Stĺpové ventilátory

Klarstein Mount Everest Ventilátor, 40 W, 3 režimy, strieborná
Mount Everest stĺpový ventilátor Stojaci ventilátor, Stojanový ventilátor Strieborná
38,90 € 89,90 €
Stĺpový ventilátor, Skyscraper 3G, s dotykovým ovládaním, 50 W, diaľkový ovládač Ocenenie
Skyscraper 3G stĺpový ventilátor Biela ventilátor
88,90 € 139,90 €
Stĺpový ventilátor, Skyscraper 3G, s dotykovým ovládaním, 50 W, diaľkový ovládač Ocenenie
Skyscraper 3G stĺpový ventilátor Čierna ventilátor
88,90 € 139,90 €
Stĺpový ventilátor, Twister, 45W, oscilácia, max. 343m³/h, 4 režimy, čierny
Twister stĺpový ventilátor Stojanový ventilátor Čierna
95,90 € 169,90 €
Stĺpový ventilátor, Icetower Smart, 45 wattov, ovládanie cez aplikáciu
Icetower Smart stĺpový ventilátor Podlahový ventilátor, Stojaci ventilátor, Stojanový ventilátor Čierna / Biela
66,90 € 129,90 €

Kompaktný vežový ventilátor: vysoký výkon a krásny dizajn

Klimatické zmeny vedú k čoraz častejším vlnám horúčav v letných mesiacoch. Mnohí ľudia stonajú pri rekordných teplotách, najmä v interiéri, ktoré predstavujú obrovskú fyzickú záťaž. So stĺpovým ventilátorom vytvoríte oveľa príjemnejšiu atmosféru: Generovaný vietor pôsobí ako ochladenie - lepšie znášate vysoké teploty. Na tento účel sú vhodné najmä kompaktné podlahové ventilátory.

Vítané osvieženie z ventilátora v domácnostiach a kanceláriách

Podlahový ventilátor v tvare stĺpa sa vyznačuje kompaktnou konštrukciou a elegantným dizajnom. Vďaka štíhlemu dizajnu ho môžete flexibilne umiestniť do rohu alebo na iné miesto v miestnosti. Pokiaľ ide o otázku vežového alebo stojanového ventilátora, prvý z nich je v porovnaní s druhým veľmi priestorovo úsporný. Ďalším plusom je atraktívny vzhľad. Kvalitný vežový ventilátor sa ideálne hodí do moderného obytného alebo kancelárskeho priestoru. Tieto modely s exkluzívnym dizajnom poskytujú cenné služby aj v gastronomických zariadeniach a maloobchodných predajniach.

Výkonný stojanový ventilátor s mnohými funkciami

Ventilátory v tejto predajni presvedčia vysokým prietokom vzduchu pri nízkej spotrebe energie. Účinnosť je impozantná: väčšina modelov cirkuluje niekoľko stoviek kubických metrov vzduchu za hodinu a potrebuje na to len približne 40 až 50 wattov. To zaručuje osviežujúci účinok aj pri veľmi vysokých izbových teplotách. Pri niektorých ventilátoroch môžete zapnúť horizontálnu osciláciu: Vtedy sa stĺpový ventilátor otáča pod určitým uhlom a dodáva do miestnosti čerstvý vánok na veľkej ploche. Výrobky značky umožňujú rôzne rýchlosti, najlepšie modely zaujmú vychytávkami, ako je režim prírody. Pri nastavení "Príroda" sa mení sila vetracieho prúdu - máte pocit, že ste vonku! Ventilátory s filtrom dodatočne zbavujú vzduch v miestnosti prachu a nečistôt.

Ventilátor vo veži: tichý chod a pohodlné používanie

Vysoký výkon a zároveň nízka hlučnosť: To je ďalšia výhoda stĺpových ventilátorov. Minimálne emisie hluku sú výhodné v pracovnom prostredí. Mnohí používatelia oceňujú aj tichý ventilátor v byte. Všetky modely v predajni Klarstein sa ľahko ovládajú - aj to je dôležité kritérium pri kúpe. Môžete si napríklad kúpiť vežový ventilátor s diaľkovým ovládaním. Ak chcete stojanový ventilátor zapnúť alebo vypnúť, môžete to urobiť z pohodlia kresla alebo stola. Rýchlosť môžete meniť aj pomocou diaľkového ovládania. Mnohé ventilátory v tejto kategórii majú ako doplnkovú funkciu časovač: naprogramujte podlahový ventilátor podľa potreby a on sa v určenom čase zapne alebo vypne. Komfortné ventilátory majú aj integrovaný snímač teploty. Sila prúdenia vzduchu sa automaticky prispôsobuje aktuálnej teplote v miestnosti.

Kúpte si individuálne vhodný vežový ventilátor v spoločnosti Klarstein

V tomto obchode si môžete vybrať z mnohých stĺpových ventilátorov, ktoré sa líšia napríklad výkonom, funkciami a farbou. Na stránkach jednotlivých produktov nájdete podrobné popisy a všetky príslušné technické údaje. Pri rozhodovaní zohráva hlavnú úlohu veľkosť miestnosti: Ak je miestnosť veľká, odporúča sa vežový ventilátor s primeraným výkonom. Všetky modely si môžete objednať u spoločnosti Klarstein za atraktívny pomer ceny a výkonu. Investujete do kvality - podstavcové ventilátory budú spoľahlivo plniť svoju úlohu dlhé roky. S komfortným ventilátorom v značkovej kvalite je horúci a stagnujúci vzduch v miestnosti natrvalo minulosťou!

Nahor