Dávkovače nápojov

Hrniec na zaváranie, KonfiStar 60, digital, zavárací automat, zásobník na nápoje, 60L, 100°C, 180 min
KonfiStar 60 zavárací hrniec a dávkovač nápojov Zavárací hrniec Strieborná 2500 watt
170,51 € 249,90 €
-31%
Hrniec na zaváranie, Biggie Digital, zavárací automat, hrniec na zaváranie, 27 l, 2000 W, ušľachtilá oceľ Ocenenie
Biggie Digital zavárací hrniec Nehrdzavejúca oceľ 46 cm 48 cm
148,90 € 229,90 €
-35%
Hrniec na zaváranie, KonfiStar 50, digital, zavárací automat, zásobník na nápoje, 50L, 100°C, 180 min, 2500 W
KonfiStar 50 zavárací hrniec a dávkovač nápojov Zavárací hrniec Strieborná 2500 watt
141,90 € 229,90 €
-38%
Hrniec na zaváranie, KonfiStar 40, digital, zavárací automat, zásobník na nápoje, 40L, 100°C, 180 min
KonfiStar 40 zavárací hrniec a dávkovač nápojov Zavárací hrniec Strieborná 2500 watt
137,90 € 219,90 €
-37%
Výčapné zariadenie, Hazlehov Sixtett, 6-miestny dávkovač nápojov, nástenný
Hazlehov Sixtett 6-miestny dávkovač nápojov Nápojový automat Strieborná metalíza
26,90 € 49,90 €
-46%
Klarstein Biggie Digital | Einkochautomat | 1800W / 27 Liter
Biggie Digital zavárací hrniec 0 46 cm Zavárací hrniec
111,90 € 179,90 €
-37%
Výčapné zariadenie, Hazlehov Sixtett, 4-miestny dávkovač nápojov, nástenný
Hazlehov Sixtett 4-miestny dávkovač nápojov Nápojový automat Strieborná metalíza
44,90 €
Hrniec na zaváranie, FP2-BIGGIE, 27 l, 2000 W, zavárací automat, časovač Ocenenie
Biggie zavárací hrniec Nehrdzavejúca oceľ 46 cm 42 cm
104,90 € 219,90 €
-52%
Hrniec na zaváranie, Biggie Eco & dávkovač nápojov, 1000 W, 30 – 100 °C, výčapný kohút, 9 l
Biggie Eco zavárací hrniec a dávkovač nápojov 0 35 cm Zavárací hrniec
72,90 € 99,90 €
-27%
Výčapné zariadenie, Hazlehov Rondel, 4-miestny dávkovač nápojov, umiestnenie na státie
Hazlehov Rondel 4-miestny dávkovač nápojov Nápojový automat Strieborná metalíza
37,90 € 49,90 €
-24%

Konzervačné stroje a dávkovače nápojov na každodenné použitie a oslavy

Ak chcete konzervovať ovocie zo záhrady a uľahčiť si prácu, pomôže vám automatická konzerváreň, ktorú si môžete kúpiť v rôznych verziách. Zvyčajne ho môžete používať ako výrobník vareného vína a zároveň ako nápojový automat s kohútikom na horúce nápoje. Zásobníky na nápoje s držiakmi na fľaše sú ideálne pre domáci bar.

Aké modely konzervačných strojov a nápojových automatov sú k dispozícii?

Konzervovacie stroje sú k dispozícii s rôznou kapacitou v závislosti od toho, koľko chcete konzervovať. Majú kohútik, takže ich môžete používať na prípravu horúcich nápojov a zároveň ako dávkovač horúcich nápojov. Na vypustenie vody po zovretí môžete použiť aj vodovodný kohútik. Niektoré modely majú digitálny displej teploty. Pomocou časovača nastavte čas konzervovania, ktorý sa líši v závislosti od druhu ovocia alebo zeleniny, ktoré chcete konzervovať.

V závislosti od kapacity môžete vložiť rôzny počet pohárov. Zariadenia však dokážu ešte viac. Do pohárov môžete uložiť aj klobásy, rôzne mäsové pokrmy a dusené mäso a konzervovať ich. V týchto prístrojoch je možné uchovávať aj domáce džemy. Môžete si vybrať rôzne teploty na konzervovanie, pretože ovocie a iné potraviny sa konzervujú pri rôznych teplotách. Často je konzervátor vybavený časovačom, pomocou ktorého môžete nastaviť čas konzervovania. Okrem toho je často k dispozícii ochrana proti prehriatiu. Ak je v hrnci príliš horúco alebo nie je dostatok vody, sám sa vypne.

Automatické konzervátory majú funkciu automatického vypnutia. Po uplynutí nastaveného času sa vypnú. Užitočnou pomôckou v domácnosti je aj jednoduchý automatický konzervátor, ktorý sa však po skončení konzervácie sám nevypne. Ak chcete v domácom bare podávať najmä studené nápoje, môžete si vybrať držiak na fľaše, ktorý je k dispozícii pre rôzne počty fliaš. Tieto držiaky na nápoje majú zásobníky, ktoré umožňujú rýchle naplnenie pohárov. V bare majú tieto kohútiky krásny vzhľad.

Výdajník nápojov Klarstein s kohútikom pracuje s kartušou so stlačeným plynom. To je zameniteľné. Obstarávanie sa dá uskutočniť jednoducho a nekomplikovane prostredníctvom praktického systému vkladov. Odovzdáte prázdnu kazetu a vymeníte ju za novú. Je to jednoduché, nekomplikované a chráni to životné prostredie.

Výrobník vareného vína - teplé nápoje na chladné obdobie

Automatické konzervátory sú vynikajúce aj ako variče na varené víno a na prípravu iných horúcich nápojov, napríklad kávy a čaju vo väčších množstvách. Sú to ideálne zásobníky na horúce nápoje na večierok alebo inú veľkú udalosť. Okrem toho môžete použiť aj dávkovače nápojov s kohútikom na studené nápoje.

Všetko, čo potrebujete na prevádzku variča vareného vína, je elektrická prípojka. Jednotlivé modely sa líšia predovšetkým svojou kapacitou. Pre menšie oslavy postačia základné modely s objemom 30 šálok alebo 16 litrov. Ak potrebujete varič na varené víno na väčšiu udalosť alebo pre veľa hostí, vyberte si modely s objemom 27 litrov.

Modely presvedčia nielen vysokou funkčnosťou, ale aj ušľachtilým dizajnom. Prvky z nehrdzavejúcej ocele v kombinácii s čiernym plastom sú skutočným lákadlom pre oči. Keďže je kohútik integrovaný do varnej dosky, varené víno sa môže podávať jednoducho a bezpečne.

V spoločnosti Klarstein si môžete kúpiť nielen nápojový automat, aby ste svojim hosťom dopriali chladný nápoj. Rozhodnite sa pre varenie vareného vína ako doplnok alebo alternatívu. Dobré varené víno s panákom alebo bez neho je tým pravým nápojom na chladné dni. Môžete si ho vychutnať nielen na vianočných trhoch, ak sa rozhodnete kúpiť si varič vareného vína od spoločnosti Klarstein.

Výhody kúpy konzervačného zariadenia, dávkovača nápojov alebo výrobníka vareného vína od spoločnosti Klarstein

Ak si chcete kúpiť automatický konzervačný stroj, mali by ste zvážiť, čo je pre vás dôležité. Podľa toho, či chcete variť väčšie alebo menšie množstvo, si vyberiete kapacitu. Aby ste sa nemuseli starať o vypínanie spotrebiča sami, vyberte si spotrebič s časovačom a automatickým vypnutím. Z hľadiska bezpečnosti je dôležitá ochrana proti prehriatiu, ktorá zabraňuje poškodeniu spotrebiča teplom. Ovládací panel s tlačidlami zabezpečuje jednoduché a pohodlné ovládanie. Mali by ste si vybrať digitálny displej, aby ste zistili, aká teplota bola v spotrebiči dosiahnutá. Ak hľadáte dávkovač nápojov, nemusíte ho kupovať samostatne, pretože všetky konzervátory majú kohútik. Môžete v nej pripravovať horúce nápoje, ako aj ukladať a používať horúce alebo studené náčinie.

Často kladené otázky o konzervačných varičoch

Aký je rozdiel medzi zaváracím strojom a kanvicou na varené víno?

Jednoduchý automat nemá časovač a po skončení varenia sa nevypína. Pri plne automatickej konzervárni si čas konzervovania nastavíte pomocou časovača. Po jej uplynutí sa jednotka sama vypne.

Môžu sa konzervátory používať na prípravu horúcich nápojov?

Všetky automatické konzervátory sú vhodné aj na prípravu vareného vína a iných horúcich nápojov. Majú puzdro z nehrdzavejúcej ocele bez chuti, ktoré sa ľahko čistí, a funkciu keep-warm, ktorá udržiava nápoje teplé.

Môžu sa poháre pri konzervovaní stohovať na seba?

V závislosti od veľkosti konzervárenského stroja a vašich pohárov môžete na konzervovanie alebo zaváranie džemu uložiť niekoľko pohárov na seba.

Nahor