Premium, regál do sprchy, 26 x 66 x 18 cm, odolný voči vode, bambus
Premium, regál do sprchy, 26 x 66 x 18 cm, odolný voči vode, bambus
Premium, regál do sprchy, 26 x 66 x 18 cm, odolný voči vode, bambus
Premium, regál do sprchy, 26 x 66 x 18 cm, odolný voči vode, bambus
Premium, regál do sprchy, 26 x 66 x 18 cm, odolný voči vode, bambus
Premium, regál do sprchy, 26 x 66 x 18 cm, odolný voči vode, bambus

Premium regál do sprchy

0 26 cm polica
26,90 € 44,90 € (cena s DPH)

Premium regál do sprchy

26,90 € 44,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Suchý a bezpečný: luxusný regál do kúpeľne

Šetrí miesto: 3 poschodia na tvoje príslušenstvo

Dekoratívne využitie: prináša poriadok v kúpeľňovom príslušenstve

Popis produktu

Poriadok je polovica života - obzvlášť v kúpeľni. Pretože kúpeľňa je miestom krásy, starostlivosti a oddychu. V regály do sprchy Klarstein bambuswald si nájde všetko svoje miesto, od sprchového gélu cez peelingovú špongiu až po žiletky a šminky. Vďaka trom oddeleným rovnako veľkým poschodiam môžeš urobiť poriadok a máš všetko rýchlo po ruke. Takže sa ti pri každodennej starostlivosti o telo ponúka bohatý komfort. Ten je ešte podčiarknutý horným držadlom na regály: pretože môžeš tvoj nový regál do kúpeľne jednoducho zdvihnúť a premiestniť. Je úplne jedno, či ho postavíš na komodu, podlahu alebo okenný parapet, vyzerá jednoducho sviežo a prirodzene.

Samozrejme aj uteráky a toaletný papier si nájdu svoju cestu do tohto moderného regálu do sprchy. Skrášľuje nielen kúpeľňu, ale aj tvoj všedný deň. Vďaka uzatvoreným odkladacím plochám neprepadnú ani malé predmety, ako sú ceruzky na líčenie.

Ozdob svoju kúpeľňu ako luxusný spa salón: pyramídový regál do sprchy od Klarstein bambuswald ti ponúka maximálny komfort počas všedného dňa a vytvára rustikálny, ale zároveň luxusný akcent - upravený vzhľad v každej kúpeľni.

Zobraziť viac

Vlastnosti

 • materiál: 100% bambus
 • odolný voči vlhkosti
 • regál do kúpeľne s nádychom Spa
 • praktické uskladnenie
 • 3 rovnako veľké poschodia
 • obzvlášť stabilná konštrukcia
 • rustikálny vzhľad
 • hranatý a priamočiary dizajn
 • trvácna, vysoká kvalita
Premium, regál do sprchy, 26 x 66 x 18 cm, odolný voči vode, bambus

Vlastnosti a rozmery

 • celkové rozmery: cca 26 x 66 x 18 cm (ŠxVxH)
 • rozmery odkladacích boxov: cca 13 x 3,5 x 23 cm (ŠxVxH)
 • hmotnosť: cca 1 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x regál do kúpeľne
 • návod na použitie vo viacerých jazykoch

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

44.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(17 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Sehr gut

Veľmi dobre

Overená kontrola

Sehr einfacher Aufbau. Schraubenlänge war ok. Sieht gut aus und ist stabil.

Veľmi jednoduchá konštrukcia. Dĺžka skrutky bola v poriadku. Vyzerá dobre a je stabilný.

Overená kontrola

Ich finde es inakzeptabel, solche Details zu liefern. Ich kann es nicht sogar gereinigt werden (((

Považujem za neprijateľné uvádzať takéto podrobnosti. Neviem to ani vyčistiť (((

Overená kontrola

Schönes kleines Teil für praktische Einsätze, auch auf dem Balkon, die Tasse Kaffee am Sofa, Handarbeiten etc. Die kleineren zwölf Schrauben sind allerdings zu kurz. Dazu mussten wir erst in den Baumarkt, 3,5x20 mm.

Pekná súčiastka na praktické použitie, aj na balkón, šálka kávy na pohovke, ručné práce atď. Menších dvanásť skrutiek je však príliš krátkych. Najprv sme museli ísť do železiarstva, 3,5 x 20 mm.

Overená kontrola

Sobald ich Schrauben organisiert habe, die passen, sieht es sicherlich ganz hübsch aus. Das ist wirklich unverschämt bei dem Preis. Leider habe ich vorher nicht gelesen, dass das Problem auch schon viele andere hatten. Jetzt bleibt es liegen, bis die Baumärkte wieder öffnen dürfen.

Keď som usporiadal skrutky, ktoré sa hodia, určite to vyzerá celkom pekne. To je za tú cenu naozaj nehorázne. Žiaľ, predtým som nečítal, že mnohí iní mali rovnaký problém. Teraz to zostane, kým sa železiarstva opäť neotvoria.

Overená kontrola

Schönes Produkt und gute Qualität. Leider sind die mitgelieferten Schrauben zu kurz, hier kann man sich mit eigenen etwas längeren Schrauben behelfen. Insgesamt bin ich mit dem Produkt zufrieden und kann es weiterempfehlen. Der Hersteller sollte noch bessere Schrauben mitliefern, dann wäre es perfekt.

Pekný produkt a dobrá kvalita. Bohužiaľ, dodávané skrutky sú príliš krátke, takže môžete použiť vlastné trochu dlhšie skrutky. Celkovo som s produktom spokojný a môžem ho odporučiť. Výrobca by mal dodať ešte lepšie skrutky, potom by to bolo dokonalé.

Overená kontrola

Das Regal an sich ist in Ordnung, die mitgelieferten Schrauben sind allerdings schlicht zu kurz!

Samotná polica je v poriadku, ale dodávané skrutky sú jednoducho príliš krátke!

Overená kontrola

Sieht an sich schön und hochwertig aus. Die mitgelieferten Schrauben sind allerdings viel zu kurz, entweder man bekommt sie garnicht angebracht oder sie lösen sich nach ein paar Tagen.

Vyzerá pekne a kvalitne. Dodávané skrutky sú však príliš krátke, buď ich nemôžete vôbec pripevniť, alebo sa po niekoľkých dňoch uvoľnia.

Overená kontrola

Sehr schönes Regal, jedoch sind die mitgelieferten Schrauben zu kurz, weshalb man andere Schrauben verwenden muss... Trotzdem sehr schön und super praktisch

Veľmi pekná polica, ale dodávané skrutky sú príliš krátke, preto musíte použiť iné skrutky... Stále veľmi pekné a super praktické

Overená kontrola

Ich musste alle Bohrlöcher der Haltestäbe tiefer bohren, da die mitgelieferten Schrauben zur Befestigung der Kästen zu kurz waren...sonst alles ok.

Všetky otvory na nosné tyče som musel vyvŕtať hlbšie, pretože dodávané skrutky na uchytenie boxov boli príliš krátke...inak bolo všetko ok.

Overená kontrola

Es lässt sich einfach zusammenbauen und bietet kleinen Stauraum für sämtliches Zeugs im Bad. Ich find es sehr hübsch. Das Material ist nicht das hochwertigste, aber funktioniert. Das Regal würde etwas kippeln, aber das habe ich einfach mit Filzgleitern behoben.

Ľahko sa montuje a ponúka malý úložný priestor pre všetky veci v kúpeľni. Zdá sa mi to veľmi pekné. Materiál nie je najkvalitnejší, ale funguje. Polica by sa trochu kývala, ale opravil som to plstenými podložkami.

Overená kontrola

Es ist sehr hübsch und gut Aufzubauen, wirkt aber kleiner als erwartet deswegen nur 4 Sterne .

Je veľmi pekný a ľahko sa skladá, ale vyzerá menší, ako sa očakávalo, takže len 4 hviezdičky.

Overená kontrola

Ich habe das Regal für meine behinderte rollstuhlbedürftige Mutter gekauft. Dadurch hat sie alle Utensilien für die tgl. Körperpflege stets griffbereit. Das Regal war schnell aufgebaut, ist gut verarbeitet und passt in jede Ecke. Durch die Pyramidenform ist es gefällig und kann samt Inhalt leicht verstellt werden um z. B. darunter zu putzen usw. Wir sind sehr zufrieden.

Kúpil som poličku pre moju invalidnú matku, ktorá potrebuje invalidný vozík. Vďaka tomu má vždy po ruke všetky pomôcky na každodennú osobnú hygienu. Regál bol rýchlo zmontovaný, je kvalitne vyrobený a zmestí sa do každého rohu. Vďaka pyramídovému tvaru je príjemný a dá sa spolu s jeho obsahom jednoducho upraviť napr. B. vyčistiť spodok atď. Sme veľmi spokojní.

Overená kontrola

Super schnell zusammen zu bauen, allerdings waren 2 Schrauben dabei die nicht gegriffen haben/gewinde im Holz nicht richtig ausgefrässt? Ansonsten alles super

Super rýchla montáž, ale boli tam 2 skrutky, ktoré nefungovali / závit v dreve nebol vyfrézovaný správne? Inak všetko super

Overená kontrola

Die Kästchen sind stabil - wackelt nichts. Zusammengebaut in wenigen Minuten. Etwas kleiner als erwartet. Kann gut als Deko-Element für Seife, Kerzen, Handtücher oder ähnliches verwendet werden.

Boxy sú stabilné - nič sa nekýve. Zmontované za pár minút. O niečo menšie, ako sa očakávalo. Môže byť použitý ako dekoratívny prvok na mydlo, sviečky, uteráky a podobne.

Overená kontrola

Lieferung schneller als angegeben. Das Regal ist einfach zusammen zu bauen, stabil und vielseitig einsetzbar. Klare Kaufempfehlung!

Rýchlejšie doručenie ako bolo uvedené. Polica sa ľahko montuje, je stabilná a všestranná. Jasné odporúčanie na nákup!

Overená kontrola

Das Badregal ist ein echter Hingucker im Badezimmer. Perfekt auch für Kleinteile wie Nagellack, Cremes & Co. Ich habe nur ein kleines Badezimmer und dafür ist es echt super. Tatsächlich ist es etwas größer als ich erwartet hatte, aber dadurch bietet es auch viel Platz. + unkomplizierter Aufbau + schönes Design und hochwertige Optik + schnelle Lieferung Ich würde es wieder kaufen und kann es empfehlen.

Kúpeľňová polica je v kúpeľni skutočným pútačom. Ideálne aj na drobnosti ako laky na nechty, krémy atď. Mám len malú kúpeľňu a na to je naozaj skvelá. V skutočnosti je o niečo väčší, ako som očakával, ale to tiež znamená, že ponúka veľa priestoru. + nekomplikovaná konštrukcia + krásny dizajn a kvalitná optika + rýchle dodanie Kúpil by som si ho znova a môžem odporučiť.

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov