Vinotéky

Nesprávne vychladené víno môže pokaziť zážitok z dobre rozbehnutého večera s rodinou či priateľmi. V Klarstein sú vinotéky tým najlepším partnerom každého fanúšika kvalitného vína. Naše výrobky nie sú len klasické vitríny na víno. Je to dizajnový a funkčný doplnok, ktorý nemusíte pred návštevou skrývať. Práve naopak, chladničky na víno značky Klarstein sa budú u vás doma vynímať a vďaka našim šikovným dizajnérom budú pútať pozornosť nielen ich obsahom.

Každá vinotéka z našej širokej ponuky sa postará o to, aby bolo vaše víno skladované pri ideálnych podmienkach. Dbáme na správne polohovanie fliaš, ideálnu teplotu a minimalizovanie exponovania slnečnému žiarenia, pričom obsluha zariadení zostáva aj naďalej jednoduchá.

Či už po svojom obľúbenom nápoji siahnete občas alebo vašu zbierku zdobia mnohé výberové kúsky, u nás si zo širokej ponuky produktov zaručene vyberiete. Ponúkame menšie vinotéky, napríklad chladničku na víno Bellevin 8 Uno, ktorá sa s objemom 23 litrov hravo zmestí do akejkoľvek miestnosti. Navyše vďaka nízkej hlučnosti do 26db nebude prekážať ani v spálni alebo hosťovskej izbe. Za dvierkami s dvojitým sklom sa nachádza priestor pre 8 fliaš, čo z nej robí ideálneho pomocníka pre menej náročného zákazníka.

Na druhej strane, ak hľadáte chladiacu vitrínu na víno pre svoju prevádzku, ideálnym riešením by mohla byť práve First Class 129 vinotéka s dávkovačom. Už názov naznačuje, že ide o prémiový produkt. S objemom 430 litrov, držiakom na poháre a integrovaným dávkovačom vína, do ktorého je možné súčasne pripojiť až 4 fľaše vína tak zaujmete nejedného zákazníka ešte predtým, ako ochutná vaše kvalitné víno.

Ak stále máte problém s výberom vinotéky prečítajte si náš článok ako vybrať vinotéku a užite si príjemné chvíle s priateľmi pri ideálne vychladenom víne a staňte sa tak skutočne nezabudnuteľným hostiteľom.

Nahor