Zásobník dokumenty, odkladací zásobník, jednoduchý dizajn, rozmery: 25,3 × 5,8 × 33 cm, bambus
Zásobník dokumenty, odkladací zásobník, jednoduchý dizajn, rozmery: 25,3 × 5,8 × 33 cm, bambus
Zásobník dokumenty, odkladací zásobník, jednoduchý dizajn, rozmery: 25,3 × 5,8 × 33 cm, bambus
Zásobník dokumenty, odkladací zásobník, jednoduchý dizajn, rozmery: 25,3 × 5,8 × 33 cm, bambus
Zásobník dokumenty, odkladací zásobník, jednoduchý dizajn, rozmery: 25,3 × 5,8 × 33 cm, bambus
Zásobník dokumenty, odkladací zásobník, jednoduchý dizajn, rozmery: 25,3 × 5,8 × 33 cm, bambus
Zásobník dokumenty, odkladací zásobník, jednoduchý dizajn, rozmery: 25,3 × 5,8 × 33 cm, bambus

Zásobník na dokumenty

0 25,3 cm systém evidencie
19,90 € 25,90 € (cena s DPH)

Zásobník na dokumenty

19,90 € 25,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Organizačný talent: praktický zásobník na dokumenty na písací stôl

Všetko pekne roztriedené: spisy, dokumenty a časopisy až do veľkosti formátu A4

Ukladanie na seba: z viacerých priečinkov vzniknú krásne police na dokumenty

Popis produktu

Vitaj pri svojom novom písacom stole: dokumenty, listy a poznámky sú prehľadne a usporiadane roztriedené v modernom a praktickom zásobníku na dokumenty od spoločnosti Klarstein bambuswald. Odkladací zásobník má optimálne rozmery na úhľadné uloženie všetkého do veľkosti formátu A4. Perfektný na faktúry, listy, ale aj na noviny a časopisy. Výrazne ti uľahčí prácu za písacím stolom. Ak uložíš na seba niekoľko týchto zásobníkov, môžeš vniesť do svojej byrokracie úžasný systém. Získaš perfektné police na dokumenty. Skosené bočné strany s rozmerom od 5,8 cm vzadu po 3,5 cm vpredu ti ponúkajú jednoduchý prístup k obsahu priečinkov.

Nielen poriadok, ale aj radosť: presne to prináša moderný zásobník na dokumenty do tvojej kancelárie alebo na domáci písací stôl. Vďaka nemu je po ruke každý spis, máš poriadok v práci a zároveň prekrásny doplnok, ktorý ti už pri pohľade naň spraví dobrú náladu.

Zákaz plastov v kancelárii alebo na vlastnom písacom stole: udržateľný zásobník na dokumenty z bambusu od spoločnosti Klarstein bambuswald.

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • praktický zásobník na dokumenty
 • spraví poriadok v kancelárii
 • skosené hrany
 • pre obsah do veľkosti A4
 • 100 % bambus
 • nízka hmotnosť
 • kompaktná veľkosť
 • moderný, jednoduchý dizajn
Zásobník dokumenty, odkladací zásobník, jednoduchý dizajn, rozmery: 25,3 × 5,8 × 33 cm, bambus

Vlastnosti a rozmery

 • rozmery celkovo: cca 25,3 × 5,8 × 33 cm
 • rozmery vnútri: cca 22,8 × 33 cm (Š × H)
 • hmotnosť: cca 900 g

Čo bolo poslané

 • 1 × zásobník na dokumenty

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

25.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(16 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Die Dokumentenablage von bambuswald© kommt, wie der Herstellernahme verrät, aus 100% Bamvus daher. Die Verarbeitung ist stabil und ordentlich. Es gibt keine Unebenheiten im Bambus und keine Kleberänder, so dass die Ablage auf dem Schreibtisch auch sehr wertig aussieht. A4 Bögen passen komplett hinein und zu den Seiten gibt es noch ein paar mm Luft. Ich bin sehr zufrieden und kann volle 5 Sterne vergeben.

Ako už názov výrobcu prezrádza, zakladač dokumentov od bambuswald© je vyrobený zo 100% bambusu. Spracovanie je stabilné a prehľadné. V bambuse nie sú žiadne hrbolčeky a žiadne lepiace hrany, takže aj polica na stole pôsobí veľmi hodnotne. Listy A4 sa tam zmestia úplne a po stranách je ešte pár mm vzduchu. Som veľmi spokojný a môžem dať plných 5 hviezdičiek.

Overená kontrola

Ich benutze die Ablage für meinen täglichen Kleinkram, der sonst über den ganzen Schreibtisch verstreut wäre. Im Ablagekorb sieht alles wieder viel geordneter aus, der Schreibtisch wirkt entrümpelt. Die Verarbeitung ist gut und stabil. Der Preis ist fair. Sehr schön und empfehlenswert!

Policu používam na svoje každodenné výčitky, ktoré by inak boli rozhádzané po celom stole. V úložnom košíku vyzerá všetko oveľa upratanejšie a písací stôl pôsobí prehľadne. Spracovanie je dobré a stabilné. Cena je primeraná. Veľmi pekné a odporúčané!

Overená kontrola

Die Ablage ist ganz hervorragend verarbeitet und das Holz ist auch stabil genug um mehrere Jahre zu halten. So kann ich endlich meine alte Plastikablage austauschen und durch etwas schickeres ersetzen. Die Holzablage trägt zwar etwas dicker auf als vergleichbare Produkte aus Plastik, ist aber auch wesentlich schöner anzusehen. Gerade wenn die alte Ablage sowieso ausgedient hat ist diese hier ein toller Ersatz.

Regál je veľmi dobre vyrobený a drevo je dostatočne stabilné, aby vydržalo niekoľko rokov. Takže konečne môžem vymeniť starú plastovú poličku a nahradiť ju niečím luxusnejším. Drevená polica je o niečo hrubšia ako porovnateľné plastové výrobky, ale je tiež oveľa príjemnejšia na pohľad. Najmä keď sa stará polica už aj tak dočkala, je to skvelá náhrada.

Overená kontrola

und sauber verarbeitete Bambusablage für Blätter in der Größe DIN A 4. Man kann sie auf Grund der Materialdicke auch stapeln, eine Führung dazu gibt es aber nicht, muss man also aufpassen das nichts verrutscht. Sieht gut aus und ist sicher umweltfreundlicher als die sonst üblichen Plastikteile.

a úhľadne spracovaná bambusová tácka na plechy vo veľkosti DIN A 4. Vzhľadom na hrúbku materiálu ich môžete aj stohovať, ale nie je na to návod, takže musíte dávať pozor, aby sa vám nič nešmýkalo. Vyzerá dobre a je určite šetrnejší k životnému prostrediu ako bežné plastové diely.

Overená kontrola

Die Ablage aus Bambus ist ordentlich gearbeitet und fasst einige A4 Seiten. Ich nutze es als Postablage und da kommen auch mal Zeitschriften rein. Passt alles super und sieht schön aus. Ich mag wie sich Bambus anfühlt und riecht. Das Holz fühlt sich auch gut an. Keine Stellen, wo ich mich verletzten könnte. Alles in allem eine schöne Ablage für aktuell 20,99 Euro.

Bambusový podnos je úhľadne spracovaný a pojme niekoľko strán A4. Používam ho ako podnos na poštu a občas mi tam prídu časopisy. Všetko skvele sedí a vyzerá pekne. Páči sa mi, ako bambus cíti a vonia. Drevo sa tiež cíti dobre. Žiadne miesta, kde by som si mohol ublížiť. Suma sumárum pekný regál momentálne za 20,99 eur.

Overená kontrola

Die Dokumentenablage ist von den Proportionen irgendwie komisch. Die Wände sind deutlich dicker als der Boden, muss einem gefallen dieser Anblick. Und darauf kommt es bei so einer Box ja an, denn der Stauraum ist nicht unbedingt das Kaufargument für solch eine Ablage. Ansonsten ist die Box okay, sauber verarbeitet und die Bambusoberfläche kommt gut zur Geltung.

Proporcie systému archivovania dokumentov sú akési zvláštne. Steny sú oveľa hrubšie ako podlaha, tento pohľad sa vám musí páčiť. A to je to, na čom pri takejto krabici záleží, pretože úložný priestor nie je nutne predajným artiklom takejto police. Inak je box v poriadku, čisto opracovaný a bambusový povrch si príde na svoje.

Overená kontrola

Eine Welt ohne Kunststoff ist zwar noch weit entfernt, aber man kann selbst dazu beitragen. Denn nachhaltig nachwachsende Rohstoffe, wie hier Bambus, erfüllen oftmals den gleichen Zweck, belasten bei der Entsorgung nicht die Umwelt und schonen somit das Klima. Bislang stapelten sich bei mir mal wieder einige Unterlagen die in meinem anderen Kunststoff-Ablagekorb von “Sigel“ keinen Platz mehr hatten, und die nicht oder noch nicht in einem Ordner abgeheftet werden sollten. Es gibt immer gute Gründe, warum bestimmte Sachen griffbereit sein sollen. Im Zweifelsfall, weil man auch einfach keine Lust hat, diese abzulegen… ;-) Ein gutes Eigengewicht, aber nicht wirklich schwer, griffig, ausreichend gut verarbeitet und gut aussehend: das sind wesentliche Eigenschaften dieser robust wirkenden Bambus-Ablage, die wohl auf vielen Schreibtischen optisch eine gute Figur macht. Die Ablage ist stapelbar aber auch nicht ganz rutschfest (abhängig vom Korbinhalt). Entscheidet man sich für dieses Modell von „bambuswald“, kann man weiter nachrüsten und hat dann aber tendenziell auch mehr Ablage, die auch irgendwann ebenfalls abgearbeitet werden will und soll - alles eine Frage der Planung und Notwendigkeit. Im Bambus-Ablagekorb sieht alles wieder viel geordneter aus, der Schreibtisch wirkt entrümpelt. Um den Überblick im Stapel zu behalten, eignen sich natürlich Klebezettel (Post-it & Co.), denn privat möchte ich keine Wiedervorlagemappe haben ! Für DIN A4 und schmaler gut geeignet, stapeln und weg… da Bambus kein kostbares (Edel)holz vergeudet, ist dieses Material tatsächlich ideal in der Verwendung. Der Korb macht einen stabilen Eindruck, vor allem die dicken Seitenwände wirken solide. Die nutzbare Korbhöhe beträgt ca. 6 cm und ist somit 2 cm höher als mein Korb von Sigel, das gefällt mir sehr gut. Für einige Unterlagen sollte das somit ausreichend sein. Um DIN A4-Unterlagen (oder schmaler) gut zu entnehmen, ist es auch nicht zu fummelig. Eher schlichtes Design und solide Verarbeitung - auch im Vergleich zum reinen Kunststoff-Ablagekorb von Sigel ein vertretbarer Preis.

Svet bez plastov je ešte ďaleko, no prispieť k nemu môžete aj sami. Pretože trvalo udržateľné obnoviteľné suroviny, ako je u nás bambus, často slúžia na rovnaký účel, neznečisťujú pri likvidácii životné prostredie a chránia tak klímu. Doteraz sa mi nakopilo niekoľko dokumentov, na ktoré sa v mojom ďalšom plastovom „Sigel“ zaraďovacom koši nezmestilo a ktoré by sa ešte nemali alebo nemali zakladať do šanónu. Vždy existujú dobré dôvody, prečo by mali byť určité veci po ruke. V prípade pochybností, pretože sa vám jednoducho nechce odložiť... ;-) Dobrá váha, ale nie naozaj ťažká, šikovná, dostatočne kvalitná a dobre vyzerajúca: to sú základné vlastnosti tohto robustne vyzerajúceho bambusová polica, ktorá sa pravdepodobne nachádza na mnohých, robí dobrý dojem na písacie stoly. Polica je stohovateľná, ale nie úplne protišmyková (v závislosti od obsahu košíka). Ak sa rozhodnete pre tento model z „bambuswaldu“, môžete ďalej upgradovať a potom zvyknete mať viac úložného priestoru, ktorý tiež chce a má byť v určitom okamihu spracovaný – všetko je to otázka plánovania a nevyhnutnosti. V bambusovom úložnom košíku vyzerá všetko oveľa upratanejšie a písací stôl pôsobí prehľadne. Aby ste mali prehľad o stohu, sú samozrejme vhodné lepiace papieriky (Post-it & Co.), pretože nechcem mať súkromne priečinok na sledovanie! Dobre sa hodí na DIN A4 a užšie, stohujte a vyhoďte... keďže bambus neplytvá vzácnym (vzácnym) drevom, tento materiál je vlastne ideálny na použitie. Kôš pôsobí stabilným dojmom, najmä hrubé bočné steny pôsobia celistvo. Využiteľná výška košíka je cca 6 cm a je teda o 2 cm vyšší ako môj košík Sigel, to sa mi veľmi páči. Pre niektoré dokumenty by to malo stačiť. Tiež nie je príliš nešikovné ľahko odstrániť dokumenty A4 (alebo užšie). Pomerne jednoduchý dizajn a solídne spracovanie - rozumná cena aj v porovnaní s čisto plastovým úložným košom od Sigel.

Overená kontrola

Die Medien konnten nicht geladen werden. Im Rahmen des Amazon-Vine-Programms hatte ich Gelegenheit, die Dokumentenablage der Marke bambuswald zu testen. Ich bemühe mich stets, eine objektive Rezension zu verfassen und meine ehrliche Meinung zu dem Produkt abzugeben in der Hoffnung, für Kunden eine Hilfestellung zu sein. Ich freue mich, wenn ich Ihnen weiterhelfen konnte. In einem schmucklosen Karton kam die Dokumentenablage unbeschadet bei mir an. Bereits beim Auspacken merkt man, dass hier nicht an Materialstärke gespart wurde: Insgesamt hat man ein ordentlich stabiles Konstrukt aus dicken Bambusteilen vor sich, das gut und sauber verarbeitet wurde. Die Ablage steht absolut plan und wackelt nicht - ich habe mir selbst dennoch vier Silikonfüßchen an den Boden geklebt, da ich eine Vorliebe für rutschfeste Dinge habe; ist aber nicht unbedingt nötig. Seitlich befindet sich ein „Branding“ des Firmenlogos, was nicht zu sehr aufträgt und sich definitiv nicht in den Mittelpunkt stellt. Die Ablage selbst ist ein wenig breiter und länger als DIN A4, was ein komfortables Einlegen und Entnehmen der Dokumente ermöglicht, und das Ganze nicht zu eng macht – gefällt mir. Die Fugen sind alle sauber, es gibt keine Splitter oder unsaubere Stellen und insgesamt hält alles sehr gut zusammen, was definitiv mehr als ausreicht, sofern man die Ablage nicht zweckentfremdet. Was mir gut gefällt: + sauber verarbeitet + großzügige Materialstärke, nichts wackelt + Fläche ein wenig größer als DIN A4 + nachhaltiger Bambus + schlichtes, aber schickes Design + steht absolut plan Was mir nicht so gut gefällt / sonstige Bemerkungen: - ich habe an der Dokumentenablage nichts auszusetzen, schönes Produkt Fazit: Hier bekommen Bambus-Fans ein schönes Add-On für einen nachhaltigen Schreibtisch, das wertig verarbeitet wurde und in seiner Schlichtheit sehr schick aussieht. Preis-Leistung passt hier, volle Punktzahl von mir.

Médium sa nepodarilo vložiť. V rámci programu Amazon Vine som mal možnosť otestovať spisovňu dokumentov značky bambuswald. Vždy sa snažím napísať objektívnu recenziu a vyjadriť svoj úprimný názor na produkt v nádeji, že pomôžem zákazníkom. Som rád, ak vám môžem pomôcť. Podanie dokumentov prišlo nepoškodené v neprikrášlenej krabici. Hneď po rozbalení si všimnete, že na sile materiálu sa nešetrilo: Celkovo máte pred sebou naozaj stabilnú konštrukciu z hrubých bambusových častí, ktorá bola dobre a čisto spracovaná. Polica je absolútne rovná a nekýva sa - aj tak som si na spodok sám nalepil štyri silikónové nožičky, pretože mám radšej protišmykové veci; ale nie je to absolútne nevyhnutné. Na boku je „branding“ loga spoločnosti, ktorý nie je príliš objemný a rozhodne nie je zameraný. Samotná polica je trochu širšia a dlhšia ako DIN A4, čo umožňuje pohodlné vkladanie a vykladanie dokumentov a nerobí to celé príliš úzke - páči sa mi to. Spoje sú čisté, nie sú tam žiadne úlomky ani nečisté miesta a celkovo všetko veľmi dobre drží pohromade, čo je určite viac než dosť, pokiaľ nezneužívate poličku. Čo sa mi páči: + čisté spracovanie + veľkorysá hrúbka materiálu, nič sa nekýve + povrch o niečo väčší ako DIN A4 + udržateľný bambus + jednoduchý, ale šik dizajn + stojí úplne rovno Čo sa mi až tak nepáči / ďalšie komentáre: - Mám Skladovaniu dokumentov niet čo vytknúť, pekný produkt Záver: Bambusové ventilátory tu získajú pekný doplnok pre udržateľný pracovný stôl, ktorý bol spracovaný kvalitne a vo svojej jednoduchosti vyzerá veľmi šik. Hodnota za peniaze tu sedí, odo mňa plný počet bodov.

Overená kontrola

Die bambuswald© ökologische Dokumentenablage kam zügig an. Die Ablage ist schön gearbeitet. Das Material fühlt sich gut an. Nichts splittert oder ist unsauber. Im Schrank macht die Dokumentenablage schon was her und die Zettel habe darin gut Platz.

Ekologická dokumentácia bambuswald© prišla rýchlo. Pilovanie je krásne urobené. Materiál sa cíti dobre. Nič sa netriešti ani nie je nečisté. V skrini je spisovňa niečo a poznámky v nej majú dostatok miesta.

