Miro, chladnička, popísateľná predná strana, 91 l, F, priečinok na zeleninu, čierna 91 litrov
Miro, chladnička, popísateľná predná strana, 91 l, F, priečinok na zeleninu, čierna 91 litrov
Miro, chladnička, popísateľná predná strana, 91 l, F, priečinok na zeleninu, čierna 91 litrov
Miro, chladnička, popísateľná predná strana, 91 l, F, priečinok na zeleninu, čierna 91 litrov
Miro, chladnička, popísateľná predná strana, 91 l, F, priečinok na zeleninu, čierna 91 litrov
Miro, chladnička, popísateľná predná strana, 91 l, F, priečinok na zeleninu, čierna 91 litrov

Miro chladnička

Chladnička/mraznička Čierna 53 watt
215,90 € 322,90 € (cena s DPH)
Kapacita:
Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní
14 dní na vrátenie doprava zadarmo

Najväčšie výhody

Individuálne kuchynské maliarske plátno: predná časť v dizajne ZestfulART Design na písanie kriedou

Ekologická: energeticky úsporná chladnička s triedou energetickej účinnosti F

Chrumkavo čerstvé: extra chladiaci priečinok na zeleninu

Popis produktu

Vytvorte každý deň iné umelecké dielo alebo tabuľu používajte ako praktický pripomienkovač: chladnička Klarstein Miro prináša do kuchyne s matnou čiernou prednou stenou v dizajne ZestfulART eleganciu a zároveň poskytuje celú svoju prednú stranu ako plochu na maľby alebo písanie. S bielou alebo farebnou kriedou sa zariadenie Miro stane maliarskym plátnom v kuchyni!

Chladnička Miro očarí nielen svojím vzhľadom, ale vďaka kompaktným rozmerom je tiež ideálna do malých domácností aj pre jednotlivcov. Potrebuje len málo miesto, no vo vnútri poskytuje veľa priestoru: kapacita 91 litrov ponúka priestor pre všetky druhy jedál. So svojimi dvomi sklenenými policami, 3 priehradkami vo dverách a extra chladiacim priečinkom na zeleninu je usporiadanie potravín skutočne jednoduché.

Prispôsobenie intenzity chladenia je úplne bezproblémové: vo vnútri chladničky sa dá pomocou 7-stupňového regulátora vždy nastaviť optimálna teplota pre skladované potraviny. S triedou energetickej účinnosti F je táto praktická, jedinečná a elegantná chladnička okrem toho efektívna - šetrí nielen peňaženku, ale aj životné prostredie.

Chladiaca tabuľa v strede kuchyne: s chladničkou Miro od spoločnosti Klarstein sa jedlo uchováva čerstvé veľmi kreatívnym spôsobom!

Zobraziť viac

Vlastnosti

Stiahnuť manuál
 • trieda energetickej účinnosti F
 • kapacita: 91 litrov
 • ročná spotreba energie: 107 kWh/rok
 • emisie zvuku šíriaceho sa vzduchom: 41 dB
 • samostatne stojaca, nie je určená na zabudovanie
 • doraz dverí vpravo
 • nožičky na vyrovnanie výšky
 • okolitá teplota: 16 - 38 °C
 • chladiaci prostriedok: R600a
 • napájanie: 220 - 240 V~/50 Hz
Miro, chladnička, popísateľná predná strana, 91 l, F, priečinok na zeleninu, čierna

Rozmery a technické podrobnosti

 • rozmery celkovo: cca 45 x 84 x 48,5 cm (Š x V x H)
 • vnútorné rozmery: cca 38 x 73,5 x 38 cm (Š x V x H)
 • rozmery hornej sklenenej police: cca 37,5 x 25 cm (Š x H)
 • rozmery dolnej sklenenej police: cca 37 x 18 cm (Š x H)
 • rozmery chladiaceho priečinku na zeleninu: 34 x 20 x 13,5 cm (Š x V x H)
 • rozmery priehradky vo dverách: 33 x 9 cm (Š x H)
 • dĺžka sieťového kábla: cca 130 cm
 • hmotnosť: cca 21 kg

Čo bolo poslané

 • 1 x chladnička
 • 2 x sklenená polica
 • 1 x chladiaci priečinok na zeleninu
 • 3 x odkladací priestor vo dverách
 • 1 x držiak na vajíčka
 • 2 x krieda
 • nemecký návod na obsluhu (ďalšie jazyky: angličtina, taliančina, francúzština, španielčina)

Dodacie podmienky

Pripravené na odoslanie Dodacia lehota: 3 - 5 pracovných dní

322.9 €

Hodnotenie zákazníkov

(9 hodnotenia(-í)) Napíšte recenziu
K tomuto tovaru ešte nikto nenapísal recenziu.

