Kôš na odpadky

Spoločnosť Klarstein vám ponúka vysokokvalitné a moderné koše v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Veľmi ľahko sa ovládajú a zaujmú svojím atraktívnym dizajnom. Mnohé koše na kuchynský odpad sú vybavené systémom triedenia odpadu. Vďaka tomu je veľmi jednoduché oddeliť odpad z domácností od organického odpadu a odpadu do žltého kontajnera. Môžete si vybrať rôzne modely, kde jeden zásobník má 2 priehradky. So systémom Ordnungshüter 3 vám ponúkame systém triedenia odpadu, v ktorom je odpadkový kôš rozdelený na 3 priehradky. Všetky výrobky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a sú povrchovo upravené práškovou farbou. Vo vnútri nájdete praktické držiaky na vložky do koša, ktoré sa dajú rýchlo vybrať.

Odpadkové koše Cleansmann a Cleanton

Tieto dva modely majú veľa podobností a len niekoľko rozdielov. Sú vhodné nielen do kuchyne, ale aj do kúpeľne, na chodbu, do záhrady a všade tam, kde sa chcete rýchlo a spoľahlivo zbaviť odpadu. Vďaka vysokokvalitnému materiálu a atraktívnemu dizajnu sa dajú dobre zakomponovať do celkového obrazu interiéru alebo exteriéru. Objem oboch modelov je 50 litrov, čo je veľmi veľa. Odpad je bez zápachu a bezpečne uzavretý. V oboch prípadoch ide o zásobník so senzorom. Ak chcete vyhodiť odpadky, môžete tak urobiť úplne bez dotyku. Ak sa posuniete do vzdialenosti 20 cm alebo menej, kôš so snímačom sa automaticky otvorí. Teraz zostane otvorená 5 sekúnd a potom sa opäť sama zatvorí. Odpadkový kôš môžete ovládať aj stlačením tlačidla.

Orderly 3 - Odpadkový kôš 3 priehradky

S modelom Ordnungshüter 3 je triedenie odpadu hračkou. Vo vnútri sa nachádzajú tri robustné vedrá, ktoré sú od seba jasne oddelené. Kôš na organický odpad má zelenú nálepku, kôš na bežný domový odpad má hnedú nálepku a kôš na plasty má žltú nálepku. Ak chcete vyhodiť odpadky, vedro sa otvára spredu. To je možné vďaka integrovanému otváraniu čelnej klapky. Máte možnosť vybrať každé vedro zvlášť, vyprázdniť ho a potom ho znova vložiť.

Odpadkový kôš pre 2 oddelenia - domáci odpad a organický odpad

Rôzne modely majú buď jednu priehradku, alebo 2 priehradky. V druhom prípade ide o pedálové koše alebo koše so senzorom, ktoré umožňujú jasné oddelenie bežného odpadu z domácnosti od organického odpadu. Ak uprednostňujete prevádzku so snímačom, môžete si okrem iného vybrať z nasledujúcich modelov:

  • Grandmaster Trash
  • Senzor na odpadky Royal alebo
  • Bezdotykový senzorový kôš Ultraclean.

Tieto koše majú rozhodujúcu výhodu, pretože sú vybavené nielen pachovým filtrom, ale aj stabilnou sterilizáciou ozónom. Umožňuje bezpečne a spoľahlivo zničiť približne 90 % vírusov a baktérií, ktoré sa nachádzajú v odpade. Vďaka senzoru nemusíte kuchynský kôš otvárať ručne. Ak sa priblížite na 20 cm alebo bližšie, prebehne to automaticky. Potom máte 5 sekúnd na doplnenie odpadu, pretože vedro sa potom opäť zatvorí.

Kúpte si odpadkový kôš - radi vám poradíme!

Zaujali sme vás a chceli by ste si kúpiť odpadkový kôš? Potom budeme radi, ak sa s nami spojíte. Radi vám pomôžeme pri vašom výbere.

Nahor