3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Vyhrievacie deky, vankúše

28 Počet produktov

Vyhrievacie deky, vankúše

Hľadáte na zimu nejaký ohrievač, ktorý vás zahreje? Máte už infražiarič alebo etanolový či elektrický krb ale chcete ešte nejaký iný doplnok? Siahnite po vyhrievacích dekách a vyhrievacích vankúšoch. Náš výber vyhrievacích diek je ideálny pre každého, kto chce zostať v pohodlí a komforte počas celej sezóny.

Vyberte si z rôznych farieb, štýlov a materiálov, aby ste našli dokonalú vyhrievaciu deku alebo vyhrievací vankúš pre svoje potreby. Ak hľadáte elektrickú vyhrievaciu deku alebo vyhrievací vankúš na, máme presne to, čo potrebujete. Zostaňte v teple celú zimu s našimi vyhrievacími dekami a vankúšmi!

Čo sa v tomto článku dočítate?

 • Aké typy u nás nájdete?
 • Ako bezpečne používať vyhrievacie deky a vyhrievacie vankúše?
 • Akými funkciami disponuje vyhrievacia deka a vyhrievací vankúš?
 • Ako si vybrať vyhrievaciu deku alebo vyhrievací vankúš?
 • Výhody nákupu s Klarstein.sk
 • Často kladené otázky

Aké typy u nás nájdete?

Vyhrievacie deky

Vyhrievacie deky sú elektrické deky, ktoré sa dodávajú v rôznych veľkostiach. Najväčšie vyhrievacie deky môžu zohrievať dve osoby súčasne, zatiaľ čo iné sú určené len pre jednu osobu. Niektoré vyhrievacie deky majú aj rukávy, ktoré si môžete omotať okolo seba ako župan, aby vám lepšie priliehali.

Vyhrievacie vankúše

Vyhrievacie vankúše môžu byť okrem vytvárania tepla skvelým spôsobom, ako sa zamerať na konkrétne bolestivé miesta na tele hlavne na šiju a krk. Sú menšie ako prikrývky, takže ich možno ľahko umiestniť na boľavé kĺby alebo vedľa krku a ramien.

Ako bezpečne používať vyhrievacie deky a vyhrievacie vankúše?

 • Dôkladne dodržiavajte pokyny výrobcu.
 • Pred každým použitím skontrolujte, či elektrická vyhrievacia deka alebo vyhrievací vankúš nie sú poškodené.
 • Nepoužívajte vyhrievaciu deku alebo vyhrievací vankúš v prípade, že sú mokré alebo boli akokoľvek poškodené.
 • Nikdy nenechávajte vyhrievaciu deku alebo vyhrievací vankúš bez dozoru, keď je zapnutý.
 • Uistite sa, že šnúra vyhrievacej deky alebo vyhrievacieho vankúša nie je zamotaná alebo rozstrapkaná.
 • Vyhrievacie deky a vyhrievacie vankúše uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Dodržiavaním týchto jednoduchých bezpečnostných tipov môžete bez obáv využívať výhody elektrických diek a vyhrievacích vankúšov.

Akými funkciami disponuje vyhrievacia deka a vyhrievací vankúš?

 • Diaľkové ovládanie – teplotu vyhrievacej deky alebo vankúša si môžete nastaviť na diaľku.
 • Automatické vypnutie – vyhrievacia deka alebo vyhrievací vankúš disponuje touto funkciou, aby sa predišlo nebezpečnému prehriatiu. Po určitej dobre prevádzky sa vyhrievacia deka vypne sama.
 • Nastavenie časovača – pri použití si nastavíte čas, počas ktorého má vyhrievacia deka alebo vyhrievací vankúš fungovať. Po uplynutí nastaveného času sa vyhrievacie deky alebo vankúše vypnú automaticky.
 • Niektoré deky je možné aj prať – vyhrievacie deky alebo vankúše môžete bez problémov kedykoľvek vyprať.

Ako si vybrať vyhrievaciu deku alebo vyhrievací vankúš?

Príkon vyhrievacích diek – Ak hľadáte elektrické vyhrievacie deky, ktorá sa rýchlo zahrejú, hľadajte vyhrievacie deky s vysokým výkonom. Väčšina vyhrievacích diek má výkon od 3,6 do 180 W, takže si môžete vybrať také, ktoré sa zahrejú tak rýchlo, ako potrebujete. Majte na pamäti, že čím vyšší je výkon, tým drahšia bude vyhrievacia deka.

Dĺžka kábla vyhrievacej deky, vankúša – Jedným z faktorov, ktoré je potrebné zvážiť pri kúpe vyhrievacích diek/vankúšov, je dĺžka napájacieho kábla. Dlhší napájací kábel bude univerzálnejší a umožní vám používať vyhrievaciu deku/vankúš na rôznych miestach. Ak máte na mysli konkrétne miesto, kde budete vyhrievaciu deku pravidelne používať, uistite sa, že je v blízkosti zásuvka. Majte na pamäti, že niektoré vyhrievacie deky/vankúše majú dlhšie napájacie káble ako iné. Zvyčajne ke dĺžka kábla pri vyhrievacej deke/vankúši od 1,5 až do 3 metrov.

Počet nastavenia teplôt – Takmer každý model však má nejakú formu regulácie teploty, zvyčajne prostredníctvom série rôznych nastavení alebo úrovní tepla. Drahšie modely môžu ponúkať viac nastavení teploty na väčšie prispôsobenie, ale aj tie najzákladnejšie vyhrievacie deky budú mať zvyčajne na výber aspoň dve rôzne nastavenia teploty.

Výhody nákupu s Klarstein.sk

 • Označené produkty “expresné doručenie” vám doručíme do 2 dní.
 • Množstvo dizajnových kúskov na jednom mieste.
 • Doprava zadarmo na celom Slovensku.
 • Záruka až 3 roky!

Často kladené otázky

1. Môžem spať so zapnutou vyhrievacou dekou alebo vankúšom?

Vyhrievacie deky a vankúše sú určené na vytvorenie teplej a útulnej postele, ale neodporúčajú sa používať na noc. Sú bezpečné na krátkodobé použitie, a hoci je to nepravdepodobné, majú potenciál prehriatia, ak sa používajú nesprávne alebo dlhší čas.

2. Čo nemôžem klásť na zapnutú vyhrievaciu deku?

Na elektrickú deku neukladajte vankúše, prikrývky, knihy, hračky ani iné predmety. Nepoužívajte súčasne termofor aj elektrickú deku.

3. Kto nemôže používať vyhrievacie deky?

Deti mladšie ako 5 rokov nemusia rozpoznať alebo byť schopné verbalizovať, že je im príliš horúco, preto sa im vyhrievacie deky vo všeobecnosti neodporúčajú.

Nahor