Názory zákazníkov z iných krajín

Overená kontrola

Der Kühlschrank ist schön, praktisch, funktioniert gut und ist erfreulich leicht. Ich habe den unteren Türeinsatz und das Gemüsefach herausgenommen, so passen auch zwei 5l-Fässchen unten rein! Das Gefrierfach ist nur sehr bedingt nutzbar, da es nicht dicht abschließt. Dass das Gerät nicht stark kühlt, stimmt übrigens nicht. Es kühlt sehr gut - braucht einfach nur ein bisschen länger. Getränke am Abend vorher reinstellen, dann sind sie am nächsten Tag normal kalt, auch schon auf Stufe 2. Voll aufgedreht macht er schon wirklich ziemlich kalt, dann dürfte auch das Gefrierfach Eiswürfel problemlos intakt halten. Ich betreibe das Gerät übrigens über eine Balkon-Solaranlage. Das funktioniert ganz problemlos und dann stört auch die Energieklasse D überhaupt nicht.

Chladnička je krásna, praktická, dobre sa s ňou pracuje a je príjemne ľahká. Vybral som spodnú vložku dvierok a priehradku na zeleninu, takže dole sa zmestili dva 5l súdky! Mraziaci priestor je možné používať len veľmi obmedzene, pretože sa nezatvára tesne. Mimochodom, nie je pravda, že zariadenie veľmi nechladí. Chladí veľmi dobre - len to trvá trochu dlhšie. Nápoje vložte večer predtým, na druhý deň sú normálne studené, dokonca aj pri stupni 2. Keď sa to otočí na 100 %, poriadne sa ochladí, takže mraziaci priestor by mal bez problémov udržať kocky ľadu neporušené. Mimochodom, zariadenie prevádzkujem cez balkónový solárny systém. To funguje bez problémov a energetická trieda D potom vôbec neprekáža.

Overená kontrola

Leider kam der Kühlschrank trotz vollständiger Verpackung zerkratzt an (siehe Bilder). Das die Kreide nicht dabei war kann ich verschmerzen. Funktionieren tut er, schnelle Lieferung und ist auch sehr Leise.

Žiaľ, chladnička prišla poškriabaná aj napriek kompletnému baleniu (viď obrázky). Dokážem sa preniesť cez to, že krieda tam nebola. Funguje, rýchle dodanie a je tiež veľmi tichý.

Overená kontrola

Tiefkühlfach ist schlecht, funktioniert nicht richtig... sonst sehr zufrieden.

Mraznička je zlá, nefunguje správne... inak veľká spokojnosť.

Overená kontrola

Gekauft in der Annahme, dass der Kühlschrank an einem der Berlin Brands Produktionsstandorte in Europa zumindest gefertigt wurde, auf der Verpackung steht allerdings China als Herkunftsland. Wenn es eh in China gefertigt wird, kriegt man dieses Produkt auch billiger.

Kúpené za predpokladu, že chladnička bola vyrobená aspoň v jednom z výrobných závodov Berlin Brands v Európe, ale na obale je ako krajina pôvodu uvedená Čína. Ak je aj tak vyrobený v Číne, môžete tento produkt získať lacnejšie.

Overená kontrola

Der Kühlschrank ist sehr schön. Einzig das Wasser, das sich im Innenraum ansammelt, kann nirgendwo abfließen. Man muss also routinemäßig danach schauen und putzen. Interessant wird allerdings, ob es für dieses Gerät einen Reparaturdienst gibt, falls es einmal ausfällt. Klarstein bietet das nämlich nicht generell für all seine Geräte an, wie ich nun erfahren habe.

Chladnička je veľmi pekná. Len voda, ktorá sa hromadí v interiéri, nemá kam odtekať. Preto ho musíte pravidelne kontrolovať a čistiť. Bude však zaujímavé vedieť, či existuje opravárenská služba pre toto zariadenie, ak zlyhá. Klarstein to vo všeobecnosti neponúka pre všetky svoje zariadenia, ako som teraz zistil.

Overená kontrola

schönes design insbesondere die Kühlschranktür als Tafel

pekný dizajn hlavne dvierka chladničky ako tabuľa

Overená kontrola

Tolles Design, fast geräuschlos, sehr gute Kühlung, Preis - Leistung einfach sehr gut

Skvelý dizajn, takmer bezhlučný, veľmi dobré chladenie, cena - výkon proste veľmi dobrý

Overená kontrola

Super süss, für eine person ausreichend.

Super roztomilý, dosť pre jednu osobu.

Overená kontrola

Dieser Kühlschrank hat Einzug in unsere neue WG gefunden. Es ist ausreichend Stauraum vorhanden und chic sieht er aus. Praktisch finden wir die beschriftbare Tür (hier lassen sich wunderbar Einkaufszettel und kleinere nette Notizen hinterlassen mit Kreide). Er ist einfach zu säubern und wir haben die Tür auf die andere Seite geschraubt. Das ging echt ruckzuck und die Kreide wurde direkt mitgeliefert. Energieeffzienzklasse A+ ist schon super

Táto chladnička si našla cestu do nášho nového spoločného bytu. Úložného priestoru je dosť a pôsobí šik. Dvierka, na ktoré sa dá písať, považujeme za praktické (skvelé miesto na zanechanie nákupných zoznamov a malých pekných poznámok s kriedou). Ľahko sa čistí a dvierka sme priskrutkovali na druhú stranu. Bolo to naozaj rýchle a krieda bola zahrnutá. Energetická trieda A+ je skvelá

Zobraziť všetky hodnotenia zákazníkov Zobraziť menej hodnotení zákazníkov