Chladničky a mrazničky

Je mnoho spôsobov ako uniknúť všednosti. S našou kolekciou chladničiek a minibarov sa vám to zaručene podarí.

Vždy sa vám páčila dizajnová chladnička v byte hlavného hrdinu vášho obľúbeného seriálu? Kombinovaná chladnička Audrey, ktorú ponúkame v dvoch farebných prevedeniach bude tou správnou voľbou. Štýl 50. rokov, ktorý však nie je len na obdiv, ale hravo zvládne zásobiť rodinu chutnými a dlho sviežimi potravinami. S rozmermi približne 45,5 x 129,5 x 52,5 cm bez problémov zapadne do vašej kuchyne.

Retro štýl je na vzostupe čoho príkladom je aj menšia sestra nášho predchádzajúceho produktu. V prípade, že chcete zabezpečiť chladenými nápojmi svoju pracovňu, detskú alebo hosťovskú izbu je minichladnička Audrey Mini rozhodne zaujímavou voľbou.

Minibar vo vašej milovanej kaviarni vám opakovane vnuká myšlienku o tom, aké by to bolo super nechodiť po chladený nápoj až do kuchyne, ale mať ich vždy niekoľko na dosah ruky?

V tom prípade je chladnička na nápoje PopLife to správne riešenie. Na víno odporúčame vinotéku, ktorá sa postará o optimálnu teplotu skladovania vín. Elegantné rozmery, ktoré v sebe ukrývajú až 115 litrov objemu v kombinácii so štyrmi nastaviteľnými mriežkovými policami tvoria z tejto chladničky dokonalého parťáka, ktorý bude pre vás vždy nablízku.

Chladnička Bigboy už názvom naznačuje, že nejde o žiadneho malého drobca ale o chladničku, ktorá svojou kapacitou dokáže zasýtiť nejednu hlavu rodiny. S objemom 323 litrov a so šiestimi prehľadne usporiadanými poschodiami ponúka naozaj nadštandardný priestor, ktorý však vďaka systému EcoExcellence vôbec nie je na úkor spotreby.

Náš široký sortiment v ktorom nájdete moderné a s citom pre detail navrhnuté chladničky na nápoje, minibary, a kombinované chladničky je tu pre vás. Stačí si už len vybrať ten správny produkt pre naplnenie potrieb celej rodiny.

Nahor