Varné dosky

V našej ponuke domácich spotrebičov na Klarstein.sk nájdete pestrý výber kvalitných varných dosiek. Z rôznych variácií si rozhodne vyberie aj ten najnáročnejší kuchár. Či už hľadáte varnú dosku do vašej domácnosti alebo prevádzky, ste na správnom mieste. Na výber máte od single varičov vyrobených na jeden hrniec, cez klasické dvojplatničky a varné dosky s priestorom pre štyri hrnce, až po profesionálne varné dosky určené až pre päť hrncov, panvíc alebo rajníc.

Plynová varná doska sa možno s príchodom svojich elektrických bratov dostala mierne do úzadia, no svoje miesto si bezpochyby nájde aj v tých najmodernejších priestoroch. Výhodou je, že si s prípravou jedla poradíte aj pri odstávke elektrickej energie, a tak ani na chvíľu neostanú členovia domácnosti hladovať. Okrem toho je plyn nielen efektívnejší a šetrnejší k životnému prostrediu, ale je tiež oveľa viac kontrolovateľný.

Vo funkcionalite a výkone však nijako nezaostáva ani indukčná varná doska. Indukčné dosky Klarstein kombinujú technickú inováciu s elegantným vzhľadom a na jednotlivých varných plochách zohrievajú obsah hrncov a panvíc v rekordných časoch. Plusom našich výrobkov je dotykové ovládanie a pri určitých modeloch aj časovač, ktorý sa dá naprogramovať na vypnutie až do 180 minút pre každú varnú plochu osobitne. Nezabúdajte na odsávanie pár nad varnou doskou, vyberte si dizajnový digestor a spravte z kuchyne moderné miesto.

Techniku s luxusným dizajnom spájajú aj sklokeramické varné dosky, ktoré sú určené na zabudovanie do kuchynskej linky. Zakladáme si na spoľahlivosti, jednoduchej manipulácii, bezproblémovom čistení a špičkovom dizajne. Stačí si už len prehliadnuť varné dosky na Klarstein.sk a vybrať si tú správnu pre vás.

Nahor