Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhrievanie, plochý dizajn, biely 1000 W | Biela
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhrievanie, plochý dizajn, biely 1000 W | Biela
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhrievanie, plochý dizajn, biely 1000 W | Biela
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhrievanie, plochý dizajn, biely 1000 W | Biela
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhrievanie, plochý dizajn, biely 1000 W | Biela
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhrievanie, plochý dizajn, biely 1000 W | Biela
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhrievanie, plochý dizajn, biely 1000 W | Biela

Wallander olejový radiátor

Olejový radiátor Biela 1000 watt
124,90 € 169,90 € (cena s DPH)

Wallander olejový radiátor

124,90 € 169,90 € (cena s DPH)
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie

Najväčšie výhody

Účinná plocha: 17-20m²

Pohodlné nastavenie teploty: hladko pohyblivé tlačidlá pre termostat s plynulou reguláciou vykurovacieho výkonu

Praktický a priestorovo úsporný: nekomplikovaná montáž na stenu vďaka ultra plochému dizajnu

Popis produktu

Pohodlné teplo pre Váš domov: či už ako nástenné zariadenie, alebo ako mobilný spoločník, olejový radiátor oneConcept Wallander premení Váš byt na príjemnú oázu pohody.

Pri vykurovacom výkone 1000 W sa olejový radiátor oneConcept Wallander veľmi rýchlo zohrieva a vďaka funkcii termostatu poskytuje spoľahlivé a rovnomerné teplo. Ovládanie zariadenia Wallander je veľmi jednoduché: pomocou LED displeja a elektronického ovládania môžete vždy veľmi jednoducho sledovať a nastavovať požadované teploty. Mimoriadne úzky dizajn s extra veľkou vykurovacou plochou sa postará o optimálne rozdelenie tepla. Ochrana proti prehriatiu a poistka proti prevráteniu umožňujú veľmi bezpečnú prevádzku radiátora.

Výhody olejových radiátorov vyplývajú z typu vykurovania a dlhého času ohrevu po vypnutí. Olejové radiátory hrejú tým, že sa v nich zohrieva termálny olej. V dôsledku toho sa pri zohrievaní nerozvíri vzduch a predovšetkým žiaden prach. Vďaka tomu je zariadenie obzvlášť vhodné pre alergikov. Zohriaty olej udržiava svoju teplotu veľmi dlhú dobu, takže ohrievač šíri príjemné teplo aj dlhšiu dobu po vypnutí - ideálne do spální.

Vďaka funkcii Cleverheat Programming a týždennému časovaču zapínania a vypínania môžete pokojne oddychovať a venovať sa svojim povinnostiam, kým je olejový radiátor stále v prevádzke: V určenom čase sa spoľahlivo sám vypne. Stabilné používanie zabezpečujú dve bezpečné nožičky. Vďaka dodávanej montážnej zostave môže byť vyhrievacie teleso upevnené pohodlne a priestorovo úsporne na stenu.

Rýchle dosiahnutie príjemných teplôt v miestnosti alebo kancelárii, v dielni alebo v garáži: olejový radiátor Wallander od spoločnosti oneConcept je výhrou pre každú domácnosť!

Vezmite, prosím, na vedomie, že zariadenie je určené len na použitie v dobre izolovaných miestnostiach alebo na príležitostné použitie.

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • výkon: 1000 W
 • plynule nastaviteľný termostat
 • možná nástenná montáž
 • nožičky
 • teplotný rozsah: 5° - 45 °C
 • napájanie: 230 V~ | 50/60 Hz
Wallander, olejový radiátor, 1000 W, termostat, olejové vyhrievanie, plochý dizajn, biely

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery so stojanom: cca 112 x 58 x 25,5 cm (Š x V x H)
 • rozmery bez stojana: cca 112 x 54,5 x 5 cm (Š x V x H)
 • hmotnosť: cca 6,9 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x zariadenie
 • 2 x stojan
 • 1 x upevňovací materiál (možná aj nástenná montáž)
 • návod na použitie v nemčine (ďalšie jazyky: angličtina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

169.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(11 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

doesent work as it needed to work right now in my room temperature are 26°c and the heaters says are 31°c and if im setting it to hotter to 35°c at one point will stop but will not reach to desired temperature so doesent go up more than 31°c cuz after 31°c its stops and in one side is almost cold and noticed is leaking oil

nefunguje tak, ako je potrebné, aby fungoval práve teraz, v mojej izbovej teplote je 26 °C a ohrievače hovoria, že sú 31 °C a ak ho nastavím na vyššiu teplotu na 35 °C v jednom bode, zastaví sa, ale nedosiahne požadovanú teplotu, takže nie stúpať o viac ako 31 °C, pretože po 31 °C sa zastaví a na jednej strane je takmer studená a všimnete si, že uniká olej

Overená kontrola

Zuerst das Gute: Die Wärmeleistung ist sehr gut und ausgesprochen angenehm. Reicht völlig aus für die Homeoffice-Ecke in einem größeren Raum. Außerdem positiv, dass man das Gerät sowohl als Stand- als auch als Wandgerät verwenden kann. Wären eigentlich volle fünf Sterne. Nun das Negative: Die Einstellung des Thermostats geht gar nicht. Wer in aller Welt denkt sich sowas aus? Wenn ich eine komplette Woche individuell einstellen möchte, muss ich mir ja vorher ein Excel-Sheet erstellen, dass ich dann in rasender Geschwindigkeit abtippen muss. Weil die Wartezeit, bis man wieder aus dem Einstell-Modus fliegt, ist viel zu kurz. Nichts an der Einstellung ist intuitiv. Ich hätte mir die einfache Einstellung "Eco-Modus-Rund-um-die-Uhr" gewünscht. Statt dessen ist die Anzeige auch noch schlecht zu erkennen. Habe mir das Gerät auf den Schreibtisch gehievt, um das richtig sehen zu können. Was auch in der Beschreibung fehlt und man mit der Lupe erkennen kann: Jeder Tag hat eine Start-Uhrzeit und eine Ende-Uhrzeit. Beziehungsweise mehrere. Und jeweils kann man zwischen den Uhrzeiten die gewünschte Temperatur eingeben. Nur eben schnell tippen. (Für alle hier, die auch noch raten) Der Frustfaktor bei der Einstellung war bei mir extrem hoch. Da ich es schließlich hinbekommen habe, und die Wärme wirklich sehr schön ist: 4 Sterne und behalten. Tipp an den Hersteller: Bessert wenigstens bei der Anleitung nach ^^

Najprv to dobré: Tepelný výkon je veľmi dobrý a mimoriadne príjemný. Dostatočný do rohu domácej kancelárie vo väčšej miestnosti. Pozitívne je aj to, že zariadenie je možné použiť ako samostatné zariadenie, tak aj ako nástenné zariadenie. V skutočnosti by to bolo plných päť hviezdičiek. Teraz negatívum: Nastavenie termostatu vôbec nefunguje. Koho preboha niečo také napadne? Ak si chcem prispôsobiť celý týždeň, musím si vopred vytvoriť excelový hárok, ktorý potom musím písať závratnou rýchlosťou. Pretože čakacia doba, kým opäť vyletíte z nastavovacieho režimu, je príliš krátka. Nič na nastavení nie je intuitívne. Páčilo by sa mi jednoduché nastavenie „eko režimu 24/7“. Namiesto toho je displej tiež ťažko viditeľný. Položil som zariadenie na stôl, aby som naň dobre videl. Čo tiež chýba v popise a možno to vidieť lupou: Každý deň má čas začiatku a čas konca. Alebo niekoľko. A medzi jednotlivými časmi môžete zadať požadovanú teplotu. Píšte rýchlo. (Pre všetkých, ktorí tiež hádajú) Faktor frustrácie, keď som bol prijatý, bol pre mňa extrémne vysoký. Keďže sa mi to konečne podarilo a teplo je naozaj príjemné: 4 hviezdičky a držte sa. Tip pre výrobcu: Vylepšite aspoň pokyny po ^^

Overená kontrola

Ein Standfuss ist defekt, dies wurde schon so verpackt. Sonst ist die Heizung wie erwartet und funktioniert gut. Ich hoffe auf einen neuen Standfuss.

Stojan je chybný, už bol takto zabalený. Inak je ohrievač podľa očakávania a funguje dobre. Dúfam v nový stojan.

Overená kontrola

Ware entspricht meinen Vorstellungen

Tovar spĺňa moje očakávania

Overená kontrola

Das Paket war etwas beschädigt, der Heizkörper ist jedoch ok. Nach einen kurzen Test ist alles in Ordnung und funktioniert. Das einstellen des Thermostates ist etwas kompliziert. Die Reaktionszeit zwischen den einzelnen Einstellungen ist etwas kurz und umständlich. Habe es noch nicht geschafft. Über die Leistung und Stromverbrauch kann ich noch nichts nichts schreiben.

Balenie bolo trochu poškodené, ale radiátor je v poriadku. Po krátkom testovaní je všetko v poriadku a funguje. Nastavenie termostatu je trochu komplikované. Čas odozvy medzi jednotlivými nastaveniami je trochu krátky a nemotorný. Ešte sa mi to nepodarilo. O výkone a spotrebe zatiaľ nemôžem nič napísať.

Overená kontrola

Schnelle Lieferung, heizt in der Übergangsphase bestens das Zimmer auf. Auch die Programmierung ist gut zu verstehen und praktisch im Täglichen Betrieb.

Rýchle dodanie, dokonale vykúri miestnosť v prechodnej fáze. Programovanie je tiež ľahko pochopiteľné a praktické v každodennej prevádzke.

Overená kontrola

Brak możliwości programowania działania od do.

Nie je možné naprogramovať operáciu od do.

Overená kontrola

Die Heizung ist als Zusatzheizung für das Bad das ist echt bestens.

Kúrenie je ako doplnkové kúrenie do kúpeľne, čo je fakt super.

Overená kontrola

Also bin sehr zufrieden mit der Heizung

Takže s ohrievačom som veľmi spokojný

Overená kontrola

Top Heitz sehr gut und intensiv

Top Heitz veľmi dobrý a intenzívny

Overená kontrola

Wie kann ich die gewünschte Temperatur genau einstellen? Wenn es sehr kalt ist, ist der Raum sehr groß und ich möchte die eingestellte Temperatur auf 28 ° belassen und kann das nicht

Ako môžem nastaviť presnú teplotu, ktorú chcem? Keď je veľmi chladno, miestnosť je veľmi veľká a chcem udržiavať nastavenú teplotu na 28 ° a nemôžem

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov