Fritézy

Fritéza, fritovací hrniec, friťák - je na vás ako si tento spotrebič nazvete, jedno je isté: v našich domácnostiach má dnes už takmer nezastupiteľnú funkciu, čomu sa vôbec nemožno čudovať. Za pomerne krátky čas tepelne spracuje suroviny rôzneho druhu, a teda sa môžete tešiť na chrumkavé ryby, hranolky, mäso, zeleninu, ale aj na ďalšie dobroty pripravené v našich zariadeniach. Fritézy značky Klarstein sa vyznačujú vysokou kvalitou, štýlovým prevedením a multifunkčným využitím.

Určite oceníte, že naše fritézy spĺňajú všetky požiadavky varenia v horúcom oleji. To znamená bezpečné fritovanie vďaka pripojiteľnému veku s okienkom, ktoré zabraňuje striekaniu horúceho oleja počas fritovania a umožňuje vám zároveň sledovať jedlo v procese prípravy. Výnimočná chuť bez pripálenín je samozrejmosťou, ktorú dosiahnete pomocou digitálnej regulácie teploty, ale naše fritézy disponujú aj mnohými ďalšími vychytávkami. Samozrejmosťou je tiež jednoduché ovládanie a bezproblémové čistenie, ktoré umocnia zážitok z každej prípravy jedál.

V prípade, že sa nechcete vzdať fritovaných jedál, no radi by ste vyskúšali zdravší spôsob ich prípravy, plnohodnotnou alternatívou môže byť práve teplovzdušná fritéza značky Klarstein. Okrem programov na fritovanie bez problémov opeká, pečie alebo griluje, a to takmer bez pridania oleja alebo akéhokoľvek tuku. To znamená, že si pokrm pripravíte bez nepríjemných pachov a dokonca bude obsahovať o 80% menej kalórií, ako keby ste ho pripravovali v klasickej fritéze. Teplovzdušné fritézy sa vyznačujú širokým spektrom programov, z ktorých si rozhodne vyberie každý. Okrem hranoliek, slaniny, kuracieho mäsa, homára, steaku, rýb, húb a zeleniny hravo zvládne prípravu napríklad aj muffinov, popcornu, koláčov, pizze, lupienkov či hrianok.

Vybrať si môžete zo širokej škály produktov s rôznymi spôsobmi ohrevu, rozmanitými veľkosťami, objemami, funkciami a špeciálnymi programami. Z doplnkov, ktoré by vám fritovanie mohli ešte o čosi zjednodušiť vyberáme grilovací košík, klietku na steaky a otočný rotátor špízov, ktoré nájdete práve na Klarstein.sk.

Zadovážte si profesionálneho pomocníka na prípravu chrumkavých jedál a objavte novú dimenziu spracovania pokrmov.

Nahor