Overená kontrola

Die Dokumentenablage aus Bambus hat eine sehr schöne Qualität und Verarbeitung. Bis auf die obere Kante, die ist an manchen Stellen etwas rauh, ist alles glatt geschliffen und lackiert. Optisch viel besser als die Teile aus Plastik oder Metall. Von meiner Seite aus empfehlenswert.

Bambusový zásobník na dokumenty má veľmi peknú kvalitu a povrchovú úpravu. Okrem horného okraja, ktorý je miestami trochu drsný, je všetko vybrúsené do hladka a nalakované. Vizuálne oveľa lepšie ako plastové alebo kovové časti. Odporúčané z mojej strany.

Overená kontrola

Die Ablage gilt als stapelbar – klar, kann man, aber das verrutscht dann auch schnell und leicht, da keinerlei Führungen o.Ä. vorhanden sind. Die Verarbeitung ist gut und die Dokumente bleiben an einem Platz, verteilen sich nicht auf dem gesamten Arbeitstisch. Bei einundzwanzig Euro ist es schon eine Investition, wenn man damit das Büro ausstatten möchte. Aber es ist ökologisch, nachhaltig und optisch umwerfend schön. Von mir gibt es dafür vier Sterne.

Polica sa považuje za stohovateľnú - samozrejme, že môžete, ale tiež sa rýchlo a ľahko šmýka, pretože neexistujú žiadne vodidlá a podobne. Spracovanie je kvalitné a dokumenty zostávajú na jednom mieste a nie sú rozložené po celom pracovnom stole. Za dvadsaťjeden eur je to dosť veľká investícia, ak si ňou chcete vybaviť kanceláriu. Ale je ekologický, udržateľný a vizuálne ohromujúci. Za to dávam štyri hviezdičky.

Overená kontrola

Das Produkt ist wirklich gut und hat unsere Erwartungen erfüllt. Mehr gibt es eigentlich gar nicht zu sagen.

Produkt je naozaj dobrý a splnil naše očakávania. Viac naozaj nie je čo povedať.

Overená kontrola

SUPER! Der Ablagekasten ist sehr(!) stabil und fehlerfrei gearbeitet. Er hat eine schöne Prägung an der Seite (rechts) und sieht auf dem Schreibtisch sehr ansprechend aus!

VÝBORNE! Úložný box je veľmi (!) stabilný a fungoval bezchybne. Má pekný reliéf na boku (vpravo) a na pracovnom stole vyzerá veľmi atraktívne!

Overená kontrola

Der Ablagekorb macht auf Anhieb einen soliden Eindruck. Er ist aus wunderhübschem Bambusholz gefertigt, hat eine zeitlose und praktische Form und ist automatisch das optische Highlight auf jedem Schreibtisch. Die stabilen Seitenwände bestehen aus einer doppelten Holzschicht, die Bodenplatte ist stabil und gut verleimt. Die Oberfläche ist glatt, ohne Unebenheiten und matt lackiert. Dokumente in A4 passen problemlos hinein. Der Preis ist fair. Sehr schön und empfehlenswert!

Úložný košík pôsobí hneď solídnym dojmom. Je vyrobený z nádherného bambusu, má nadčasový a praktický tvar a je automaticky vizuálnym vrcholom každého pracovného stola. Stabilné bočné steny pozostávajú z dvojitej vrstvy dreva, základná doska je stabilná a dobre prilepená. Povrch je hladký, bez nerovností a má matný povrch. Dokumenty vo formáte A4 sa ľahko zmestia. Cena je primeraná. Veľmi pekné a odporúčané!

Overená kontrola

Gefällt mir nur so lala. Sieht nach dem Auspacken irgendwie lieblos aus, nimmt Platz weg, weil es sehr dick an den Aussenteilen ist. Erfüllt zwar seine Funktion, aber ich hab mir hier mehr erwartet.

Páči sa mi to len tak-tak. Po rozbalení vyzerá ako bez lásky, zaberá miesto, pretože je zvonka veľmi hrubá. Svoju funkciu plní, no tu som čakal viac.

Overená kontrola

Ich nutze die Ablage für meinen täglichen Kleinkram, der sonst über den ganzen Tisch verstreut wäre. So liegt alles in einer Tischecke bis ich Muße finde, alles zu sortieren. Die Bambusablage sieht sehr gut aus und ist stabil gearbeitet. Ich bin sehr zufrieden damit.

Policu používam na svoje každodenné kurzy, ktoré by inak boli rozhádzané po celom stole. Takže všetko leží v rohu stola, kým si nenájdem čas všetko pretriediť. Bambusová polica vyzerá veľmi dobre a je stabilná. Mám z toho veľkú radosť.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov