Klimatizácie do bytu

Klimatizácia, Windwaker Pro 9, inverter split klimatizácia do bytu, 9000 BTU, A++, biela
Windwaker Pro 9 klimatizácia Biela Klimatizácia 2,7 kW
505,90 € 799,90 €
Klimatizácia, Windwaker Pro 12, inverter split klimatizácia do bytu, 12000 BTU, A++, biela
Windwaker Pro 12 split klimatizácia Biela Klimatizácia 3,5 kW
665,90 € 899,90 €
Klimatizácia, Windwaker B 9, inverter split klimatizácia do bytu, 9000 BTU, A+, diaľkový ovládač, biela Ocenenie
Windwaker B 9 split klimatizácia Biela Klimatizácia 2,6 kW
444,90 € 699,90 €
Klimatizácia, Windwaker B 12, inverter split klimatizácia do bytu, 12000 BTU, A++, diaľkový ovládač, biela Ocenenie
Windwaker B 12 split klimatizácia Biela Klimatizácia 3500 watt
502,90 € 799,90 €
Klimatizácia, Windwaker Pro 18, splitové zariadenie, 18000 BTU, A++, DC inverter
Windwaker Pro 18 split klimatizácia Biela Rozdelovací invertor pre klimatizácie
667,90 € 1.129,90 €
Klarstein Windwaker Pro 24, klimatizácia, splitové zariadenie, 24000 BTU, A++, DC invertor, LED displej, ovládanie cez aplikáciu, diaľkový ovládač
Windwaker Pro 24 split klimatizácia Biela Rozdelovací invertor pre klimatizácie
815,90 € 1.399,90 €
Klimatizácia, Ground Control 12, inverter split klimatizácia do bytu, 12000 BTU, biela
Ground Control 12 split klimatizácia Biela Rozdelovací invertor pre klimatizácie 3,5 kW
691,90 € 1.099,90 €
Klimatizácia, Windwaker Supreme 9000, split klimatizácia do bytu, 9000 BTU, 2.6/2.8kW, diaľkový ovládač
Windwaker Supreme 9000 split klimatizácia Biela Rozdelovací invertor pre klimatizácie 2,8 kW
742,90 € 1.199,90 €
Klimatizácia, Koloss, inverter split klimatizácia do bytu, trieda A, 40000 BTU, diaľkový ovládač
Koloss stojaca klimatizácia Biela Klimatizácia 12 kW
1.888,90 € 2.999,90 €

Splitová klimatizácia - účinná pre pocit sviežosti vo vašich štyroch stenách

Keď teplomer v stredoeurópskom podnebí sľubuje tropické teploty, pre mnohých ľudí je klimatizácia v domácnosti tým najlepším riešením. Na zabezpečenie rýchleho chladenia sú vynikajúcou voľbou moderné klimatizačné splitové jednotky. O čom je delený klimatizačný systém a prečo sa oplatí kúpiť delený klimatizačný systém, je zhrnuté v nasledujúcich informáciách.

Čo je to delená klimatizácia?

Splitová klimatizácia je delená jednotka, ktorá kombinuje dve koncové jednotky. Spája klimatizáciu ako vonkajšiu jednotku s vnútornou jednotkou. Chladiace potrubie spája oba prvky navzájom. Klimatizačný systém ako vnútorná jednotka nasáva vlhký, teplý vzduch z interiéru do klimatizačného splitového systému a zabezpečuje chladenie pomocou výparníka. Výsledkom tohto procesu je kondenzát, ktorý sa odvádza cez kondenzačnú hadicu. Prívodné potrubia privádzajú vzduch do priestoru na vonkajšej fasáde. Klimatizácia ako nástenná jednotka/vnútorná jednotka privádza ochladený vzduch späť do miestnosti. Chladiace potrubie dopravuje chladivo do klimatizácie ako vonkajšej jednotky. Chladenie potom zabezpečuje kompresor. Uvoľnený teplý vzduch odvádza vonkajšia jednotka. Splitová jednotka spracováva vzduch mimo miestnosti.

Aké sú výhody delenej klimatizácie?

Výhodou splitových jednotiek je, že teplota v interiéri sa veľmi rýchlo ochladí, a tak sa dosiahne príjemné životné prostredie. Počas prevádzky sú veľmi tiché, efektívne a orientované na požiadavky. Okrem toho je možné kombinovať niekoľko vnútorných jednotiek len s jednou vonkajšou jednotkou. Okrem toho sa prezentujú priestorovo úsporným spôsobom. Keďže integrovaný kompresor má flexibilnú spotrebu energie, jednotka nemusí pracovať pri plnom zaťažení. Požadovanú teplotu tak možno dosiahnuť pri zlomku maximálneho výkonu a udržiavať ju na konštantnej úrovni. Klimatizačná splitová jednotka je o tretinu rýchlejšia ako dosiahnutie požadovanej teploty v interiéri. Okrem toho nie je potrebné dopĺňať chladivo počas bežnej prevádzky. Splitové jednotky dokážu chladiť celý byt alebo celý dom. Predpokladom však je, že ide o malé objekty a výkonné zariadenia. Ak je klimatizačná splitová jednotka pravidelne servisovaná a nepoužívate ju v nepretržitej prevádzke, budete mať prospech z dlhej životnosti.

Môže sa splitová jednotka použiť aj na vykurovanie?

Ak sa rozhodnete pre splitovú klimatizáciu, môžete dosiahnuť vykurovací výkon, ktorý je približne o 60 % vyšší ako pri invertorovej klimatizácii s konštantnou kompresiou. Vzduch sa dá pomocou splitového systému distribuovať optimálnejšie ako pomocou bežných radiátorov. Delené jednotky tiež pracujú veľmi čisto.

Pre ktoré oblasti použitia sú vhodné splitové klimatizácie?

Okrem použitia v súkromných obytných priestoroch sa klimatizačné splitové systémy dajú výborne využiť aj v prehriatych kanceláriách. Ale aj v lekárskych ordináciách, liečebných zariadeniach, verejných inštitúciách a úradoch vytvárajú splitové klimatizačné jednotky príjemný chládok, keď do interiéru preniká teplo. Klimatizačná splitová jednotka sa preto môže používať v súkromí aj v komerčnej sfére a poskytuje veľkú tepelnú úľavu.

Kúpiť výkonnú delenú klimatizáciu

Ponúkame vám výber výkonných klimatizačných jednotiek split v nadčasovom dizajne. Patria do vysokej triedy energetickej účinnosti, spoľahlivo fungujú a v krátkom čase zabezpečia príjemnú klímu v interiéri. Objednajte si teraz svoju delenú klimatizáciu a získajte absolútnu sviežosť od spoločnosti Klarstein!

Nahor