meine Hemden lufttrocknen lassen und dann mit dem gerät bearbeitet, und das Ergebnis ist wirklich sehr gut. Innerhalb von 2-3 Minuten ist das Hemd perfekt geglättet. Anstatt ewig zu bügeln, ist man fertig, bevor das bügeleisen warm ist, was Zeit und Nerven spart. Das gerät ist sehr leicht, kann notfalls schnell zerlegt werden und macht seine Arbeit sehr gut, volle Punktzahl!

Málokedy hodnotím veci, ale toto zariadenie si zaslúži dobré hodnotenie! Zariadenie je určené napríklad na dosúšanie košieľ a zároveň ich žehlenie, v tomto prípade je tepelný výkon pre oblasť goliera trochu slabý, funguje, ale trvá trochu dlhšie. Ako test som nechal košele vysušiť na vzduchu a následne som ich spracoval prístrojom a výsledok je naozaj veľmi dobrý. V priebehu 2-3 minút je košeľa dokonale narovnaná. Namiesto večného žehlenia máte hotovo skôr, než sa žehlička zahreje, čo šetrí čas a nervy. Zariadenie je veľmi ľahké, v prípade potreby sa dá rýchlo rozobrať a svoju prácu robí veľmi dobre, plný počet bodov!

Overená kontrola

Im Großen und Ganzen tut der Hemdenbügler, was man erwartet. Einen Stern ziehe ich ab, weil es im Detail hakt: - Die Arme sind so dick und das Gebläse so stark, dass die Manschetten knittern. - Der Sockel hat Klammern an Gummis, mit denen das Hemd befestigt werden soll. Die Klammern sind aber im Vergleich zum Gebläse zu schwach, bzw. lässt sich der Torso nicht ausreichend verschmälern. Er bläht sich unten so stark auf, dass immer die Klammern abspringen. Es sei denn, man lässt die Gummis so locker, dass es ohnehin keinen Unterschied macht.

Celkovo robí lis na košele to, čo sa očakáva. Hviezdu strhávam, pretože ide o detaily: - Ramená sú také hrubé a fúkač je taký silný, že sa manžety krčia. - Základňa má klipy na gumičkách, ktoré sú navrhnuté tak, aby držali košeľu na mieste. Svorky sú však v porovnaní s fúkačom príliš slabé, prípadne sa trup nedá dostatočne zúžiť. V spodnej časti sa tak nafúkne, že držiaky vždy odskočia. Pokiaľ nenecháte elasťáky tak voľné, že to aj tak nerozlišuje.

Overená kontrola

Zur Arbeitserleichterung ist es prima. Mit dem Eisen ist man definitiv schneller. Allerdings während der Butler (man muss die Zeitschaltuhr schon auf 5-7 min stellen für ein Hemd) kann man halt andere Dinge erledigen. Ich sprüh die Hemden und Shirts leicht ein, zieh sie auf den Butler Knöpfe schließen und die Uhr anstellen. Selbst der Kragen wird glatt. Ist schon etwas laut, aber da es im Wäschekeller steht, kein Problem. Meine langen Shirts sind allerdings etwas problematisch da diese im unteren Bereich über den Butler quasi überhängen. Bin aber trotzdem angenehm und positiv überrascht.

Je to skvelé na uľahčenie práce. So žehličkou ste určite rýchlejší. Počas komorníka (na košeľu musíte nastaviť časovač na 5-7 minút) však môžete robiť iné veci. Jemne nastriekam košele a košele, natiahnem ich na komorníka, zapínam gombíky a zapínam hodiny. Dokonca aj golier sa stáva hladkým. Je trochu hlučný, ale keďže je v práčovni, nie je problém. Moje dlhé košele sú však trochu problematické, pretože v spodnej časti prevyšujú komorníka. Ale aj tak som milo a pozitívne prekvapený.

Overená kontrola

Der Geräuschpegel ist viel niedriger als bei meinem Vorgängergerät, leider ist der Hemdenhalter sehr instabil! Dennoch ein gut brauchbares Gerät!

Hladina hluku je oveľa nižšia ako u môjho predchádzajúceho zariadenia, bohužiaľ držiak košele je veľmi nestabilný! Stále užitočné zariadenie!

Overená kontrola

Kann mit dem ersten Fön von Cleanmaxx nicht mithalten da seine Halterung für die Hemden nur bedingt geeignet sind. Sie halten zwar, aber das ganze System steht schief und es bleiben leider Falten da sich der Sack nicht durchgängig unter dem ganzen Hemd aufbläst. Daher nur 3 Sterne.

Nemôže držať krok s prvým fénom Cleanmaxx, pretože jeho držiak na košele je vhodný len v obmedzenej miere. Držia, ale celý systém je krivý a bohužiaľ ostávajú záhyby, pretože vrece sa nenafukuje súvisle pod celou košeľou. Preto len 3 hviezdičky.

Overená kontrola

Ich arbeite schon ein paar Jahre mit vergleichbaren Geräten, aber dieses ist bisher das Beste!

Podobné zariadenia používam už niekoľko rokov, no toto je zatiaľ najlepšie!

Overená kontrola

Der Preis zur Leistung ist spitze

Cena za výkon je super

Overená kontrola

Im Gegensatz zum cleanmaxx Gerät, welches bei mir nach einer Benutzung direkt vom Motor defekt war, wegen vermutlicher Überhitzung, ist dieses Gerät wirklich sehr zielführend, nicht so laut, einfach zu bedienen, kurzum einfach gut

Oproti zariadeniu cleanmaxx, ktoré bolo po jednom použití vadné priamo na motore, kvôli predpokladanému prehrievaniu, je toto zariadenie naozaj veľmi účinné, nie také hlučné, ľahko ovládateľné, skrátka jednoducho dobré

Overená kontrola

Sehr leise! Super Leistung! Einfach Klasse!

Veľmi tichý! Super výkon! Jednoducho trieda!

Overená kontrola

große Erleichterung bei der Hausarbeit

veľká úľava pri domácich prácach

Overená kontrola

Dauert etwas da Hemden nacheinander drauf müssen, aber: funktioniert.

Chvíľu to trvá, pretože košele sa musia obliekať jedna za druhou, ale: ide to.

Overená kontrola

Manschettenbereich knittrig aber ansonsten top, mein Man krämpelt die Ärmel sowieso immer hoch.

Oblasť manžety pokrčená, ale inak super, manžel si aj tak vždy vyhrnie rukávy.

Overená kontrola

Tut was man von ihm verlangt und wir üben noch.

Robí, čo sa od neho žiada, a my stále cvičíme.

Overená kontrola

Gut um schnell was zu trocknen und zu glätten. Fällt aber ständig auseinander

Dobré na rýchle vysušenie a vyhladenie niečoho. Ale stále sa rozpadá

Overená kontrola

Das Teil ist gewöhnungsbedürftig. Es wackelt sehr. Man braucht lange, bes es klappt mit dem Bügeln

Na túto časť si treba zvyknúť. Veľmi sa kýve. Trvá to dlho, kým žehlenie funguje

Overená kontrola

Da ich nur ungern Hemden und Hosen bügle habe ich lange nach einer automatischen Hilfe gesucht. Mit dieser Bügelhilfe werden auch die schwierigen Hemden einwandfrei und einfach glatt. Zuerst hatte ich mir ein "billigeres" Konkurrenzprodukt gekauft. Dieses war extrem laut und ist schon nach 10 Hemden komplett abgebrannt. Im Vergleich dazu ist dieser ShirtButler um Größenordungen besser: die Lautstärke ist erträglich, Hosen und Hemden werden glatt, ohne dass ich mich mit dem Bügeleisen herumschlagen muss. Ich gebe nicht die volle Punktzahl, da ich mir eine elektronische Zeiteinstellung statt eines mechanischen Drehschalters gewünscht hätte (gibt's wohl auch, war aber gerade nicht lieferbar).

Keďže ma nebaví žehliť košele a nohavice, dlho som hľadala automatickú pomoc. S touto pomôckou na žehlenie budú aj tie ťažké košele bezchybné a jednoducho hladké. Najprv som kupoval "lacnejší" produkt konkurencie. Toto bolo mimoriadne hlasné a po 10 tričkách úplne vyhorelo. V porovnaní s tým je tento ShirtButler rádovo lepší: objem je znesiteľný, nohavice a košele sa stanú hladkými bez toho, aby som sa musel hrabať so žehličkou. Nedávam plný počet, pretože by som uprednostnil elektronické nastavenie času namiesto mechanického otočného spínača (pravdepodobne tiež existuje, ale vtedy nebol k dispozícii).

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov