junior Lunchbox, 6 priehradiek, 21,3 x 15 x 4,5 cm (Š x V x H), bez BPA Green Fruit
junior Lunchbox, 6 priehradiek, 21,3 x 15 x 4,5 cm (Š x V x H), bez BPA Green Fruit
junior Lunchbox, 6 priehradiek, 21,3 x 15 x 4,5 cm (Š x V x H), bez BPA Green Fruit
junior Lunchbox, 6 priehradiek, 21,3 x 15 x 4,5 cm (Š x V x H), bez BPA Green Fruit
junior Lunchbox, 6 priehradiek, 21,3 x 15 x 4,5 cm (Š x V x H), bez BPA Green Fruit
junior Lunchbox, 6 priehradiek, 21,3 x 15 x 4,5 cm (Š x V x H), bez BPA Green Fruit
junior Lunchbox, 6 priehradiek, 21,3 x 15 x 4,5 cm (Š x V x H), bez BPA Green Fruit
junior Lunchbox, 6 priehradiek, 21,3 x 15 x 4,5 cm (Š x V x H), bez BPA Green Fruit
junior Lunchbox, 6 priehradiek, 21,3 x 15 x 4,5 cm (Š x V x H), bez BPA Green Fruit

junior Lunchbox

Obedár Green Fruit
25,90 € 39,90 € (cena s DPH)
Základná farba:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo
junior Lunchbox
junior Lunchbox Vložka do obedára Priehľadná 13,90 € (cena s DPH)
Zlacnené z 22,90 € Ušetríte 9,00 €

Najväčšie výhody

Bez BPA: je vyrobený z plastu, ktorý je zdravotne nezávadný, bez chuti a zápachu

Odolnosť voči úniku: Úplne tesný uzáver na kliknutie - všetko zostane v plechovke

Praktické porciovanie: Dve vložky pre 4 alebo 6 priehradiek udržujú všetko dokonale oddelené

Popis produktu

Či už do škôlky alebo do školy: V Lunchboxe junior od schmatzfatz by Klarstein bude každá desiata chrumkavá a čerstvá! Pomocou praktických oddeľovacích vložiek môžete všetky jedla skladovať oddelene. Nič sa nemieša: ovocie chutí ako ovocie, klobása chutí ako klobása a syr chutí ako syr. Malé priehradky zabezpečujú dokonalú arómu. Ovocím a zeleninou nakrájanými na malé kúsky a uloženými v malých priehradkách, môžete vašim malým ratolestiam spríjemniť ich chuť! Pre zdravý prísun vitamínov každý deň, na výletoch alebo pri malých záchvatoch hladu na detskom ihrisku.

Lunchbox junior od schmatzfatz by Klarstein má samostatné vnútorné veko. Bezpečne a vzduchotesne uzatvára jednotlivé priehradky boxu. Vďaka samostatne uzatvárateľným priehradkám je tento box na olovrant veľmi vhodný aj na husté potraviny. Takto môžete svojim deťom osladiť deň jablkovým pyré, krupicovou kašou alebo jogurtom. Alebo im jednoducho dajte müsli na cestu! Vďaka bezpečným chlopniam v prednej časti zostane všetko v krabici - kým to nezjete.

Praktický a všestranný v každodennom živote detí, komfortný na večer: vďaka šikovnej technológii zapínania s vyberateľnými priehradkami sa tento Lunchbox perfektne čistí. Zdravá hygiena je zaručená, pretože vnútorné priehradky možno ľahko vložiť do umývačky riadu. Keďže vonkajší box neprichádza do kontaktu s potravinami, možno ho jednoducho utrieť vlhkou handričkou. Vďaka ideálnemu tesneniu môžete box na olovrant naplniť chutným občerstvením aj večer predtým. Všetky časti boxu sú vyrobené z plastu bez obsahu BPA, a preto sú nielen bez chuti a zápachu, ale aj úplne zdravotne neškodné.

Mrkva, jogurt, plátky jabĺk, saláma, syr a mnoho ďalšieho: každý pokrm pripravený presne podľa vašich predstáv si nájde svoje miesto v Klarstein schmatzfatz junior Lunchbox. Olovrant bude tak dlho chutný a zachová sa si svoju chuť.

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • Materiál: plast
 • Bez BPA: zdravotne nezávadný, bez chuti a zápachu
 • So 4 alebo 6 samostatnými priehradkami na porciovanie
 • Oddelene utesnené jednotlivé priehradky
 • Vhodný do umývačky riadu
 • Ľahko sa čistí a je vhodný pre deti
 • S bezpečným zatváraním klapiek
 • Farebný dizajn vhodný pre deti
junior Lunchbox, 6 priehradiek, 21,3 x 15 x 4,5 cm (Š x V x H), bez BPA

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery: cca 21,3 x 15 x 4,5 cm (Š × V × H)
 • Hmotnosť: cca 480 g

Čo bolo poslané

 • 1 x box na obed
 • 1 x vložka so 4 priehradkami
 • 1 x vložka so 2 priehradkami
 • 1 x vnútorné veko

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

39.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(27 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

bietet genug Platz für die Jause.

ponúka dostatok miesta na občerstvenie.

Overená kontrola

Alles wie erwartet. Die Brotdose ist recht schwer aber sehr sehr wertig. Der Verschluss macht einen stabilen Eindruck und die Scharniere hinten sehen auch wirklich gut und stabil verarbeitet aus. Die Dose ist meiner Meinung auch auslaufsicher. Joghurt bleibt da wo er soll und verteilt sich nicht auf dem Brot im Fach daneben. Ebenso Essiggurken oder Tomatenhälften (und deren restfeuchte bzw eigenen auslaufenden Säften). Was ich absolut nicht nachvollziehen kann sind die Bewertungen, wo Wasser in die Dose gefüllt wird und sich dann gewundert bzw aufgeregt wird dass das nicht dicht ist. Es sollte klar sein, dass die Dose dafür nicht gemacht ist! Alles andere bleibt wo es soll und das ist das was ich auch erwarte. Klare Kaufempfehlung von mir.

Všetko podľa očakávania. Obedová krabica je pomerne ťažká, ale veľmi cenná. Zapínanie pôsobí stabilným dojmom a pánty vzadu vyzerajú naozaj dobre a stabilne. Myslím, že plechovka je tiež nepriepustná. Jogurt zostane tam, kde má a neroztečie sa na chlieb v priehradke vedľa. Rovnako kyslé uhorky alebo polovice paradajok (a ich zvyšková vlhkosť alebo vlastná vytekajúca šťava). Čo absolútne nechápem, sú recenzie, kde sa do plechovky napúšťa voda a potom sú ľudia prekvapení alebo nadšení, že to nie je tesné. Malo by byť jasné, že plechovka na to nie je vyrobená! Všetko ostatné zostáva tam, kde má a to je to, čo očakávam. Jasné odporúčanie na nákup odo mňa.

Overená kontrola

Bis jetzt ist diese Brotzeitdose einwandfrei. Es passt genug Schnick Schnack rein um Abwechslung in die Brotzeit des Kindes zu bekommen und es läuft in den jeweiligen Kammern nichts über. Bravo!

Tento obedový box bol zatiaľ dokonalý. Dostatok zvončekov a píšťaliek sa zmestí na spestrenie detskej desiaty a v príslušných komorách nič nepreteká. Bravo!

Overená kontrola

Auslaufschutz deswegen auch gekauft

Preto som si kúpil ochranu proti úniku

Overená kontrola

Hab die Brotdose meinem Sohn zur Einschulung gekauft. Soweit ist alles bestens das einzige was mich stört ist das sie echt schwer ist für eine Brotdose.

Kúpil som tento obedový box pre môjho syna na zápis do školy. Zatiaľ je všetko v poriadku, jediné čo mi vadí je, že na obedár je naozaj ťažký.

Overená kontrola

Die Box gefällt uns sehr gut. Die Aufteilungen passen optimal. Leider ist sie etwas schwer (für eine 2 Jährige in der Kita) Eher was für größere Kinder. Ich benutze sie aber trotzdem gerne für die Arbeit ;)

Krabička sa nám veľmi páči. Delenia dokonale zapadajú. Bohužiaľ je trochu ťažká (pre 2-ročné dieťa v jasliach) Skôr pre staršie deti. Ale aj tak ho rád používam na prácu ;)

Overená kontrola

Schöne Brotdose . Ich habe mehrere davon und bin sehr zufrieden. Sehr auslaufsicher und bietet viel Platz für unterschiedliche Frühstückvarianten.

Pekný obedový box. Mám ich viacero a som veľmi spokojný. Veľmi nepriepustné a ponúka dostatok priestoru pre rôzne možnosti raňajok.

Overená kontrola

Wir nutzen diese Dose nun seit zwei Monaten und ich bin mega begeistert kein auslaufen . Wir hatte schon welche von anderen Herstellern aber diese ist wirklich die beste . Sie ist einfach sauber zu machen läuft nicht aus und auch in der Dose bleibt alles schön getrennt.

Používame túto plechovku už dva mesiace a som super nadšený, žiadne úniky. Mali sme nejaké od iných výrobcov, ale tento je naozaj najlepší. Ľahko sa čistí, netečie a všetko zostane v dóze pekne oddelené.

Overená kontrola

Wir nutzen die Vesperbox seit etwa 2 Wochen. Die Unterteilung der Fächer ist praktisch und gut gelöst. Durch formgleiche Gummilippen im Deckel ist jedes Fach einzeln auslaufsicher und hält wirklich absolut dich, so dass das Brot nicht vom Wasser der Essiggurken durchweicht wird. Der Einsatz mit den Unterteilungen ist zum Spülen rausnehmbar und rastet beim einsetzten wieder fest ein. Alle Materialien fühlen sich hochwertig und gut verarbeitet an. Das einziges Manko ist, dass die Box ziemlich schwer ist.

Vesperbox používame asi 2 týždne. Rozdelenie priehradiek je praktické a dobre vyriešené. Vďaka identicky tvarovaným gumeným perám vo veku je každá priehradka samostatne nepriepustná a skutočne vás udrží absolútne tesné, takže chlieb nenasiakne vodou z kyslých uhoriek. Vložku s deliacimi časťami možno vybrať na opláchnutie a po vložení zapadne späť na miesto. Všetky materiály pôsobia kvalitne a dobre spracované. Jedinou nevýhodou je, že box je dosť ťažký.

Overená kontrola

Wir sind mega begeistert von der Brotdose. Nichts kommt durcheinander. Und sogar der Joghurt läuft nicht aus. Absolute kaufempfehlung

Sme veľmi nadšení z obedového boxu. Nič sa nemieša. A ani jogurt nevytečie. Absolútne odporúčanie na nákup

Overená kontrola

Perfekte für Schulkinder. Auslaufsicher und sehr praktisch. Man kann verschiedene Sachen zur Jause mitgeben ohne das die sich vermischen.

Ideálne pre školákov. Nepriepustné a veľmi praktické. Do občerstvenia môžete dať rôzne veci bez toho, aby ste ich pomiešali.

Overená kontrola

Die Brotdose ist wirklich optisch und qualitativ super, das einzige was mich stört ist das Gewicht. Aber für den Komfort nimmt man es in kauf

Obedový box je na pohľad aj kvalitu naozaj skvelý, jediné čo mi vadí je váha. Ale akceptujete to pre pohodlie

Overená kontrola

Mein 2 Jahre altes Kind bekommt die Dose auch auf, allerdings ist sie vom Gewicht her etwas schwer. Ob sie auslaufsicher ist weiß ich noch nicht da wir noch nichts derartiges drin hatten. Aber alles bleibt an Ort und Stelle in der Dose und das finden wir prima.

Moje 2-ročné dieťa vie plechovku tiež otvoriť, ale je trochu ťažká. Neviem, či je nepriepustná, keďže sme v nej ešte nič také nemali. Ale všetko zostáva na svojom mieste v plechovke a to sa nám páči.

Overená kontrola

Ich liebe die Schmatzfatz Brotdosen, habe sie bei meiner Tochter schon gehabt, jetzt kriegt mein Sohn auch noch eins. Bin echt zufrieden!

Milujem obedové boxy Schmatzfatz, už som ich mala s dcérou, teraz ich dostáva aj môj syn. Som naozaj spokojný!

Overená kontrola

Ich bin mega happy mit der brotbox. Die ist Spülmaschinenfest und geht nicht kaputt. Mein Sohn liebt sie. Gerne gekauftUnd super dicht

S chlebníkom som maximálne spokojný. Je vhodný do umývačky riadu a nerozbije sa. Môj syn ju miluje. S radosťou kúpené a super tesné

Overená kontrola

Super gute Brotdose. Sie erfüllt ihren Zweck und ist auch gleich zu reinigen. Nur ich finde sie etwas teuer. Sie kann sich nicht jeder leisten

Super dobrý obedový box. Plní svoj účel a ľahko sa čistí. Len sa mi zdajú trochu drahé. Nie každý si to môže dovoliť

Overená kontrola

Wir und unser kleiner Mann findet die Dose toll ! Durch die vielen Fächer, bekommt er nun eine riesen Auswahl zum Frühstück/ oder bei Ausflügen. Bis jetzt ist alles da geblieben, wo es sein sollte. Kein Auslaufen, kein Fach, was sich vermischt , alles bleibt da, wo ich es rein getan habe. Unser Sohn (2,5 Jahre ) bekommt die Dose alleine auf und zu. Allerdings ist sie tatsächlich etwas schwerer als gedacht. Dafür aber mega robust ( ist unserem kleinen schon runter gefallen ) und genau das, was wir gesucht haben. Tolle Farbe, Super Preis und hält, was versprochen wird.

My a náš malý muž si myslíme, že plechovka je skvelá! Vďaka množstvu priehradiek teraz dostáva obrovský výber na raňajky alebo na výlety. Zatiaľ všetko ostalo tam, kde má byť. Žiadny únik, žiadna priehradka, ktorá sa premieša, všetko zostane tam, kde som to vložil. Náš syn (2,5 roka) si plechovku otvára a zatvára sám. V skutočnosti je však o niečo ťažší, ako sa očakávalo. Ale mega robustný (naša malá už spadla) a presne to, čo sme hľadali. Skvelá farba, skvelá cena a robí to, čo sa sľubuje.

Overená kontrola

Die Dose sieht optisch sehr schön aus und ist für Kinder anziehend. Jedoch finde ich das Innere der Dose, vor allem die Fächer zu klein geraten. Es fällt mir schwer die geschnittenen Brotscheiben dort reinzulegen, ohne das ich quetschen muss. Abgesehen davon ist das Innere Silikon direkt verfärbt, da es mit Paprika in Berührung gekommen ist. Da hätte vermieden werden können, indem man entweder darauf verzichtet hätte oder eine andere Alternative zur Beschichtung gewählt hätte.

Krabička vyzerá veľmi pekne a je atraktívna pre deti. Vnútro krabice, najmä priehradky, sa mi však zdá príliš malé. Ťažko sa mi tam vkladajú krajce chleba bez toho, aby som ich nestlačil. Okrem toho je vnútorný silikón priamo zafarbený, pretože prišiel do kontaktu s paprikou. Tomuto sa dalo predísť tak, že by sme sa obišli bez neho alebo zvolili inú alternatívu povlaku.

Overená kontrola

Meine Kinder lieben diese brotdose mit mehreren Fächern kann man so viel rein tun. Ich habe davon 5 Stück in verschiedenen Farben gekauft und meinen patenkindern. Jetzt braucht man nur noch Kreativität zum befüllen ob Knack für unterwegs oder Kita oder Schule

Moje deti milujú tento viacpriestorový obedár, takže si doň môžete dať toľko. Kúpila som ich 5 v rôznych farbách a mojim krstným deťom. Teraz všetko, čo potrebujete, je naplniť kreativitu, či už na cestách, v škôlke alebo v škole

Overená kontrola

Die Brotbox hält einiges aus, ist super stabil. Joghurt bleibt wo er soll, die Wassermelone hingegen war dann doch zu flüssig und fand ihren Weg aus der Dose heraus. An sonsten sind die Fächer gut aufgeteilt und durch das eine herausnehmbare Fach gut zu variieren. Das schönste, finde ich, ist, dass meine Kinder durch die vielen Fächer auch viel mehr verschiedenes Obst und Gemüse einpacken und sich ihr Frühstück bunter und gesünder gestalten.

Chlebník toho veľa znesie, je super stabilný. Jogurt zostane tam, kde má, ale melón bol príliš tekutý a našiel si cestu von z plechovky. Inak sú priehradky dobre rozdelené a vďaka jednej vyberateľnej priehradke sa dajú ľahko meniť. Najlepšie je podľa mňa to, že moje deti balia vďaka mnohým priehradkám oveľa viac rôzneho ovocia a zeleniny a robia raňajky pestrejšie a zdravšie.

Overená kontrola

Hält was sie verspricht. nur aufpassen muss man da gerne die Scharnierhalterung bricht wenn das teil mal runterfällt falls die Kleinen nicht aufpassen. Hier wäre vielleicht ein anderer Typ von Verschluss vorteilhafter. hat aber bei unserem 2 Jährigen selbst mit 1 Scharnier noch 1,5 Jahre durchgehalten bevor wir die nächste Kaufen mussten. Gut dabei ist das das Innere getrennt von der Außenbox ist und das man sich entscheiden kann ob man die bewegliche Schale nutzen will oder nicht.

Robí to, čo sľubuje. len treba byť opatrný, pretože konzola pántu sa zlomí, ak časť spadne, ak si drobci nedávajú pozor. Tu by mohol byť výhodnejší iný typ uzáveru. ale u nasho 2rocneho aj s 1 pantom vydrzal 1,5 roka kym sme museli kupit dalsi. Dobrá vec je, že vnútro je oddelené od vonkajšieho boxu a môžete sa rozhodnúť, či chcete použiť pohyblivú škrupinu alebo nie.

Overená kontrola

Das Material ist stabil und entspricht den Anforderungen. Super.

Materiál je stabilný a spĺňa požiadavky. Výborne.

Overená kontrola

Die Box ist jetzt seit einigen Wochen bei uns im Einsatz ( Grundschule 1. Klasse) und ich muss sagen ich bin sehr zufrieden. Bisher ist nichts ausgelaufen. Die Box schließt sehr gut, ist aber trotzdem für unser Kind problemlos zu öffnen. Wie in der Beschreibung zu lesen ist soll die Box nicht in die Spülmaschine. Das stört mich überhaupt nicht da man sie sehr schnell unter klarem Wasser einfach ausspülen kann. Zunächst hatten mich die Bewertungen über das Gewicht abgeschreckt und die Box ist tatsächlich Recht schwer. Allerdings spricht ihre Funktionalität für die Qualität und unser Kind hat sich bis heute nicht beschwert das diese Box zu schwer wäre. Im Vergleich zu den Boxen der Freunde liegt sie im Normalbereich.

Box používame už pár týždňov (1. stupeň ZŠ) a musím povedať, že som veľmi spokojný. Zatiaľ nič neuniklo. Krabička sa veľmi dobre zatvára, no napriek tomu sa nášmu dieťaťu ľahko otvára. Ako je uvedené v popise, škatuľka by sa nemala vkladať do umývačky riadu. To mi vôbec neprekáža, pretože ich môžete veľmi rýchlo opláchnuť pod čistou vodou. Najprv ma odradili recenzie o váhe a krabička je v skutočnosti dosť ťažká. Za kvalitu však hovorí jeho funkčnosť a naše dieťa sa dodnes nesťažovalo, že je tento box príliš ťažký. V porovnaní s škatuľkami kamarátov je v normálnom rozmedzí.

Overená kontrola

Ich bin total begeistert von dem Teil. Endlich auslaufsicher. Man kann alles separieren und die Dose einfach irgendwie in die Tasche stecken. Super, ist täglich im Gebrauch!

Z tejto časti som úplne nadšená. Konečne nepriepustné. Všetko môžete oddeliť a plechovku len tak nejako vložiť do vrecka. Skvelé, používajte každý deň!

Overená kontrola

Sehr gute Qualität Praktische Handhabung Schönes Design

Veľmi dobrá kvalita Praktická manipulácia Krásny dizajn

Overená kontrola

Sehr schöne Lunchbox mit vielen Fächern aber leider zu groß für einen Schulanfängerranzen.

Veľmi pekný obedár s mnohými predmetmi, ale bohužiaľ príliš veľký na školskú tašku pre začiatočníkov.

Overená kontrola

Ich kann die Brotdosen nur empfehlen. Meine Tochter liebt sie. Leicht zu reinigen.

Obedové boxy môžem len odporučiť. Moja dcéra ju miluje. Jednoduché čistenie.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov